>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Skok narciarskie 2016/2017 - Pjongczang (14.02 - 16.02.2017)

pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Rozpoczynamy próbę przedolimpijską w koreańskim Pjongczang. Kto okaże się najlepszy?

Program zawodów:

Wtorek, 14.02.2017
1:30 - Odprawa techniczna
2:00 - Oficjalny trening (skocznia HS109)
10:00 - Oficjalny trening
12:00 - Kwalifikacje
Środa, 15.02.2017
11:00 - Seria próbna
12:00 - Pierwsza seria konkursowa
Czwartek, 16.02.2017
10:00 - Kwalifikacje
11:00 - Pierwsza seria konkursowa
Zapraszamy do merytorycznej dyskusji.​
 
jarza 66

jarza

Użytkownik
Kamil Stoch wygra @3.0 - sts ⛔

No zapowiada sie konkurs Kraft vs Stoch kontra reszta. Jednak ja idę w stronę Kamila, widać że jeszcze przed Mistrzostwami forma rośnie,a to dobrze rokuje przed Lahti. Kamil na treningach 1 i 2 miejsce z czego w drugim o 0,1 pkt przegrał także prawie nic. Myślę,że Kamil zacznie kolejną serię zwycięstw i to on po Sapporo nadal będzie wygrywał konkursy. Kraft może zagrozić i być blisko,ale ide jednak w kierunku Kamila.

Kot - Tande 1 @1.70 - sts ⛔

Początkowo miałem iść w kierunku Macka w parze z Wellingerem,ale jednak odpuściłem. Maciek widać,że złapał super formę i widzę duże szanse na jego podium w jutrzejszym konkursie. Na treningu i w kwalifikacjach super skoki cały czas czołówka, Tande również dobrze skakał,ale jednak myśle,że Kocur będzie lepszy
 
dx2 222,4K

dx2

Użytkownik
Stoch 1-3 @1.45
Ciezko mi powiedziec cos o kursach. Takie widnieja mniej wiecej u naziemnych bukmacherow na razie, ktorzy widze ze spiesza sie z tymi skokami, zeby chociaz troszke mogli rywalizowac z bukami internetowymi.
Nie czekajac, przytocze wiec kurs z naziemnego bukmachera. Stoch po treningach i kwalifikacjach to glowny faworyt do wygranej. Czyz nie?
Najwazniejsze, zeby na MS walczyl o zloty medal, wiec czy ten wyjazd do Azji byl dobry czy nie, tak naprawde zweryfikuje czas. Caly cas jednak trwa walka o Puchar Swiata, wiec im wiecej dobrych wynikow, tym lepiej.
Mysle, ze do kombinacji takie zdarzenie to dobre rozwiazanie, tym bardziej, ze granie pod klasyfikacje generalna ostatnio sprawdza sie wybornie.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Dziś, podczas treningów i kwalifikacji, można było się przekonać kto tak naprawdę jest w formie. Skocznia nowa, bezwietrznie - warunki przepiękne, które jutro mają się powtórzyć.
Żyła - Fettner 1,85 Betsson/ 1,95 Unibet ⛔
To, że Piotrek lajtowo podchodzi do treningów wiadomo od pewnego czasu. W Korei podczas pierwszych skoków jednak łapał się w TOP10. Także 10. miejsce zajmuje w Pucharze Świata. Z pewnością zależy mu na utrzymaniu tej pozycji na MŚ w Lahtii. Za placami czuje oddech P. Prevca, który skacze teraz bardzo dobrze, a więc mobilizacji mu nie brakuje.
Fettner w Korei ze skoku na skok coraz lepiej ale ostatnimi czasy ciężko go znaleźć w pierwszej dziesiątce konkursów Pucharu Świata. Lepiej wystąpił tylko w Willingen, na skoczni która profilem mu bardzo pasowała.
Moim zdaniem Żyłą na tą chwilę formą przewyższa rywala dlatego proponuje zagrać w jego stronę.
 
lukas1958 412

lukas1958

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki Narciarskie, Pjongczang, Korea Południowa
Typ: Kamil Stoch wygra
Kurs: 3,50
Data i godzina: 15.02.2017 12:00
Bukmacher: Betsson
Analiza:

Zapraszam na pierwszy konkurs w ramach Pucharu Świata, w południowokoreańskim Pjongczangu, który zostanie rozegrany na Alpensia Jumping Park (HS140). No i Betsson po raz już kolejny daje łatwo zarobić, wystawiając zdecydowanie przesadzony kurs, gdzie w innych bukach oscyluje w okolicach 2,50-2,75. Przed nami bardzo ważne zawody bowiem będą próbą przedolimpijską zawodnicy będą mogli się szczegółowo zapoznać ze skocznią w Pjongczangu. Jesteśmy na półmetku mini tourne po Azji, póki co bardzo udanego dla Polaków, którzy dominują raz wygrywając kwalifikacje a później już sam konkurs, tak jak zrobili to w Sapporo Maciej Kot i Kamil Stoch. Kamil od jakiegoś czasu skacze wręcz doskonale, tak wiemy miał mini wpadkę w pierwszym konkursie w Sapporo ale drugi konkurs już wygrał. Nasz dwukrotny mistrz olimpijski szlifuje genialną formę na mistrzostwa świata w Lahti, a propos mistrzostw kursy na zwycięstwo Polski tak jaki pisałem poleciały mocno w dół z 3,50 na 2,75 jak widać jesteśmy zdecydowanym faworytem do złota ale wcale mnie to nie dziwi. Stoch w Pjongczangu już pokazał się z wyśmienitej strony wygrywając pierwszy trening skokiem na 142 metr z 23 belki, w drugim treningu zanotował 138 metrów z 21 belki przegrywając o tylko 0.1 punktu ze Stefanem Kraftem, jednakże Austriak skakał z 22 belki, więc Polak w konkursie bez wątpienia by prowadził. W kwalifikacjach Stoch jako jedyny skakał z obniżonej 21 belki i doleciał do 132 metra, z czołówki dobrze zaprezentował się również drugi z Polaków - Maciej Kot, który skoczył 134 metry ale z 22 pozycji najazdowej, Piotr Żyła skoczył przeciętnie bo 124 metry ale on niech znacznie lepiej skacze w konkursie. Warto tu też zaznaczyć, iż bardzo dobrze spisali się także Jan Ziobro zwycięzca kwali ze 134,5 metra oraz trzeci Dawid Kubacki 130,5 metra, obaj skakali z 22 belki, a poniekąd pomiędzy nimi właśnie, nieformalnie toczy się walka o czwarte miejsce do konkursu drużynowego w Lahti, więc obaj ostatnimi czasy znacznie się poprawili. Podsumowując Kamil Stoch będący w takim gazie będzie nie do pokonania, pierwsze miejsce dla niego jest wręcz pewne, ciekawie będzie natomiast w walce o resztę podium i ogólnie czołowe lokaty gdzie tak na dobrą sprawę według mnie powalczy aż siedmiu zawodników Stefan Kraft, Andreas Wellinger, Daniel Andre Tande, Maciej Kot, Peter Prevc, Piotr Żyła oraz zwycięzca kwalifikacji Jan Ziobro. Zapowiadają nam się bardzo dobre zawody, będzie bardzo ciasno, miejmy nadzieję, iż warunki będą równe dla wszystkich. Konkurs rozpocznie się o godzinie 12:00.
 
briko 11,9K

briko

Użytkownik
Witam ;)

To i ja coś napiszę co wybrałem w fortunie i znów tasiemka. .

Koudelka - Vancura 1 kurs 1,25 ✅
Fortuna zgodnie z tradycją wystawia pary czeskie i co tu dużo napisać? Role się odwróciły bo z początkiem sezonu Vancura dysponował lepszą formą i był rewelacją w ekipie Czech natomiast w drugiej połowie sezonu starszy z południowych sąsiadów radzi sobie coraz lepiej i jutro powalczy o pierwszą 15 natomiast jak Vancura się zakwalifikuje do drugiej serii to dla niego będzie to już dobry wynik

Hayboeck - D.Prevc 1 kurs 1,24✅
Tutaj kurs powinien być jeszcze niższy. Hayboeck nie jest w najwyższej formie ale szacun dla tego skoczka ze nie będąc w optymalnej formie stara się kończyć konkursy w pierwszej 10-tce . Natomiast Domen można powiedzieć nie radzi sobie ze skoczniami a może aklimatyzacja? Nie wiadomo co się stało bo w Sapporo spadał z progu a dopiero w drugim konkursie ratował honor i chwała mu. .
Tutaj dla mnie oczywiste jest ze solidny austriak będzie lepszy od młodego słoweńca

Kot - Żyła 1 kurs 1,3 ✅
Maciej drugą połowę sezonu może mieć lepszą bo to on notuje zwyżkę formy a Piotr notuje mały regres co potwierdzają dzis wyniki z treningów i kwalifikacji . Jutro Maciek będzie walczył o miejsca 1-6 a Piotr 8-12

Kraft - Tande 1 kurs 1,28✅
Uparłem się na Norwega w tym sezonie i gram przeciwko niemu z dobrym skutkiem. Kraft w chwili obecnej dysponuje świetną formą i jutro będzie ostra walka o podium natomiast Tande jest w dobrej dyspozycji ale czegoś mu brakuje żeby stawać regularnie na podium nawet nie potrafię tego wytłumaczyć niby Norweg skacze dobrze ale nie może postawić kropki nad i.. a to problemy przy lądowaniu a to czasem problemy w powietrzu i zawsze coś ... Stefan w treningach lepszy od Norwega i jutro trzeba również tego się spodziewać.

Fettner - Freitag 1 kurs 1,35 ⛔⛔
Zaryzykuję i postawię na Fettnera który plasuje się w konkursach pod koniec pierwszej dziesiątki albo na początku drugiej w sumie nie zła równa forma i jutro powinno być tak samo . Freitag przeplata niezłe skoki z no właśnie coraz częściej bardzo nieudanymi a szkoda bo ten chłop ma potencjał ale widać ze resztki formy uciekają. W końcowym rozliczeniu o parę pozycji wyżej powinien wylądować austriak

A wszystko przebiegało po 1 serii pomyślnie i jak na Freitaga to niespodziewanie 133m. No cóż jest niedosyt bo po 1 serii był mały handicap..
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
briko 11,9K

briko

Użytkownik
No to jeszcze zagrałem singla po kursie 1,7 z betssona i śmiem twierdzić że niedługo spadnie do 1,5 a powinien być z 1,4 .

Kasai - Takeuchi 1 kurs 1,7 ⛔⛔

Noriaki jeden ze słabszych skoków w drugiej serii A Takeuchi mimo wszystko dobry konkurs

W Sapporo Noriaki widać że był zdenerwowany po nieudanych skokach ale skakał przeważnie w trudnych warunkach i miał pecha. Natomiast na Koreańskiej ziemi skacze równo i daleko i taki weteran jak i najstarszy z samurajów nie rozpamietuje co było parę dni temu i będzie chciał udowodnić że to wypadek przy pracy co udowodnił w treningach i w kwalifikacjach dla porównania Takeuchi który to nie ma rewelacyjnego sezonu w treningach był zdecydowanie słabszy 10 i 12 pkt straty a w kwalach o prawie 20 pkt!!! wiec takie zestawienie pobieram a tym bardziej kurs 1,7
 
J 0

janeksm

Użytkownik
briko dzięki wielkie za tę parę!
Od siebie dodam że jak ktoś chce pograć na Stocha to w betssonie można zagrać za 3,5 lecz ten kurs jest dostępny tylko w parze Stoch - inny zawodnik. Zjechali już z kursu na zwycięstwo Stocha z 3,50 na 3, lecz w parach zapomnieli o tym ????
 
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Witam ;)

Hayboeck - D.Prevc 1 kurs 1,24
Tutaj kurs powinien być jeszcze niższy. Hayboeck nie jest w najwyższej formie ale szacun dla tego skoczka ze nie będąc w optymalnej formie stara się kończyć konkursy w pierwszej 10-tce . Natomiast Domen można powiedzieć nie radzi sobie ze skoczniami a może aklimatyzacja? Nie wiadomo co się stało bo w Sapporo spadał z progu a dopiero w drugim konkursie ratował honor i chwała mu. .
Tutaj dla mnie oczywiste jest ze solidny austriak będzie lepszy od młodego słoweńca
W Dafabet mam 1.50 na Hayboecka. Ogólnie chciałem napisać że proponuję grać przeciwko Domenowi bo widać że zjeżdża forma w dół.
 
B 5

b18c4

Użytkownik
Peter Prevc- Maciej Kot 2 1.9 bet 365
Ostatnio widać stabilizację formy Macieja. Peter oprocz troche fartownego pierwszego skoku w Sapporo nie skacze jakoś rewelacyjnie,co widac bylo w drugim konkursie w Japonii. Idę w kierunku Kota.
 
T 70

twister1992

Użytkownik
Peter Prevc- Maciej Kot 2 1.9 bet 365
Ostatnio widać stabilizację formy Macieja. Peter oprocz troche fartownego pierwszego skoku w Sapporo nie skacze jakoś rewelacyjnie,co widac bylo w drugim konkursie w Japonii. Idę w kierunku Kota.
I trening:
5 Maciej Kot Polska 131.0m 79.8
6 Peter Prevc Słowenia 131.0m 79.4

II trening:
3 Peter Prevc Słowenia 136.0m 80.4
4 Maciej Kot Polska 134.0m 76.2

Kwalifikacje:
Maciej Kot Polska 134.0m
Peter Prevc Słowenia 134.0m

Tak więc Peter również skacze równo.
Dla mnie 50/50.
Typu nie neguje, bo graj co chcesz, ale nie wprowadzaj ludzi w błąd ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
lukas88 306,5K

lukas88

Forum VIP
Data i godzina: 15.02.2017 12:00
Dyscyplina: Skoki Narciarskie, Pjongczang, Korea Południowa

Piotr Żyła- Domen Prevc
Typ: 1
Kurs: 1,53

Peter Prevc- Michael Hayboeck
Typ: 1
Kurs: 1,45

AKO 2,22
Stawka 8j
Marathonbet


Zdecydowałem się na takiego Dubla, który wg mnie jest bardzo mocny, ale po kolei:
- Piotrek stabilna forma od początku sezonu, skoki powtarzalne. Skocznia w Pjongczang pasuje Piotrkowi, w treningach był 7 i 10, w skoku &quot;kwalifikacyjnym&quot; uzyskał 124 m. Z kolei z Domena po fenomenalnym starcie PŚ, zeszło powietrze w tym roku w treningach miejsca 17 i 25, w skoku &quot;kwalifikacyjnym&quot; uzyskał 105 m. Także dyspropocja spora, a Piotrek treningi odpuszcza i w konkursie powinno być tylko lepiej.

Peter z kolei odwrotnie niz młodszy brat, od początku sezonu szukał formy, zrobił sobie 2 tygodnie przerwy i wrócił w wielkim stylu, jak dla mnie poza Kamilem i Kraftem faworyt do zwycięstwa. Michael to stabilny zawodnik, ale obecnie bez takiej formy aby powalczyć o podium. Zdecydowanie idę w kierunku najstarszego z braci Prevc.

Poza tym kilka singli:
Macej Kot- Top 6 @ 1,55
Kamil Stoch- Top 3 @ 1,45
Tande- Kot- 2 @ 1,94
 
matilebron 1,1K

matilebron

Użytkownik
Freitag - Koudelka 2 @1,98 Forbet ⛔

Bardzo przyjemny kurs na Romana, który ostatnio w coraz lepszej formie, co prawda niedzielny konkurs zepsuty, ale wiatr był decydującym czynnikiem i dlatego jego dzisiejszy rywal również nie awansował wtedy do drugiej serii. Tutaj też oddaje całkiem dobre skoki, za to Freitag równia pochyła. W kwalifikacjach równo, dlatego uważam, że kursy powinny być co najmniej odwrotne w przypadku tej pary ze względu na formę.
 
jarza 66

jarza

Użytkownik
Dzisiaj tak samo wiatr kreci i moze byc loteryjnie z tymi przelicznikami,a miało byc tak idealnie do skakania...
 
jarza 66

jarza

Użytkownik
Jarza Ty chyba zapatrzony jesteś jeszcze na skocznie w Sapporo bo tam rzeczywiście 3m/s:razz:daje ale w PyeongChang warunki idealne do skakania na chwilę obecną do 0,5m/s nawet jak będzie 1m/s to będzie ok.
Natomiast jutro ma coś podwiewać 3 do 4m/s ale do jutra to może się pozmieniać w jedną jak i w drugą stronę

Pozdrawiam ;)
Tak jak pisalem tak bylo, loteryjnie.. raz w plecy, raz pod narty.. szkoda,ale zasluzona wygrana Krafta, jest w gazie
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Jaka loteria, podium zasłużone i przewaga nad 4 zawodnikiem ponad 10 pkt, Kraft, Wellinger i Stoch, który zepsuł pierwszy skok, są poza zasięgiem innych skoczków
 
jarza 66

jarza

Użytkownik
No nie osmieszaj mnie,ze nie bylo loterii wiatr zmienial sie co chwile. Lanisek, Leyhe na czwartym i piatym? Trafili w drugiej serii we dwoch na wiatr pod narty, a reszta po nich w plecy, zreszta duzo bylo takich przypadkow,ze w 2 serii zawodnik lecial o kilkanascie pozycji w dol,bo nie radzil sobie z wiatrem. W studiu mowili to samo,ze loteria wieksza niz w Sapporo. Po prostu ta trojka jest mocna,ale jak Kamil trafil wiatr w plecy w 1 serii tez nie polecial za daleko
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
S 22

sieko

Użytkownik
Loteria była, może nie jakaś bardzo duża, ale była... Niestety oberwałem na tym, moje ako 12.40 ucierpiało, nie wszedł tylko Kot w top6, żeby nie huragan pod narty dla Laniska i Leyhe to by się kaske już liczyło. No nic, trzeba czekać jak buki wystawią kursy na jutrzejszy konkurs. Chociaż z jutrzejszymi prognozami albo konkurs się nie odbędzie albo będzie jeszcze większa loteria :p
 
briko 11,9K

briko

Użytkownik
Na jutro pogoda nie jest aż tak optymistyczna ale trzeba pamiętać że skocznia w Pjongczang położona jest tak ze trochę ten wiatr jest słabszy plus te siatki chroniące po bokach trochę jednak tłumią ale jutrzejszy konkurs może być bardziej loteryjny ale kto jest w formie to i w gorszych warunkach na tej skoczni sobie poradzi jak dzisiejsza trójka która stała na podium. ..

Taśma z fortuny.

Koudelka - Vancura 1 kurs 1,25✅
Tą parę opisywałem wyżej wiec powtórka z rozrywki ????

Janda - Stursa 1 kurs 1,25 ✅
kolejna para czeska no i wiadomo ze Janda to stylowiec i lepiej prezentuje się od młodszego kolegi który na tej skoczni zupełnie sobie nie radzi

Hayboeck - Fettner 1 kurs 1,35✅
Hayboeck mimo że nie jest w najwyższej formie trzyma poziom co do Fettnera wydaje mi się ze forma lekko idzie w dół i o parę pozycji będzie jutro gorszy

P.Prevc - Żyła 1 kurs 1,2✅
Sloweniec jest w lepszej formie co widać ostatnio po wynikach i jego forma powinna iść w górę a Piotrek trochę obniżył loty ale skacze równo z tym ze na Prevca to nie wystarczy

Wellinger - Tande 1 kurs 1,3 ✅
Wellinger jest w fenomenalnej formie i jutro będzie lepszy od Norwega którego opisywałem wczoraj ze czegoś Tandemu brakuje bo forma niby jest...

Kraft - Kot 1 kurs 1,15 ⛔⛔
Co tu dużo mówić Kraft niesamowita forma i Maciek musiałby skakać na 150% żeby się zbliżyć do austriaka .

Fortuna nie zrobi zwrotów konkurs zaliczony i jak na taką loterię to i tak dużo plusów brawo Maciek ???? być lepszym od Krafta i od Wellingera? A jednak forma idzie w górę i dziś skoczył na 150% ????

Stratę odrobilem na żywo w betsonie Żyłę dali z Domenem a Domen lubi spadać z progu he he

Brawo Maciek oby tak za Rok!!

Pozdrawiam
 
briko 11,9K

briko

Użytkownik
To jeszcze tradycyjnie wybrałem na jutro parę z betssona

Lanisek - Geiger 1 kurs 1,6 ZWROT!!
Anze walczy o wejście do kadry na MŚ i jutro jeżeli pokaże się z dobrej strony a wszystko na to wskazuje bo spisuje się na tej skoczni rewelacyjnie to pojedzie i znajdzie się w kadrze Słowenii. W treningach czy to w kwalifikacjach spisuje się dobrze i jest powtarzalność dalekich skoków więc to nie jest przypadek. Co do Karla widać ze forma idzie lekko w górę ale mimo to Laniskowi leży ta skocznia co potwierdzają wyniki które ma lepsze od Geigera . Sloweniec ma szansę znów skończyć konkurs w pierwszej 10-tce a Geiger uplasuje się w drugiej lub na początku trzeciej. .
 
Do góry Bottom