>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Siatkówka Plażowa 2012

Status
Zamknięty.
P 991

parodia

Użytkownik
#13 (Unibet)
Skarlund/Spinnangr - Li/Zhou @2.0 (10.30)
Stawka: 19zł
✅19zł
Chińczyki to nieznana para, która ostatnio robi wyniki. Jednak 2.0 na Norwegów wygląda zachęcająco. Stawka niewielka bo nie widziałem Li/Zhou w akcji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
P 991

parodia

Użytkownik
#14 (Bet365)
Dollinger/Windscheif - Hernandez/Fane - under 78,5 @1.85 (11.00)
Stawka: 60zł
⛔60zł
Co tu dużo mówić typ bardziej na czuja, jednak 2:0 do 18 i 18 wystarczy a nie spodziewam się tutaj tie-breaka. Raczej szybkie zwycięstwo Niemców.
 
P 991

parodia

Użytkownik
#15 (Bet365)
Tsiartsiani/Arvaniti - Kociolek/Baran @1.1 (10.00)
Stawka: 1000zł
✅100zł
Co tu dużo mówić, 100zł na ulicy nie leży ale szybka lokata jeszcze nikogo nie zabiła. Myślę, że więcej niż 35 minut mecz nie potrwa, bo gdzie 17 letnim Polkom do parze na co dzień grającym w WT. Polecam również na live 2:0.
#16 (Bet365)
Tsiartsiani/Arvaniti - Kociolek/Baran - under 73,5 @1.85 (10.00)
Stawka:100zł
✅85 zł (66pkt)
Jak wyżej, mi się tu widzi tak dwa razy do 12 ???? Także linia dosyć wysoka ????
 
P 991

parodia

Użytkownik
#17 (Bet365)
Heyer/Chevallier - Barsouk/Semenov @1.5 (13.00)
Stawka: 43zł
⛔43zł
Barsouk/Semenov grają dopiero trzeci turniej ze sobą, jednak już zdążyli w tym zestawieniu spotkać się z parą Szwajcarską i przegrać 2:1 w Szanghaju. Teraz Heyer z Chevallierem grają u siebie i też powinni sobie poradzić, co więcej jest to półfinałowy mecz pucharu kontynentalnego, który gra się do 3 zwycięstw jednej reprezentacji, a druga para wystawiona przez Szwajcarię tj. Heuscher/Bellaguarda jest mocną pod formą więc Heyer z kompanem muszą spiąć poślady i wygrać ten mecz. W meczu zobaczymy zapewne wiele bloków, bo jest to mocna strona zarówno Heyera jak i młodego Semenova, który jednak cały czas ma poważne problemy z koordynacją ruchową. Video w Bet365 od 13.00.
Teraz już nawet mamy 1.6 na Heyera ????
Szkoda - Szwajcarzy mieli 3 piłki meczowe.
 
P 991

parodia

Użytkownik
#18 (Bet365)

Roubanis/Papageorgiou
- Baran/Kociołek @1.65 (15.00)
Stawka: 150zł
⛔150zł
Nie wiem skąd ten kurs. Greczynki walczą systematycznie w kwalach do WT (nawet weszły w tym roku do głównego w Sanya). Polki jak wspomniałem, nieopierzone 17 latki. Naprawdę nie wiem skąd ten kurs. Stawka nie większa ponieważ trochę zastanawia mnie łatwa porażka Greczynek z drugą polską parą mianowicie Brzostek/Kołosińska, jednak to nasza para eksportowa i między obiema polskimi parami jest różnica przynajmniej poziomu.
Dobrze, że coś mnie tknęło i nie chciałem tego grać za więcej..
 
P 991

parodia

Użytkownik
#19 (Bet365)
Goricanec/Graessli - Forrer/Verge Depre @1.7 (11.00)
Kuhn/Zumkehr - Sinnema/Wesselink - over 78,5 @1.85 (12.00)
AKO: 3.14
Stawka: 100zł
⛔100zł
Dubel wygląda bardzo ciekawie. Forrer/Verge wygrały niespodziewanie z Kuhn/Zumkehr i stąd taki wysoki kurs na Goricanec/Graessli, bo parą są zdecydowanie lepszą. Drugi mecz w mojej opinii bardzo nie doceniono pary z Holandii (Sin/Wes) - bardzo prawdopodobny tutaj tie break a przynajmniej jeden set na przewagi.
Coś forma spadła ostatnio typerska. Wracam na Wt w Pradze.
 
P 991

parodia

Użytkownik
#20 (Bet365)
Platenik/Lebl - Kolder/Leikep @1.75 (15.30)
Stawka: 300zł
✅225zł
Oddsmakerzy chyba nie wiedzą, że organizatorzy dali znanym dobrze zawodnikom z hali najsłabszą parę jaką mogli dostać aby chociaż trochę przyciągnąć widzów na eliminacje. Mecz o 15.30 live bet365. Polecam
Takiej nerwówki się nie spodziewałem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
P 991

parodia

Użytkownik
P 991

parodia

Użytkownik
#21 (Unibet)
Armands/Haralds - Kuleshov/Jakovlev @1.72 (14.20)
Stawka: 200zł
✅144zł
Szczerze mówiąc spodziewałem się gdzieś 1.4 na Kazachów, także 1.72 dla mnie to spore value. Lotysze na WT jeżdżą tylko do krajów pobliskich, Kazachy natomiast jeżdżą i próbują swoich sił po świecie, co prawda w tym sezonie jeszcze nie weszli do turnieju głównego ale tutaj właśnie mają ogromną okazję, bo pokonując Litwinów uzyskają awans do 3 rundy kwali skąd już tylko jeden krok do turnieju głównego. Jeśli awansują do wspomnianej 3 rundy to zagrają tam z parą Łosiak/Kantor albo Redmann/Saxton (obie pary na pewno w zasięgu Kazachów).
Reasumując umiejętności, chęci i doświadczenie po stronie Kazachów. Powinno być dobrze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
P 991

parodia

Użytkownik
#22 (Bet365)
Kądzioła/Szałankiewicz - Barsouk/Hudyakov @4.25 (17.30)
Stawka: 29zł
⛔29zł
Hm. Spodziewałem się gdzieś 1.5 - 2.5 a tu taka niespodzianka ???? Ja rozumiem, że Hudyakov to nowa postać w świecie beach volleya, ale w parze z Barsoukiem już odstawili tutaj Mercera i Slacka to dlaczego mieliby nie powalczyć z Polakami, którzy w drugiej rundzie męczyli się ze słabą parą białorusńska? Kurs warty grzechu.
#23 (Bet365)
Yutvalin/Likholetov - Stiekema/Varenhorst @3.5 (17.30)
Stawka: 20zł
⛔20zł
Stiekema/Varenhorst ostatnio w dobrej formie, jednak na pewno nie są, aż tak solidną firmą i może im się przydarzyć słabszy mecz, dlaczego nie z Rosjanami?
No cóż nie wyszło. Barsouk chociaż powalczył, a Yutvalin to jakaś masakra.
 
P 991

parodia

Użytkownik
#23 (Bwin)
Herrera/Gavira - Brouwer/Meeuwsen @1.2 (10.00)
Kubala/Benes - Binstock/Reader @1.26 (10.00)
Ricardo/Cunha - Kądzioła/Szałankiewicz @1.1 (10.00)
AKO: 1.66
Stawka: 200zł
⛔200zł
Rzadko gram triple ale ten wydaje się dosyć pewny. Hiszpanie to top światowy i jeśli nie chcą iść prawą stroną drabinki to przeciętnych Holendrów powinni ograć bez większych problemów.
Kubala/Benes grają u siebie i właściwie tylko oni będą bronić honoru Czech, bo pozostałe czeskie pary będą statystami w turnieju. Kanadyjczycy przeszli szybko przez kwalifikacje ale nie mieli tam żadnej wymagającej pary. Wystarczy wspomnieć, że o wejście do turnieju głównego grali z Polską parą Popek/Makowski, którzy jak wiemy nie należą (jeszcze) do europejskiej czołówki.
Ostatni mecz to pojedynek będących w wysokiej formie Brazylijczykami z parą Polską. Ricardo z Cunha co prawda ostatni turniej zakończyli na dalszym miejscu, ale to na pewno da im duży bodziec aby tutaj znowu stanąć na podium. Z resztą z Polakami powinni sobie radzić o każdej godzinie dnia i nocy.
#24 (Bet365)
Rogers - Dalhausser - Kufa/Hadrava over 72.5 (09.00)
Kurs: 1.72
Stawka: 50zł
✅36zł
 
P 991

parodia

Użytkownik
#25 (Bet365)
Kubala/Benes - Kądzioła/Szałankiewicz @1.4 (17.00)
Herrera/Gavira - Samoilovs/Sorokins @1.35 (16.00)
Ako: 1.89
Stawa: 430zł
⛔430zł
Kurs 1.4 na Czechów wziął się chyba z tego, że Polacy ograli Cunha i Ricardo, a tak właściwie to Brazylijczycy oddali ten mecz praktycznie bez żadnej walki. Zero obrony zero chęci do gry. Czechom na pewno będzie się chciało. Hiszpanie jak już wspomniałem absolutny top światowy i nie zaliczają głupich wpadek. Łotysze ograli co prawda już tutaj Klempera z Korengiem ale jak już kiedyś pisałem Niemcy zaliczają regres formy już od dwóch sezonów. Czuje bardzo mocno oba te typy. Wchodźcie w to śmiało ????

Wczoraj trochę popłyneliśmy ???? Taka bukmacherka ???? Dzisiaj musiałem trochę ochłonąć ale niebawem następne typy się pojawią.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Czy wszystkie spotkania z obecnej fazy siatkówki plażowej pokazywane są live, jeśli nie to czy mógłby ktoś z Was podać oficjalną stronę turnieju?
 
P 991

parodia

Użytkownik
#26 (Pinnacle)
Ricardo/Cunha - Benes/Kubala 4.92 (11.00)
Stawka: 200zł
⛔200zł
No cóż trzeba spróbować odbić się od dna. Powiem tak: Ricardo i Cunha grają tutaj bardzo olewacko bez żadnych większych emocji. Jak się okazało ich forma też jest raczej w dołku (jak większości z resztą par). Cunha ma problemy ze skończeniem pierwszej akcji, a Ricardo do bloku to jakby kilkanaście centymetrów niżej skacze. Tyle o Brazylijczykach. Co się tyczy Czechów grają tu w miarę solidnie i o motywację nie trzeba się martwić gdyż wiadomo, że grają u siebie i na pewno nie będą chcieli zawieść kibiców. Z resztą ogórkami nie są i na plaży grać potrafią. Pary grały niedawno w Szanghaju i tam Ricardo z Cunha wygrali 2:1, jednak jak wspomniałem ich forma była o wiele wyższa. Tutaj potrafili ich ograć nasze orły Kądzioł z Szałanem to dlaczego Czesi mieli by tego nie zrobić? Kurs na pewno jest ogromnym value, jednak radzę bacznie śledzić ich poczynania na live w Bet365 i jak będzie dobry kurs to próbować kontry lub obstawić to na live (przed meczem) w Unibecie i korzystać z funkcji Cash-in. Oby Bóg był dzisiaj Czechem...

Pusiaki dnia..
 
P 991

parodia

Użytkownik
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka plażowa
26.05.2012 11.00
Ricardo/Cunha - Kubala/Benes
typ: 2
kurs: 4.92
buk: Pinnacle

Mecz barażowy o wejście do półfinału rozgrywek siatkówki plażowej World Touru w Pradze spotykają się rozstawiona z numerem 8 para brazylijska Ricardo/ Cunha , która w tym sezonie zajmuje drugie miejsce w światowym rankingu oraz doswiadczona para gospodarzy Kubala/Benes 9 w rozstawieniu 10 w tegorocznym rankingu. Moim zdaniem kurs znow przesadzony ponieważ obie pary w Pradze grają na dość przeciętnym poziomie. Para brazylijska przegrała w I rundzie z naszą parą Kądzioła/ Szałankiwewicz 0-2 następnie z ktorymi wygrali 2-0 Czesi Kubala/ Benes. w następnych meczach para brazylioska wymeczyła zwycięstwo 2-1 z parą kanadyjską praktycznie mało znaną Binstock/Reader ograli rownież przeciętnych Czechów 2-0 Dumek/Tichy oraz solidną parę Dollinger-Windscheif GER [15] 2-0 jak również Kazachów Sidorenko-Dyachenko KAZ 2-0. Do tej pory rozegrali 5 meczów 4 wygrane jednak pary przeciętne jedna porażka z polską parą. Natomiast Kubala/Benes oprócz ogrania Kądzioły i Szałankiewicza przegrali gładko ze swiatowa parą numer 1 Rogers-Dalhausser USA następnie Boersma E.-Spijkers NED [14] 2-0. Trzeba zwrócic uwagę ,że do tej pory rozegrali zaledwie 3 mecze przy 5 meczach pary brazylijskiej dodatkowo grają u siebie co może im bardzo pomóc. Moim zdaniem różnica w umiejętnościach nie jest aż tak wysoka by dawać taki kurs na wygrana Czechow. Warto spróbowąć lekko zagrać nas Czechów.
 
P 991

parodia

Użytkownik
#27 (Betsafe)
Alison/Emannuel - Ricardo/Cunha @1.8 (16.00)
Rogers/Dalhausser - Pedro/Marcio Araujo @1.5 (15.00)
AKO: 2.7
Stawka: 500zł
⛔500zł
Dalsza próba odbicia się od dna. Brazylijski finał. Pary znają się na wylot. Myślę, że Alison z Emanuelem będą chcieli wygrać swój pierwszy WT w tym sezonie. Generalnie są oni też parą lepszą tylko w tym sezonie póki co ostro trenowali przed Olimpiadą, która jak wiadomo jest dla nich najważniejsza. Drugi mecz między parą amerykańską i brazylijską. Szczerz mówiąc byłem przekonany, że amerykanie wygrają praski turniej, jednak w półfinale przydarzył im się słabszy mecz z Ricardo, jednak tutaj już nie spodziewam się niespodzianki. Trzy pary z Brazylii na podium nie wyglądały by zbyt dobrze dla amerykanów. W końcu musi coś wejść ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
P 991

parodia

Użytkownik
#28 (Bet365)
Bellaguarda/Heuscher - Kądzioła/Szałankiewicz @1.9 (13.30)
Herrera/Gavira - Heyer/Chevallier @1.3 (14.20)
AKO: 2.46
Stawka: 500zł
✅730zł

Jakby Bella/Heu spotkali się z naszymi orłami przed sezonem to kurs pewnie oscylowałby w okolicach 1.3, a teraz mamy 1.9. Wiadomo Szwajcarzy nie zachwycają w tym sezonie ale Polacy oprócz poprzedniego WT też nic specjalnego nie pokazali. Za taki kurs to trzeba zagrać. Drugi mecz to jedna z moich ulubionych par - Herrera/Gavira, ostatnio mnie zawiedli ale mam nadzieję, że drugi raz to się nie powtórzy, tym bardziej, że po drugiej stronie siatki stanie bardzo przeciętny Chevallier, który ma często duże problemy aby skończyć pierwszą akcję.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
P 991

parodia

Użytkownik
#29 (Bet365)
Huber/Seidl - Kaczmarek/Walkenhorst @2.5 (16.50)
Stawka: 476zł
✅714zł
Ja bym dał tutaj kursy przynajmniej równe, a nawet Huber z Seidlem byli by lekkimi faworytami. Próbuje dociec skąd taki kurs.. Pary spotkały się raz i wtedy wygrali Hub/Sei 2:1, lepsze wyniki w tym roku osiągają... też Hub/Sei. Kaczmarek i Walkenhorst to dla mnie tacy trochę siatkarscy analfabeci, bardzo wąski wachlarz zagrań w dodatku są strasznie elektryczni. Stawka wysoka bo widzę tu naprawdę dużą szansę zysku. Na początku można było złapać nawet 3.2 na parę z Austrii - to tak w ramach ciekawostki ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom