>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Sezon 2013/2014 - ciekawostki, pytania, rozmowy o NBA.

Status
Zamknięty.
arachnus 24

arachnus

Użytkownik
LBJ wraca do Cleveland wyglada na to ze wlasnie jestesmy swiadkami jak druzyna miami sie sypie
Before anyone ever cared where I would play basketball, I was a kid from Northeast Ohio. It’s where I walked. It’s where I ran. It’s where I cried. It’s where I bled. It holds a special place in my heart. People there have seen me grow up. I sometimes feel like I’m their son.
Pytanie czy Bosh zdecyduje sie na Houston, i co miami zrobi z Wadem
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Osobiście cieszę się z tej decyzji. Co prawda lubiłem tez Heat i Big 3, ale powrót do Cavs ubarwi NBA. Zmieni w zasadzie rozkład sił, bo Heat zostają teraz troszkę w dupce...Pytanie czy ktoś mocny jeszcze pójdzie do Cavs. Przed LBJem wielkie zadanie - zdobycie majstra dla Cavs. Jak mu się to uda to w zasadzie osiągnie wszystko. Pytanie jak podejdą do tematu kibice Heat :]
No i na pewno trochę smutnawy musi być nowy rozgrywający z draftu Heat ???? LBJ chciał go, Heat go wybrali, a James odszedł ????
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Niezła ekipa się wg mnie szykuje. Irving już wielokrotnie pokazał, że ma papiery na grę, teraz będzie trochę mniej musiał grać piłką, bo czasem to było już na siłę. Myślę, że zmiana in plus. Do tego Irving ostatni rok kontraktu, więc z pewnością będzie cisnął fest. Poza tym na 1-2 zostają póki co Waiters i młody Dellavedova. Widzę, że mają CJ Milesa, który jako punktujący potrafi grać. Bardzo możliwe z tego co czytam, że przydzie Ray Allen. Na SF jednak spodziewałbym się Wigginsa, w końcu nie bez powodu wzięli go z 1 numerem, a to oznacza Jamesa na PF, co zresztą nie jest raczej dla niego jakimś problemem z jego budową. I wtedy wychodzi, że Varejao na centra, chociaż nie wiem czy go w końcu poskładali sensownie czy nie. Bo poza nim to w składzie nie widzę sensownego centra. Niezła ławka im zostaje na 3-5, bo Thompson, Gee, Deng?? (coś wiecie czy on zostaje?), no i ten Bennett, który chyba w końcu coś pokaże. Kogoś z większą ilością mięsa jeszcze pod kosz i nawet nawet. Mimo, że nie jestem fanem Jamesa (choć oczywiście uważam, że gra zajebiście, tego mu odebrać nie można), to ekipa fajna, no i jest Uncle Drew, który mam nadzieję, że pokaże moc.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Irving już wielokrotnie pokazał, że ma papiery na grę,
Ciekawe tylko jak chętnie będzie oddawał piłkę LBJowi. Bo jest to gość, który lubi sobie pokozłować, a LBJ też czasem lubi rozgrywać od początku akcje. Tyle nie wiadomych, że naprawdę dzięki temu przejściu szykuje się świetny sezon.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
A jednak wrócił na stare śmieci juz sie nie moge doczekać NBA2K15 mniam mniam Irving na rozegraniu i James.Moim zdaniem oni wcale nie musza sie wzmacniać.Jest Waiters Varejao Irving Bennett powinien w tym sezonie odpalic dalej Wiggins wielka nadzieja NBA i LBJ chyba trzeba postawić jakies pieniążki na mistrzostwo Cavaliers ???? Heat są w pupie bo zapewne Bosh pójdzie do Rakiet i w takim wypadku ta drużyna jeśli chodzi o aspiracje na wschodzie jest skończona.Kibice Heat chyba teraz są źli hehe ale co zrobić.Moim zdaniem dobra decyzja LBJ.
 
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Niezła ekipa się wg mnie szykuje. Irving już wielokrotnie pokazał, że ma papiery na grę, teraz będzie trochę mniej musiał grać piłką, bo czasem to było już na siłę. Myślę, że zmiana in plus. Do tego Irving ostatni rok kontraktu, więc z pewnością będzie cisnął fest. Poza tym na 1-2 zostają póki co Waiters i młody Dellavedova. Widzę, że mają CJ Milesa, który jako punktujący potrafi grać. Bardzo możliwe z tego co czytam, że przydzie Ray Allen. Na SF jednak spodziewałbym się Wigginsa, w końcu nie bez powodu wzięli go z 1 numerem, a to oznacza Jamesa na PF, co zresztą nie jest raczej dla niego jakimś problemem z jego budową. I wtedy wychodzi, że Varejao na centra, chociaż nie wiem czy go w końcu poskładali sensownie czy nie. Bo poza nim to w składzie nie widzę sensownego centra. Niezła ławka im zostaje na 3-5, bo Thompson, Gee, Deng?? (coś wiecie czy on zostaje?), no i ten Bennett, który chyba w końcu coś pokaże. Kogoś z większą ilością mięsa jeszcze pod kosz i nawet nawet. Mimo, że nie jestem fanem Jamesa (choć oczywiście uważam, że gra zajebiście, tego mu odebrać nie można), to ekipa fajna, no i jest Uncle Drew, który mam nadzieję, że pokaże moc.
Dużo rzeczy podałeś a widzę kilka takich ważnych rzeczy które należy wyprostować. Miles podpisał kontrakt chyba z Pacers. Deng jest FA i na pewno nie wróci do CAVS. Po 1 nie chciał, po 2 nie mają pieniędzy. Irving chyba maxa dostał już z tego co pamiętam.

Allen ma grać tam gdzie James, więc pewnie dojdzie do CAVS. Ciekawe co z wymianą Love&#39;a. Sądzę, że nie dojdzie do skutku, ale kto tam wie na co się dogadali tam James z zarządem Kawalerzystów.
Irving&gt;Wiggins&gt;James&gt;Thompson&gt;Varejao
na ławce Waiters.Bennett.Gee. Dojdzie Allen?
Fajna paka, w końcu dobry trener. Ogarnięty GM. Jak ogarną obronę to na pewno daleko zajdą.
LBJ już nie ma prawa ruszyć się z Cleveland
 
pro100 761

pro100

Użytkownik
4 draftowe 1 w jednej drużynie, tego jeszcze nie było, zna ktoś jakiegoś buka co wystawia już kursy na NBA, gram wszystko że Cavs będą co najmniej w finale.
 
R 26

radzialdo

Użytkownik
Dodatkowo kilka zrodel podaje ze Kevin Love dojdzie do Cavs i to za Wigginsa+ktos jeszcze. Ciekawe ile z tego jest prawda.
LBJ jednak troche zaszokowal mnie ta decyzja bo jakos do konca myslalem ze jednak zostanie w Miami. Heat pewnie nawet play-off nie powachaja w nastepnym sezonie ????
 
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Maroon, Lukas - macie może wolne miejsce wśród oficjalnych hejterów LBJa?
Posmutniałem. Nie wchodzi się 2 razy do tej samej rzeki a LBJ spalił wiele mostów za sobą po The Decision. A teraz wraca jak gdyby nigdy nic...
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Bardzo kontrowersyjna decyzja, ale takiego kopa NBA potrzebowało moim zdaniem. Teoretycznie na maxa napompowany balon, jeżeli chodzi o draft najlepszy od x lat, do tego LBJ w CAVS. Cielawi mnie ten pierwszy mecz, oj ciekawi - buczących zapewne nie zabraknie... Czy do tego projektu potrzebują LOVE ??? Nowe Big 3 by się zrobiło, napewno młodsze, ale nie wiem czy się chłopaki dogadają. Irving kocha piłkę i będzie się musiał mocno zresetować. Mówicie Cleveland w finale ?? Spokojnie, już nie takie projekty nie odpalały, jedynie co działa na ich korzyść t jednak ciągle mega słaby wschód...
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Maroon, Lukas - macie może wolne miejsce wśród oficjalnych hejterów LBJa?
Miejsce się znajdzie, cause Im out of this club and Im (taking my talents) on Cavs bandwagon ????
Osobiście cieszę się, że to zrobił. NBA to biznes, zero sentymentów. Lebron jest hometown boy, prawdziwym królem jest i będzie tylko w swoim Cleveland. Hate&#39;owałem go za The Decision, bo było za co - przede wszystkim za formę i sposób w jaki wtedy upokorzył Cleveland, ale nigdy za samą decyzję. I wg mnie jest to świetna decyzja; w biznesie ogromnie liczy się wyczucie sytuacji, chwili i myślę,że LBJ świetnie wyczuł moment, w którym powinien opuścić Heat. Coraz gorszy Bosh,wiecznie kontuzjowany i niepewny Wade, który był kulą u nogi ze swoim kontraktem i cały ten śmieszny supporting cast, kończąc na &quot;wybitnym&quot; Ericu. Nie mam żadnych sentymentów wobec Heat, ale spósob w jaki &quot;wydymał&quot; Wade&#39;a i jego opt out wg mnie epicki. Przede wszystkim zawiódł Pat Riley. Całe ESPN spuszczało się jaki to Riley jest genialny i jaki to strateg, a tu dupa..nic nie wymyślił, zero działań, bierny jakby mu nie zależało i m.in. dlatego James podjął taką decyzję a nie inną. Mam tylko nadzieję, że Cavs nie spieprzą wymiany z Wolves i nie oddadzą Waitersa.
 
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Lin i 1rnd Pick do LA.
Tak jak Cavs robili miejsce w capie na LBJ tak wlaśnie Houston zrobili dla Bosha.
na obecną chwilę : &quot;Cavs offer Dion Waiters, Anthony Bennett, first round pick to Wolves for Kevin Love.&quot;
Kevin Love podobno jest skłonny podpisać nowy kontakt z Cavs skoro jest tam James.
Irving i Love dwaj tytani defensywy... Do tego ten skład nie ma w ogóle doświadczenia gry w PO. Potrzeba kilku weteranów. Allen za minimum ma przyjść.

E : Bulls chcą Wade&#39;a - dla przypomnienia #3 urodził się i pochodzi z Chi Town
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
O Milesie nic nie wiedziałem, dlatego przyjąłem wersję, że póki co jest wciąż w Cavs.
A co do grania na mistrzostwo to trzeba było to brać po 1 plotach poważniejszych, że LBJ idzie do Cavs, było 17 do łapania i już teraz można sprzedawać z zyskiem niemałym.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
James w Cavs. Duża sprawa. Co na wskazywało jeszcze 3 miesiące temu? Nic. Co prawda &quot;spiskowe teorie dziejów&quot; o LBJ-u w Cavs pojawiły się już chyba z 1,5 roku temu i nawet byłem skłonny w nie uwierzyć, tak nie spodziewałem się że stanie się to już w tym roku. Niby wyoptowanie się wielkiej trójki w tym offseason było trochę dziwne ale skoro niby była realna opcja na Melo ... a tutaj figa. Choć team Lebrona oswajała kibiców tą decyzją już od tygodnia ;)
Pytanie czy założył to od dawna czy wyoptowanie miało dać trochę czasu Rileyowi na wzmocnienie zespołu? Wydaje mi się, że to ta druga opcja. Pat nie był w stanie sprowadzić odpowiedniego wsparcia to LBJ wraca do domu. I w sumie się nie dziwię. Tegoroczne PO pokazały, że DWade jest już niestety na krawędzi, a ten zespół potrzebował sporych wzmocnień. Nie udało się, to poszedł do swojego &quot;macierzystego&quot; zespołu w którym zrobiła się naprawdę solidna paczka talenciaków. A jestem przekonany, że Love też już jest zaklepany. Co prawda te młokosy potrzebują czasu i sam nie spodziewam się Cavs w finałach 2015 ale trio LBJ/Love/Irving może zdominować tą ligę na lata. LBJ stworzył kolejną wielką trójkę. Z tą różnicą, że pozostali jej członkowie są młodzi i wygłodzeni by osiągnąć sukces, a o to mu chodziło. Jego team już dawał do zrozumienia, że granie po 38-40 min i ciągnienie zespół w pojedynkę nie bardzo jest Królowi na rękę. Taki Irving czy Love będą sobie stukali statsy w regularze, nie będą opuszczali b2b jak Wade, a LBJ będzie włączał najwyższy bieg w marcu/kwietniu. Tak to widzę. Choć z tym talentem wokół to i tak grając 30-34 min. statsy będzie kręcił jak do tej pory ;) Love idealnie mi do niego pasuje. O obronę się nie martwy. Zostanie Wareżao.
W sumie to fajnie się stało. Z tym mistrzostwem Cavs to jednak bym mocno uważał. Pamiętajmy, że Love i Irving nie zagrali nawet meczu w PO. Do wszystkiego trzeba stopniowo dojść. Musi stworzyć się zespół. Na to potrzeba czasu. A jednak w Cavs nie ma takiego gościa jak Wade sprzed 2-4 lat, który potrafił nie raz ratować tyłek Jamesowi w najważniejszych momentach.
W ogóle to trochę szkoda Wade&#39;a, bo chłop już pokruszony i jako pierwsza opcja nie nadaje się do mistrzowskiego zespołu. Z jego zdrowiem to nawet jako druga opcja może być słabo. Pewnie Miami opuści Bosh. Niby na rynku są jeszcze Deng, Gasol czy Thomas, którzy mogliby ponownie uczynić z Heat konkurencyjny team ale raczej już nie contendera. Heat chyba zdecydują się na przebudowę i w zamian za zasługi wcale bym się nie zdziwił jakby pozwolili odejść Wade&#39;owi do dowolnego teamu. Stawiam tutaj na jego rodzinne strony i Chicago. Zwłaszcza, że oni mają cap space by pozsykać go nawet bez trejdowania ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Pytanie tylko czy ktoś chce Wade&#39;a i jego kontrakt z gównianą relacją Jakość-Cena? Ja bym nie chciał. Myślę, że Heat gdyby mieli trochę jaj to podziękowaliby Wade&#39;owi i za te pieniądze poszukali kogoś kto nie pauzowałbym 1/3 sezonu, a w finałach vs. Spurs kręcił się po parkiecie jak smród w gaciach. Wade w Big 3 był tylko w teorii, w praktyce już dawno wypadł z elity, ale wymagania finansowe wciąż ma. Ale wiadomo - zasługi, twarz Heat i sentymenty.
 
arachnus 24

arachnus

Użytkownik
Bosh z wynagrodzeniem 118 za 5 lat? bozeee pieniądze wywalone w błoto nie adekwatne co do umiejetnosci jakie ta osoba wnosi do drużyny. a w nabliższych paru latach bedzie powtórka kobego w Lakers i odbije sie ten kontrakt na miami
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom