>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Siatkarskie Przemyślenia

Volleyball_Expert 378,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Początkowe saldo na miesiąc październik 0j

Aktualne saldo: 166.48j

#19 Mecz: Argentyna - Holandia
Typ: Holandia
Kurs: 2.87
Bukmacher: Betfan
Stawka: 50 j
EWK:
126.50j

Analiza:
Oglądając dzisiaj Holendrów, którzy już nie mieli szans na awans na Igrzyska Olimpijskie mimo tego byłem godny podziwu jak ten zespół się dzisiaj zaprezentował. W dodatku w meczu z Polska wystąpili bez swojego lidera Nimira. Bardzo dobrze wyglądali w ataku oraz na zagrywce w szczególności Plak. Dobrze pracowali w asekuracji i praktycznie w każdym set był wyrównany. Argentyńczycy jutro zagraja po raz pierwszy w meczu w którym ewentualne zwyciestwo nie da im awansu na Igrzyska Olimpijskie. Ostatnie zwyciestwo dopiero po tie-breaku z Chinami też pozostawia wiele do życzenia. Holendrzy wyglądaja naprawdę bardzo solidne i według mnie jutro jeśli zagraja tak jak w dzisiejszym meczu to są wstanie pokonać Argentyńczyków. Trener Mendez może trochę porotować składem. Dobrze w dzisiejszym meczu spisywał się atakujący Holandii Ter Maat. Nie wiem do końca co z Nimirem, ale jeśli jutro zagra to będzie to ogromne wzmocnienie, ale jeśli nawet nie wystąpi w tym meczu to Holandia wygląda naprawdę solidnie na tej pozycji. Argentycznycy mają naprawdę ciekawy zespół I na przyjęciu i w ataku wirtuoz na rozegraniu, ale jutro przyjdzie im się zmierzyć z naprawdę dobrze grajaca Holandia i czuje, ze jeśli Argentyńczycy wiedzą, że zwyciestwo nie da im już awansu to mogą po prostu nie zagrać na 100% swoich umiejętności. Może i jest to przeczucie, ale patrzac na De Cecco Conte czy Polonsky tego się można spodziewać. Holendrzy dzisiaj i nie tylko dzisiaj zaskoczyli mnie swoja gra i niezmierna walecznością o każda pilke i czuje, ze mogą jutro sprawić niespodziankę. Po takim kursie myślę, że warto pograć w stronę Holandii. Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
Volleyball_Expert 378,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Początkowe saldo na miesiąc październik 0j

Aktualne saldo: 116.48j

#20 Mecz: Fenerbahce - Vakifbank
Typ: (Handicap setowy -1.5 Fenerbahce)
Kurs: 2.95
Bukmacher: Betfan
Stawka: 50 j
EWK: 130.00j

Analiza:
Fenerbahce z trenerem Reprezentacji Polski Lavarinim. W dodatku na pozycji atakującej zagra Stysiak topowa zawodniczka na tej pozycji, która w naszej Reprezentacji bez watpienia ciągnie grę I nie raz już udowodniła, że potrafiła zmieniać wspólnie z drużyna losy meczu. W dodatku czołowo libero na świecie z Reprezentacji Turcji Örge. Kolejna topowa Turczynka grająca na pozycji środkowej Dündar. Środek wygląda naprawdę bardzo solidnie z Avcı i Kalaç. Na rozegraniu rozgrywająca Reprezentacji Serbii Drča. Na przyjęciu Rosjanka Fedorovtseva. Na pozycji atakującej oprócz Stysiak jest jeszcze Vargas która aktualnie gra chyba najlepsza siatkowke w swojej karierze. Także ten skład wygląda bardzo dobrze w tym sezonie. Vakifbank także ma kilka gwiazd, ale m.in Gabi czołową Reprezentantka Brazylii na pozycji przyjmującej. Na środku topowa środkowa Güneş oraz na rozegraniu czolowa rozgrywająca Turcji Özbay. Mimo, że według bukmacherów faworytkami jest Vaikfbank ja tutaj widzę to całkiem odwrotnie i idę w strone lepiej wyglądającej przynajmniej na papierze drużyny Fenerbahce. Pozdrawiam.
 
Volleyball_Expert 378,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Saldo październik 66.48 j

Początkowe saldo na miesiąc styczeń 0j

Aktualne saldo: 0j

#21 Mecz: BOGDANKA LUK Lublin - GKS Katowice
Typ: (Dokładny wynik meczu 3:0 dla BOGDANKA LUK Lublin)
Kurs: 2.90
Bukmacher: Fortuna
Stawka: 100 j
EWK:
255.20j

Analiza:
Najważniejszym faktem, który sugeruje sienw głównej mierze temu typowi to jeżeli BOGDANKA LUK Lublin wygra za 3 pkt to wezmą udział w marcowym Pucharze Polski. Lublinianie maja bardzo kompletny skład. Na libero rewelacyjny brazylijczyk Hoss, ma rozegraniu świetnie spisujący się ostatnio Marcin Komenda. Na pozycji atakującego Damian Schulz, który zagral bardzo dobre spotkanie w Rzeszowie, ewentualnie może też być naprawdę bardzo perspektywiczny Malinowski, który potrafi znakomicie zaskakiwać polu serwisowym. Na przyjęciu Ferreira oraz Brand obaj siatkarze w szczytowej formie. Patrząc na środkowych Nowakowski i Kania tutaj dość stabilnie to wygląda i na Katowice to powinno w zupełności wystarczyć. Katowiczanie od jakiegoś czasu zrezygnowali z czołowego rozgrywającego Kozuba. Na przyjęciu pozyskali Kvalena rezerwowego Resovii oraz na w/w pozycji odszedł do ZAKSY czołowy gracz Katowic Szymański. Gra Katowic zależy od gry atakujacego Jarosza. Według mnie na bardzo dobrze grajacy zespół z Lublina to dzisiaj nie wystarczy, który będzie chciał bardzo pewnie wygrać dzisiejsze spotkanie na swoim terenie. Kursy dość wysokie na Liblin że względu na wygrane trzy spotkania przez Katowiczan, ale z zespołami z dołu tabeli. Ostatnio BOGDNKA co prawda przegrali mecz w Rzeszowie, ale mieli sześć pilek meczowych. Lublinianie sprawiali niespodzianki, gdzie nie byli faworytem spotkań. Według mnie dzisiaj motywacja będzie podwójna i powinni tak jak pisałem wyżej pewnie wygrać to spotkanie. Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1315
Volleyball_Expert 378,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Początkowe saldo na miesiąc styczeń 0j

Aktualne saldo: 155.20j

#22 Mecz: KGHM Cuprum Lubin - Enea Czarni Radon
Typ: (Dokładny wynik meczu 3:0 dla KGHM Cuprum Lubin)
Kurs: 4.70
Bukmacher: Fortuna
Stawka: 50 j
EWK:
206.80j

Analiza:
Dzisiaj idę dość ryzykownie na wygraną w trzech setach przez zespół z Lubina. Gospodarze mają tzw. "czarna serię" i według dzisiaj przełamanie powinno przyjść z ostatnio lepiej grającym Radomiem. Alexander Berger wrócił do podstawowego składu Cuprum Lubin. Pamiętam występy właśnie Lubinian z tym siatkarzem, gdzie był to zespol groźny dla każdego. Czarni Radom z nowym trenerem widać, że graja lepiej, ale w dużej mierze ich gra spoczywa na Meljanacu. Uzupełnieniem Radomia jeszcze na przyjęciu jest Hofer, ale patrzac m.in na Rafala Buszka to zdecydowanie lepiej wygląda to u gospodarzy. Masłowski na libero także umiejętnościami przewyższa libero Radomian. Atakujący na podobnym poziomie, ale jeśli Hanes się rozkręci to jest praktycznie nie do zatrzymania. W Lubinie można rotować składem przy drobnej niedyspozycji siatkarzy, w Radomiu nie za bardzo. Według mnie dzisiaj Cuprun weźmie ten mecz myślałem o handicapie -1.5 w strone Cuprum, ale idę po wyższym kursie typ bardziej ryzykowny lecz całkiem patrzę na Niego optymistycznie
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +811
Volleyball_Expert 378,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Początkowe saldo na miesiąc styczeń 0j

Aktualne saldo: 312j

#23 Mecz: Olympiakos - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Typ: (Handicap setowy -1.5 seta ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
Kurs: 1.73
Bukmacher: Fortuna
Stawka: 100 j
EWK: 152.24j


Analiza:
Na jutro wybieram spotkanie naszej Plusligowej drużyny z Kędzierzyna. ZAKSA jak dobrze wiemy w ciągu sezonu ma swoje problemy zdrowotne. Sporo kontuzji, ale na ten moment kadra wygląda już coraz lepiej. W tym sezonie Kędzierzynianie nie zagrają w Pucharze Polski, więc dla nich oprócz Ligi Mistrzów poważna walka zacznie się dopiero w play-offach więc na ten moment muszą maksymalnie skupić się na wyjściu z grupy. Ziraat ma już zapewnione pierwsze miejsce w lidze, a Kędzierzynianie ciągle walczą o drugie miejsce z drużyna z Belgii Roeselare. Zespół, który przed chwilą wymieniłem przegrał dzisiaj dopiero po tie-breaku z Ziraatem Bankasi Ankara więc tak jak przeczuwałem, że dzisiaj powalczą. W ZAKSIE nie zagra Aleksander Śliwka, ale na przyjęciu zagra Bednorz i młody utalentowany Chitigoi. Na pozycji atakujacego Łukasz Kaczmarek topowy atakujący na świecie. Na rozegraniu pierwszy rozgrywajacy Reprezentacji Polski Marcin Janusz. Na libero czołowy libero USA - Eric Shoji. Wśród środkowych Paszycki oraz Wiltenburg lub Takvam. Spora szansa jest, ze powróci Smith, ale tego nie jestem do końca pewien, a nawet jak wroci to nie wiadomo czy w ogóle wystąpi w jutrzejszym meczu. Mimo wszystko Olympiakos ma według mnie słabszy skład. Na przyjęciu Oliwa, w ataku Stern i na rozegraniu Travica, wśród środkowych Pajenk to tych zawodników warto wyróżnić apropo tego zespołu. Według mnie mimo ostatniej dość gładkiej wygranej właśnie dość nieoczekiwane w sumie nad Roeselare, ale słabszy mecz Belga po prostu się przydarzył. Dzisiaj już pokazali, że potrafią grać w siatkówkę. W dodatku Olympiakosowi już bardzo ciężko będzie wywalczyć sobie awans z grupy w dodatku mają ostatni mecz z liderem. ZAKSA następnie ma mecz na swoim terenie z Roeselare, ale myślę, że będą chcieli sobie już jutro zapewnić awans, a 3 punkty ZAKSIE to zagwarantują. Kedzierzynianie w Lidze Mistrzów to całkiem inny zespół niż w PlusLidze i czuje, ze jutro pewnie wygrają. Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
Volleyball_Expert 378,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Początkowe saldo na miesiąc styczeń 0j

Aktualne saldo: 212j

#24 Mecz: PGE GiEK Skra Bełchatów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Typ: (Dokładny wynik meczu 3:0 dla ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
Kurs: 4.50
Bukmacher: Fortuna
Stawka: 100 j
EWK: 396.00j

Analiza:
Oglądając Skre Bełchatów jeszcze na początku sezonu był to zespol, który był uznawany jako najgorszy grający w elemencie przyjęcia. Teraz po pracy z Gardinim sporo się zmieniło i Belchatowianie wyglądają lepiej w swojej grze. Dużo ciagnie grę Dawid Konarski atakujący Skry. Ostatnie trzy spotkania Skry na swoim obiekcie i trzy przegrane co prawda z Zawierciem i Jastrzębiem, ale także z przecietnym w tym sezonie Slepskiem Malow Suwałki. Wczoraj Resovia pokazała, że po przegranej w Lidze Mistrzów, gdzie nie mają już szans na wyjście z grupy mimo to wygrali na Torwarze z mocna Warszawa. Ostatnio Kędzierzynianie rozegrali .ech w Grecji z Olympiakosem w Lidze Mistrzów, gdzie mogli zapewnić sobie wyjście z grupy, ale jednak przegrali w trzech setach po dość słabym spotkaniu. W Kędzierzynie już kadrowo wyglądają naprawdę dobrze z tego co słyszałem możliwe, że dzisiaj może wystąpić David Smith środkowy ZAKSY. Na pozycji atakującego Kaczmarek Reprezentant Polski. Kolejny reprezentant na rozegraniu Marcin Janusz. Na przyjęciu Bartosz Bednorz także reprezentant Polski oraz młody perspektywiczny grający coraz lepiej Chitigoi, na libero czołowy gracz Reprezentacji USA. Jako kolejny środkowy Paszycki utrzymujący dobra formę. Według mnie Kędzierzynianie są aktualnie w lekkim dołku, ale potrzebują pewnego zwycięstwa i punktowania, żeby zakwalifikować się do 1-8. Skra gra falami raz graja dość pewnie, a przychodzi okres w grze gdzie tracą punkty seriami. Według mnie dzisiaj wygrana Kędzierzyna jest pewniakiem, ale ja gram, że wygraja bez straty seta. Kędzierzynianie też ostatnio mieli ciężkie spotkania z Zawiercie czy Jastrzębiem. Oglądając mecz z Jastrzębskim Węglem, Kędzierzynianie postawili bardzo ciężkie warunki aktualnemu liderowi tabeli. Według mnie ZAKSIAKI powinni odnieść dzisiaj trzy punkty. Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +140
Volleyball_Expert 378,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Podsumowanie:
Styczeń 110.96

#25 Mecz: Monza - Trentino
Typ: (Handicap setowy -1.5 seta Trentino)
Kurs: 1.85
Bukmacher: LVBET
Stawka: 100 j
EWK:
162.80j

Analiza:
Lider ligi włoskiej zmierzy się z siódmym zespołem w/w ligi. Monza potrafi zaskoczyć m.in wygrywając np. z Lube Civitanova z Trentino w meczu wyjazdowym,.pewnie ostatnio wygrywając z Galatasaray, gdzie występuje m.in Janek Hadrava dobrze znany z PlusLigi atakujacy. Przytrafiają im się również wpadki przegrywając w czterech setach z Cisterna z Verona, Modena po tie-breaku. Monza w meczach przed własną publicznością mają bilans trzy mecze wygrane i pięć porażek. Trentino w meczach wyjazdowych na osiem spotkań zaledwie maja jedna porażkę. Patrząc na skład na papierze to zdecydowanie lepiej wygląda zespól Trento. Na przyjęciu Michieletto oraz Lavia. Na środku Podrascanin oraz Kozamernik. Na libero wyciągający większość pilek Laurenzano. Na pozycji atakującego nie zawodny Rychlicki. Na pozycji rozgrywającego Sbertoli. Ostatnia porażka w meczu pucharowym w półfinale pomiędzy tymi drużynami i porażka Trento w tie-breaku na pewno będzie chęć rewanżu i pokazania, że tutaj to był tylko tzw. "wypadek przy pracy". Monze pamiętam ogladalem w Challenge Cup z Panathinaikosem, gdzie wygrali co prawda po tie-breaku, ale w tym meczu nie pokazali jakieś różnicy klas z dość przeciętnym zespołem. Czuję, że jutro Trentino pewnie wygra swoje spotkanie i powiekszy przewagę nad swoimi rywalami. Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1318
Volleyball_Expert 378,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Aktualne saldo: 62.80j

#26 Mecz: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Asseco Resovia Rzeszów
Typ: (Handicap setowy -1.5 seta ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
Kurs: 2.58
Bukmacher: Fortuna
Stawka: 100 j
EWK: 113.52j

Analiza:
Kędzierzynianie po zmianie trenera wyglądają lepiej. Nie wiem dokonca czy to było przyczyną słabszej gry momentami, ale widać, że po objęciu sterów drugiego trenera ZAKSY Łukasz Kaczmarek i spółka po prostu wyglądają lepiej w grze i widać także, że humory wróciły. ZAKSA przedewszystkim kadrowo wygląda naprawdę obiecująco. Co prawda nie ma Śliwki solidnego zawodnika, ale na przyjęciu Chitigoi, Bedni w ataku Kaczmarek, libero Shoji na rozegraniu czolowy rozgrywajcy Reprezentacji Polski Marcin Janusz. ZAKSA ostatnio mnie zaskoczyli, gdzie w meczu Ligi Mistrzów pokonali u siebie po tie-breaku solidny Halkbank Ankare z Ngapethem oraz Nimirem czołowymi siatkarzami światowego formatu. Kędzierzyn mieli już praktycznie dwa zerocw setach dotylu, a jednak kapitalnie Łukasz Kaczmarek świetnie na zagrywce przy stanie w drugim secie 14:19 i doprowadzili do stanu 20:19. ZAKSA niesamowicie zespół walczący. Są aktualnie poza ósemką i muszą zrobić wszystko, aby do niej jak najszybciej wrócić. Mecz z Ankara będzie bardzo ciężki i nadal Kędzierzynianie są w sytuacji ciężkiej chodz lepszej od Ankary. Zespół z Rzeszowa ostatnio co prawda wygrali ostatnio w trzech setach z Zawiercie, ale Warty w tym meczu nie było. W Resovii nie zagra Kuba Kochanowski za niego przeciętny Mordyl. Na rozegraniu grający w kratkę Łukasz Kozub, gdzie w meczu z Jastrzębiem grał bardzo niedokładne piłki. Rzeszowianie wygrali z Trentino po tie-breaku, gdzie włoski zespół miał już awans z pierwszego miejsca z grupy więc grali praktycznie o nic. Mecz w Warszawie wygrany przez Rzeszów, gdzie nie grał tam czołowy rozgrywający Warszawy Jan Firlej. Ja nadal nie jestem przekonany do gry drużyny z Rzeszowa i według mnie ZAKSA u siebie jest zespołem bardzo mocnym i muszą jutro zgarnąć trzy punkty i nie odstawać od 1-8 bo porażka może już nieco ich od tego oddalić. Obie drużyny mają trudne spotkania w tym tygodniu, ale Kędzierzynianie muszą także myśleć o PlusLidze ponieważ w rozgrywkach Pucharu Polski w tym sezonie już nie zagraja, a jeśli chodzi o grę w Lidze Mistrzów czeka ich naprawdę ciężkie zadań w Turcji oczywiście do zrobienia. Myślę, że Kedzierzynianie jeśli awansują do play-offow są praktycznie każdemu zespołowi postawić trudne warunki. Czuję, że jutro ZAKSA wygra pewnie z Resovia. Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +905
Volleyball_Expert 378,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Aktualne saldo: 37.20

#27 Mecz: Asseco Resovia Rzeszów - PSG Stal Nysa
Typ: (Handicap setowy +1.5 seta PSG Stal Nysa)
Kurs: 3.05
Bukmacher: Fortuna
Stawka: 100 j
EWK: 267.40j

Analiza:
Resovia juz parokrotnie mówiłem, że ten zespół mnie nie przekonuje. Jest to klub z wielkimi aspiracjami, ale według mnie z mocniejszymi rywalami widać różnicę w grze. Patrząc na ostatni mecz z Zawierciem, gdzie Zawiercianie wygrali z nimi bardzo przekonywująco w trzech setach, gdzie Resovia we wszystkich setach nie zdobyli nawet 20 punktu. Stal Nysa gra naprawdę dobra siatkówkę. Na przyjęciu Michał Gierżot gracz nawet pukający do drzwi Reprezentacji, ale mamy tak mocna kadrę, że ciężko przedostać się Michałowi. Drugi przyjmujacy z Maroka Zouheir El Graoui kapitalny gracz, który ciągle utrzymuje stabilna formę. W ostatnim meczu atakujący Nysy zdobył 28 pkt, a jest nim Remigiusz Kapica, a na ławce mają Macieja Muzaja dobrze znającego parkiety w Rzeszowie. Dobrze również funkcjonuje środek z Zerba czy Kramczyńskim. W Rzeszowie nadal nie wystąpi Jakub Kochanowski oraz prawdopodobnie Paweł Zatorski. Na rozegraniu grający w kratkę Kozub. Nysa ma solidna naprawdę ławke. Ostatnio w meczu z Zawierciem bez formy kompletnie Delfalco, który został zmieniony i wszedł dopiero na decydującego złotego seta. Rzeszów miał co świętować bo ostatecznie wygrali w zlotym secie z Zawierciem, ale gospodarze prezentowali się według dużo lepiej. Dzisiaj myślę, że te dwa sety są jak najbardziej w zasięgu Nysy, a może i nawet całe spotkanie. Pozdrawiam.
 
Volleyball_Expert 378,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Aktualne saldo: 137.20

#28 Mecz: Trefl Gdańsk - Skra Bełchatów
Typ: Trefl Gdańsk
Kurs: 1.65
Bukmacher: Fortuna
Stawka: 100 j
EWK: 145.20

Analiza:
Gdańszczanie pozytywnie zaskoczyli w ostatnim meczu z BOGDANKA LUK Lublin, gdzie przegrywali już 0:2 w setach, a ostatecznie wygrali po tie-breaku. Trefl jest bardzo mocny na swoim parkiecie od początku sezonu przegrali u siebie zaledwie dwa razy. Ostatnio świetny mecz Nasevicha siatkarza bardziej rezerwowego bo w Gdańsku przecież maja kapitalnego Sasaka, ale jak widać przy słabszej dyspozycji mają też ławkę. Podobnie jest na rozegraniu Lampa lub Droszyński, który się bardzo wyrobił w swojej grze. Z przyjmujących także pozytywny aspekt Orczyk, Martinez oraz Sawicki pozytywny ból głowy dla trenera praktycznie pewnie przed każdym spotkaniem. Na libero zawsze zawsze pomocny w Voitto. Na środku Urbanowicz i Niemiec wyglądają dość solidnie. W Bełchatowie jeden mecz brakło Dawida Konarskiego i Bełchatowian praktycznie nie ma. Ostatnie dwa spotkania przegrane w trzech setach już z Dawidem i widać, że do Bełchatowian wracają "demony z początku sezonu". Bełchatowianie nie mają takiej ławki i nawet składu podstawowego jak jest to u dzisiejszych gospodarzy. Myślałem ryzkowniej nad handicapem w stronę Gdanszan, ale zagram na samo zwycięstwo tej ekipy. Pozdrawiam.
 
Volleyball_Expert 378,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Aktualne saldo: 237.20

#29 Mecz: Projekt Warszawa - Trefl Gdańsk
Typ: (Handicap setowy -1.5 seta Projekt Warszawa)
Kurs: 1.68
Bukmacher: Betfan
Stawka: 100 j
EWK:
148j

Analiza:
Projekt Warszawa oglądając ich z BOGDANKA LUK Lublin przegrali wyjazdowym meczu w czterech setach, ale na rozegraniu w tym spotkaniu był Stępień drugi rozgrywający Warszawian. Ostatnio z Pucharze Polski z Toruniem na rozegraniu już wystąpił pierwszy rozgrywqjacy Jan Firlej. W tym meczu chodz Torunianie to zespol z drugiej ligi to świetna gra Projektu pozwoliła w trzech setach ma zdobycie (12,18,14 pkt przez zespół z Torunia). Z Firlejem i to na własnej hali, gdzie ciężko się gra czołowym drużyna z PlusLigi dzisiaj Gdańskowi, którzy mają wedlug mnie spadek formy oglądając ich ostatnio np. z Jastrzębskim Węglem, gdzie Jastrzębianie mieli cały mecz pod kontrolą. Projekt jeśli chce się zblizyc do Zawiercia na minimum punkt to muszą ten mecz wygrać za trzy punkty. Na pozycji atakującego w Gdańsku występuje przymierzany od początku sezonu jako bardziej drugi atakujący Nasevich ponieważ obniżenie formy ma Kewin Sasak. Na rozegraniu Kampa, który też tego sezonu do udanych zaliczyć przynajmniej na ten moment nie może. Zespół z Gdańska zawsze był groźny na zagrywce, ale w ostatnich meczach tego brakowało. Projekt u siebie na piętnaście meczów przegrali zaledwie jedno z Asseco Resovia Rzeszów, ale wtedy również na rozegraniu nie wystapił Firlej. Trefl przegrali sześć ostatnich spotkan wyjazdowych. Dzisiaj Warszawianie powinni wygrać to spotkanie za 3 pkt. Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +287
Volleyball_Expert 378,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Aktualne saldo: 189.20 j

#30 Mecz: Barkom Każany Lwów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Typ: (Handicap setowy -1.5 seta ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
Kurs: 1.85
Bukmacher: LV BET
Stawka: 100 j
EWK:
162.80j

Analiza:
Barkom Kazany Lwów zespół ostatnio sprawiający wyniki zaskakujące. Wygrana w trzech setach z Jastrzębskim Węglem. Wygrana na swoim obiekcie po tie-breaku z Zawierciem ora, w trzech setach z Slepskiem. To ostatnie trzy spotkania tej drużyny. Patrząc dalej wcale się na to nie zapowiadało ponieważ przed tymi spotkaniami gładko przegrali z Projektem nie zdobywając nawet dwudziestego punktu w każdym z rozegranych setów. Można powiedzieć wycieczka do Gdańska, gdzie dwa sety do siedemnastu i jeden set do osiemnastu punktów to dorobek Barkomu w tym meczu. Z Barkomem potrafił wygrać w czterech setach m.in Czarnj Radom, GKS Katowice drużyny z dołu tabeli. Jastrzębski Węgiel gra aktualnie w rozgrywkach Ligi Mistrzów i ostatnio z Barkomem mocno weszli rotowanym składem. Trener przy niekorzystnym wynikach próbował wzmacniać skład siatkarzami z pierwszego składu, ale jednak Barkom zagrał dość solidnie, ale mimo przewagi dziesięciopunktowej w drugim secie Jastrzębianie mogli jeszcze tego seta wyciągnąć, ale ostatecznie przegrali 25:23. Widać, że Barkom nie jest regularny i w dużej mierze gra opiera się na Tupchim jeśli jego braknie z forma to zespołu praktycznie nie ma. Kędzierzynianie oprócz Śliwki, Zalinskiego powinni być już wszyscy do dyspozycji trenera. Ostatnio wrócił już Bartosz Bednorz. W składzie jest już Łukasz Kaczmarek, Marcin Janusz, Chtigoi, Paszycki, prawdopodobnie duza szansa, że Smith, Shoji, Takvam ten skład wygląda bardzo mocno i ZAKSA musi ciągle gonic 1-8 i jutro muszą zdobyć komplet punktów. Wiadomo komplet punktów również jest jeśli Kedzierzynianie stracą np jednego seta, ale czuję, że jutro wejdą mocno zmotywowani i będą chcieli pewnie wygrać to spotkanie beż niepotrzebnych nerwów i straty chodzby jednego seta. Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1203
Volleyball_Expert 378,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Aktualne saldo: 126.40 j

#31 Mecz: Trefl Gdańsk - Ślepsk Malow Suwałki
Typ: (Handicap setowy -1.5 seta Trefl Gdańsk)
Kurs: 1.75
Bukmacher: LVBET
Stawka: 100 j
EWK: 154.00j

Analiza:
Trefl Gdańsk ostatnio mimo porażki w trzech setach to całkiem solidny występ wykonaniu Trefla. Podobnie było z Jastrzębskim Węglem. Trefl na swoim obiekcie wygląda zupełnie inaczej. Na swoim parkiecie pokonali m.in: Bogdanka Luk Lublin, Barkom Każany Lwów, Asseco Resovie Rzeszów, AZS Olsztyn, ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. W tym sezonienu siebie przegrali po dwóch tie-breakach z Katowicami oraz Bełchatowem oraz w trzech setach z Projektem Warszawa. Reszta spotkania na korzyść drużyny Trefla Gdańsk. Bardzo dobrze wygląda linia przyjęcia w Treflu Orczyk, Martinez, swietnie serwujący Sawicki. Na pozycji libero Koykka. Na pozycji rozgrywającego doświadczony Kampa. Na ataku w dobre dyspozycji czy to Nasevich czy Sasak. Środkowi czy to Zaleszczyk, Urbanowicz, Niemiec wyglądają naprawdę solidnie. W drużynie Slepska na play-offy już praktycznie nie ma szans. Drużyna Kwapsikiewicza gra coraz słabiej. Ostatnie porażki to m.in: Bogdanka Luk Lublin, Barkom Każany Lwów, Enea Czarni Radom, KGHM Cuprum Lubin. Oprócz Lublina i może ostatnio Barkomu drużyny dość przeciętnie. Drużyna Slepska mocno falujenw swojej grze i ciężko przewidzieć kto zagra dzisiaj na przyjęciu bo każdy gra poniżej oczekiwań trenera. Ciągnie grę jedynie Filipiak można jeszcze zaliczyć Halabe, ale to nie wystarczy moim zdaniem na solidny zespół Trefla, który po ostatnich porażkach w trzech setach czas na pewne zwycięstwo i komplet punktów. Drużyna Slepska gra przedewszystkim w miarę jeszcze na swoim obiekcie na wyjazdach to bardzo przeciętnie. Aktualnie mają serię czterech porażek z rzędu. Nie tak dawno na dziesięć meczów zaledwie jeden wygrany. Trefl jest mocny u siebie i nie wydaje mi się, że Slepsk zdoła dzisiaj wygrać dwa sety. Pozdrawiam.
 
Volleyball_Expert 378,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Podsumowanie luty: 72.40 j

Aktualne saldo: 0j

#32 Mecz: Projekt Warszawa - Aluron CMC Warta Zawiercie
Typ: (Handicap setowy -1.5 seta Projekt Warszawa)
Kurs: 2.83
Bukmacher: Fortuna
Stawka: 100 j
EWK: 249.04j

Analiza:
Projekt Warszawa w bardzo dobrej formie. Wygrana ostatnio z Challenge Cup w finale wygrali oba mecze z Monza solidnym włoskim zespołem. Na swoim obiekcie wygrana w czterech setach, natomiast we Włoszech także wygrany w czterech setach. Projekt Warszawa ostatnimi czasy w swojej lidze wygrywała praktycznie z wszystkimi. Przydarzył się ostatnio jeden mecz przegrany na własnej hali z Resovia, która ten mecz ostatecznie w czterech setach wygrała, ale w tym spotkaniu nie wystąpił czołowy rozgrywający Projektu Jan Firlej. Podobny mecz przydarzył się Warszawianom z BOGDANKA LUK Lublin, gdzie Warszawianie również bez czołowego rozgrywającego przegrali w czterech setach. Teraz wydaje się, że wszyscy zawodnicy są do dyspozycji trenera Grabana nawet wrócił już Bartłomiej Boladz, gdzie w pierwszym meczu Challenge Cup na pozycji atakującego grał Linus Weber. W zespole z Warszawy widać niesamowita zespołowość i spektakularne ataki czasami z drugich pilek Artura Szalpuka. Bardzo dobrze wygląda środek Warszawian i ciągle rozwijający się pozytywnie Semeniuk. Zawiercie ostatnio przegrali po tie-breaku z Barkomem. Odpadnięcie z Pucharu Challenge po bardzo dobrym meczu z Resovia, ale złoty set na korzyść Resovii. Widać, że Zawiercianie bardzo dobrze czują się przed własną publicznością ma wyjazdach już mają słabsze momenty w swojej grze. Pokazał to m.in bardzo słaby mecz w ich wykonaniu Rzeszowie, gdzie gładko przegrali w trzech setach z nierówno grającym zespołem z Rzeszowa. Warszawa wygląda według mnie aktualnie jako zespół solidniejszy i bardziej reguarlny w swojej siatkówce Zawiercianie mimo też dobrej serii to jednak ostatnio mieli lekki zjazd w swojej formie. Patrzac na mecze historyczne dwa spotkania rozegrane w 2023 r. na korzyść Warszawian i jedno z tych spotkań na hali w Zawierciu wygrana w trzech setach przez Warszawian, gdzie w tym meczu Zawiercianie nie mieli nic do powiedzenia. Myślę, że Warszawianie podtrzymają swoją dobra gre i odniosą pewne zwycięstwo z Zawierciem. Pozdrawiam.
 
Volleyball_Expert 378,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Aktualne saldo: 100j.

#32 Mecz: Ślepsk Malow Suwałki - Projekt Warszawa
Typ: (Dokładny wynik meczu 3:0 dla Projekt Warszawa)
Kurs: 2.25
Bukmacher: Fortuna
Stawka: 100 j
EWK: 198j

Analiza:
Projekt Warszawa ostatnio zagrali mecz w Pucharze Polski, gdzie przegrali w półfinale ze zwycięsca całych rozgrywek drużyna Zawiercia. Ten mecz przy odrobinie szczęścia mógł potoczyć się trochę inaczej. Sety w tym spotkaniu były naprawdę bardzo wyrównane oprócz pierwszego seta. Drużyna Piotra Grabana pomimo porażki w trzech setach z dobrze grająca drużyna Zawiercia nie zagrali słabego spotkania. W Projekcie z tego co wiem wszyscy zawodnicy powinni być do dyspozycji trenera. Większość komentatorów ostatnio chwaliło libero warszawskiego zespołu Damiana Wojtaszka co on nie wyciągał w półfinale to było naprawdę coś pięknego. W półfinale słabsza dyspozycję wykazał się Artur Szalpuk, ktoryctez został zmieniony przez trenera za Igora Grobelnego i widać, że Igor mimo seta i meczu przegranego wprowadził duzo pozytywnej jakości. Jak widac w drużynie Projektu jest solidna ławka i trener ma w kim wybierać. W bardzo dobrej dyspozycji również jest francuski przyjmujący Kevin Tillie. Zespół Slepska mimo ostatniej wygranej z Belchatowem to zespol zdecydowanie słabszy od Projektu. Radomianie ostatnio przegrali z Olsztynem i Slepsk już na spokojnie może myśleć o swojej sytuacji odnosnie utrzymania, gdzie za wiele już robic nie muszą, aby to uczynić. Warszawa podobnie jak nie tak dawno Nysa powinna mieć w sobie taką sportowa złość i pewnie jutro pokonać Slepsk. Przed meczem z Bełchatowem drużyna Kwapsikiewicza przegrała sześć spotkań i to wcale nie z drużynami z samego topu, a był tam też i oststni w tabeli Radom. Według mnie Warszawa nie może pozwolić sobie w takim meczu na jakąkolwiek stratę punktów i liczę, że wygraja to w trzech setach. Pozdrawiam.
 
Volleyball_Expert 378,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Aktualne saldo: -200j

#33 Mecz: Milano - Piacenza
Typ: Piacenza
Kurs: 1.85
Bukmacher: Fortuna
Stawka: 100 j
EWK: 162.80j

Analiza:
W siatkówce włoskiej mamy juz play-offy. Pomiędzy tymi drużynami odbyło się już pierwsze spotkanie w Piacenzie, gdzie jutrzejsi moi faworyci przegrali pierwsze spotkanie po tie-breaku. Piacenza prowadziła w tym starciu już 2:1, ale ostatecznie swój mecz przegrali i to Milano prowadzi w starciu 1:0. Według mnie Piacenza nie może pozwolić sobie jeśli chcą liczyć się o awans do kolejnej fazy na jakąkolwiek porażkę. Oglądając Milano w starciu w Pucharze CEV grało bardzo przeciętnie, natomiast oglądając Piacenze z Jastrzębskim Węglem w rozgrywkach Ligi Mistrzów to zespol, który był bardzo groźnym rywalem dla naszego zespołu. Dobrze funkcjonował na zagrywce, chodz momenty były też słabsze w tym elemencie. Na papierze Piacenza według mnie wygląda lepiej. Na rozegraniu pierwszy rozgrywajacy Reprezentacji Francji Brizard. Na przyjęciu brazylijczycy Lucarelli oraz Leal. Na środku kapitalny w dalszym ciągu Simon. Ciągle perspektywiczny ogromny talent na pozycji atakującego Romano Reprezentant Włoch. W przyjęciu pomagajacy Andringa dobrze znany z PlusLigi. Milano ostatnio dwa dość nieoczekiwane wyniki wygrana z Perugia oraz wyżej wspomniana wygrana z Piacenza. W Milano jest kilku zawodników wyróżniających się m.in: Reggers, Kaziyski, Ishikawa oraz Loser. Według mnie mimo niekorzystnego bilansu na sam początek play-offow faworytem dla mnie jest drużyna prowadzona przez Anastaziego. Piacenza na swoim obiekcie pokonali zespół Jastrzębskiego Węgla w meczu rewanżowym mimo porażki w trzech setach to sety były niezwykle wyrównane i jak ktoś oglądał to Piacenza mimo odpadnięcia z tych rozgrywek zaprezentowali się naprawdę dobrze. Piacenza mieli nie tak dawno serię siedmiu zwycięstw w meczach wyjazdowych. Kursy mniej więcej wyrównane i ja tutaj mimo wszystko w roli faworyta widzę Piacenze. Kazijski według mnie gra poniżej oczekiwań ostatnio i tutaj wyczuwam na przyjęciu przewagę drużyny jutrzejszych gości. Pozdrawiam.
 
Volleyball_Expert 378,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Aktualne saldo: 137.20j

#35 Mecz: Jastrzębski Węgiel - Projekt Warszawa
Typ: Jastrzębski Węgiel
Kurs: 1.85
Bukmacher: Betclic
Stawka: 100 j
EWK:
185.00j

(Bez podatku aktualnie w Betclicu)

Analiza:
Jastrzębie prezentuje się naprawde bardzo dobrze. Zespół bardzo dobrze grajacy blokiem i ostatnio dobrze grajacy w ataku Jean Patry. W Lidze Mistrzów ostatnio co prawda mecz rozgrywany w tygodniu, ale bez problemu Jastrzębianie wygrali w trzech setach w półfinale tych rozgrywek z Ziraatem Bankasi Anakara. Jedynie trzeci set był na przewagi, ale świetnie zagrywali Jastrzębianie i widać, że zagrywka na swojej hali funkcjonuje ostatnio ostatnio wysokim poziomie. Projekt Warszawa w ostatnich meczach nie prezentowali się zbyt obiecująco m.in: w spotkaniu w Pucharze Polski z Zawiercie przegrana w trzech setach chodz tam Warszawianie mimo porażki do zera to zagrali całkiem solidne spotkanie, natomiast w meczu z walczącym o utrzymanie Slepskiem Malow Suwałki, gdzie po pewnie wygrany pierwszym secie trener zaczął robić korekty w składzie i Slepsk wrócił do meczu. Mimo, że trener wracał do podstawowego składu to Slepsk grał jak rowny z równym. W kolejnym meczu wygrana z Zawierciem będącym w bardzo dobrej formie, ale nie wystąpił podstawowy rozgrywajacy Tavares. W tym spotkaniu Zawiercianie byli blisko zagrania przynajmniej tie-breaka, sety niezwykle wyrównane tam zabrakło naprawdę niewiele. Jastrzębski Węgiel przegrany finał Pucharu Polski, ale tam Zawiercie zagrało naprawdę kawał solidnej siatkowki i widać, że w tym spotkaniu jeszcze problem z łydka miał pierwszy rozgrywajcy Jastrzębian Ben Toniutti. Teraz już raczej jest wszystko w porządku z Francuzem. Jak już wyżej pisałem w doskonałej formie jest atakujący Patry, swietnie dysponowani środkowi w bloku, zagrywce czy w ataku. Libero Jastrzębskiego Węgla aktualnie jeśli chodzi o Reprezentacje Polski to powinien według mnie być jedynka. Ostatnio i tak na przyjęciu był Sedlacek w dość przeciętnej formie. W ataku i zagrywce też siatkarz nie wyglądał dobrze, ale z tego co wiem dzisiaj ma już zagrać i to raczej w pierwszym składzie powracający po kontuzji Rafał Szymura bardzo solidny pdzyjmujacy, który ma przejść po sezonie do Kędzierzyna-Koźle. Jastrzębianie oprócz dawnej porażki z Barkomem dość nieoczekiwane chosz trener tam popełniał wedlug mnie sporo błędów od początku wystawił mocno przebudowany skład potem starał się nadrabiać podstawowymi siatkarzami i koniec końców solidna gra Barkomu wystarczyła na wygranie tego meczu. Jastrzębianie przegrali tylko właśnie z drużyna Barkomu reszta spotkań to same zwycięstwa. Nie tak dawno pokonali w trzech setach solidna Piacenze w Lidze Mistrzów naszpikowana wieloma gwiazdami. Projekt w ostatnio w meczach wyjazdowych przegrali z Bogdanka Luk Lublin w czterech setach oraz AZS Olsztyn w trzech setach więc, gdzie w obu meczach byli faworytami. Niby można pomyśleć, że mają w tygodniu rewanżowy mecz Ligi Mistrzów I trener może oszczędzać zawodników, ale według mnie tak nie będzie i ciężki przeciwnik jest mimo wszystko dzisiaj niż w środę, gdzie Ziraat do tego meczu przystapi raczej nadal beż swojej gwiazdy Andersona i w dodatku Jastrzębskiemu Weglowi wystarczy do awansu dwa sety. Dość wyrównane kursy jeśli kadrowo Jastrzębiu wszyscy są zdrowi i gotowi do gry to powinni wygrać to spotkanie. Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +264
Volleyball_Expert 378,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Aktualne saldo: 52.20j

#36 Mecz: Lube - Monza
Typ: Lube
Kurs: 1.61
Bukmacher: Fortuna
Stawka: 100 j
EWK: 141.68j

Analiza:
Dzisiaj kolejny mecz w play-offach w lidze włoskiej pomiędzy Lube, a Monza. Po dwóch meczach prowadzi Monza 2:0. Jeśli Lube chce powalczyć jeszcze o awans do kolejnej fazy play-off musi ten mecz wygrać. W ostatnim meczu za dużo Lube popełnili błędów na zagrywce. Po dobrych obronach siatkarze Lube nie zdobywali punktów. W play-offach Lube stoi pod tzw. "ścianą" w meczach Ligi Mistrzów w pierwszym spotkaniu przegrali w czterech setach z Trentino. Według mnie może będzie łatwiej odrobić wynik dwumeczu z Monza niż jeden mecz z mocnym Trentino. Sam rozgrywajcy Lube mówil, że w meczu z Trentino bliscy byli doprowadzenia do tie-breaka. Lube ma kim postraszyć swojego dzisiejszego przeciwnika na przyjęciu trener może skorzystać z Bottolo, Nikolova oraz Yant. Na pozycji atakującego Lagumdzija. Na środku dwóch solidnych środkowych Chinenyeze oraz Anzani. Na rozegraniu argentyński kapitalny rozgrywający De Cecco. Raczej nie zagra jeszcze Zaytsev, ale według mnie kadrowo Lube nawet bez niego wygląda bardzo solidnie. Nie tak dawno Lube wygralina swoim parkiecie z solidnym Halbankiem w Lidze Mistrzów, gdzie występują m.in: Nimir oraz Ngapeth. Oglądając mecz Projektu Warszawa z Monza to w Pucharze Challenge przegrali w pierwszym meczu w czterech setach w Warszawie, natomiast w meczu rewanżowym Projekt wygrał również w czterech setach, gdzie przy prowadzeniuw dwóch setach zapewnili sobie już awans i grali składem mocno rezerwowym Warszawianie i mimo to pewnie pokonali Monze. Pamiętam również jeszcze kilka miesięcy temu w meczu z dość przeciętnym Panathinaikos także w Pucharze Challenge co prawda wygrali, ale dopiero po tie-breaku bo bardzo przeciętnym meczu. Lube nie tak dawno na mieli serię na dwanaście meczów przegrali zaledwie dwa. Według mnie Lube Civitanova przedłuża szanse na mozliwosc awansu do kolejnej fazy tych rozgrywek i wygraja dzisiejszw spotkanie. Pozdrawiam.
 
Volleyball_Expert 378,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Aktualne saldo: 10.52j

#37 Mecz: Monza - Lube
Typ: Lube
Kurs: 1.90
Bukmacher: Fortuna
Stawka: 100 j
EWK: 167.20j

Analiza:
Lube Civitanova ostatnio odpadli z półfinału Ligi Mistrzów z Trentino, mecz wygrywając co prawda, ale Trentini potrzebowali dwóch setów do awansu do finału. Do składu Lube wrócił Zaytsev, który wnosi dużo jakości w grze Lube. Znakomity wirtuoz argentynski na rozegraniu De Cecco. Na przyjęciu Nikolov, Yant, na pozycji atakującego jak juzbwyxej wspomniałem Zaytsev, a nawet moze być Adis Lagumdzija. Kapitalny środek Anzani lub ciągle młody i perspektywiczny Chinenyeze. Na pozycji libero Balaso. Świetny trener pracujący już dlugo w Lube Gianlorenzo Blengini. Monza oglądałem nie tak dawno jeszcze grająca w Pucharze Challenge m.in z Projektem Warszawa, ale nie tylko. Staram się śledzić losy poczynania także w lidze włoskiej. Powracający do meczu z Projektem to Projekt dość łatwo poradził sobie w dwumeczu z Monza, gdzie niektóre sety były wygrywane z potężna przewaga przez Warszawian. Drużyna z Monzy solidny zespół, ale według mnie kadrowo lepiej wyglądają siatkarze z Lube. W Monzie warto wyroznic Loeppky, Maar, Takahashi czy Gallasiego, ale tak jak mowie to jest zespół z którym jak najbardziej można wywalczy awans do kolejnej fazy i powalczenia o Mistrzostwo Włoch. Po pierwszym meczu w Lidze Mistrzów Lube przegrali z Trentino 3:1, dobrze zaczęli w oststnim meczu odrabiając poważna przewage w pierwszym secie o jeszcze go wygrywając. Później było już dwa sety pod dyktando Trentino, ale mecz ostatecznie jak juz wyzej pisalem wygrała drużyna z Lube. Civitanova w oststnim meczu musieli dostać solidny zastrzyk pozytywnej energii i nastawienia już nie mówię o wygranym meczu z Trentino, który koniec koncow zbyt wiele nie dał, ale z Monza przegrywali już 1:2 w setach i potem już do końca meczu w pełni kontrolowali mecz i przedłużyli szanse na awans do kolejnej fazy. Monza u siebie na własnym parkiecie w ostatnim czasie przegrali z m.in: Verona, Modena oraz Lube dwukrotnie w oststnim czasie. Monza jeśli ten mecz przegra będzie w meczach 2:2, wiadomo, że będą chcieli zamknąć ten mecz na swoją hali, ale jeśli Lube chce powalczyć o ten piąty mecz musi to sp po prostu wygrać i według mnie z tą forma ich na to stać. Pozdrawiam.
 
Do góry Bottom