>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Scandic - Pierwsza wpłata - Bonus do 200 PLN!

doniooo 1

doniooo

Użytkownik
Mam małe pytanie, ile mniej więcej trzeba czekać aż wypłacana kasa wpłynie na moneybookers. Wypłaciłem parę godzin temu część kasy ze scandica na konto w moneybookers ale jak na razie nic na mb nie ma. Z góry dzięki za odpowiedź ????
Przeczytaj temat, na pewno juz kilka razy bylo pisane o czasie wyplaty na MB. Czytanie naprawde nie boli, a zadawanie w kolko tych samych pytan nie wnosi nic nowego do tematu.
Pzdr
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
początek przygody ze scandiciem bardzo przyjemny-kasa z mb natychmiastowo na koniec, zaakceptowałem bonusa i od razu podwojenie, pokazuje ile pozostaje do obrotu, postawiłem na Roddicka w tenisa i kurs znacznie wyższy niż u innych buków..
Ogólnie początek na duży✅
 
depee 0

depee

Użytkownik
Na wypłatę do mb czekałem godzinkę. Plus dla buka. Fajny,przejrzysty, szybkie wpłaty. Ale na dłuższą metę nie mógłbym tam grać, bo czasami oferta cienka. Mimo to, na obrót fajnego bonusu polecam buka !!
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
mam pytanie a jak to jest jak wplace karte kredytową to czy wyplata rowniez bedzie na karte?
A ja mam prosbe, czytaj temat zanim zadasz pytanie. Jaki jest sens zadawania w kolko tych samych pytan? Przeciez to zasmieca temat. Jezeli jednak jest dla Ciebie problemem przeczytanie kilu stron tematu to odpowiem kolejny raz to samo: Nie ma mozliwosci bezposredniej wplaty ani wyplaty karta, przelewem itd. Jedyna forma wplaty i wyplaty jest Moneybookers i Neteller...
 
see-you-later 4

see-you-later

Użytkownik
&quot;Transakcja zablokowana
Zły adres email handlowca!&quot;
Klikałem normalnie wpłata itp.
Dodam ze zabralo mi kase z konta bankowego.

Dobra juz wszystko okej ????
 
k@mil88 0

k@mil88

Użytkownik
Mam pytanie jak to jest jak sie mialo kiedys dawno konto pokerowe w Scandicku to czy jak sie zalozy teraz konto w zakladach bukmacherskich to czy nie bedzie problemu??? wyszukalem w tym temacie ze jeden uzytkownik tak mial i ciekaw jestemm czy mu zablokowali czy cos?? I jak myslicie czy jest sens zakladac tam konto jak sie mialo kiedys konto pokerowe??
 
see-you-later 4

see-you-later

Użytkownik
Id transakcji: 648562
Transakcja utworzona: 2008-05-11, 12:18
Typ transakcji: Anulowanie wygranej
Całkowita kwota transakcji: 52,64 PLN
Już mi się ta firma nie podoba.
We unfortunately had to cancel results in &quot;New York Mets - Cincinnati Reds&quot; event.
We have had wrong result.
Regards,
Team Scandic
Wynik był 12:6 dla Mets a ja dałem -1.5 na Mets , więc wszystko git :|
I jeszcze ciekawostką niech będzie podanay wynik
2 2008-05-11, 01:30 New York Mets - Cincinnati Reds (Handicap 0:1,5) New York Mets -1,5 Cincinnati Reds +1,5 1-7 2,35
 
michau 84

michau

Forum VIP
Jeżeli wynik jest dobrze wytypowany to na 90% poprawią to.
Napisz do nich jeżeli sami tego nie poprawią.
I nie bluzgaj bo dostaniesz warna ;)
 
fokus 0

fokus

Użytkownik
Id transakcji: 648562
Transakcja utworzona: 2008-05-11, 12:18
Typ transakcji: Anulowanie wygranej
Całkowita kwota transakcji: 52,64 PLN

Już mi się ta firma nie podoba.

We unfortunately had to cancel results in &quot;New York Mets - Cincinnati Reds&quot; event.

We have had wrong result.

Regards,
Team Scandic

Wynik był 12:6 dla Mets a ja dałem -1.5 na Mets , więc wszystko git :|

I jeszcze ciekawostką niech będzie podanay wynik

2 2008-05-11, 01:30 New York Mets - Cincinnati Reds (Handicap 0:1,5) New York Mets -1,5 Cincinnati Reds +1,5 1-7 2,35
bo ten mecz sie nie odbyl :]
 
Do góry Bottom