>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Skoki narciarskie 2016/2017 - Raw Air (10.03 - 19.03.2017)

Status
Zamknięty.
lukas88 306,5K

lukas88

Forum VIP
Wczoraj świetna postawa Polaków, poło&quot;Żyła&quot; mi kilka kuponów, nie spodziewałem się takich lotów w wykonaniu naszych orłów.
Dziś upatrzyłem teki tripel:

Eisenbichler- Forfang 2 @1,6✅
Prevc- Fannemel 1 @1,4✅
Żyła- Fettner 1 @ 1,55✅
AKO 3,47✅✅✅

Efortuna


Niemcy wczoraj słabiutko, zgodnie z oczekiwaniami, jedyny który skakał a poziomie to Wellinger. Forfang pokazał że lubi latać i jak dla mnie łyka dzisiaj Markusa.

Peter wczoraj indywidualnie w czołówce, Fannemel nawet nie załapał się do kadry. Ja roumiem że to były już rekordzista świata, ale nie sądze by w obecnej formie, mimo skakania na swojej skoczni był w stanie powalczyć ze Słoweńcem

Piotrek wczoraj szalał w Vikersund, spodobało się wiewiórowi latania, Fettner lotnikiem nigdy nie był i nie widzę szans by powalczył dziś z Piotrkiem.

Poza tym kilka singli na sucho:
Domen Prevc- Tepes 2 @2,06✅✅✅
Domen niby wraca do formy, ale Tepes to urodzony lotnik i jak ma dobry dzień to stać go na podium

Tepes Top 10 @1,90✅✅✅

Fannemel- Żyła 2 @ 2,02⛔
Ten kurs to jakieś nieporozumienie, Żyła wczoraj dwa kapitalne skoki, Fannemel w kwalach 25 miejsce.​
 
H 73,5K

hagi84

Użytkownik
W piątek miał być osobny konkurs (za odwołane zawody w Lillehammer) ale jako, że wiatr znowu storpedował zawody zostały one odwołane. Z tego też powodu zakłady powinny być anulowane bo zapewne tyczyły się właśnie tamtego konkursu. ;)

zgadza ise, tak powinno byc, ale ktos tu pisal wczoraj, ze kupony nie sa anulowane tylko przelozone na niedziele
Ktos moze to potwierdzic jesli gral na piatkowe zawody?
 
jarza 66

jarza

Użytkownik
Tez jestem ciekawy co do fortuny tak jak ktos juz wspomnial mial to byc konkurs za Lillehammer,a w dodatku jednoseryjny, sts i toto jak ktos pisal porobili zwroty jeszcze Tego samego dnia,a fortuna nic,a nic...
 
S 47

szymonex0

Użytkownik
Co powiecie o tych parach?
Zyla P. - Fettner M. 1 - 1.55
Prevc P. - Fannemel A. 1 - 1.40
Eisenbichler M. - Forfang J.A. 2 - 1.60
 
penetrator 223

penetrator

Użytkownik
Przynajmniej 2 polaków w Top 6 @2.10 ⛔
STS
Tak przegladałem i fajny typ mi wpadł w oko bo w top 6 spokojnie moze byc nawet 3 polaków - Stoch , Żyła i Kot a więc bez zbędnych kombinacji mamy fajny kurs.
A do ako jakby ktoś chciał to ładnie wyglądają 2 typy:
Stoch vs P. Prevc -&gt; Stoch @1.22
Kraft vs Johansson -&gt; Kraft @1.15
Razem 1.40 ✅
 
lukas88 306,5K

lukas88

Forum VIP
Wczoraj świetna postawa Polaków, poło&quot;Żyła&quot; mi kilka kuponów, nie spodziewałem się takich lotów w wykonaniu naszych orłów.
Dziś upatrzyłem teki tripel:

Eisenbichler- Forfang 2 @1,6✅
Prevc- Fannemel 1 @1,4✅
Żyła- Fettner 1 @ 1,55✅
AKO 3,47✅✅✅

Efortuna


Niemcy wczoraj słabiutko, zgodnie z oczekiwaniami, jedyny który skakał a poziomie to Wellinger. Forfang pokazał że lubi latać i jak dla mnie łyka dzisiaj Markusa.

Peter wczoraj indywidualnie w czołówce, Fannemel nawet nie załapał się do kadry. Ja roumiem że to były już rekordzista świata, ale nie sądze by w obecnej formie, mimo skakania na swojej skoczni był w stanie powalczyć ze Słoweńcem

Piotrek wczoraj szalał w Vikersund, spodobało się wiewiórowi latania, Fettner lotnikiem nigdy nie był i nie widzę szans by powalczył dziś z Piotrkiem.

Poza tym kilka singli na sucho:
Domen Prevc- Tepes 2 @2,06✅✅✅
Domen niby wraca do formy, ale Tepes to urodzony lotnik i jak ma dobry dzień to stać go na podium

Tepes Top 10 @1,90✅✅✅

Fannemel- Żyła 2 @ 2,02⛔
Ten kurs to jakieś nieporozumienie, Żyła wczoraj dwa kapitalne skoki, Fannemel w kwalach 25 miejsce.​
Świetny konkurs, szkoda nieco Piotrka Żyły bo spodziewałem się miejsca w 10. Skoki Krafta i Wellingera przetasowały czołówkę Raw Air, i Kamil na 2 miejscu ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
H 73,5K

hagi84

Użytkownik
gdzie mozna pisac reklamacje do nich?
Ewidentnie za piatkowe skoki powinny byc zwroty, przywalili w cuja z nami rowno
Nie mozna tak tego zostawic
Jak moge z nimi przedyskutowac ta sprawe?
Dodam, ze nie mam konta w necie, jechalem specjalnie do punktu pograc kupon
 
jarza 66

jarza

Użytkownik
gdzie mozna pisac reklamacje do nich?
Ewidentnie za piatkowe skoki powinny byc zwroty, przywalili w cuja z nami rowno
Nie mozna tak tego zostawic
Jak moge z nimi przedyskutowac ta sprawe?
Dodam, ze nie mam konta w necie, jechalem specjalnie do punktu pograc kupon
https://www.efortuna.pl/pl/kontakt/form/index.html
Tutaj masz i wybierasz reklamacja. Mi odpisała babka żeby odwołac sie do jakiejś ich komisji listem, smiech na sali. Ale wysłałem screnna jak ta konsultanka pisała,ze maja byc zwroty. Moze jeszcze zmienia zdanie, pisz do nich tez. Miałem podobnie, nie grałem na necie Tylko do punktu pojechałem.
 
siema. 62

siema.

Użytkownik
gdzie mozna pisac reklamacje do nich?
Ewidentnie za piatkowe skoki powinny byc zwroty, przywalili w cuja z nami rowno
Nie mozna tak tego zostawic

Jak moge z nimi przedyskutowac ta sprawe?
Dodam, ze nie mam konta w necie, jechalem specjalnie do punktu pograc kupon
sprawa ewidentnie smierdzi, nie spodziewałbym się zwrotu..
Chyba, że już coś się wyjasniło?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom