>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Siatkarskie Przemyślenia

Volleyball_Expert 378,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Witam Wszystkich bardzo serdecznie.

Postanowiłem założyć swój własny temat i dzielić się z wami moimi przemyśleniami. Siatkówką interesuje się od bardzo dawna. Ogladam praktycznie wszystkie spotkania Plus Ligi oraz dość często mecze z innych różnych lig zagranicznych. Chciałbym, aby każdy typ był oparty analizą i co miesiąc podawać statystyki jak wyglądają moje przemyślenia. Mam nadzieje, ze trochę śledziliście w tym miesiącu typy dnia, ponieważ tam wiele siatkarskich perełek z dość wysokimi kursami rozliczone na plus. Mam nadzieje, że forma nadal pozostanie na dobrym poziomie. Jeśli ktoś będzie chciał wyrazić swoje zdanie, nawet krytykę to bardzo proszę pisać mile widziane każda opinia i ulepszanie tematu. Zapraszam wszystkich do śledzenia tematu. Już niedługo pierwszy typ z analizą. Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +740
Volleyball_Expert 378,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Zaczynamy !!!

Początkowe saldo 0j

Aktualne saldo: 0j

#1 Mecz: Trefl Gdańsk - Zawiercie (godz. 14:45)
Typ: Zawiercie
Kurs: 1.55
Bukmacher: STS
Stawka: 100 j
EWK: 136.40


Na jutro wybrałem spotkanie z Plus Ligi Trefl podejmie na swojej hali drużynę Zawiercia. Drużyna gości prezentuje ostatnio naprawdę dobra formę, mieli przez chwilę w tym sezonie pewne przestoje, ale w dużej mierze spowodowane były one nieobecnością w meczach domowych i wyjazdowych Urosa Kovacevica. Ostatni mecz z ZAKSĄ Kędzierzyn Koźle mimo braku awansu Zawiercian to zagrali naprawdę dobre spotkanie. Przy wyniku 2:1 dla Kedzierzynian trenerzy sięgnęli po zawodników rezerwowych i drużyna z Zawiercia doprowadzili do tie-breaka i także go wygrali. Jak widac zmiennicy Zawiercia są naprawdę w dobre formie m.in atakujący Dulski, ktorzy może w każdym momencie zmienić Konarskiego i można powiedzieć, że wcale jakoś bardzo od Dawida nie odstaje. Waliński na przyjęciu także może przy odrobinie słabszej grze Kwolka czy Urosa wspomóc czy to w ataku czy w przyjęciu swoją drużynę. Danani dobrze wygląda na przyjęciu wyłapuje też takie piłki, gdzie wydaje się już, że praktycznie piłka jest już dla przeciwnika, a jednak Zawiercianie w tych momentach zdołają zdobyć punkty. Kozłowski tak samo jeszcze nie tak dawno zawodnik ZAKSY, jako zmiennik także spisuje się przyzwoicie. Patrząc na pierwszy skład z Konarskim, Tavaresem, Kwolkiem, Urosem, Dananim i np. Zniszczołem, Szalacha to naprawdę wygląda to bardzo obiecująco. Nie tak dawno do zespołu z Kędzierzyna dolaczyl do Zawiercia kolejny środkowy Kalembka. W Treflu Kampa świetnie rozgrywajacy, ale w swoje grze ostatnio gra w kratkę. Bołądz jako atakujący też widzę, że ta forma mimo wszystko bardziej opada niż rosnie przynajmniej tak to wyglądało w ostatnich meczach. Jest w miarę stabilny, ale według mnie patrzac na drużynę przeciwna Konar jest w lepszej aktualnie formie. Gdańszczanie co prawda nie mają jeszcze zapewnionego miejsca w pierwszej ósemce, ale Zawiercie także ma o co grać ponieważ przewaga się już nieco zmniejszyła do aktualnego lidera Plus Ligi i tylko czekają na stratę punktów Resovii. Oglądając oba zespoły w ostatnich meczach czuje, ze to Zawiercianie są w lepszej formie I dyspozycji. Ostatnio też kluczowi zawodnicy rozegrali trzy sety większość grali rezerwowi, więc jakoś bardzo przemęczeni być nie mogą. Pozdrawiam.
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +673
Volleyball_Expert 378,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Początkowe saldo 0j

Aktualne saldo: 55j

#2 Mecz: Trefl Gdańsk - AZS Olsztyn (godz. 17:30)
Typ: Trefl Gdańsk
Kurs: 1.57
Bukmacher: Lvbet
Stawka: 100 j
EWK: 138.16


Oglądając ostatni mecz drużyny z Gdańska przed własną publicznością praktycznie wypełniona po brzegi, gdzie mecz z drużyna ktora grala w Lidze Mistrzów, a oczywiście mowa o Zawierciu był niezwykle meczem wyrównanym. W tym meczu praktycznie końcówki setów decydowały o wyniku. Gdańszczanie jeśli wygraja to spotkanie to praktycznie można powiedzieć, że będą bardzo blisko awansu do play-offów. Drużyna z gospodarzy ma dopiero rozegranych 35 spotkan, a to dwa spotkania mniej od chociażby walczącego o play-offy zespołu z Nysy. W Olsztynie wypadł czolowy rozgrywajacy tej drużyny, a jak wiemy jeśli zespol gra z można powiedzieć "mózgiem druzyny" od początku sezonu i nagle kontuzja wyklucza zawodnika z kontynuowania dalszej części sezonu i mimo przyjścia do zespołu doświadczonego rozgrywającego jakim jest Grzesiu Pająk to nawet zawodnicy nie raz się wypowiadali, że jeszcze ta gra nie wygląda tak jakby oczekiwali. Mysle, ze to jest za krótki czas, aby nowy rozgrywajacy przyczynił się do zwycięstwa nad rewelacyjnym ostatnio spisującym się zespołem z Gdańska. W Gdańsku znakomicie wygląda atakujący Bołądz, gdzie jako zmiennika ma Wlazłego, które swoje już zagrał, ale nadal jako zmiennik dużo może wnieść do zespołu. Na przyjęciu bardzo dobrze wygląda Sawicki już kiedyś o tym pisałam zawodnik w Skrze Bełchatów praktycznie przesiedział na ławce rezerwowych, a widać jaki w tym zawodniku jest potencjał. Jeśli chodzi o przyjęcie to warto wymienić tutaj libero Perry, który uznawany jest aktualnie za najlepszego libero w Plus Lidze jeśli chodzi o dotyczasowa formę. Na rozegraniu niemiecki rozgrywajacy Kampa nie raz już pokazywał, jak swietnie potrafi rozgrywać pilke i nawet dołożyć punkty zagrywką. Olsztynianie patrząc na ostatni mecz z Warszawa to zespoł, ktory ma bardziej spadek formy w sezonie niż wzrost. Myślę, że jutro Gdańszczanie pomimo, że nadal oba zespoły maja duze szanse na awans do play-offow i na pewno każdy będzie chciał wygrać to zdecydowanie lepiej prezentuje się zespol z Gdańska i ja jutro typuje w ich stronę. Pozdrawiam.
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +687
Volleyball_Expert 378,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Początkowe saldo 0j

Aktualne saldo: 112j

#3 Mecz: Zawiercie - Kędzierzyn (godz. 14:45)
Typ: Kędzierzyn
Kurs: 1.55
Bukmacher: STS
Stawka: 100 j
EWK:
136.40

Dzisiaj będą wielkie emocje w Krakowie ponieważ zostaną rozegrane dwa mecze Zawiercie z Kędzierzynem i Resovia z Jastrzębiem. Topowowe drużyny z Plus Ligi. Faworytem spotkania jest ZAKSA, która w meczach pucharowych potrafi zagrać naprawdę bardzo dobra siatkówkę. Wszyscy zawodnicy są do dyspozycji trenerow przynajmniej nie ma informacji z poprzednich meczow, że może być inaczej. Patrząc na gre Zawiercia już pisalem wiele razy bardzo dobrze poukładana zespół, ale według mnie kursy na to spotkanie też są minimalnie zawyzone pewnie dlatego, że Zawiercianie nie przegrali od trzech spotkań i wygrali m.in w drugim meczu Ligi Mistrzów właśnie z Kędzierzynem. Tylko trzeba przypomnieć fakt, że w tym meczu ZAKSA musia wygrać dwa sety, ponieważ w pierwszym meczu pokonała Zawiercian w trzech setach. Po osiągnięciu celu zagrały w obu zespołach dwie inne szóstki zawodników. Więc, aż tak bardzo na to zwyciestwo Zawiercian bym nie patrzył. Po przyjściu Bednorza ZAKSA jest jeszcze bardziej mocniejszą. Wniósł on spokój czy to w przyjęciu czy w ataku w drużynie z Kędzierzyna. ZAKSA potrafiła wygrać w trzech setach na hali w Dąbrówej Górniczej, gdzie większość było kibiców z Zawiercia, również jak wiemy bilety na mecze w Krakowie także rozeszły się jak "świeże bulki". Patrząc na mecze wcześniejsze obu drużyn między sobą to Kwdzierzynianie mają patent na Zawiercie i myślę, że że razem także powinni znaleźć się w finale. Patrząc na ostatni mecz chociażby Zawiercia zagrali dobre spotkanie, wygrany mecz, lecz tam mogło być naprawdę roznie. Decydowały zazwyczaj w kluczowych momentach końcowe piłki nie mówię tutaj już o ostatnim secie, gdzie Zawiercianie pewnie go wygrali. ZAKSA po meczu z Zawierciem miala przerwę więc zawodnicy powinni być wypoczęci. Czuję, że ten właśnie ZAKSA wygra ten mecz chodz może być on wyrównany to mimo to gram na zespół, który wie jak zdobywać ważne trofea i liczę, że w Kedzierzynskiej gablocie również znajdzie się tegoroczne trofeum z Pucharu Polski. Pozdrawiam.
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +1096
Volleyball_Expert 378,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Początkowe saldo 0j

Aktualne saldo: 167j

#4 Mecz: Zawiercie - Resovia (godz. 14:45)
Typ: (Handicap setowy -1.5 seta Resovia)
Kurs: 2.66
Bukmacher: Fortuna
Stawka: 100 j
EWK:
266.0

Oba zespoły nie tak dawno występowały w Pucharze Polski. Zawiercie bez swojego optymalnego rozgrywającego Tavaresa nie miało praktycznie nic do powiedzenia z triumfatorem tych rozgrywek ZAKSĄ. Jeśli chodzi o Resovie przegrali swoje spotkanie z finalista tych rozgrywek Jastrzębskim Węglem w trzech setach, gdzie zagrali jeden z najgorszych meczów w sezonie. Z tego co wiem Zawiercianie nadal w tym tygodniu trenowali z drugim rozgrywającym Kozłowskim i myślę, że Tavares możliwe, że jeszcze moze nie wystąpić w tym meczu, a to byłoby spore osłabienie gospodarzy. Resovia prezentowała jak dotąd naprawdę bardzo dobra siatkówkę i myślę, że jeden mecz co prawda ważny mecz, ale jakoś bardzo mentalnie nie powinien ich zmienić, a może wręcz przeciwnie podbuduje ich w jutrzejszym spotkaniu. Resovia to zespoł, ktory bardzo dobrze serwuje i graja niezwykle ofensywna siatkówkę. Zawiercie u siebie bodajze w tym sezonie przegrali tylko raz, ale patrzac na ostatnią grę np. jednego z liderów Zawiercian Urosa, który w Pucharze Polski był praktycznie nieobecny chociaż grał całe spotkanie. Konarski jako atakujący także jak na niego nie jest w jakieś wybornej formie co przemawia chodzby fakt że coraz częściej wchodzi Dulski. Resovia na ten moment wygląda na zespół bardziej poukładany jeśli chodzi o formę. Jutro czuje, ze mimo pełnej hali i bard,o intensywnym dopingu Zawiercian to Resovia odniesie pewne zwyciestwo. Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
Volleyball_Expert 378,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Początkowe saldo 0j

Aktualne saldo: 67j

#4 Mecz: Czarni Radom - Skra Bełchatów (godz. 17:30)
Typ: (Dokładny wynik meczu 3:0 dla Skry Bełchatów)
Kurs: 2.90
Bukmacher: STS
Stawka: 100 j
EWK:
290.0

Skra Bełchatów już w Plus Lidze ma pewne utrzymanie w lidze oraz niemożliwy udział w play-offach, ale nadal graja w Pucharze CEV, gdzie w tym tygodniu rozegrają spotkanie z bardzo mocna Modena. Teoretycznie mogą wyjść składem rezerwowym i grać jak rowny z równym z Radomiem i stąd pewnie kursy nawet na samo zwyciwtwo w stronę Skry w granicach 1.30, więc dość sporo. Według mnie po dużych zawirowaniach w klubie Skra praktycznie już wydaje się, że rozwiązała konflikty w klubie i zwolenienie Prezesa chodz jeszcze w klubie funkcjonuje to jeszcze kilkanaście dni i będzie już nowy Prezes. Sporo zmian, ale myślę, że powinno korzystnie to wpłynąć na funkcjonowanie Skry. Radomianie potrafią coś grac w siatkówkę, ale jeśli Skra zagra na 100% swoich możliwości to nie powinny mieć problemów wygrać to spotkanie w trzech setach. Kadrowo zdecydowanie przewyższają zespol z Radomia. Radomianie graja przeciętna siatkówkę i utrzymanie mimo, iż przegrają ten mecz wydaje się w miarę pewne z powodu dość sporej przewagi. Skra nadal gra o Puchary i myślę, że w meczu ligowym powinni pokazać, że są w przyzwoitej formiej i wygrać pewnie z zespołem z Radomia. Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
Volleyball_Expert 378,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Początkowe saldo 0j

Aktualne saldo: -33j

#5 Mecz: GKS Katowice - Stal Nysa (godz. 20:30)
Typ: (Dokładny wynik meczu 3:0 dla Stal Nysa)
Kurs: 3.30
Bukmacher: Fortuna
Stawka: 100 j
EWK: 330.0


Katowiczanie nie maja już szans na play-offy, mają pewne utrzymanie w lidze. Jedyne o co graja to o lepsze miejsce w tabeli, albo jego utrzymanie. Z składu z Katowic odszedł do włoskiej Modeny siatkarz Rousseaux. Dość poważne osłabienie bo naprawdę całkiem solidny gracz. Katowice pamiętałem z gry atakującego praktycznie co mecz Jarosza, który tera, praktycznie nie występuje w Jego miejsce gra rezerwowy od lat czy to jako zawodnik z Rzeszowa. W Katowicach także do niedawna był to właśnie zawodnik rezerowy chodzi o Domagałę. Dość wysoki kurs na Nysę spowodowany glownie ostatnim zwycięstwem nad Skra Bełchatów która jeszcze w tamtym tygodniu była w totalnej rozsypce. Nysa nadal jeszcze nie ma pewnego udziału w play-offach i taki mecz jak dzisiaj po prostu trzeba wygrać za trzy punkty. Nysa ostatnie dwa mecze wygrane bez straty seta, także są naprawdę w dobrej formie. Stal Nysa potrafili wygrywać w tym sezonie z najlepszymi drużynami w Plus Lidze, Katowice z rozgrywającym Seganowem nie wyglądają za pewnie. Jedyny gracz, który się naprawdę wyróżnia to Szymański i uważam go za solidnego zawodnika. Mimo wszystko liczę na pewne zwyciestwo Nysy, ponieważ są w lepszej dyspozycji i tych punktów bardziej potrzebują. Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
Volleyball_Expert 378,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Początkowe saldo 0j

Aktualne saldo: -133j

#6 Mecz: Giesen - Friedrichshafen (godz. 17:30)
Typ: (Handicap setowy -1.5 Friedrichshafen)
Kurs: 1.72
Bukmacher: Superbet
Stawka: 100 j
EWK:
151.36

Bardzo dobry kurs na dzisiejszych gości, którzy według mnie są o wiele lepszym zespołem od Giesen. Friedrischshafen praktycznie regularnie występuje w rozgrywkach Ligi Mistrzów. Co prawda dzisiejsi goście bardzo gładko przegrali w dwumeczu z Jastrzębskim Węglem, ale mimo wszystko jest to naprawdę dobry zespół jeśli chodzi nawet o swoją lige. Kurs pewnie lekko wyższy na dzisiejszych gości ponieważ dość nieoczekiwanie przegrali po tie-breaku z właśnie dzisiejszymi gospodarzami. W składzie gości występuje m.in: Biernat, Boehme, Stern, Superlak który ma naprawdę wyśmienity ten sezon, nie tak dawno występujący w naszej Plus Lidze Vincic. W drużynie z Friedrichshafen bardzo dobry trener zarządza tym klubem, a mianowicie Mark Lebedew. Drużyna Lebedewa miała w lidze o dziesięć punktów więcej od Giesen. Patrzac na mecze archiwalne mecze w większości na korzyści dzisiejszych gości. W drużynie gospodarzy skład wygląda dość przeciętnie i dzisiaj liczę na pewne zwyciestwo drużyny gości.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +875
Volleyball_Expert 378,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Początkowe saldo 0j

Aktualne saldo: -81.64j

#7 Mecz: Polska - Słowenia
Typ: (Handicap setowy -1.5 Polska)
Kurs: 1.60
Bukmacher: Betfan
Stawka: 100 j
EWK: 141.0

Analiza:
Na jutro wybrałem spotkanie, gdzie wydaje mi się, że jest to naprawdę typ godny polecenia. Co prawda patrząc na mecze archiwalne zawsze ze Słowenia grało nam się ciężko, ale nadal mimo, iż posiadają w swoim zespole kilku naprawdę bardzo dobrych zawodników m.in Urnauta, Cebulji, Kozamernika, Pająk czy Stern to porównując nasza kadrę to wyglądamy o wiele wiele lepiej. Do składu dołączają m.in Kaczmarek, Śliwka, Janusza czy Popiwczak. Są to bardzo solidnie wzmocnienia coś czuję, że jutro trener Grbić będzie właśnie chciał tych zawodników wystawić w pierwszej szóstce, a na pewno Kaczmarka, Śliwka oraz Janusza. Byly trener Kędzierzynian Cretu bedzie jutro zarządzał zespołem Słowenii. Szykuje się dobry mecz, ale patrzac jakim składem dysponujemy, gdzie ostatnio pokonaliśmy w bardzo dobrym stylu Włochów, którzy dzisiaj pokonali mocna Brazylię to myślę, że maksymalnie możemy jutro stracić jednego seta. Chociaż można nawet pokusić się o pewne ryzyko i dać w stronę Polski wygrana w trzech setach chodz to typ lekko ryzykowny bo Słowenia to mimo wszystko groźny rywal.
Maja w swoich szeregach bardzo charakternych zawodnikow, którzy potrafią grać w siatkówkę. Myślę, że będziemy chcieli poprawić swoje miejsce w tabeli Ligi Narodow mimo, iż mamy bezpośredni awans do turnieju finałowego w Gdańsku to pokusimy się jutro w najmnocniejszym składzie wygrać z Słowenia za trzy punkty. Pozdrawiam.
 
Volleyball_Expert 378,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Podsumowanie:
Luty +110.96
Marzec - 300
Kwiecień + 51.36

Od tego miesiąca chciałbym dodawać co miesięczne podsumowanie.

Początkowe saldo na miesiąc lipiec 0j

Aktualne saldo: -100j

#8 Mecz: Polska - Brazylia
Typ: (Handicap setowy -1.5 Polska)
Kurs: 2.05
Bukmacher: Fortuna
Stawka: 100 j
EWK:
180.40j

Analiza:
Turniej finałowy zostanie rozegrany w Gdańsku, gdzie Polacy zmierza sie na swoim terenie z Brazylia. Trener Grbic dość rotował składem w Lidze Narodow, ale wydaje się, że w tych ostatnich meczach widać już było skład jakim także wyjdziemy na Brazylię. W bardzo dobrej dyspozycji są nasi środkowi. Do tego obaj atakujący ostatnio w dobrej dyspozycji Kacznarek i trochę nie wiadomo jest Bartosz Kurek, który ma zagrać już w meczach w Gdańsku, ale ostatnio razem z Bieńkiem mieli drobne urazy, ale obaj będą do dyspozycji trenera. Ostatnio patrząc jak pewnie wygraliśmy z Reprezentacja, która byla długo liderem Ligi Narodow Japonia co prawda wiele ekspertów mówiło, że Japonczycy jako jedna z nielicznych Reprezentacji grała praktycznie wszystjienmecze w pierwszej szóstce, ale jest to naprawdę solidna ekipa, potrafiącą pokonać topowe Reprezentacje. Pamiętam poprzednie lata jak graliśmy przed własną publiczona to praktycznie byliśmy nie pokonani. Teraz nasz trener ma pozytywny bol głowy ponieważ na każdej pozycji ma solidnych zmiennikow którzy wcale jakoś nie odbiegają od pierwszej szóstki. Do drużyny Brazylii wraca Leal, ale od kompletnie jest nie wiadomą w jakiej jest dyspozycji sporo nie grał więc wątpię, że jest w jakieś topowej formie. Według mnie ostatnio nie na swoim terenie dość pewnie wygraliśmy z Reprezentacją Brazylii w czterech setach. Pamiętam, że wtedy przez bukmacherów faworyzowani byli Brazylijczycy, gdzie na nas kurs był powyżej 2.00 na samo zwyciestwo. Według mnie prawidłowo jesteśmy w tym meczu faworytem i myślę, że jutro to udowodnimy i wygramy ten mecz, który przybliży nas już można powiedzieć do samego finału chodz jak wiemy Japonczykow czy przedewszystkim Słoweńców, którzy postawili nam ostatnio ciężkie warunki nie wolno lekceważyć. Jutro mecz z Brazylia i na tym się trzeba skupić. Czuje, ze jeśli coś stracimy to maksymalnie jednego seta, a przeczucie mam, że mimo grania z Brazylia niesieni przez całą hale dopingiem wygramy to w trzech setach chodz to typ ryzykowny i ja gram lekko bezpieczniej. Brazylia jest nadal mocna chodz wydaje mi się, że nie tak jak przed laty. Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +718
Volleyball_Expert 378,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Podsumowanie:
Lipiec + 80.40

Początkowe saldo na miesiąc sierpień 0j

Aktualne saldo: -100j

#9 Mecz: Panasonic Panthers - Kepco
Typ: (Handicap setowy -2.5 Panasonic Panthers)
Kurs: 2.50
Bukmacher: LVBET
Stawka: 100 j
EWK:
220.00j

Analiza:
W składzie Panasonic Panthers zabraknie od nowego sezonu Michała Kubiaka mimo to pozyskali naprawdę wartościowych zawodnikow m.in: Yuji Nishida, Thomas Jaeschke oraz znakomity libero, gdzie wielu ekspertów mówiło że na Lidze Narodow zagrał turniej życia. Nadal na stanowisku szkoleniowca znakomity trener przez wiele lat trener Reprezentacji Francji odnoszący ogromne sukcesy - Laurent Tillie. W pierwszym spotkaniu bardzo pewnie w trzech setach pokonali Hyundai Skywalkers. Kepco przegrali w czterech setach będąc faworytem tego spotkania z Samsung Blue Fangs. Zespół Panasonic ma w zespole jeszcze kilku naprawdę dużo znaczących zawodnikow dla zespołu m.in: atakujacy Shimizu. Według mnie Panasonic w tym sezonie będą wyglądać kadrowo lepiej niż w poprzednim sezonie. Drużynie Kepco nadal pozostał przyjmujacy z Perugii, który większość czasu spędził na ławce w tym klubie przyjmujacy Thijs Ter Horst. Kepco słabo zaprezentowali się w tym pierwszym meczu myślę, że jutrzejszy mecz bedzie o wiele trudniejszym zadaniem i liczę, że Panasonic wygra to spotkanie w trzech setach I nie będzie to wcale jakaś niespodzianka. Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +718
Volleyball_Expert 378,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Początkowe saldo na miesiąc sierpień 0j

Aktualne saldo: +120j

#10 Mecz: Samsung Blue Fangs - Panasonic Panthers
Typ: (Handicap setowy -1.5 seta Panasonic Panthers)
Kurs: 2.04
Bukmacher: GO+bet
Stawka: 100 j
EWK:
179.52j

Analiza:
W dalszym ciągu idę w strone zespołu Panasonic Panthers, ktorzy zagrali w sierpniu dwa spotkania I dwa wygrane bez straty seta. Tak jak juz pisałem w poprzednich analizach do zespołu Panasonic dołączył Thomas Jaeschke, znakomity Japoński siatkarz występujący na pozycji atakującego Yuji Nishida, który zagrał bardzo dobrze w Lidze Narodów, Tomohiro Yamamoto to co ten zawodnik wyprawiał wlasnie w Gdańsku w meczach finałowych w Gdańsku to nie mam pytan przez wielu ekspertów uważany jako najlepszy libero finałow, gdzie rywalizował m.in: z Shojim, Zatroskim czy Balaso. Nadal w zespole pozostał atakujący Kunihiro Shimizu. Na rozegraniu solidny zawodnik Hideomi Fukatsu. Znakomity szkoleniowiec Laurent Tillie. W drużynie Samsunga jedyne w miarę zmocnienie to Kubański siatkarz Yosvany Hernandez Cardonell występujący juz w różnych klubach m.in włoskich. Reszta zawodnik dość przeciętna. Kadrowo zdecydowanie lepiej wygląda drużyna Panasonic i dlatego jutro idę w ich stronę z handicapem. Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
Volleyball_Expert 378,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Początkowe saldo na miesiąc sierpień 0j

Aktualne saldo: +20j

#11 Mecz: Włochy - Estonia
Typ: (Handicap setowy +2.5 seta Estonia)
Kurs: 3.35
Bukmacher: Fortuna
Stawka: 50 j
EWK:
147.40j

Szkoda drugiego seta, gdzie Estończycy prowadzili 15:11.

Analiza:
Włosi zagrali naprawdę kapitalnie pierwsze spotkanie wygrywając z Reprezentacja Belgii w trzech setach, gdzie Belgowie nie przekroczyli osiemnastego punktu. Jutro Włosi graja z Reprezentacja Serbii więc dzisiaj możliwe, że zobaczymy parę roszad w składzie Włochów. Jeśli chodzi o Reprezentacje Estonii to pierwszy mecz przegrali z Reprezentacja Niemiec, ale mimo, że przegrali w trzech setach, gdzie do Niemiec wrócił Grozer to naprawdę dość solidny występ Estonczyków. Reprezentacja Estoni w składzie Treial grający w solidnym Knack Volley Roeselare na pozycji środkowego, Vanker w VC Greenyard Maaseik, Kreek w Arago de Sète, Teppan w MKS Będzin, Tammearu Tours Volley-Ball, Täht nie tak dawno występujący w Skrze Bełchatów teraz aktualnie w Farma Conde Vôlei São José, Venno, gdzie ostatnio zaliczył naprawdę dość udany występ w Reprezentacji aktualnie grający Al Rayyan, Tammemaa świetny środkowy bardzo doświadczony aktualnie wystepujacy w Berlin Recycling Volleys. Mysle, ze jak najbardziej set jest w zasięgu Estonczyków, gdzie jutro Włosi muszą skupić się zdecydowanie bardziej na Serbach więc dzisiaj mogą po prostu zagrać lekko rotowanym składzie. Estonczycy wygrali dwukrotnie nie tak dawno z Reprezentacja Ukrainy, gdzie Ukraina ostatnio rozegrała z naszą Reprezentacja tie-breaka i cały mecz był bardzo wyrównany. Wygrana z Belgia, Czechami, tie-break z Turcja. Reprezentacji Włoch też zdarzają sie jakieś minimalne wpadki może ciężko powiedzieć o wpadce z Słowenia po tie-breaku, ale np. porazka w trzech setach z Japonia, wygrana po tie-breaku z Kanada, stracenie seta z Niemcami oraz Kuba. Porażka z Argentyna w trzech setach. Oglądając ostatnio Estonie widać, że w zespole widać niesamowita chemię do walki w każdym meczu. Trener mimo dosc wysokiego prowadzenia Reprezentacji Niemiec cieszył się z każdego zdobytego punktu. W ostatnim meczu Estonii set był w zasięgu Estonczykow, ale rewelacyjnie w tym meczu zagrał Glozer. Estonia zawsze w siatkówce była i jest solidna Reprezentacją i myślę, że stać ich dzisiaj na ugranie seta z Włochami. Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
Volleyball_Expert 378,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Podsumowanie:
Sierpień - 30

Początkowe saldo na miesiąc wrzesień 0j

Aktualne saldo: -50 j

#12 Mecz: Bułgaria - Ukraina
Typ: Ukraina
Kurs: 5.40
Bukmacher: LVBET
Stawka: 50 j
EWK:
237.60j

Analiza:
Sporo jestem zaskoczony tymi kursami. Rozumiem fakt, że Bułgaria może być w tym meczu oceniana jako faworyt tego meczu, ale żeby aż taka różnica kursów to jestem zaskoczony. Ukraina dość przecietnie weszła w te Mistrzostwa Europy, ale nie aż tak źle żeby ich skreślać w tym meczu. W pierwszym spotkaniu urwali seta bardzo mocnym Słoweńcom, którzy znakomicie zaprezentowali się na Memoriale Wagnera wygrywając z Polska oraz Włochami i urywając seta Francuzom. Ukraina przegrała w meczu towarzyskim z Reprezentacja Polski po bardzo wyrównanym meczu praktycznie cały mecz punkt z punkt przegrywając dopiero po tie-breaku. Teriomenko nabawił się kontuzji w meczu towarzyskim szkoda bo solidny środkowy. W Reprezentacji Ukrainy bardzo dobrze wygląda tzw. motor napędowy tej Reprezentacji Płotnicki występujący w Perugii. Dobrze także wygląda Tupczii znany z naszych parkietów Plus Ligowych. Reprezentacja Ukrainy mimo kontuzji w/w siatkarza dobrze wygląda na środku, fajnie funkcjonuja skrzydła w dodatku dość charyzmatyczny trener, który nie raz już pokazywał, że potrafi zdziałać nie jedna niespodziankę. Jeśli chodzi o Reprezentacje Bułgarii to w pierwszym meczu ulegli w czterech setach Hiszpanii, gdzie było to ogromna sensacja na tych Mistrzostwach. Hiszpanie w swoim zespole praktycznie nie mają jakiś wielkich gwiazd, a Bułgarzy patrząc np. na Sokołowa czy młodego Nikołowa to bardzo solidni siatkarze. W drugim spotkaniu Bułgarzy z coraz słabsza na corocznych turniejach Finlandia w pierwszym secie rozegrali set na przewagi i drugi również w taki sam sposób różnica tylko punktowa. Trzeci set wygrany bardzo wysoko przez Finlandię, natomiast czwarty juz pod dyktando Bułgarów. Według mnie wcale nie tym turnieju i patrząc na ogólna formę obu Reprezentacji wcale Ukraina jakoś bardzo nie odstaje od Bułgarów, a wręcz przeciwnie. Ukraina ma na swoim koncie w tabeli zaledwie jeden punkt jutro muszą poszukać zwycięstwa jeśli chcą myśleć o wyjściu z grupy i uplasowaniu się na korzystnym miejscu w tabeli. Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
Volleyball_Expert 378,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Podsumowanie:
Wrzesień - 50

Początkowe saldo na miesiąc październik 0j

Aktualne saldo: -50 j

#13 Mecz: Brazylia - Czechy
Typ: (Handicap setowy +2.5 Czechy)
Kurs: 2.20
Bukmacher: Fortuna
Stawka: 50 j
EWK:
96.80j

Analiza:
Ogladalem wczoraj obie Reprezentacje. Brazylia rozgrywała swój mecz z Katarem gdzie bardzo przeciętna Reprezentacja Kataru była bliska zdobycia seta z teoretycznie mocna Brazylia. Brazylijczycy wyglądali jakby byli za karę na tym parkiecie mimo, iż grali przed własną publicznością. Na turnieju kwalifikacyjnym zabrakło w składzie czołowego przyjmującego Brazylii Leala. W Reprezentacja Czech urwała wczoraj seta bardzo mocnej Reprezentacji Włoch i byli blisko doprowadzenia nawet do tie-breaka. Bardzo dobrze spisywał się w ataku w dniu wczorajszym Janek Hadrava, który kończył kluczowe sytuację. Bardzo dobrze prezentował się również Vasina były przyjmujacy Bełchatowskiej drużyny. Czesi graja poukładana siatkówkę wiadomo, że Brazylia na papierze wyglada lepiej jakościowo, ale patrzac na ich dyspozycję wczorajszą to dzisiaj Czesi są beż wątpienia są ugrac przynajmniej seta z Brazylijczykami. Wczorajszy występ z Włochami potwierdził, że są w dobre dyspozycji, a gra z Brazylia to ogromna motywacja dla tych chlopakow i mysle, ze dadzą radę ugrac dzisiaj przynajmniej seta. Czesi nie tak dawno rozegrali tie-break z Reprezentacja Turcji, gdzie nie raz już ten zespół sprawiał niespodzianki z topowymi Reprezentacjami. Włosi wczoraj mieli lekkie problemy z Czechami i jak Brazylijczycy zagraja tak jak wczoraj to Czesi są wstanie sprawić nawet jakaś niespodziankę. Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
Volleyball_Expert 378,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Początkowe saldo na miesiąc październik 0j

Aktualne saldo: 46.80j

#14 Mecz: Argentyna - Bułgaria
Typ: (Handicap setowy -1.5 seta Argentyna)
Kurs: 1.80
Bukmacher: Betfan
Stawka: 100 j
EWK: 158.00j


Analiza:
Bułgarów w kwalifikacjach do Igrzysk Olimpijskich oglądałem w meczu z Chinami oraz Polską. Mecz z Chinami bardzo pewnie wygrany, ale patrzac na gre Chińczyków mimo, iż graja na swoim terenie to prezentują się bardzo przecietnie. Następny mecz z naszą Reprezentacja tutaj Bułgarzy natomiast przegrali w trzech setach, gdzie nasi zawodnicy mieli pełna kontrolę w całym spotkaniu. W Reprezentacji Bułgarii w głównej mierze to Sokołow oraz Nikolov. Na zagrywkę w chodzi na zmiany zadaniowe Simeon brat Nikolova, który jest z rocznika 2006. Patrząc na Reprezentacje Argentyny zdecydowanie bardziej zespół poukładany. Kursy wystawione w głównej mierze pewnie dlatego lekko zawyzone na Argentyne ze względu na ostatnio porazke w czterech setach z Kanada. Na ten mecz aż tak bardzo nie przywiązywałbym jakieś znaczącej wagi. Argentyna jak juz wspomniałem bardzo poukładany zespół z świetnym rozgrywającym De Cecco, znakomitym atakującym mającym przeszłości w naszej PlusLidze Conte, oraz Dananim libero Zawiercia w poprzednim sezonie aktualnie zagra w drużynie rosyjskiej. Świetny środkowi Zerba i Loser. Na przyjęciu Martinez znany z Trefla Gdańsk,.który grał pierwsze skrzypce w poprzednim sezonie oraz dobrze zapowiadajacy się w przyszłym sezonie PlusLigowym Palonsky. Nie tak dawno Bułgarzy potrafili przegrać z przeciętna Reprezentacja Chrowacji, natomiast Argentyńczycy z trenerem Mendezem wygrali ostatnio z Brazylia, USA, Niemcami, Serbia czy Iranem. Jutro polecam zagrać coś w strone Argentyńczyków. Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
Volleyball_Expert 378,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Początkowe saldo na miesiąc październik 0j

Aktualne saldo: 104.80j

#15 Mecz: Argentyna - Belgia
Typ: Argentyna
Kurs: 1.55
Bukmacher: Fortuna
Stawka: 100 j
EWK:
136.40j

Analiza:
Argentyne już przy meczu z Bułgarami w paru zdaniach opisałem. Tak jak przytoczyłem znakomity atakujący Conte, wirtuoz De Cecco na rozegraniu na przyjęciu świetnie rozwijający się w dalszym ciągu Palonksy, który zagra w tym sezonie w Barkomie oraz dobrze prosperujący środek. Wygrana w trzech setach z solidnie grająca Bułgarów pozostawia wiele do myślenia. Ostatnia porażka z Kanada patrząc na dzisiejszy mecz Kanadyjczyków z naszą Reprrzentacja, gdzie losy meczu ważyły się prsktycznie do ostatniej piłki to Argentyna mogła w tym meczu stracić te punkty i straciła. Skąd te kursy Belgowie od początku kwalifikacji prezentują naprawdę ciekawa formę. Rozegrali tie-break z naszą Reprrzentacja, gdzie byli bliscy nawet zwycięstwa w tym meczu. Wyróżniającymi graczami w Belgii, których warto przytoczyć to na pewno Deroo oraz świetny Reggers. Mimo zwycięstwa nad Holandia w trzech setach, strata seta z przeciętnymi Chinami na tym turnieju wedlug mnie oglądając obie Reprezentacje lepiej na ten moment wyglądają Argentyńczycy, ktorzy mają świetnego trenera i myślę, że poprowadzi ich do zwycięstwa. Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +218
Volleyball_Expert 378,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Początkowe saldo na miesiąc październik 0j

Aktualne saldo: 141.20j

#16 Mecz: BBTS Bielsko-Biała - Visła Bydgoszcz
Typ: BBTS Bielsko-Biała
Kurs: 1.65
Bukmacher: Fortuna
Stawka: 100 j
EWK:
145.20j

Analiza:
Powiem szczerze, że dużo rozmyślałem nad handicapem w stronę Bielska bardziej ryzykownie bo według mnie ten zespol mimu tzw. hitu pierwszej ligi to faworytem patrząc przynajmniej na początek rozgrywek jak to wygląda na papierze to idę w strone typu na Bielsko po bardzo dobrym kursie. Bielszczanie graja na swoim terenie przed własną publicznością. Bardzo dobry transfer, a wręcz bomba transferowa w postaci Romacia nie tak dawno występującego w LUK Lubin bardzo solidne wzmocnienie. Na rozegraniu Janus lub Bereza zawodnicy co prawda mniej doświadczeni, ale na pierwszą lige powinni dać radę. Zachwycił mnie jak na pierwszą lige środek Zawalscy oraz Siek wygląda bardzo obiecująco. Na libero były rezerwowy Jastrzębskiego Węgla oraz ostatnio grający w Nysie bardzo ciekawa postać Biniek. Według mnie Bydgoszczanie oglądając ich mecz Będzinem to według mnie tam goście grali lepsza siatkówkę chodz mecz momentami był wyrównany to powiedziałbym, że w decydujących piłkach Będzinianie mieli ten mecz pod kontrolą. Bielsko-Biała wygrana pierwszy mecz u siebie z Jaworznem w czterech setach i porażka na wyjeździe we Wrocławiu. Dla bardziej lubiących ryzyko polecam również handi -1.5 seta w stronę Bielska, chodz ja gram bezpieczniej na samo zwyciestwo. Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
Volleyball_Expert 378,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Początkowe saldo na miesiąc październik 0j

Aktualne saldo: 186.40j

#17 Mecz: Polska - Argentyna
Typ: (Powyżej 169.5 pkt w meczu)
Kurs: 1.82
Bukmacher: Fortuna
Stawka: 50 j
EWK:
80.08j

Analiza:
Zapowiada się bardzo emocjonujace spotkanie. Obie Reprezentacje mają o co grać. Polacy z dorobkiem dzisiesieciu punktów w tabeli natomiast Argentyna z ośmioma punktami. Polacy rozegrali tie-breaka z Kanada i Belgami. Wygrana w trzech setach z Bułgarami, ale Bułgarzy mieli setówkę i nawet Atanasov miał piłkę na skończenie tego seta, ale na szczęście przestrzelił poza linię końcową. Polacy mocni w każdym elemencie czy to na skrzydłach czy na środku oraz w ataku. Jedyna bolaczka to na pewno element zagrywki. Patrząc na Argentyńczyków bardzo fajnie poukładany zespół przez trenera Mendeza. Bardzo dobrze wyglądał ostatnim meczu Conte, Lima oraz dwóch środkowych Loser i Zerba. Argentyńczycy oprócz porażki z Kanada wygrali wszystkie swoje spotkania. Kanadyjczycy oglądając ich mecz z Naszą Reprezentacją grali bardzo solidna siatkówkę i chodz porażka Argentyńczyków w czterech setach była lekkim zaskoczeniem oglądając następny mecz Kanady już tak wielkiego zaskoczenia nie była ich porażka. Spodziewam się jutro ciężkiego meczu oby naszą Reprezentacja wygrała to spotkanie i umocniła się na pozycji lidera. Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
Volleyball_Expert 378,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Początkowe saldo na miesiąc październik 0j

Aktualne saldo: 216.48j

#18 Mecz: Polska - Holandia
Typ: (Dokładny wynik meczu 3:0 dla Polski)
Kurs: 1.90
Bukmacher: Betfan
Stawka: 50 j
EWK:
83.50j

Analiza:
Polacy rozegrali dzisiaj ciężkie spotkań z mocna Argentyna, ale w kluczowych momentach w końcówkach setów przychylali wynik na swoją korzyść poza jednym setem. Dobrze funkcjonowało przyjęcie, głównie za sprawą Śliwki i Zatorskiego. Leon może miał element przyjęcia trochę słabszy w dzisiejszym spotkaniu i został zmieniany za Tomka Fornala, ale w ataku grał kosmicznie. Większość ataków kończy praktycznie nad blokiem przeciwnika. Po kilku złych przejęciach wchodził Fornal, ale Nicola po kilku akcjach nadal dawał szanse Wilfredo, który odwdzięczył się znakomitą gra. Patrząc na naszego atakującego także calkiem solidny mecz. Środek j od kilkunastu meczów funkcjonuje bardzo dobrze I w bloku i w ataku. Marcin Janusz znakomicie rozgrywa i nie widać w nim jakiekolwiek zmęczenia. Mamy na ławce w przypadku słabszej gry podstawowych zawodników świetnych zmiennikow, ktorzy po wejściu na parkiet dają jakość. W elemencie zagrywki fajnie spisuje się Kamil Semeniuk, który jest bardzo regularny. Holendrzy już nie awansują ani z pierwszego, ani z drugiego miejsca w kwalifikacjach do Igrzysk Olimpijskich. Zawsze z Holandia grało nam się ciężko, poprzed głównie postać Nimira, ale jak widać po dzisiejszym dniu męczarnia Holendrów z bardzo przeciętnie grającymi Chinami i wygrana dopiero po tie-breaku pozostawia wiele do życzenia. My jutro chodz mamy ostatni mecz z Chinami i powinniśmy go wygrać w trzech setach to czuje, ze przypieczętować awans będziemy chcieli już jutro i wygramy pewnie z przeciętnie ostatnio grająca Holandia w trzech setach. Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom