>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Skoki narciarskie 2016/2017 - Willingen (27.01 - 29.01.2017)

K 77

koshinhoo

Użytkownik
Wellinger - Tande 1 @1,3 ✅
Hayboeck - Freitag 1 @1,4 ✅
Hula - Janda 1 @1,4 ⛔
Stefciowi się zachciało break densa przy lądowaniu 0,6 straty ????

AKO @2,55
Fortuna ⛔
Tak jak pisane wyżej, Wellinger już miał przebłyski na TCS, tylko wyników z treningów/kwlifikacji nie potrafił przełożyć na konkurs. Teraz to ustabilizował i trzeba go stawiać w roli faworytów do wygrania dzisiaj. O Tande pisałem, skacze w miare ale bez błysku, wcale bym się nie zdziwil, że nie będzie go dzisiaj w 10.
Rysiu cień zawodnika z Zakopanego, skacze tutaj przeciętnie, Hayboeck bardzo równo tutaj, na poziomie pierwszej dziesiątki.
No i tutaj mnie ciekawi dyspozycja Pana Jandy, bo w drużynówce nie wystąpił, w treningach mizeria, ledwo co awansował do konkursu, chciałem pograć z koudelka, co prawda po mniejszym kursie ale o Romana wcale bym sie tutaj nie bał, bo ostatnimi czasy prezentuje sie dobrze i powtarzalnie. Z racji tego, ze kursy polecialy w dół z 1,25 na 1,17 odpuscilem i poszedlem w Stefana. Skacze tu swoje, bez rewelacji, na tyle ile go stać, 10 minut temu jeszcze było 1,5 kurs, ale i tak pobieram.

Stjernen - Geiger 1 runda H2H @1,8 Bet365 ✅
Na początku szukałem typu przeciw Norwegowi, ale wpadło mi to zestawienie w oko. Gaiger w cieniu rodaków, którzy spisują się na poziomie 1, poczatku drugiej dziesiątki. Skaczą obok siebie, więc warunki powinni mieć porównywalne. Dla mnie Norweg mimo wszystko w lepszej dyspozycji od Niemca, po takim kursie się skusze.
No i powtórka z rozrywki z wczoraj, zanotowaliśmy 2 tie-breaki, dzisiaj też ide w plus. Makarony meczów łatwo nie odpuszczają, tym bardziej, że jest to finał pucharu Włoch. Linia bezpieczna, dla odważniejszych większy overek też powinien się pokryć.
Lube Civitanova - Trenino +178,5 @1,5 Fortuna ✅
Powodzenia :cool:
Edit: Makarony nie zawiodły, typ na styk się porkył ;) Szkoda tego skoku Stefana, kaska uciekła no ale nic, czekamy na kolejne zawody i jakies ✅ ;d
 
H 1K

horosz

Użytkownik
Radzę dzisiaj uważać ze stawkami bo w Willigen dzisiaj aura będzie jeszcze bardziej loteryjna. Wiatr w graniach 3-5 m/s z podmuchami jeszcze więcej. A już wczorajszy konkurs drużynowy pokazał jak istotne są warunki na tym obiekcie.
 
M 4

mowdan

Użytkownik
Ja już się nadziałem w ostatni weekend, przez warunki, i teraz sobie zagrałem małymi stawkami na spokojnie, bo wszystko się może wydarzyć, więc warto jakieś niespodzianki obstawić ;) Przykładowo takiego Klimowa, bo jak trafi to może tutaj nawet w pierwszej 6 skończyć.
 
Do góry Bottom