>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Siatkówka Plażowa 2011

Status
Zamknięty.
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkwóka Plażowa - Włochy, Swatch World Championship
Spotkanie: Ingrosso/Ingrosso - Dollinger/Windscheif
Typ: Ingrosso/Ingrosso
Kurs: 1.490
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Ostatni w grupie M i zarazem decydujący o losach awansu mecz dla obu wyżej wymienionych drużyn. Zarówno Włosi jak i Niemcy mają na swoim koncie po jednym zwycięstwie a więc po 3punkty na swoich kontach. Bliźniacy Ingrosso wygrali mecz bez straty seta z Rosyjską parą Barsouk-Yutvalin rozstawioną z numerem 37 oraz zdołali urwac seta w meczu z wyżej notowanymi Brazylijczykami Ferramenta-Pedro z numerem 12. Natomiast Niemiecka para rozstawiona z numerem 36 także pokonała Rosjan w stosunku 2:1, jednak polegli z kretesem z Brazylijczykami przegrywając 0:2. Moim zdaniem to ważne spotkanie wygrają Włosi, którzy grają przed swoją publicznością, która na Arenie nr 1 będzie wspierała 23letnich bliźniaków, którzy mają po 190cm wzrostu. W niemieckiej parze wyróżnia się Sebastian Dollinger, która ma aż 205cm wzrostu i będzie bardzo groźny zarówno w ataku jak i w grze blokiem. Ostatnio Włoska para zajęła wysokie 9te miejsce na Turnieju w Pradze, gdzie Niemcy zajęli pozycje 13. Następnie Niemcy udali się do Pekinu, gdzie szybko odpadli, przegrywając w 2rundzie eliminacji z Amerykańską parą Patterson-Keenan. W tym samym czasie Włosi zrobili sobie przerwę, przygotowując się do Turnieju w Rzymie. Ostatnie wyniki Włochów napawają mnie optymizmem przed tym spotkaniem, ponieważ są one lepsze aniżeli rezultaty osiągane przez Niemiecką parę rozstawioną z numerem 36. Spotkanie to odbędzie się na Korcie nr 1, a więc możemy spodziewac się bezpośredniej relacji tego meczu na antenie :siata:Polsatu Sport Extra o godzinie 19:05 :siata:
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
B 41,5K

bosky

Użytkownik
Marcio Araujo / Ricardo - Redmann / Saxton (+1,5) 2 4,00 Tobet ✅ ✅

Jeśli spojrzymy na rozstawienie murowani faworyci w postaci Brazylijczyków. Ale Ci sami Brazylijczycy już raz w grupie przegrali, zaś Redmann pomimo niskiego numeru startowego walczy, wygrali 2:0 i przegrali 1:2, czemu w takim razie nie mieliby uszczknąć seta Ricardo? Stawka niska, bo jak zwykle przestraszyłem się kursu.

Talita Antonelli - Novakova Tobiasova under 73,5 1,85 ⛔
Ingrosso/Ingrosso - Dollinger/Windscheif 1 1,40

Bet365

Etap mistrzostw wyższy, bo top 32, ale para rywalek absolutnie luckywinner, że tak powiem, gdzieś tam wygrały przy szczęściu jeden mecz i przepchnęły się do kolejnej rundy. Brazylijki zaś w grupie straciły maksymalnie 23 punkty, zatem w kwestii undera wchodziłby under 65,5. Tutaj 8 punktów zapasu, miodzio.

Drugi mecz to miodzio dla typerów, spotykają się duety o innych aspiracjach, ale takich samych dotychczasowych rezultatach. Tylko styl inny i nawet to, jeśli nie ranking, wyraźnie sugeruje kto jest faworytem w tym meczu.
 
diuq85 354

diuq85

Użytkownik
Witam wszystkich miłośników piaskowego volleyball&#39;a oraz pięknych tyłeczków dziewcząt rozpieszczających oczy kibiców w przerwach między pojedynkami :wink:
Taka mała rozprawka ode mnie na temat dzisiejszych spotkań
:siata: Skarlund/Spinnangr (NOR) - Fijalek/Prudel (POL) | 1,4 (godz. 14.00) ✅
Jest to ostatni mecz naszej pary, która już awansowała do 32 turnieju. Mimo to, nie sądzę, aby Polacy poszli na jakieś odpuszczanie. Nadarza się świetna okazja do wygrania grupy a co za tym idzie w dalszej fazie turnieju łatwiejszy przeciwnik, z 2 a nawet 3 miejsca. Polacy turniej rozpoczęli bardzo dobrze, pokonali wyżej rozstawionych Chińczyków w 2 setach, nie dali również szans parze włoskiej. Norwegowie mają 2 porażki ale mogą jeszcze walczyć o 3 pozycję w grupie, muszą jednak pokonać naszych zawodników oraz liczyć na to ze Chińczycy pokonają parę Tomatis/Lupo. Zapewne tak się stanie, ale wierzę że nasi najlepsi siatkarze plażowi podejdą do meczu profesjonalnie, udowadniając światu że Polska w tej dyscyplinie też jest dobra.

:siata: Marcio Araujo/Ricardo (BRA) - Redmann/Saxton (CAN)(+1,5 seta) | 4,25 (godz. 15.00) ✅
Również zgadzam się z opinią poprzednika, para kanadyjska wcale nie stoi na straconej pozycji. Grupa C szalenie wyrównana, wszystkie pary zanotowały porażkę i zwycięstwo. Faworyci na papierze - Marcio Araujo/Ricardo nie odstają poziomem od pozostałych par co pokazują wyniki w tej grupie. Analogicznie do tego meczu można przedstawić sytuację z wczoraj. Para Emanuel/Aliston też przegrała seta z walecznymi Duńczykami. Wydaje się, że Marcio Araujo/Ricardo są w słabszej dyspozycji niz Emanuel/Aliston, a para kanadyjska mocniejsza od duńskiej. Fakt faktem, spore value moim zdaniem, po takim kursie żal nie spróbować.
:siata: Ingrosso P./Ingrosso M. (ITA) - Dollinger/Windscheif (GER) | 1,4 (godz. 19.00) ⛔
W tej parze, tak jak poprzednicy już opisali upatruję zwycięstwa bliźniaków Ingrosso. Widziałem chłopaków w akcji, bardzo ruchliwi i skoczni, z olbrzymim sercem w obronie. Podoba mi się ich gra w ofensywie, trochę słabiej w obronie, ale to przychodzi z wiekiem i doświadczeniem, które w tym sporcie jest ważne. W tej grupie bliźniacy gładko pokonali parę rosyjską, oraz powalczyli mocno z Brazylijczykami - Ferramenta/Pedro (BRA) przegrywając po tajbreku. Para niemiecka również tak samo pokonała Rosjan i przegrała z Brazylijczykami, czeka nas zatem mecz o 2 miejsce w grupie. Więcej atutów (w tym publiczność) mają Włosi, myślę ze to oni wygrają ten pojedynek.
:siata: Brink/Reckermann (GER) - Kadziola/Szalankiewicz (POL) (over 73,5 pkt) | 1,85 (godz. 16.00) ✅
I jeszcze jeden typ z męskiej siatkówki plażowej obarczony dużym ryzykiem, bowiem, nasz druga, mniej utytułowana para, zagra z multimedalistami imprez beach volley&#39;owych. Jeśli nasi chłopcy nie przestraszą się utytułowanych rywali i podejdą do tego spotkania jak do poprzednich, to będziemy świadkami dobrego spotkania. Aby over wszedł, nasza para musi w każdym secie zdobyć minimum 16 oczek. Para niemiecka, ma już pewne 1 miejsce w grupie, może podejdą do spotkania na luzie, nie aż tak skoncentrowani i pozwolą naszej parze pokazać się z dobrej strony? Kadziola/Szalankiewicz (POL) pokazali się na tym turnieju z dobrej strony, wygrali z parą rosyjską a minimalnie przegrali ze Szwajcarami (w tajbreku 14-16) - Heuscher/Bellaguarda (SUI), którzy w tamtym tygodniu zajęli 2 miejsce w Grand Slamie w Pekinie. Wobec tego, szansa na grę na wysokim poziomie z faworytami całego turnieju są jak najbardziej. Powodzenia chłopaki

W turnieju kobiet jesteśmy już za etapem grupowym. Dzisiaj odbywają się juz spotkania fazy pucharowej. Patrząc na powstałe pary znalazłem fajne spotkanie, w którym upatruję spore value. Jest to ostatni pojedynek w dniu dzisiejszym.
:siata: Ukolowa/Khomjakowa (RUS) - Goller/Ludwig (GER) | 3,2 ⛔
:siata: Ukolowa/Khomjakowa (RUS) (+1,5 seta) - Goller/Ludwig (GER) | 2,08 ⛔
Szczerze mówiąc dziwię się, że na parę, która wygrała grupę K jest aż tak wysoki kurs. Rosjanki wygrały 3 pojedynki, tracąc tylko 1 seta. Nie jest to najmocniejsza para rosyjska, obie zawodniczki tworzą duet nr 34 tego turnieju, Niemki zaś rozstawione z nr 7, ale przecież to nie jest istotne. Widać, że Rosjanki dobrze weszły w turniej, są skuteczne i mają szanse udowodnić to z lepszą parą. Niemki jak dotąd nic wielkiego nie zagrały, męczyły się strasznie z parami, rozstawionymi z dalekimi numerami, i tak:
Goller-Ludwig GER [7] - Wesselink-Meppelink NED [42] 2-1 (19-21, 21-15, 15-12)
Goller-Ludwig GER [7] - Banck-Günther GER [31] 2-1 (21-18, 18-21, 15-9)
Goller-Ludwig GER [7] - Bawden-Palmer AUS [18] 0-2 (14-21, 27-29)
Porównując wyniki Rosjanek:
Ukolova-Khomyakova RUS [34] - Bansley-Maloney CAN [39] 2-0 (21-12, 21-18)
Maria Clara-Carol BRA [10] - Ukolova-Khomyakova RUS [34] 0-2 (16-21, 16-21)
Hinchley-Rohkamper AUS [15] - Ukolova-Khomyakova RUS [34] 1-2 (19-21, 21-18, 14-16)
Widać sporą różnicę formy obu duetów, po taki kursie warto spróbować na Rosjanki
Wszystkie kursy zaczerpnięte z oferty bukmachera Unibet

E: Taki mały komentarz po meczu pań. Po prostu kabaret. Pierwszy set wszystko pięknie wszystko cacy, Rosjanki na styku a nawet kilka razy wychodziły na 2 pkt. Zrobiło się 13-11 i...wałek jakiś potem 13-18. Pierwszego seta mamy z głowy. Analogicznie w drugim 14-12 dla Rosjanek i... 14-17. Finał znamy, wałek na kilometr. Stanowcze NIE dla siatkówki plażowej w wykonaniu kobiet. Przepraszam wszystkich którzy zapożyczyli ten typ
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
diuq85 354

diuq85

Użytkownik
Jaki wałek? Przecież Goller/Ludwig to uznana i doświadczona para, nie z takimi zawodniczkami jak Rosjanki już wygrywały.
Czy oglądałeś jakiś mecz siatkówki plażowej? Jeśli tak, to powinieneś wiedzieć, że tam serie 7 pkt pod rząd są wręcz nierealne, a tu proszę... 7 pkt w 1 secie i 5 w drugim praktycznie w tym samym momencie seta. Dla mnie to trochę dziwne... Rosjanki wygrały grupę, pokonały 2 wyżej notowane pary, liczyłem na niespodziankę i tak to wyglądało do stanu 13. Potem zapomniały jak się gra
 
U 3

underdogs19

Użytkownik
Spójrz najpierw na rywalki Rosjanek w grupie a potem poczytaj trochę o Niemkach. Wygrywały mecze z najlepszymi parami na świecie, nawet z Larissa/Juliana albo z Ross/Kessy. Więc to że zdobyly 7pkt pod rząd z przeciętniaczkami mnie zupełnie nie dziwi.
A meczów plażowki kilka obejrzałem i to nie tylko w tv.
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Brink/Reckermann vs Rogers / Dalhausser
W ostatnich dniach choroba mnie zmogła, ale już jestem z powrótem. Mecz przeze mnie wybrany jest według mnie dziś pojedynkiem dnia. Aktualni mistrzowie świata Niemcy mierzą się z hegemonami plażowej siatkówki ostatnich lat Rogersem i Dalhausserem. Pary te są nawet do siebie można powiedzieć podobne, bo zarówno Reckermann jak i Dalhausser są wysokimi, szczupłymi zawodnikami świetnie grającymi na bloku z racji wzrostu i warunków skocznościowych czy też dysponują potężną zagrywką z wyskoku. Natomiast zarówno Brink jak i Rogers są graczami trochę niższymi od swoich kolegów, ale za to cuda wyprawiają w obronie. Wszystko w tym meczu byłoby klarowne i skłaniałbym się ku zwycięstwu Amerykanów gdyby nie kontuzja najlepszego siatkarza plażowe świata ostatnich lat, Dalhaussera. Phil ma kontuzję stawu skokowego przez co poddali turniej w Chinach w zeszłym tygodniu. Zresztą gdy widzi się go wykonującego zagrywkę stacjonarną czy też wyskakującego do bloku na pół gwizdka to od razu widać, że coś jest nie tak. Sam mówi, ze już jest coraz lepiej, ale przez tą kontuzję jest sprawny na około 80%. Kontuzja ta też napewno utrudnia sprawną grę w obronie, bo czasem potrzeba jest szybka reakcja, a gdy nie można w 100% zaufać kostce to są problemy, tym bardziej, że to dzisiaj będzie już drugi mecz dla Amerykanów. Co do Niemców to przywieźli oni tutaj wysoką formę, którą zademonstrowali już na wielkim szlemie w Chinach gdzie przegrali dopiero w finale z Alisonem i Emanuelem. Wobec kontuzji Philla jestem przekonany, że Niemców napewno stać na ugranie seta, bo jest to para z najwyższej światowej półki, a może nawet pokuszą się o wygraną?
Brink/Reckermann +1.5 sets @1.95 8/10 Gamebookers ✅
 
diuq85 354

diuq85

Użytkownik
Spójrz najpierw na rywalki Rosjanek w grupie a potem poczytaj trochę o Niemkach. Wygrywały mecze z najlepszymi parami na świecie, nawet z Larissa/Juliana albo z Ross/Kessy. Więc to że zdobyly 7pkt pod rząd z przeciętniaczkami mnie zupełnie nie dziwi.
A meczów plażowki kilka obejrzałem i to nie tylko w tv.
Warto patrzeć takze na dyspozycję danych par w konkretnych zawodach. To ze Niemki wygrywały spotkania gdzieś tam na innych zawodach wcale mnie nie interesuje. Liczy się co pokazują na tych zawodach, a w tych radziły sobie słabo. Nie ma sensu dalej się sprzeczać i wchodzić w dyskusje, te wygrały, tamte przegrały i trudno. Niemki są na pewno lepsze, bardziej utytułowane. Można przegrać mecz, ale nie tak jak zrobiły to Rosjanki, dlatego mam takie a nie inne zdanie o tym meczu. Na tym kończę tą dyskusję, która już do niczego nie prowadzi
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
:siata: 19:00 Martino/Nicolai vs Herrera / Gavira

Włochów widziałem w fazie grupowej i chłopaki grają co najwyżej średnio. Obaj są młodzi bo coś koło 22 lat i widać, że są jeszcze niedoświadczeni i dość łatwo można ich złamać psychicznie tak jak stało się to w meczu z Czechami Kubalą i Benesem kiedy to w TB Włosi tracąc 2-3 pkt z rzędu kompletnie się załamali i oddali mecz. Widać, że brakuje im jeszcze ogrania na najwyższym światowym poziomie i doświadczenia. Z pary tej wyróżnia się wysoki Martino, który straszy blokiem na siatce, ale po drugiej stronie jest nie gorzej, a nawet powiedziałbym znacznie lepiej, bo Herrera to do niedawna najlepszy blokujący tego turnieju. Hiszpańska para to absolutnie najwyższa światowa czołówka i nie powinni mieć problemów z ograniem pary gospodarzy.

Herrera / Gavira @1.40 8/10 Bet365 ✅
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
a co myslicie o postawieniu na naszych (2.10)?
Bruno z Benjaminem widać po wynikach szału nie robią, słabiutko w grupie to wyglądało...
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
ostatni turniej w Chinach pokazal, ze Polacy potrafia z nimi wygrywac i tutaj moga to powtorzyc, bo wygladaja naprawde niezle ;) a Brazylijczycy od poczatku roku srednio jak na nich, turnieje przed sezonem tez bez szalu wypadly
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
:siata: 21:00 May-Treanor/Walsh vs Kessy/Ross
Jeśli May i Walsh są zdrowe to tak naprawdę tylko Larissa i Juliana mogą z nimi powalczyć. Bet365 przesadził z kursami więc trzeba korzystać. Pary grały ze sobą przed tygodniem i wygrały te pierwsze 2:1 w setach. H2h 20:3 :p
May-Treanor/Walsh @1.52 8/10 Bet365 ✅
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
:siata: 13:00 Herrera/Gavira vs Marcio Araujo/Ricardo

Miałem okazję oglądać tutaj obie pary i muszę powiedzieć, że dużo lepsze wrażenie na mnie zrobili Hiszpanie. Brazylijczycy męczą się w swojej grze niemiłosiernie, o ile Ricardo jeszcze trzyma poziom i szaleje na bloku to Marcio Araujo czasami kompletnie zawodzi w ataku popełniając proste błędy. Para ta trafiła do bardzo łatwej grupy gdzie nie mieli żadnych wymagających przeciwników, a mimo to wszystkie mecze wygrywali na styku przy czym jeden po TB 20:18. W kolejnej rundzie trafili na Kądziołę i Szałankiewicza i gdyby trochę więcej doświadczenia Polaków to mogliby urwać Brazylijczykom drugiego seta, a tak zabijali się o blok Ricardo i nie mieli pomysłu na grę. W kolejnej rundzie Canarinhos trafili na przeciętnych Niemców Dollingera i Windsheifa, a mimo to ledwo wygrali, bo po TB granym na przewagi do stanu 23:21. Myślę, że limit szczęsścia Brazylijczycy już wyczerpli, bo dzisiaj trafili parę z innej półki niż te z którymi do tej pory grali. Hiszpanie to para absolutnie ze światowej czołówki i jest w stanie wygrywać ze wszystkimi, a już napewno są w stanie pokonać Ricardo i kolegę tym bardziej, że Ci formą nie błyszczą. Wszystkie mecze jak do tej pory Herrera i Gavira wygrywają pewnie imponując grą w bloku oraz w ataku. Widać, że z formą trafili na te mistrzostwa i nie zdziwię się jeśli zameldują się w finale.

Herrera/Gavira @1.86 7/10 Pinnacle
 
D 1

dinus

Użytkownik
Troszke dziwny mecz Herrery/Gavira prowadząc w pierwszym secie 18-16 zrobiło się 18-21 ... Drugi set tylko początek dość wyrównany.

Co sądzicie o meczu Fijoła i Prudlela z Niemcami?
 
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
Xue - Zhang Xi (CHN) - Walsh - May-Treanor (USA) ✅

TYP: Xue - Zhang Xi (CHN)+1,5 seta
Kurs: 1,9
Buk: Tobet



Forma chinek rośnie im dalej w turnieju
wygrana w ćwiercfinale z para nr.2 z rozstawienia Talita-Antonelli BRA 2:1
wczesniej w 1/16 ograły gospodynie Cicolari-Menegatti
Amerykanki ostatnie dwa mecze wygrane ale po ciezkiej walce 2:1 z Goller-Ludwig
i ze swoimi rodaczkami Kessy-Ross USA
Uwazam że zdobycie seta przez chinki bardzo realne a kurs fajny 1,9

kurs na zwyciestwo amerykanek to jakas kpina 1,24 szkoda ruszac
 
U 3

underdogs19

Użytkownik
Xue - Zhang Xi (CHN) - Walsh - May-Treanor (USA)

TYP: Walsh - May-Treanor (USA) -1,5 seta
Kurs: 1,75
Buk: Bwin
Chinki to dobra para, ale Amerykanki jeszcze lepsza ???? Jeśli nie złapią żadnej kontuzji, to wygrają, myślę że będzie wyrównany mecz ale ze wskazaniem na USA.
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
20:00 Brink J./Reckermann J. - Rego E./Cerutti A.
Jedno jest pewne, obojętnie kto z tej pary wejdzie do finału to raczej zdobywa tytuł mistrza świata, bo drugi półfinał słabszy. Mam wrażenie, żę Alison z Emanuelem grali w ostatnich tygodniach jakby słabiej niż na początku sezonu. Wygląda to tak jakby im bliżej mistrzostw świata tym ich forma niższa zamiast na odwrót. Oglądałem ich tutaj też kilka spotkań i nie grali niczego specjalnego, popełniali sporo błędów w szczególności Alison, który potrafił wysyłać ataki daleko w aut czy też nie radził sobie w przyjęciu, ale za to nadrabiał potężnym blokiem. Co do Niemców to bronią oni tutaj tytułu, zawsze świetnie przygotowywują się na mistrzostwa świata i nie inaczej było tym razem, bo im bliżej turnieju rzymskiego tym ich forma była wyższa. Grają tutaj naprawdę fajnie i równo. Pokonali tutaj Rogersa i Dalhaussera po świetnym meczu więc i Brazylijczycy są w ich zasięgu tym bardziej, że Ci nie grają tutaj nadzwyczajnie tak jak to miało miejsce na początku sezonu.
Brink J./Reckermann J. @2.25 6/10 Bet365 ⛔
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Plavins M./Smedins J. - Brink J./Reckermann J. 2 @1.35 ✅
Araujo M./Santos R. - Rego E./Cerutti A. 2 @1.44 ✅
Łotysze to najsłabsza ekipa z tej czwórki co już wczoraj im pokazali Ricardo z Marcio Araujo. Niemcy natomiast przegrali wczoraj w przedwczesnym finale według mnie, ale mam nadzieję, że dzisiaj się ogarną i zdobędą trzecie miejsce na świecie, bo lepszych przeciwników nie mogli sobie wymarzyć.
Co do finału to mega faworytami są Emanuel z Alisonem i raczej nie wierzę aby przegrali, bo Ricardo z Marcio jednak odstają trochę poziomem od kolegów. Awansowali do finału dzięki słabszej drabince i raczej nie mają argumentów aby zaskoczyć rodaków.
AKO: 1.94 9/10 ✅
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
May-Treanor M./Walsh K. - Franca L./Silva J. F.

Amerykanki są stworzone do wygrywania największych imprez i czuję, że nie inaczej będzie tym razem. Mecz napewno będzie zacięty, bo obie pary są fenomenalne, ale May z Walsh momentami prezentują kapitalną grę, ich mecze ogląda się z prawdziwą przyjemnością, bo grają iście po profesorsku i jestem przekonany, że zdobędą dzisiaj kolejny tytuł w swej niezwykle bogatej karierze.
May-Treanor M./Walsh K. @1.93 6/10 Pinnacle ⛔
 
arctic 0

arctic

Użytkownik
Oj Heniu Heniu. Pecha miałeś z tym betem na Amerykanki. Ja osobiście zagrałem przed meczem parę Larissa/Juliana @2.00 i przyznam, że mimo zwycięstwa to bardziej chyba na nie zasłużyły Amerykanki. Nie wiem skąd nagle straciły rytm gry. Przecież cały 2 set i początek tie-breaka to był popis Amerykanek. Widać jednak oba złote medale były pisane dla Brazylii ???? . Pozdro
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom