>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ruch Poparcia Palikota - opinie, dyskusje, uwagi.

Y 0

young

Użytkownik
To tak jak z aborcją... Zawsze podnoszono limit tygodni gdzie można zrobić aborcję... W Australii nawet wpadli na pomysł, że można zrobić na dziecku urodzonym (sic!) do momentu w którym nie rozpoznaje się w lustrze! - na szczęscie jeszcze przez komisję nie przeszło.

Zatem moze od razu inicjację seksualną zacząć 8 roku życia... Nie pardon, byłbym zbyt mało &quot;postępowy&quot; i &quot;palikociarski&quot; - lepiej jak w Serbskim Filmie, od razu po urodzeniu - niech dziecko od razu wie, że państwo go bedzie zawsze dymać w dupe.

Powiem artystycznie: Palikot ty choooju!
Masz rację to co chcą wprowadzic w Australii może jest i chore, natomiast sama aborcja jest potrzebna. Trzeba tylko kogoś mądrego zeby to wszystko spiasł i nie bał się przede wszystkim opinii publicznej
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Kondom, banan lub wibrator w ręce córeczki i ćwiczymy. Zrobi Pan to? - zadał Andrzejowi Rozenkowi pytanie Robert Mazurek. A odpowiedź powinna przejść do historii, bowiem poseł Ruchu Palikota, odpowiedział: „tak, zrobię”. - Jeśli jej tego nie nauczymy, to będzie żyła w bardzo niebezpiecznym świecie.
 
daavid5 671

daavid5

Użytkownik
He, kiedyś Pakikota lekko popierałem. Miałem nadzieję, że jego działania doprowadzą do tego, iż PO będzie liberalna, wyrzuci np. Gowina i zajmuje się gospodarką. Jest dokładnie odwrotnie a Palikot ma więcej w sobie hipokryzji niż Kaczyński i Tusk razem wzięci. Palikot i lewica to hasełka wewnętrznie sprzeczne, ale wygląda no to, że Palikot zauważył brak lewicy w Polsce i postanowił zagospodarować puste pole.
 
adirave 58

adirave

Użytkownik
up: Matko jaki pustak. Każde pytanie ściągała w stronę dietetyki itd. Jak dostała na końcu pytanie o porady zdrowotne dla Elblążan to i tak się jąkała. Ale trzeba przyznać, że ma dziewczyna plan działania: &quot;tworzyć miejsca pracy&quot; i &quot;napisać ustawy&quot;.... aktywność na fejsbuku hahaha :spokodfhgfh:
 
balmora 100

balmora

Użytkownik
Palikot już od dłuższego czasu dryfuje na granicy progu wyborczego we wszystkich sondażach, imo będzie musiał naprawdę zaproponować coś ciekawszego niż trawkę dla gimnazjalistów czy agresywny antyklerykalizm
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Nie wierzę, nawet wczorajszą bójke na plaży wykorzystali żeby się zbłaźnić ????
Podania się do dymisji komendanta miejskiego policji w Gdyni zażądali w związku z bójką liderzy okręgu gdyńsko-słupskiego Ruchu Palikota. W imieniu mieszkańców Gdyni oraz swoim własnym chcemy powiedzieć dość nieudolności służb, które powołane są do tego, by nas chronić. Mamy dość tolerowania bandytyzmu i rasizmu na naszych ulicach oraz ułomności policji i organów, które opłacane z naszych podatków zdają się być bezradne wobec aktów przemocy - napisali.
http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-to-meksykanie-sprowokowali-bojke-na-gdynskiej-plazy,nId,1013222
 
blum 70

blum

Użytkownik
Kiedyś wiązałem z Palikotem nadzieje w związku z propozycjami w kwestiach gospodarki (liberalizm) i zmiany w polityce międzynarodowej (odejście od sojuszu z USA). Zaraz po wyborach, Palikot schował te postulaty do szuflady i uderzył w prymitywny antyklerykalizm i feminizm. Po PO, największy zawód ostatnich lat. Na szczęście, nie wejdzie do kolejnego parlamentu - lewica kawiorowa utonie w sporach, co wykorzysta tow. Miller. Sprawnie buduje on wizerunek SLD jako lewicy socjalistycznej i ma wg mnie szansę na 15%.
 
logicus 139

logicus

Użytkownik
Idiotyczna grafika. Człowiek według nauki to płód z wykształconym rdzeniem mózgowym, a więc od około 3-go miesiąca ciąży. Wcześniej to tylko zlepek komórek, który nie czuje i nie ma świadomości.
Natomiast feministki nawet dorosłych nie traktują jak ludzi, bo chcą odbierać prawo do decydowania o sobie i do posiadania własnych poglądów.
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Za żelazna logika

&quot;Palikot robi krecią robotę lewicy ośmieszając ją i siebie samego w sposób nadzwyczajny W odstępie kilku zdań:
1. &quot;Sugerowanie, że lekarze dokonując aborcji zabijają jest przestępstwem i winno być ściganie przez prawo.&quot;
2. &quot;Natomiast jest próba zastraszania i wsadzania do więzień tych, którzy myślą inaczej&quot;&quot;
komentarz do: http://januszpalikot.natemat.pl/76401,zabijanie-dzieci?fb_comment_id=fbc_402182599916369_1875465_402280286573267
 
R 924

radziooh

Użytkownik
Nie rozumiem
nie rozumiem co wy tak jeździcie po tym Palikocie i wyszukujecie najgorszych wypowiedzi. Jedną rzecz powie i to pewnie w przenośni i cała Polska nadaję że Palikot jest za likwidacją Polski. Nikt nie jest idealny i każdy jakąś głupote palnie. Myslicie że inni np ulubieniec młodziezy Korwin nie powiedział nigdy nic głupiego? Nawet nie wiecie bo nie jest mało medialny, powiedział np że muzumanie to normalni ludzie! obejrzyjcie sobie ten filmik jaki znalazłem na youtube,
http://www.youtube.com/watch?v=0U3Jg0k5A_Y&amp;amp;feature=youtu.be
Szanuję Korwina, chodzi mi tylko o to żeby pokazać że robi się durną nagonkę na Palikota, robi montaże(np ta z krzyżem), doszukuje sie jego przeszłości np jaką gazete wydawał jakiego miał ojca itd i wszystko żeby go ośmieszyć nie wiem w jakim celu a jak inny polityk cos palnie to sie milczy. Facet poświęcił swoje pieniądze i życie żeby pomóc Polakom, leży mu na sercu dobro Polaków, stara sie cieżko pracuje a wy doszukujecie się najgorszych wypowiedzi i opluwacie wielkiego polityka, WSTYD!
 
R 924

radziooh

Użytkownik
Nie znoszę kłamstw!! nie chodzi tu tylko o Palikota. Nie znosze ogólnie polskiej nienawiści i chęci dokopania każdemu. Z krzyżem jakieś durne montaże robicie a nie wiecie dlaczego tak się zmienił to samo tyczy się innych sytuacji i innych ludzi, jesteście jak związkowcy, nie znacie się a gadacie... Z tego powodu zmontowałem i umieściłem na youtube wykład Palikota który mówi prawdę o całej sytuacji. Obejrzyjcie, jeżeli po obejrzeniu tego filmu będziecie negatywnie nastawieniu do Palikota to spoko, uszanuje to. Denerwuje mnie tylko jak ktoś dyskutuje o czymś a pojęcia nie ma
http://www.youtube.com/watch?v=Nf9ZoP2TTHw&amp;feature=youtu.be
 
R 924

radziooh

Użytkownik
Nie znoszę kłamstw!! nie chodzi tu tylko o Palikota. Nie znosze ogólnie polskiej nienawiści i chęci dokopania każdemu. Z krzyżem jakieś durne montaże robicie a nie wiecie dlaczego tak się zmienił to samo tyczy się innych sytuacji i innych ludzi, jesteście jak związkowcy, nie znacie się a gadacie... Z tego powodu zmontowałem i umieściłem na youtube wykład Palikota który mówi prawdę o całej sytuacji. Obejrzyjcie, jeżeli po obejrzeniu tego filmu będziecie negatywnie nastawieniu do Palikota to spoko, uszanuje to. Denerwuje mnie tylko jak ktoś dyskutuje o czymś a pojęcia nie ma
http://www.youtube.com/watch?v=Nf9ZoP2TTHw&amp;amp;feature=youtu.be
 
Do góry Bottom