>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Rozmówki o MLB

Status
Zamknięty.
wmessing 0

wmessing

Użytkownik
Dzieki za bardzo ciekawe info. :spokodfhgfh:
Cos mi sie wydaje, ze skads Cie znam. Jeszcze sobie przypomne...
Vader // Pewnie z forum kolegę znasz ;)
 
grzesio 43,4K

grzesio

Forum VIP
Zwycięzca Cy Young AL z 2007 roku C.C. Sabathia w wyniku trade&#39;a przeszedł do Brewers za Roba Bryson&#39;a , Zacha Jackoson&#39;a i Matt&#39;a LaPorte&#39;a , którzy powędrują do Indians.
Sabathia początku sezonu nie miał za dobrego , miał słaby bilans i wysoką ERE , ale wraz z tym jak trwał sezon to poprawiał on swoje statystyki - obecnie ma bilans 6-8 , ERE : 3.83 i 123 K.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Baqu Powaliło mnie to na nogi... koleś zarania tyle szmalu a kradnie telefon na oczach kamer podczas meczu... ŻENADA...
Jestem ciekawy jak skończy się ten występek. @Baqu jak będzie jakieś info później czy/ jak odpowie za to, to daj info tutaj. Może @lupus będzie śledził sprawę... :razz:
 
snowman 0

snowman

Użytkownik
Niestety, MLB.com ma prawa autorskie do tych filmików. Jak ktoś znajdzie to gdzieś na sieci to może znów pokaże ????
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Jestem ciekaw dlaczego nikt nie wspomnial o tym, ze zona A-roda puszcza sie w Paryzu z Lennym Kravitzem ;)
A niby po co? Kogo obchodzi, że żona Roda się puszcza z kimś tam...
Podobno Rod spotyka się z Madonną... W RMFie słyszałem. Ale to jego sprawa. A jak koleś kradnie podczas meczu przed kamerami telefon to już śmiech na sali.
Mogłeś zapodać info o tym incydencie na blogu ;)
 
grzesio 43,4K

grzesio

Forum VIP
Wina kolesia , poł trybun patrzylo sie gdzie zleci piłka - w dodatku widział ze 3B odchodzi i jest zbyt blisko niego.
Jestem ciekaw dlaczego nikt nie wspomnial o tym, ze zona A-roda puszcza sie w Paryzu z Lennym Kravitzem :wink:
Cyntia :p pytałeś mnie o nią przed konkursem kiedyś :p
Tez pamietam czytalem ze byla z nią afera jak na koszulce miała na jakimś meczu coś ze słowem FUCK.
Jakoś tak
 
bigpapi 3

bigpapi

Użytkownik
W ciagu ostatnich 15 sezonów zdarzyło sie tylko 4-krotnie aby jedna druzyna zaliczyła w jednym spotkaniu 17 strikeouts i 17 hits. Co ciekawe, 3-krotnie udała się ta sztuka Atlanta Braves
Data Drużyna K&#39;s Hits
7/6/08 Braves 18 17
5/25/08 Padres 19 18
7/18/07 Braves 19 18
5/28/06 Braves 18 18

Tim Linceum pitcher San Francisco Giants jest pierwszym miotaczem do ponad 40 lat, który w 11 pierwszych startach odniósł 10 zwycięstw, jego obecny bilans to 10-1 i ERA wynosząca 2.49 ERA.
Wiecej ciekawostek wiadomo gdzie ;)
 
Baqu 814,2K

Baqu

Forum VIP
Dominikańska sensacja ?


Czy brak obywatela Dominikany w składzie na Home Run Derby 2008 to sensacja ? prześledźmy historię...
Przynajmniej jeden Dominikańczyk od sezonu 1998 partycypował w każdym Derby, oraz aż sześć razy znajdował się w finale Home Run Derby w ciągu ostatnich ośmiu sezonów, wygrywając trzy tytuły... włączając w to poprzedni sezon.

Vlad Guerrero - 2000, 2007.
David Ortiz - 2004, 2005, 2006.
Miguel Tejada - 2004, 2006.
Albert Pujols - 2003, 2007.
Sammy Sosa - 1999, 2000, 2001, 2002, 2004.
Alex Rodriguez (dual DR/US citizenship) - 1998, 2001-2.

...a przecież Manny Ramirez czy Pedro Martinez też byli tam częstymi gośćmi i reprezentowali swój kraj nawet przez dopingowanie swoich ziomków machając flagą...

W tym sezonie skład 2008 Home Run Derby wchodzi siedmiu Amerykanów: (Evan Longoria, Josh Hamilton, Grady Sizemore , Lance Berkman, Ryan Braun, Dan Uggla, and Chase Utley) oraz jeden Kanadyjczyk: (Justin Morneau) - nie będzie ŻADNEGO reprezentanta Republiki Dominikany pierwszy raz od 1997 roku.

Kurde... nie ma nawet żadnego zawodnika z poza południowej granicy !

Obecnie ( w 2008 roku ) jest dziewięciu graczy All-Star rodem z Dominikany: David Ortiz, Alfonso Soriano, Manny Ramirez, Aramis Ramirez, Hanley Ramirez, Cristian Guzman, Albert Pujols, Miguel Tejada, and Alex Rodriguez. Ortiz i Soriano są kontuzjowani i nie będą grać w ASG.
 
grzesio 43,4K

grzesio

Forum VIP
Osobiście bym chciał żeby wygrał ktoś z trójki - Berkman , Uggla , Morneau.
Nie wiem czemu przeczucie mi mówi że będzie to ... Sizemore.

Co do Dominikany to chetnie bym widział w HR Derby Hanleya Ramireza ????
 
Baqu 814,2K

Baqu

Forum VIP
mamy pare dni &quot;wolnego&quot; można się zrelaksować z Marią Menounos... bardzo ładną basebalistką : )))









 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom