>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Siatkówka Plażowa 2012

Status
Zamknięty.
N 14

nsc

Użytkownik
Larissa/Juliana – Val Leao/Shaylyn
Fortaleza Women&#39;s Open - brazylijski turniej siatkówki plażowej. Mecz zaplanowany na godzinę 1 w nocy. Larissa i Juliana to najlepsza para na świecie, która w każdym turnieju walczy o zwycięstwo, a rzadko ląduje poza podium. W rankingu FIVB zajmują drugie miejsce, ale to tylko na papierze, według statystyk, punktów itp. Co do pary Val/Shaylyn to grała praktycznie tylko w turniejach brazylijskich. Radziła tam sobie dobrze, ale bez rewelacji. Jest początek sezonu. Larissa i Juliana na pewno nie zagrają na 100% w tym turnieju, ale powinny potraktować go jako sprawdzian przed zbliżającym się pierwszym międzynarodowym turniejem z cyklu Swatch World Tour - Brasilia Open, który rusza już 15 kwietnia. Ostatni turniej w Brazylii pokazał, że dziewczyny nie robią sobie jaj z takich małych turniejów i chociaż zajęły tylko 3 miejsce to w kontekście meczu z Val Leao/Shaylyn można być optymistą. Grupę i ćwierćfinał Larissa i Juliana przeszły bez problemu wygrywając gładko 2:0. Brazylijki przegrały dopiero w półfinale z Vivian i Limą jednak jest to 21 para światowego rankingu FIVB i nie ma co ich porównywać do dzisiejszych rywalek. Mimo to myślę, że Larissę i Julianę stać było na gładkie zwycięstwo w tym meczu, jednak po prostu go olały. H2H obu par wynosi 4:0 na korzyść Larissy i Juliany przy czym nie straciły ani jednego seta. Tylko raz zdarzył się wynik wyższy niż 76 punktów Na dzisiejszy mecz proponuję typ poniżej 76.5 pkt, ponieważ na zwycięstwo jest kurs 1.14, który jest za mały, żeby zagrać go w singlu. Na pokrycie tego undera wystarczy, że Larissa i Juliana wygrają w obu setach do 17, co nie powinno być dla nich trudne. Ze stawką nie szaleję, bo mimo wszystko jest to malutki turniej, który Larissa i Juliana traktują jako rozgrzewkę przed Brasilia Open.
Poniżej 76.5 pkt @1.90 Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
K 15

koloroowy

Użytkownik
Keizer/Van Iersel - Goller/Ludwig
Za chwile mecz, nie ma sensu pisać wynikow poprzednich meczow bo to sobie moze kazdy sprawdzic. Niemiecka para Goller/Ludwig lepiej sobie radzi w Brazylii, w poprzednich 3 latach byly odpowiednio trzecie, drugie i piate, natomiast holenderką Keizer/Van Iersel nie udziela sie brazylijski klimat co udowonily na przestrzeni 3 lat plasujac sie odpowiednio na dziewiatym, siedemnastym i dziewiatym miejscu. Ostatni raz te pary spotkaly sie rok temu wlasnie w Brazyli w drugiej rundzie i zwyciesko z tego meczu wyszly Niemki po 3 setach. Czytałem że Keizer ma problem z plecami i w ostatnim meczu grała ze sporym bolem. Niemki lepiej sie spisuja w tym turnieju, przegrywajac jedynie z Amerynkami rozstawionymi z jedynka po trzy setowym boju, do tego dochodzi jeszcze kontuzja Holenderki wiec myśle ze Goller/Ludwig dzisiaj wygra.

T
y p : G o l l e r / L u d w i g K u r s : 1 , 8 3 3 S t a w k a : 6 / 1 0 B u k : P i n n a c l e ✅ 0-2
 
P 991

parodia

Użytkownik
Szkoda, że w temacie taka cisza. Dzisiaj pierwszy dzień turnieju głównego mężczyzn w Brazylii. Przeglądam pary pierwszej rundy i widzę parę ciekawych kursów.
#1
Huber/Siedl - Gibb/Rosenthal @4.75⛔
Austriacka para może być czarnym koniem tegorocznego World Touru. Ostatnimi czasami zrobili naprawdę spory postęp i myślę, że są w stanie powalczyć z parą Amerykańską. Po takim kursie warto spróbować.
#2
Mesa/Lairo - Nicolai/Lupo @2.7✅
Osobiście wystawiłbym bardziej wyrównane kursy, dlatego za 2.7 próbuję na Hiszpanów.
#3
Ces/Ces - Gunnarsson/Brinkborg @2.0✅
Geor/Gia - Kądzioła/Szałankiewicz @2.1✅
AKO: 4.2
Polacy z roku na rok coraz pewniej czują się na World Tourach i chyba powoli pora na jakieś lepsze wyniki w turnieju głównym. Francuzi moim zdaniem są lepszą parą od Szwedów, wychodzi całkiem niezłe AKO.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 991

parodia

Użytkownik
Fanatyk - chyba masz za małą wiarę w polskie zespoły, bo para Kantor/Łosiak to naprawdę przyszłość polskiej plażówki i myślę, że już w tym sezonie zrobią jakąś niespodziankę.
 
P 991

parodia

Użytkownik
Wczorajszy dzień udany. Typy na dziś:
#1
Horrem/Eithun - Kądzioła/Szałankiewicz @2.7✅
Oglądałem wczoraj Norwegów i naprawdę prezentowali się bardzo dobrze. Polacy, co prawda też, ale za 2.7 warto spróbować.
#2
Huber/Seidl - Mesa/Lairo @2.55 ZWROT
Swoje zdanie o parze z Austrii opisałem wyżej i nadal je utrzymuje, Hiszpanów na pewno są w stanie pokonać.
#3
Herrera/Gavira - Fuerbringer/Lucena @1.9⛔
Spodziewałem się odwrotnych kursów. Aktualnie mamy 1.7 - 1.9. W mojej opinii małe Value jest.
#4
Cunha/Ricardo - Pedro/Araujo @1.55✅
Dla mnie bet dnia. Myślę, że tutaj zakończy się wszystko w dwóch krótkich setach. Pary znają się na wylot, umiejętności jednak po stronie Ricardo i Cunha.
#5
Kunert/Petutsching - Ces/Ces @1.3✅
Rogers/Dalhausser - Soderberg/Hoyer @1.05✅
Alison/Emanuel - Erdmann/Matysik @1.15⛔
AKO: 1.57
Mam nadzieję, że tutaj nie będzie niespodzianek.
#6
Antonelli/Talita - Xue/Xi @1.72✅
Jestem fanem Chińskiej pary. Wiem, że Brazylijki grają u siebie, ale naprawdę Chinki robią na mnie ogromne wrażenie i mam przeczucie, że nie długo będą parą #1 na świecie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
l0k0 1,5K

l0k0

Użytkownik
Prosiłbym o podawanie bukmacherów, z których bierzecie kursy i godzin, o której grane są mecze, przynajmniej mniej więcej. Dodatkowo NSC jakbyś mógł to dodaj w topicu jakieś linki przydatne do plażówki, może jakiś livescore...
Pozdrawiam
 
K 15

koloroowy

Użytkownik
Dollinger/Windscheif - Samoilovs/Sorokins
Na szybkości bo przed chwila wrocilem do domu, niemiecka para Dollinger/Windscheif znajduje sie w tym turnieju dzięki kontuzji najlepszej niemieckiej ekipy Brink/Reckermann, jak narazie spisuja sie nienajgorzej, jednak myśle że po dzisiejszym spotkaniu z solidnymi Łotyszami ich przygoda w tej imprezie sie skonczy.
Typ: Samoilovs/Sorokins Stawka: 6/10 Kurs: 1,80 Buk: Unibet ✅ 1-2
 
P 991

parodia

Użytkownik
Całkiem udane typy, zważywszy że to początek sezonu. Póki co na dziś oferta taka średnia i spróbuje jeden bet:
#1 (Bet365, 14.00)
Rogers/Dalhausser - Alison/Emanuel under 91,5 @1.85 ZWROT
Jednak nie wkładajcie w to wielkich pieniędzy. Osobiście wydaje mi się, że pęknie albo Emanuel albo Rogers i mecz skończy się w dwóch setach. Dla lubiących ryzyko można spróbować zagrać w stronę pary z Brazylii jednak ja sobie odpuszczam ten bet.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 15

koloroowy

Użytkownik
Herrera/Gavira - Cunha/Ricardo &amp; Lucena/Fuerbringer - Rogers/Dalhausser
Mysle ze nie ma co szukac niespodzianek, co do pierwszego meczu to nie wierze w to aby zadna para brazylijska grajaca u siebie nie stanela chociazby na podium. Cunha/Ricardo moim zdaniem maja przewage na siatce i zagrywce hiszpanie Herrera/Gavira troche lepiej bronia, gra na kontrze wydaje mi sie rowna. Do drugiego meczu nie sa potrzebne zadne argumenty, Rogers/Dalhausser najlepsza para w USA ich koledzy Lucena/Fuerbringer bija sie o miano drugiej. Dla porownania Rogers/Dalhausser wygrali zawody juz 21 razy a ich przeciwnicy ani razu, bedac 2 razy w finale wlasnie z dziejszymi rywalami. Co do ostatniego meczu miedzy tymi dwoma zespolami to wygrali go Lucena/Fuerbringe, ale to byl grupowy pojedynek o nic, a niecaly miesiac wczesniej jak juz przyszlo grac o stawke to Rogers/Dalhausser spokojnie odprawili rywali w dwoch stach.
Typ: Cunha/Ricardo &amp; Rogers/Dalhausser Stawka: 8/10 Kurs: 2,03 Buk: Bwin ✅ 2x 2-0
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
P 991

parodia

Użytkownik
No to zaczynamy World Tour w Mysłowicach. Póki co kursy nie są jakieś zachwycające, ale widzę tu małych pewniaków, z których można stworzyć jakieś AKO.
#1 (Bet 365)
Łosiak/Kantor - Popek/Makowski @1.22 (start 11.50)⛔
Boehm/Kapa - Kujawiak/Andryszewski @1.1 (11.00)✅
Mercer/Slack - Haralds/Armands @1.28 (10.10)✅
AKO: 1.72
Łosiak i Kantor z tego co pamiętam zawsze radzili sobie z Popkiem, nawet gdy ten grał w parze z Wieczorkiem. Teraz mamy w mojej opinii słabszego Makowskiego. Jeśli tylko Popek nie będzie kosił zbyt mocno zagrywką to powinno być szybkie 2:0 dla Kantora i Łosiaka.
Kujawiak i Andryszewski to fajna para jednak nieograni na WT i raczej tutaj niespodzianki nie sprawią.
Haralds i Armands wpadli na WT bo mieli blisko i pewnie chcą spróbować swoich sił. Niech próbują jednak ja im tutaj kokosów nie wróżę.
Wszystkie mecze na boisku numer 1, a więc będą do obejrzenia na Bet365.
Edit: Co tu dużo mówić, Łosiak się spalił i wyszło jak wyszło. Swoją drogą ciekawe jakie kursy wystawią buki na mecz Popek/Makowski z Harleyem :p
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
P 991

parodia

Użytkownik
#2 (Bet365)
Bernat/Kmiecik - Stiekema/Varenhorst @1.25 (12.40)✅
Może mi ktoś wytłumaczyć czy 16 letni kadeci mogą fizycznie powalczyć na plaży już z bardziej doświadczonymi Holendrami? Polecam, bo jakoś nie mogę uwierzyć cały czas w ten kurs - 25% lokata, bo inaczej tego nazwać nie można.
9:21, 7:21 - nie wiem kto w Bet365 wystawia te kursy, ale tutaj naprawdę się nie popisał...
#3 (Bet365)
Oligeri/Papagna - Kaczmarek/Walkenhorst @1.25 (12.40)✅
To teraz uwaga. Pierwszy raz słyszę o włoskiej parze, ale! Papagna wg moich informacji ma 49 lat! Mam nadzieję, że karetka jest w pobliżu, bo różnie się to może skończyć. Nie wiem czy to jacyś bogacze, którzy mają jakieś widzi mi się i grają, bo lubią. Nie potrafię tego pojąć. Po meczu będę mądrzejszy.
8:21, 17:21 - niech was nie zmyli drugi set bo Niemcy sobie jaja robili... Włoska para tak jak myślałem bogaci amatorzy, którzy przyjechali po koszulki i autograf Rogersa i Emanuela
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
P 991

parodia

Użytkownik
#4 (Bet365)
Soderberg/Hoyer - Petutschnig/Kunert @8.0 (13.30)✅
Para z Austrii zaliczyła dobry występ w Brazylii, zajęli tam podobnie jak Duńczycy miejsca 17-24. Dlaczego więc nie spróbować ich za drobne po takim kursie?
21:17, 20:22, 9:15 kocham ten sport ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
P 991

parodia

Użytkownik
#5 (Bet365)
Weaver/Gooding - Eithun/Horrem @1.4 (16.00)✅
Norweska para zaprezentowała się z bardzo dobrej strony w Brazylii pokonując tam m.in. naszą parę Kądzioła/Szałankiewicz. Brytyjska dwójka także grała w Brazylii z Polską parą tj. Kantor/Łosiak przegrywając 1:2. W jakiej formie są Kantor i Łosiak (mimo to ograli Brytoli) widzieliśmy dzisiaj w ich pierwszym meczu. Norwegowie powinni sobie spokojnie poradzić.
14:21, 14:21, czyli bez niespodzianki. Ja na dzisiaj kończę, jak ktoś chce się jeszcze emocjonować to można spróbować Kunert/Petutschnig za 2.5 (będzie dostępne na live na bet365) ja jednak to sobie odpuszczam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
P 991

parodia

Użytkownik
Całkiem ciekawe pary mamy, jednak wiele z nich nie było w Brazylii i nie wiadomo czego się spodziewać.
#1 (Bet365)
Plavins/Smedins - Nicolai/Lupo @2.1 (10.00)✅
Cunha/Ricardo - Rudol/Bryl @1.01 (10.00)✅
AKO2.12
Cunha i Ricardo grają z naszymi juniorami, a jak to się kończyło widzieliśmy wczoraj. Plavins i Smedins to jedna z moich ulubionych par i może kieruję się tu bardziej sympatią niż rozumem dlatego bez szaleństw ze stawką. Jednak warto podkreślić, że Łotysze to jedna z najlepiej technicznie grających par na WT, jednak jak wcześniej wspomniałem nie było ich na WT w Brazylii i forma ich jest zagadką. Włosi fajnie pokazali się w pierwszym tourze jednak należy pamiętać, iż jest to chyba najmłodsza para z &quot;czołówki&quot; (23 i 20) i zdarzają im się słabsze mecze. Good Luck!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 991

parodia

Użytkownik
#2 (Unibet)
Ces/Ces - Sidorenko/Dyachenko @1.72 (15.00)✅
Szczerze mówiąc nie widziałem Kazachów w tym sezonie, ale widziałem braci Ces i mnie przekonują.
#3 (Unibet)
Heuscher/Bellaguarda - Geor/Gia @1.55 (15.00)⛔
Obie pary nie zachwycają, jednak powierzę swoje pieniądze Szwajcarom.
Jak ktoś bawi się w sure bety to mamy ich pełno np. Doppler/Horst - Plavins/Smedins w Tobecie 2.4 - 1.5, a w Unibecie 2.0 - 1.72 lub Ces/Ces - Sidorenko/Dyachenko w Tobecie 1.45 - 2.55, a Unibet 1.72 - 2.0.
Unibet się obudził i zmniejszył kurs na braci Ces ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 991

parodia

Użytkownik
#4 (Bwin)
Bryl/Rudol - Lochhead/Pitman @1.12 (14.00)✅
12% lokata, Ricardo z Cuhna się bawili dlatego do 15 i 17 sety się kończyły. Doświadczenie i siła fizyczna na plaży ma naprawdę ogromne znaczenie. Młodzi Polacy nie mają ani jednego ani drugiego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
K 15

koloroowy

Użytkownik
Zaczynamy ten weekend z kosmicznym AKO.
Typ: Doppler/Horst &amp; Ces/Ces &amp; Gibb/Rosenthal &amp; Santos/Vitor Felipe Stawka: 3/10 AKO: 10,44 Buk: Bwin
Na szybkosci, Doppler/Horst nowa para, nowy trener, nowe nadzieje, dobry mecz w pierwszej rundzie. Ces/Ces bardzo dobry mecz dzisiaj. Gibb/Rosenthal spora roznica. Santos/Vitor Felipe daltego ze nie lubie Włochow.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom