>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ruch Poparcia Palikota - opinie, dyskusje, uwagi.

trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
pojąłem ,tylko że Ty raczej masz z tym problem tyle mnie nie ma w Polsce a napisałeś mi ,że widać że żyję poza Polską ,myślałem że się coś zmieniło ...
i tylko o to mi chodziło ,czyli jak się nic nie zmieniło to moje zdanie też się nie zmienia
 
new_season 2

new_season

Użytkownik
To że RPP został stworzony tylko i wyłącznie po to, żeby stać się deską ratunku dla tonącej Platformy jest tajemnicą poliszynela. Nie od dziś krąży nie tylko po Sejmie, ale w wielu środowiskach informacja, że decyzja o stworzeniu przez Palikota nowej partii tak naprawdę została podjęta w gabinecie Tuska.
Czasy nie są łatwe (wbrew temu co mówią ze szklanego ekranu, że Polska to kraj mlekiem i miodem płynący). Tusk jest doskonałym strategiem i dobrze zdaje sobie sprawę, że na dłuższą metę nie da się wygrywać już wyborów tylko używając straszaka w postaci PiS-u (innych &quot;argumentów&quot; nie ma, bo rząd PO jak już coś zacznie robić, to wszystko spieprzy). Potrzebna jest więc alternatywa w postaci Palikota. Kto za 5-6 lat będzie pamiętał, że posłowie którzy dziś są w PO będą wtedy u Palikota? Pewnie tyle samo osób co pamiętających o tym z jakiego środowiska politycznego jest Tusk i co wyprawiał w latach 90&#39; będąc u władzy.
Co do samego Palikota. Napiszę mocno i dosadnie, ale szczerze. Jeśli ktoś głosuje na tę jego zbieraninę popłuczyn i najgorszych elementów jakie można sobie tylko w społeczeństwie wyobrazić, to jest po prostu matołem.
Najlepiej cały RPP jak i samego lidera obrazuje mi cytat dwóch dziennikarzy Wprost. Pisma (sic!) bynajmniej nie PiS-owskiego, a raczej bardzo uległego władzy, a wcześniej samemu Palikotowi.
Ten polityk w poniedziałek jest konserwatystą i wydaje ultrakatolicki tygodnik („z zakazem pedałowania&quot; na okładce). We wtorek jest wielkim panem, który ruga służbę przy dziennikarzach. W środę jest super liberałem, który chce topić protestujące pielęgniarki w kopalniach. W czwartek jest socjalistą, który chce by państwo dawało miejsca pracy. W piątek będzie mówił, jak cenne są słowa Jana Pawła II i kończył sejmowe przyrzeczenie słowami „Tak mi dopomóż Bóg&quot;. W sobotę zmontuje partię z kolesiami z tygodnika „Nie&quot;, naczelnym Faktów i Mitów (gdzie pisywał Grzegorz Piotrowski). Co w niedzielę? W niedzielę będzie walił młotkiem w drzwi kościoła, nie żeby z niego wystąpić, ale żeby się załapać do mediów
O poglądowej schizofrenii już nie wspominam, ale warto zgłębić się w tajemniczą przeszłość Palikota. Można się doczytać wielu ciekawych rzeczy dzięki jakim kontaktom i z kim zbudował wielką finansową potęgę swojej osoby.
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
a czy Kaczyński działa na swoją niekorzyść.. Oczywiście co chwilę wyjeżdża z jakąś makabryczną głupotą, której szkoda nawet komentować,
Podaj parę tych &quot;makabrycznych głupot&quot;.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
będziesz teraz sam ze sobą dyskutował?
Nie chce mi się odpowiadać na twój stek bzdur, bo jeżeli Palikot ze swoim wotum nieufności dla ministrów z rządu Tuska, głosowaniem przeciw niektórym reformom jest &quot;ostatnią deską ratunku dla PO&quot; to nie mamy o czym rozmawiać. Tajemnica poliszynela to jest chyba tylko wśród twoich pobratymców.
Xavyemu odpowiem: chociażby apel o bojkot EURO na Ukrainie, dzięki której, nomen omen, dostaliśmy organizację tej imprezy.
z użytkownikiem nowy sezon od razu mówię, że nie dyskutuję. Widać, że już spiął poślady, że zacząć mnie obrażać, nie dam &quot;matołowi&quot; jak mnie pięknie nazywał, tej satysfakcji.
 
new_season 2

new_season

Użytkownik
z użytkownikiem nowy sezon od razu mówię, że nie dyskutuję. Widać, że już spiął poślady, że zacząć mnie obrażać, nie dam &quot;matołowi&quot; jak mnie pięknie nazywał, tej satysfakcji.
Ze sformułowaniem &quot;spinanie pośladów&quot; to bym uważał. Akurat to jest jedna z ulubionych czynności sympatyków i minimum jednego posła RPP.
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
Nie chce mi się odpowiadać na twój stek bzdur, bo jeżeli Palikot ze swoim wotum nieufności dla ministrów z rządu Tuska, głosowaniem przeciw niektórym reformom jest &quot;ostatnią deską ratunku dla PO&quot; to nie mamy o czym rozmawiać.
Wotum nieufności to tylko teatrzyk - wiadomo,że nie ma żadnych szans powodzenia.
A którym to POwym reformom Palikot powiedział &quot;nie&quot;??
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Ze sformułowaniem &quot;spinanie pośladów&quot; to bym uważał. Akurat to jest jedna z ulubionych czynności sympatyków i minimum jednego posła RPP.
hehe, dobre żart się udał, masz u mnie ✅, ale dyskusja nie ma sensu, jeżeli wy uważacie, że RP zostało stworzone w gabinecie u Tuska.. Po prostu nie będzie można nawet przeciwstawiać argumentów, gdy tak bardzo różnimy się już na początku w tym temacie.
 
new_season 2

new_season

Użytkownik
hehe, dobre żart się udał, masz u mnie ✅, ale dyskusja nie ma sensu, jeżeli wy uważacie, że RP zostało stworzone w gabinecie u Tuska.. Po prostu nie będzie można nawet przeciwstawiać argumentów, gdy tak bardzo różnimy się już na początku w tym temacie.
Chcesz argumentów? Proszę bardzo.
Facet, który jeszcze kilka lat temu wydawał katolicko-konserwatywne pismo dzisiaj ogłasza wszem i wobec, przybijając jakąś kartkę papieru, że aktem apostazji opuszcza kościół.
Facet, który kilka lat temu bardzo doceniał rolę kościoła, krzyż uważał za symbol narodowy, dzisiaj z tym krzyżem zaciekle walczy, kościół opluwa na każdym kroku.
Facet, który będąc w Platformie głosował za zaostrzeniem sankcji w stosunku osób posiadających narkotyki, dzisiaj nagle staje się wielkim liberałem, który chce stawać na czele marszów konopii.
Facet, który rzekomo jest liberałem gospodarczym staje na czele protestu taksówkarzy (szybko zostaje z niego pogoniony), którzy tak de facto walczą o utrzymanie bardzo antyliberalnego systemu licencjonowania ich zawodu.
Jak się pytam, jak można głosować na takiego politycznego klauna? Gościa, który w poniedziałek mówi jedno, we wtorek drugie, a we środę robi trzecie. To są fakty, to są argumenty, których niestety w żaden sposób nie będziesz w stanie skutecznie skontrować. Rzeczywistości po prostu nie da się zakłamać.
Palikot jest polityczną wydmuszką i zderzakiem. Mamy fatalny rząd, który ponosi porażki na każdym kroku, więc potrzebny jest ktoś kto swoim kretyńskim zachowaniem wzbudzi na tyle duże zainteresowanie mediów (a te społeczeństwa), że przestanie się myśleć o realnych trudnościach. Przykład? Cyrk z rzekomym paleniem marihuany w Sejmie. Powiem szczerze, że takiego niesmaku jak wtedy nie czułem nigdy. Zgraja pseudodziennikarzy latających za pajacem, który im obiecał happening. Chyba nie muszę przypominać, że cyrk w telewizji z tej okazji trwał cały Boży dzień.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Facet, który jeszcze kilka lat temu wydawał katolicko-konserwatywne pismo dzisiaj ogłasza wszem i wobec, przybijając jakąś kartkę papieru, że aktem apostazji opuszcza kościół.

Facet, który kilka lat temu bardzo doceniał rolę kościoła, krzyż uważał za symbol narodowy, dzisiaj z tym krzyżem zaciekle walczy, kościół opluwa na każdym kroku.
Palikot wiele razy tłumaczył się z wydawania tego czasopisma i dla mnie jego tłumaczenie jest zupełnie logiczne, sensowne i wystarczające. Otóż mówi no, że wtedy nie był politykiem, tylko biznesmenem, nastawionym na zysk, zarabianie kasy, a nie na identyfikowanie się z tym co piszą w jego gazecie.. Podejście typowo biznesowe.
Mógłbym prosić jakieś konkrety odnośnie tego, że tak ubóstwiał krzyż, kościół?
I nie rozumiem też dlaczego w tym przypadku nie potraficie przyjąć do głowy bardzo prostego, ale przy tym bardzo prawdopodobnego powodu: że się &quot;nawrócił&quot;? Przejrzał na oczy? 99% Polaków jest wychowywana w katolicyzmie od dziecka i narzucana jest im ta religia, póki nie dorośniesz do tego, żeby zauważyć pewne rzeczy, przejrzeć na oczy, zrozumieć, że nie wszystko w Kościele jest tak białe jak przedstawiają księża to prezentujesz właśnie takie poglądy. Ja np. dosyć szybko do tego dojrzałem, ale Boga za nic się nie wyrzekam. Po prostu nie akceptuję tego co robi Kościół, episkopat.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Po prostu nie akceptuję tego co robi Kościół, episkopat.
A co takiego robi kościół?
Miesza się do polityki, o to chodzi. Przecież ksiądz to jest taki sam obywatel jak ty i ma prawo do publicznego głoszenia swoich przekonań. Dlaczego Lis może w swoim programie być stronniczy, a ksiądz nie.

Taka ciekawostka Angela Merkel należy do USD, tak jak u nas używają skrótów, zresztą mniejsza o to. UCD to Unia Chrześcijańsko-Demokratyczna. Jakoś Niemcy nie mają z tym problemu.
Tylko nie mów, że nie jesteś zainteresowany tym co dzieję się Niemczech, tylko zwróć uwagę na to, że Palikot jest pro zachodni.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
polityczna agitacja z kościelnych ambon, bycie przeciwko in vitro, pełne poparcie dla takich księży jak &quot;Flaszka&quot; Głódź, który w nagrodę dostał jeszcze metropolitę gdańskiego i kolejny &quot;pałac&quot;, karanie jedynego księdza, który nie boi się głosić prawdy i zakazy publicznego udzielania, nie karanie pedofilów wśród księży, tylko przenoszenie ich do innych diecezji, gdzie robią to samo, pani od religii pytająca o opinię na jakiś temat, a gdy już wygłaszasz to słyszysz, że źle, bo to ma być zdanie KOŚCIOŁA, twoje ma w dupie, za swoje masz gałę..
to tak na szybko, ale wystarczająco jak dla mnie.
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
polityczna agitacja z kościelnych ambon
No tak, bo w demokracji mogą się wypowiedzieć wszyscy...wszyscy oprócz Kościoła.
bycie przeciwko in vitro
No to już jest argument całkiem z dupy -mogłeś jeszcze dodać, że bycie przeciwko zabijaniu dzieci nienarodzonych (tzw. aborcja) też jest &quot;złem czynionym przez Kościół&quot;.
karanie jedynego księdza, który nie boi się głosić prawdy i zakazy publicznego udzielania
Kolejny &quot;świetny&quot; argument - Kościół jest instytucją hierarchiczną i nic ci do tego. Także i dzięki temu Kościół i Wiara przetrwały już 2000 lat. A jakie to prawdy głosił ks. Boniecki?? Że &quot;Nergal jest fajny&quot;???
nie karanie pedofilów wśród księży, tylko przenoszenie ich do innych diecezji, gdzie robią to samo
DAWAJ KONKRETY GOŚCIU!!!
pani od religii pytająca o opinię na jakiś temat, a gdy już wygłaszasz to słyszysz, że źle, bo to ma być zdanie KOŚCIOŁA, twoje ma w dupie, za swoje masz gałę..
To samo - KONKRETY dawaj!!!
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
nie wiem czy ty w ogóle zrozumiałeś co ja przekazuję, bo teraz komentujesz i negujesz to co MI SIĘ NIE PODOBA w kościele. Nie wiem jak w takim razie mamy dalej dyskutować, bo zaraz się dowiem, że muszę chodzić dalej do kościoła, bo moje argumenty cię nie przekonały.
Nie chce mi się przytaczać dziesiątek, a może setek spraw z księżmi pedofilami, opisywanych w najróżniejszych gazetach, nie tylko FiM. Nawet ostatnio z mojej byłej parafii księżulka zamknęli i siedzi na białołęce, więc mogę tylko potwierdzić to co piszą gazety.
nie wiem jakie konkrety chcesz z tą panią katechetkę, bo właśnie podałem ci swoje wspomnienia z lekcji religii, gdy byłem pytany. Było to dawno to pytania dokładnie nie przytoczę. Najśmieszniejsze było to, że katechetka nie pytała &quot;co uważa kościół&quot; tylko &quot;co uważasz&quot;, a jak odpowiadałeś co myślisz, a nie co myśli nt temat kościół, to błąd, zła odpowiedź, game over.
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
nie wiem czy ty w ogóle zrozumiałeś co ja przekazuję, bo teraz komentujesz i negujesz to co MI SIĘ NIE PODOBA w kościele. Nie wiem jak w takim razie mamy dalej dyskutować, bo zaraz się dowiem, że muszę chodzić dalej do kościoła, bo moje argumenty cię nie przekonały.
W takim razie ja nie wiem czy ty rozumiesz czym jest Kościół - skoro tobie się w nim nie podoba to, że jest przeciw in-vitro. A to, że Kościół broni życia dzieci nienarodzonych ci się podoba czy też nie??
Nie chce mi się przytaczać dziesiątek, a może setek spraw z księżmi pedofilami, opisywanych w najróżniejszych gazetach, nie tylko FiM. Nawet ostatnio z mojej byłej parafii księżulka zamknęli i siedzi na białołęce, więc mogę tylko potwierdzić to co piszą gazety.
Czemu od razu nie tysięcy??! Daj parę imion i nazwisk księży skazanych prawomocnymi wyrokami za czyny wymienione powyżej przez ciebie, bo ja gadam tylko o konkretach jak już.
nie wiem jakie konkrety chcesz z tą panią katechetkę, bo właśnie podałem ci swoje wspomnienia z lekcji religii, gdy byłem pytany. Było to dawno to pytania dokładnie nie przytoczę. Najśmieszniejsze było to, że katechetka nie pytała &quot;co uważa kościół&quot; tylko &quot;co uważasz&quot;, a jak odpowiadałeś co myślisz, a nie co myśli nt temat kościół, to błąd, zła odpowiedź, game over.
Nie ma to jak oceniać ogółu katechizujących po jednej złej katechetce - gratuluję ci obiektywizmu. Polacy to złodzieje i pijaki - ja i ty TEŻ!!!
 
aerts 78

aerts

Użytkownik


Track oni po prostu czują podobnie, pewnie byli dumni, zastanawiające, że ta partia startuje w wyborach do Sejmu a nie do Dumy, pewnie łatwiej się dostać:

ps. blaise podpisałeś się pod listem? ^^
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
&quot;Bracie Rosjanie..&quot; - nie tak mawiał wasz duchowy przywódca?
nie bardzo wiem co mam tu komentować i do czego się ustosunkowywać.
Wydaje mi się, że każdemu PRAWDZIWEMU POLAKOWI jest wstyd za takich ludzi:
 
Do góry Bottom