>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Scandic - Pierwsza wpłata - Bonus do 200 PLN!

michau 84

michau

Forum VIP
Ile czekaliscie na wyplate na MB? ja wczoraj zlecilem wyplate wieczorem i do tej pory kasy nie ma... moze nie pracują w niedziele?
3 godziny. Możliwe, że w nd nie pracują.

Wam też cofają po dwa, trzy razy wypłatę na konto, aż wreszcie wypłacają, gdy wyślecie dowód? :&#39;)
Ja im wysłałem dowód jeszcze przed zleceniem wypłaty, ładnie podziękowali i później już się nie prosili o nic.
 
betsfree 0

betsfree

Użytkownik
Pracują chyba w niedziele bo mi dziś cofneli i zabrali BONUS :
&quot;Drogi Kliencie,
Pański adres IP jest używany przez co najmniej jedną inną osobę.
Dlatego niestety musieliśmy anulować Pański bonus. Proszę zapoznać się z
linkiem: http://www.scandicbookmakers.com/Betting/faces/BonusInfo.jsp
Pozdrawiamy!
Scandic&quot;
O żesz K*** ja mam neostradę więc jaka mam Mieć cały czas taki sam IP.
Aktualnie im wysłałem list ...z wyjaśnieniami i w tym momencie jestem ostro wnerwione bo czuje się normalnie okradziony !!!!
PS. MAM jedno konto ..nie oszukiwałem ...bonus obróciłem tyle ile trzeba .... Dowodu nie wysyłalem bo nikt sie nie upominał.
 
panmv 10

panmv

Forum VIP
Czy to są jakieś jaja kur*a?
Betsfree u mnie tak samo, zleconą wypłatę anulowali a bonus cofnęli, co jest grane? Napisałem do nich i zdrowo nawrzucałem im jobów, bo kurna co to ma byc, bonus oczywiscie był od dawna obrócony, nie dość ze czekam 20h na rozpatrzenie mojej wypłaty, to jeszcze robią takie jaja mimo ze wszystko robiłęm w porządku...
Tyle, ze ja nawet neostrady nie mam! Wiec kompletnie nie wiem o co chodzi z tym IP!
Czekam na odpowiedź!
 
zenekbazuka 0

zenekbazuka

Użytkownik
wlasnie jak ktos ma neo to powinien moc spac spokojnie poniewaz tam ip sie zmienia co polaczenie.... mialem tam wplacac ale jak wam tego nie wyjasnia to sie zastanowie... czyzby jak ktos wygral to cofali bonus a jak przegral to nie ?
 
R 0

ruchman

Użytkownik
Mi sie wydaje ze oni nas z tym IP poprostu robia w chu... Podadza Ci powod ze to samo IP i nawet nie mozesz sie z nimi klocic bo nawet nie masz jak tego udowodnic.

Doszli do wniosku ze latwo wychodzi oszukiwanie nas, wiec czemu nie..
 
choderek 11

choderek

Użytkownik
dziwna sprawa..myslalem ze ta firma jest powazna..oby to sie wyjasnilo bo ja mam tam 400 pln i troche by bylo slabo jakby przepadlo
 
panmv 10

panmv

Forum VIP
Taka argumentacja śmierdzi mi na kilometr, bo nie wierze ze nikt sie nie pluł o to w duzo bardziej popularnych bukach jak Expekt, BAH czy bet365, a w takim nic nie znaczącym Scandicu któś ma niby to samo IP jak ja, juz pomijam to ze to technicznie niemozliwe, bo niby w jaki sposób, skoro dziele to samo łącze jedynie z sąsiadem, który jedynie ogranicza sie do przeglądania Onetu... ja w takim razie zażądam podania nazwy tego innego użytkownika... Generalnie to taka sytuacja w ogóle nie powinna mieć miejsca, jesli byłyby jakieś problemy to powinni poprosić o skan dowodu.
 
R 0

ruchman

Użytkownik
choderek najgorszy scenariusz to taki ze moga ci odebrac bonus ale calej kwoty nie stracisz

panmv w twoim przypadku mozesz sie klocic o swoje prawa ale ja naprzyklad jestem uzytkownikiem sieci akademickiej, na jedno IP przybada jakies 600 komputerow wiec pomyslcie sobie z jakim trudem przychodzi zalozenie konta u jakiegokolwiek buka
 
T 0

twojastara2

Użytkownik
choderek najgorszy scenariusz to taki ze moga ci odebrac bonus ale calej kwoty nie stracisz

panmv w twoim przypadku mozesz sie klocic o swoje prawa ale ja naprzyklad jestem uzytkownikiem sieci akademickiej, na jedno IP przybada jakies 600 komputerow wiec pomyslcie sobie z jakim trudem przychodzi zalozenie konta u jakiegokolwiek buka
zwlaszcza problemem jest, ze oszukujesz do czego sie wczesniej przyznales. przez takich &quot;graczy&quot; inni zaczynaja miec problemy, zwlaszcza coraz bardziej krzywo patrzy sie na Polakow.
panmv moze sasiad na onecie znalazl scandica:wink: tak czy siak mysle, ze szansa jest na dobre rozwiazanie sprawy skoro masz stale ip, pewnie trzeba poczekac na odpowiedz

????
 
panmv 10

panmv

Forum VIP
10:31 Wpłata bonusu
Mam z powrotem swoje 200zł... szkoda tylko ze nie raczyli odpisać na mojego maila. Wszystko juz jest chyba w porządku, ale niesmak pozostał ????
 
betsfree 0

betsfree

Użytkownik
Ja też mam zwrot ale tak jak mówisz panmv niesmak został....
przeprosili z uwzględnieniem że nadgorliwy pracownik i ble ble coś tam
Ale wczoraj im takiego maila wymazałem że chyba zrozumieli aluzję.
Argument ze &quot;zrobieniem takiej reklamy na wszystkich forach w Polsce&quot; że wrócą tam skąd zaczynali z pewnością był przekonujący.
Ale mogli tym nas pookradać.
Edit: Wycofałem całość kasy co została + bonus ..czekam aż trafi na moneybookers. Wole nie ryzykować i przelać gdzie indziej.
Dodatkowo podsumuwując buka :
Bardzo mała ilość typów. Często nie ma podwójnej szansy. Koszykówka to NBA i czasami z którejś tam ligi niemieckiej lub hiszpańskiej. Hokej też tylko NHL. Live to zwykle 1 - 2 spotkania w dniu.
Jedynie bonus mnie przekonał ale jak widać powyżej można go stracić a potem odzyskać po nie miłych zarzutach o oszustwo z multikontem.
Aha i zamknąłem swoje konto żeby nigdy więcej nie mieć z nimi doczynienia.
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
a ja sie wcale im nie dziwie musze kombinowac przez nie ktorych cwaniaczkow ktorzy zakladali po 15 kont i to teraz nie winnych spotyka .
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
a ja sie wcale im nie dziwie musze kombinowac przez nie ktorych cwaniaczkow ktorzy zakladali po 15 kont i to teraz nie winnych spotyka .
Dokladnie tak jak mowisz. I jeszcze wejdzie taki na forum, bedzie sie chwalil ze oszukuje, a potem udzielal innym rad co maja zrobic, aby im bonusa nie cofneli... Zalozsne... Gdyby nie tacy ludzie, to nikt nie mialby problemow z bukiem.
Pozdrawiam
 
D 152

damian0012

Użytkownik
jak dla mnie ten bonus jest teraz beznadziejny 6x obrot to troche duzo a oferta u nich jest jak dla mnie bardzo uboga.........
jedyny + to szybkie wyplaty na MB
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
jak dla mnie ten bonus jest teraz beznadziejny 6x obrot to troche duzo a oferta u nich jest jak dla mnie bardzo uboga.........
jedyny + to szybkie wyplaty na MB
6x obrot samym bonusem to tak duzo? Zazwyczaj trzeba obracac 4-6 razy suma depozytu i bonusa, wiec wedlug mnie obrot samym bonusem 6x nie jest zbyt wygorowanym wymaganiem. Do tego tylko AKO 1,5.
 
D 152

damian0012

Użytkownik
ciekawe gdzie masz taki obrot..... przewaznie 3-4 razy ale mniejszaq z tym
oferta jak dla mnie fatalna np w tenisa sa tylko wybrane mecze tak bylo gdy rozgrywany byl urniej w monte carlo sa tylko zaklay 12 0 handi kto wygra 1 seta itd
przewaznie nie ma zakladow 1x x2 12 w pilke noznaej
co do siatkowki to tylko polska lige tam widze ........
jedynie na mlb maja jako taka oferte
kiedys chcialem obstawic mecz w tenisa kolo 8 byl w ofercie mecz o 9-40 juz go nie bylo a grac mieli o 10 .... w mlb tak samo na 40 minut przed rozpoczeciem nie ma meczu w ofercie dajcie spokoj kazdy sie rzucil na tego bonusa jak muchy na lep i pozakladal po 10 kont szkoda ze skanow nie chca bo by sie skonczyl zachwyt tym beznadziejnym bukiem jakim jest scandic
 
zenekbazuka 0

zenekbazuka

Użytkownik
panowie, dzis tam wplacilem i moje pierwsze pytanie. w regulaminie zaakceptowalem ze musze obrocic bonus do konca lipca 2008. a wszczegolach bonusa jest napisane ze termin wygasnieicia piierwszy lipiec.? pytal ktos o to ?
 
stryyke-polska 0

stryyke-polska

Użytkownik
Ja też z ciekawością przyglądam się radom tych wszystkich mądrych głów i specjalistów od &quot;ogrywania&quot; buków. I pewnie nie tylko ja. Być może któryś pracownik scandic był nadgorliwy i odpisał zbyt wiele bonusów a teraz to naprawili. Z pewnością miał jednak swoje uzasadnione powody.
 
rykos 0

rykos

Użytkownik
Bonus jest jak najbardziej OK. Wplacilem 100. Wyplacilem 280,- na moneybookers i kasa doszla w 4h. Korzystajcie poki mozecie, bo ja juz skorzystalem i nie zaluje ( a kilku kont zakladac nie mam zamiaru ).
 
Do góry Bottom