>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Seriale

Status
Zamknięty.
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
obejrzałem 3 pełne seriale: &quot;Skazany na śmierć&quot;, &quot;Przyjaciele&quot; i &quot;House M.D&quot;. Polecicie jakiś kolejny serial? Co sądzicie o &quot;Życie na fali&quot; lub &quot;Pogoda na miłość&quot; ?
 
maciekdmd 6

maciekdmd

Użytkownik
obejrzałem 3 pełne seriale: &quot;Skazany na śmierć&quot;, &quot;Przyjaciele&quot; i &quot;House M.D&quot;. Polecicie jakiś kolejny serial? Co sądzicie o &quot;Życie na fali&quot; lub &quot;Pogoda na miłość&quot; ?
flashforward i the vampiries diaries. ALBO cos mocniejszego = true blood... poczytaj sobie na filmwebie o tych serialach..
 
robertcorey 1

robertcorey

Użytkownik
obejrzałem 3 pełne seriale: &quot;Skazany na śmierć&quot;, &quot;Przyjaciele&quot; i &quot;House M.D&quot;. Polecicie jakiś kolejny serial? Co sądzicie o &quot;Życie na fali&quot; lub &quot;Pogoda na miłość&quot; ?
Ja Ci polece zdecydowanie Dextera i to nie jeden sezon a 3.
4 sezon dopiero zaczynam ale już jest nieźle.
Zdecydowanie najlepszy serial, Prisony sie chowaja.
 
wroclaw-59026 0

wroclaw-59026

Użytkownik
Dla osob lubiacych sie dobrze posmiac polecam jak najbardziej wszystkie sezony &quot;Gotowych na wszystko&quot;. Jak dla mnie kazdy sezon jest wspanialy a kazdy odcienek gwarantuje sporo smiechu.
Kolejnym godnym polecenia serialem sa &quot;Zagubieni&quot; w prawdzie nie jest to serial komediowy ale jest wiele trzymajacych w napieciu scen oraz pelno tajemnic.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
W tym tyg nastąpił koniec serii &quot; LOST&quot; serialu według mnie ( i nie tylko), pod wieloma względami pomimo drażniących momentów genialnego. Szczególnie wybitny doceniany także przez krytyków był dosłownie ostadnio sekundowy moment zakończenia serialu tak jakby &#39; odwrócony&#39; motyw 1 odcinka gdy sie rozpoczynał- świetne!
Sam jak wielu innych fanów serialu dziwie się sobie , że wiekszość odcinków obejrzałem i wytrwałem tak długo. Bywały momenty słabe ale naprawde fragmentami serial genialny połączenie wielu rodzajów filmu. Oczywiście można było sobie życzyć aby serial zakończyc po 2-3 seriach nawet z niewyjaśnionymi zagadkami . Ale tak to już jest w dzisiejszym show-biznesie co pokazał nie tylko ten serial ale takze PB (który jakby sie skonczyl po 2 seriac takze bylby genialny). Wiele produkcji sie wydluza i mimo iż dla niektórych zakonczenie wydasie kontrowersyjne, to nie było nadmiernie ckliwie tylko wzruszajace i posiadajace wiele swietnych scen. O muzyce juz nie wspominajac bo przez wszsystkie serie stała ona na poziomie 10 na 10 . ????
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Widzę, że wyżej zostało kilka ciekawych seriali wymienionych: True Blood, Vampire Diaries, Californication, Dexter czy choćby House.
Od siebie dodam jeszcze jeden; Friday Night Lights - dla mnie znakomity. Cholernie wciąga i o sporcie ;)
 
elmo1 0

elmo1

Użytkownik
Sześć stóp pod ziemią / Six Feet Under
Rodzina Soprano
Miasteczko Twin Peaks
Kompania braci / Band of Brothers
Przyjaciele
Dexter
Californication

Wszystkie obejrzalem i moge smialo polecic.
 
karoluhu 10

karoluhu

Użytkownik
A gdzieś tam toczy się dyskusja o tym, że angielski jest mało istotny - i co takim czymś się gość nie ośmiesza?
Ej wyluzuj.
Bo żyłka Ci pęknie na punkcie Angielskiego.
Jesteś najlepszy, nikt Ci nie dorówna w znajomości języka obcego.
Pełen Luz.
Ośmieszył się.
Ale nie ekscytuj się tak tym.
pzdr.;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom