>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Siatkówka Plażowa 2011

Status
Zamknięty.
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Trzeba dzisiaj ograniczyć ilość typów i zrobić większą selekcję, aby zyski były większe :wink:
:siata: 10:00 Cunha/Pedro - Heyer/Chevallier
Brazylijczyków oglądałem w drugiej rundzie kiedy to po świetnym meczu wygrali z Gibbem i Rosenthallem. Widać, że chłopakom rośnie forma i będą groźni na czerwcowych mistrzostwach świata. Mierzą się dzisiaj chyba jak do tej pory z najsłabszą parą z jakimi tutaj grali. Parze tej lideruje doświadczony 38-letni dwu-metrowy Heyer, który jest chyba jednym z najstarszych zawodników w tym turnieju i swoje najlepsze lata ma już raczej za sobą. Swoje starty na arenach międzynarodowej inaugurował on aż 16 lat temu! Do pary wziął sobie młodego 23-letniego Chevalliera. Jest to ich pierwszy wspólny turniej, przeszli tutaj kwale oraz dwie rundy turnieju głównego, ale mieli trochę szczęścia w drabince. Jeśli Brazylijczycy zagrają tak jak w poprzednich meczach to pewnie wygrają 2:0, bo są o klasę lepszą parą, a widać, że gra ich cieszy i po ostatnich niepowodzeniach są strasznie głodni gry oraz zwycięstw. Kursy narazie wystawił tylko Unibet więc podaje stamtąd kurs, ale rano warto zwrócić uwagę na kursy w Bet365 oraz Pinnacle, bo mogą być zawyżone. Kolejne typy rano.
Cunha/Pedro @1.45 8/10 Unibet ⛔ jak para tej klasy traci seriami po 5 pkt to inaczej jak żenada tego nazwać nie można ... ????
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
:siata: 12:00 Mesa R./Lario I. - Nummerdor R./Schuil R.
Początek dnia zniechęcający, ale bawimy się dalej. Po tej porażce Brazyliczyków, którzy grali jakby im się wogóle nie chciało jakoś straciłem wenę do pisania wybujanych analiz więc będzie krótko, ale typ przemyślany. Holendrzy to dla mnie półka wyżej niż Hiszpanie. Jeśli dodać do tego fakt, że Hiszpanie dopiero wchodzą w sezon, a Nummerdor z kolegą grają już 3 turniej to kolejny aspekt przemawiający za Holendrami. W pierwszej rundzie chłopaki pokonali już mocny duet Łotewski bez straty seta, aby później zaliczyć wypadek przy pracy ze Szwajcarami, ale teraz już są podstawieni pod ścianą i muszą wygrać, a okazja ku temu jest przednia, bo rywale nic specjalnego póki co nie prezentują. H2h 2:1 na koszyść Holendrów.
Nummerdor R./Schuil R. @1.53 7/10 Gamebookers ✅
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
jesli czegos nie ma na bet365 badz bwin to trzeba czekac na koncowy wynik na stronie fivb
:siata: 14:00 Rogers / Dalhausser vs Heyer/Chevallier
Heyer i kolega to naprawdę słabiutka para, na sporym farcie przechodzą kolejne rundy. Cunho z Pedro wyraźnie ich zlekceważyli, albo woleli grać o awans w grupie przegranych stąd ich porażka, cieżko zgadnąć, ale mecz wyglądał tak, że gdy tylko Brazylijczycy przycisneli to szły od razu serie punktów dla nich. Rogers z Dalhausser to klasa sama w sobie powinien być szybciutki mecz dla Americanos.
Poniżej 79.5 @1.85 8/10 Bet365 ✅
Rogers / Dalhausser @1.15 10/10 Pinnacle ✅
Poniżej 79.5 @1.85 8/10 Bet365
już linia wynosi 74.5 pkt ????
 
D 86

dzordan89

Użytkownik
cicolari/menegatti - kessy/ross 2 1,22 10/10 ✅

Właśnie wróciłem z Mysłowic z turnieju i musze przyznac że gra amerykanek w 1 meczu dzisiejszym z brazylijkami była rewelacyjna. Znakomity blok i gra w obronie
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
:siata: 12:30 Plavins/Smedins vs Heyer/Chevallier
Czas coś zapodać na dzisiaj. O Szwajcarach pisałem już przy okazji poprzednich typów i zdania nie zmieniam, jak dla mnie to za słaba para na tą fazę rozgrywkową. Fartem wyszli z kwalifikacji wygrywając przegrany mecz z Kądziołą i Szałankiewiczem. Widziałem ich już dwa razy tutaj i kompletnie mnie nie przekonują. Po drugiej stronie bardzo mocni Łotysze, jedna z lepszych par na świecie. W poprzedniej rundzie pokonali świetnie tutaj dysponowanych Hiszpanów Herrera i Gavire w dwóch seta i Szwajcarów też powinni zmieść, bo są o klasę lepsi.
Plavins/Smedins @1.72 7/10 Unibet ⛔
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
:siata: 15:00 Alison/Emanuel vs Heyer/Chevallier
Podtrzymuję to co pisałem wcześniej o Szwajcarach. Jest to para, która doszła tutaj stanowczo za daleko, w swoich meczach maja niebywałą ilość szczęścia, a do tego łatwa drabinka no i mamy ich w półfinale :-/. Kursy na Bet365 na ten mecz to prezent.
Alison/Emanuel @1.30 10/10 Bet365 ✅
Poniżej 81.5 @1.85 9/10 Bet365 ✅
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
13:05 Cicolari/Menegatti (ITA) - Keizer/Van Iersel (NED) 2 @1.60 6/10 Betclick
Obiecałem dopisać parę słów o typach więc wypadałoby coś naskrobać. Para włoska na dobrą sprawę to już powinna odpaść z tego turnieju z Talitą i Antonelli, bo przegrywały w TB 13:10, żeby jakimś cudem wygrać 15:13 ... Holenderki w świetnej formie już od Szanghaju kiedy to wygrały tamtejszy turniej i tutaj mają okazję na drugi triumf z rzędu. Pary te spotkały się już w tym turnieju i górą były Włoszki, ale można to uznać za wypadek przy pracy Holenderek, bo później demolowały po kolei znacznie mocniejsze pary niż włoska. Dla mnie pewna wygrana Keizer i Van Iersel

13:00 Cunha/Salgado Pedro (BRA) - Heyer/Chevallier (SUI) 1 @1.62 9/10 Betclick
Pary spotkały się już raz na tym turnieju i górą byli Szwajcarzy, ale Brazylijczycy w tym meczu grali beznadziejnie, jakby nie chcieli go wygrać. Teraz jest mecz o trzecie miejsce więc nie ma opcji aby ktoś odpuszczał. Szwajcarzy to para na 1-2 rundę turnieju, ale nie na mecz o trzecie miejsce ... Parę tą ciągnie 39-letni Heyer, bo kolega znacznie odstaje od niego poziomem gry. W meczu półfinałowych widać, że szwajcarski weteran odczuwa już trudy tego turnieju, bo miał naprawdę dość i stąd tak wysokie baty z Alisonem i Emanuelem. Brazylijczycy zdobywają dzisiaj 3 miejsce, bo są o klasę lepszą parą.
14:00 Rogers/Dalhausser (USA) - Emanuel/Alison (BRA) 1 @1.45 8/10 Betclick
Tutaj krótko, by sytuacja jasna. Finał turnieju. Mierzą się dwie najlepsze pary na świecie aktualnie tzn. Amerykanie są najlepsi, a Brazylijczycy trochę za nimi. H2h 8:1 na korzyść tych pierwszych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
L 5

lukasz-72484

Użytkownik
Cunha / Pedro - Heyer/Chevallier (1.50) ⛔ Rogers/Dalhausser - Alison/Emanuel (1.40) ⛔

Ostatni dzień turnieju z cyklu Swatch FIVB World Tour mężczyzn w Pradze. W meczu o brąz spotkają się ze sobą para brazylijska z parą szwajcarską. Krótko, ponieważ oglądam KSW i nie mam za bardzo czasu na pisanie analiz :wink:. Para brazylijska jest dla mnie zdecydowanie bardziej doświadczoną parą. Szwajcarzy to przede wszystkim Heyer, lecz on już jest wiekowym zawodnikiem (39l) i odczuwa już trudy tego turnieju. Dodatkowo Szwajcarzy grają na tym turnieju już 9 mecz, natomiast Brazylijczycy o dwa mecze mniej. Dodatkowo w tym turnieju te pary już się spotkały i nieoczekiwanie Cunha/Pedro przegrali 1:2. Uważam, że wyciągną odpowiednie wnioski z tamtego spotkania i to oni będą jutro na &quot;pudle&quot;.
kolejny mecz to już finał. Jak dla mnie Rogers i Dalhausser to zdecydowanie najsilniejsza para tych zawodów i jutro sięgną po złoto. H2H także na korzyć &quot;moich&quot; zawodników.
Te dwa typy uważam za warte ryzyka !!!
Edit: Faworyci zawiedli strasznie ... ????
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Koshkarev/Semenov vs Redmann/Saxton
Wielki Szlem w siatkówce plażowej w Chinach. Rosjanie trafili do dość przeciętnej grupy i mają spore szanse aby z niej wyjść tym bardziej, że pokonali już Erdmana i Matysika, a przed nimi teraz spotkanie z najsłabszą ekipą z tej grupy. Redmann i Saxton awansowali tutaj trochę niespodziewanie z kwalifikacji. W pierwszym meczu grupowym planowo zostali zdeklasowani przez najlepszą parę w tej grupie Cunha/Pedro. Grają oni pierwszy sezon ze sobą i póki co wygląda to bez szału. W Szanghaju przeszli kwalifikacje aby przegrać dwa mecze w turnieju głównym, a w Pradze nie przeszli nawet kwali. Co do Rosjan to są do dużo lepsi zawodnicy indywidualnie, ale grają pierwszy turniej ze sobą, ale jak widać ze zgraniem nie jest tak źle skoro pokonali Erdmana i Matysika, którzy w ostatnich tygodniach prezentowali niezłą formę. Pierwsze skrzypce w tej parze Semenov mierzący 208cm! w tym roku jak do tej pory zajmował dwa razy 9 miejsce w Pradze i Brazylii w parze z Prokopevem. Koshkarev do tej pory grał z Likhotelovem, z którym w Pradze również zameldował się w dziesiątce, a więc widać, że chłopaki są niezłej formie i są w stanie walczyć z najlepszymi. Jedynym znakiem zapytania jest jak będzie wyglądało ich zgranie, ale jestem dobrej myśli, bo przeciwnicy nie są zbyt wymagający.
Koshkarev/Semenov @1.55 7/10 Bwin ✅
------------------------------------------------------ Klemperer/Koreng vs Soderberg/Hoyer
Niemcy to absolutnie para światowego formatu tylko początek sezonu mieli trochę słabszy, ale widać, że z formą już jest coraz lepiej przed MŚ, bo ostatnio wygrali Smart Beach Tour w Munster, a przed tym pogrywali w Szanghaju gdzie wygrali m.in. z naszymi dwoma najlepszymi duetami. Dla Duńczyków to pierwszy turniej w tym sezonie. Widać, że z formą jest bez szału bo w pierwszym meczu grupowym roznieśli ich Czesi. Niemcy ten mecz muszą wygrać jeśli chcą wyjść z grupy, a więc każdy inny wynik niż ich wygrana będzie dla mnie niespodzianką.
Klemperer/Koreng @1.40 8/10 Bet365 ✅
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Heyer/Chevallier vs Jaani/Vesik
Trzeci ostatni mecz tych par, decydujący o układzie w grupie. Oba duety jak do tej pory mają po jednym zwycięstwie i porażce tylko, że Heyer z kolegą mają lepszy bilans setów. Para ta zadziwia swoją grą już od Pragi gdzie zajęła 3 miejsce ulegając tylko dwóm najlepszym parą na świecie w tym sezonie. Pierwsze skrzypce w tej parze odgrywa wiekowy, wysoki Heyer. Jest to niezwykle doświadczony zawodnik i czasami stanowi zaporę nie przejścia na siatce. Swoją wysoką formę potwierdzili tydzień później po Pradze kiedy to Coopa Tour w Zurichu zajęli 2 miejsce. Estończycy trochę słabiej póki co w tym sezonie, głównie odpadają w kwalifikacjach. Jeśli Szwajcarzy utrzymają dyspozycję z poprzednich meczów to są w stanie spokojnie wygrać w tym meczu.
Heyer/Chevallier @1.40 8/10 Bet365 ✅
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Y.Huang/Yue.Y vs Gioria/Momoli
9 tutaj para z rozstawienia mierzy się z 25. Jest to mecz ostatniej szansy dla Chinek jeśli marzą o miejscu 2-3 i wyjściu z grupy, a przeciwnika mają napewno w swoim zasięgu tym bardziej, że 3 tygodnie temu wygrały z nimi pewnie w Szanghaju 2:0 w setach. Grają u siebie, a więc to ich dodatkowy atut, bo chińskie pary są podwójnie groźne na swoich śmieciach. Liczę, że dziewczyny zmobilizują się i pokażą na co je stać, bo para ta mimo młodego wieku ma papiery na spore granie.

Y.Huang/Yue.Y @2.25 6/10 Bet365 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
U 3

underdogs19

Użytkownik
Y. Huang-Yue Y. CHN [9] Gioria-Momoli ITA [25] 0-2 (23-25, 15-21)
Szczerze napiszę ale zagrałem Włoszki ponieważ Chinki są co najwyżej przeciętne. To nie przypadek że w 3 meczach nie wygrały nawet jednego seta.
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
zapraszam do podawania typow przed meczem, a nie po meczu ????
ja zagralem Chinki i nie zaluje. gdyby jeszcze raz zdarzyl sie taki mecz z takimi kursami pewnie zagralbym tak samo, bo duzo wyzej cenie sobie Chinki i dla mnie tu bylo spore vale, ale jak widac poki co slabsza forma i stad te porazki. nie ma co ich szufladkowac na podstawie jednego turnieju, bo nie tak dawno rozniosly Wloszki jak chcialy ;) jest to jeszcze mloda para a i tak calkiem niezle juz pogrywaja i zajmuja dobre miejsce w swiatowym rankingu, forma tez przyjdzie z czasem i jeszcze o nich uslyszmy ;)
 
brylant 66

brylant

Użytkownik
Prudek/Fijalek (POL) - Nummerdor/Schuil (NED)

Typ:2
Kurs:1.55
Buk:Bwin

Para holendrów z dobrej strony pokazała się już na turnieju w pradze, natomiast &#39;&#39;nasi&#39;&#39; nie zachwycają swoją grą, w pradze odpadli juz na początku głównego turnieju, w tym radzą sobie o wiele lepiej, ale watpie zeby starczylo to na holendrow

Myślę, że kurs na ten pojedynek to spora okazja, obym się nie mylił ????
 
diuq85 354

diuq85

Użytkownik
:siata: Ferramenta/Pedro (BRA) - Dollinger/Windscheif (GER) (+1,5 seta) | 2,02
20j Unibet

Ferramenta/Pedro to nowy duet powstały na ten turniej. Najwyraźniej obu panom kiepsko grało się ze swoim dotychczasowymi parterami. Para Ferramenta/Santos zanotowała kiepskie wyniki, w Pradze 33 miejsce a w Brasilii nie zostali sklasyfikowani. Poprzedni rok również fatalny. Z kolei Pedro często zmienia partnerów do teamu, ostatnio z Cunha, przyzwoite wyniki, - 17 w Pekinie, 4 w Pradze, 9 w Szanghaju, 17 w Brasilii. Dzisiaj jest to ich pierwszy turniej razem, ale czy będą na tyle zgrani i zmobilizowani aby grać dłużej razem? Szansę w tym pojedynku mają moim zdaniem Niemcy Dollinger/Windschei. Wyniki ostatnio nie rewelacyjne, miejsca 33, 13, 17, 25 na ostatnich turniejach, ale panowie grają razem już dłuższy czas, wiec zgranie jest. Każdy z nich wie na co stać rywala. Moim zdaniem spore walju na Niemców, warto spróbować na ich wygraną, a przynajmniej jednego set.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
tomash_ek 55

tomash_ek

Użytkownik
Zaczęły się mistrzostwa świata we Włoszech a tu taka cisza...
Osobiście zagrałem na dziś:
Ferramenta/Pedro (BRA) vs M. Ingrosso/P. Ingrosso (ITA) @ 1.457; 4/10 pinnacle ✅
Keizer/Van Iersel (NED) vs Nystrom/Nystrom (FIN) @ 1.383; 8/10 pinnacle ✅
Maria Clara / Carol vs Hinchley / Rohkamper @ 1.33; 10/10 bet365 ✅
Maria Clara / Carol vs Hinchley / Rohkamper under 77,5 @ 1.85; 4/10 bet365 ✅
✅✅✅ 11,58 j ????
Robson / gdybyś tak napisał jeszcze coś o tych meczach bo będzei delete.
 
U 3

underdogs19

Użytkownik
ok, moje typy na dzisiaj, wszystkie z bwin:
Xu/Wu - Skarlund/Spinnagr 1,22 - Chinczycy są po porażce, więc na pewno będą walczyć, tym bardziej że to są MŚ a nie jakiś podrzędny challenger.
Rogers/Dalhausser - Ces/Ces 1,15 - najlepsza męska para na świecie gra z przeciętnymi Francuzami. I ta sama argumentacja, gram ich bo są po porażce (oddali mecz swoim kolegom).
Walsh/May-Treanor - Novakova/Tobiasova 1,05 - tutaj róznica 3-4 klas, nie ma co argumentować. Nie wierze że Amerykanki zagrają słabo albo odpuszczą mecz.
Wiem że kursy niskie, ale w dużych turach jest mniej niespodzianek i wolę grać pewniejsze typy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
cobynie 277

cobynie

Użytkownik
Rogers/Dalhausser - Ces/Ces 1,15 - najlepsza męska para na świecie gra z przeciętnymi Francuzami. I ta sama argumentacja, gram ich bo są po porażce (oddali mecz swoim kolegom).
Nie oddaje się meczy na MŚ - jeszcze do tego pierwszych! Widziałem ten mecz i byli po prostu słabsi
 
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
Dalhauser ma kontuzje stopy ogladam mecz na polsacie sport extra kuleje cały czas ale mimo to jest najlepszy na boisku jego ataki to torpedy ma 206cm wzrostu blokiem zdobył chyba juz 2pkt
 
U 3

underdogs19

Użytkownik
Ok, może trochę nieprecyzyjnie się wyraziłem. Ale zauważyłem ze R/D często przegrywają z innymi parami amerykańskimi (np Gibb/Rosenthal) na wczesnym etapie rozgrywek. Inna sprawa że Dalhausser dostał kontuzji kostki w Pekinie, i stąd być może ich słabsza forma w ostatnich meczach.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom