>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Skoki Narciarskie

Status
Zamknięty.
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Coraz poważniej zastanawiam się nad typem
Szlirencauer zdobędzie medal indywidualnie- nie-4(totomix)
Widać że na małej skoczni będzie mu ciężko, konkurencja mocna, simi, morgi i małysz wyglądają lepiej na treningach. I jak tu się nie uda to ciekawe jak to wpłynie na jego psyche przed dużą skocznią. Co sądzicie o tym typie?


treningi nie do końca odzwierciedlają to co będzie się działom w zawodach, tak dokładnie to nie wiadomo jaki cel miały skoki treningowe Gregora może na prawdę skacze słabo, a może celowo tak skacze, a nawet może być że próbuje wyczuć tą skocznie, zresztą może jeszcze nie przystosował się do nowej strefy czasowej, ja bym go tak wcześnie nie skreślał

a co do Małysz to chyba powoli wyrasta nam główny faworyt ;)
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Ale zostaje duża skocznia na której on przed rokiem wygrał dwa razy i tam raczej on będzie zdecydowanym faworytem choć ja osobiście chciałbym aby nie zdobył medalu indywidualnie bo go nie darze wielką sympatią w przeciwieństwie do Ammanna któremu bardzo kibicuje.
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Ja oczywiście szliriego nie skreślam, równie dobrze może zdobyć 2 złota. Ale te najważniejsze imprezy mają to do siebie że główni faworyci często zawodzą.
 
D 0

damafi

Użytkownik
Po dzisiejszych kwalfikacjach będziemy napewno więcej wiedzieć. Jednak już teraz sądze że Nasz Orzeł z Wisły zdobędzie medal na małej skoczni.Jaki to będzie kolor tego nie wiem jednak pierwsza trójka jest spokojnie w zasięgu Małysza. Wśród faworytow jutrzejszego konkursu upatruje: Amman,Małysz,Morgenstern no i może Gregor Schliri ale raczej On będzie w okolicach 5 miejsca. Co do Jacobsena to widze Go na podium ale prędzej na dużej skoczni. Uważam że Finowie,Niemcy i Japończycy szans na medal nie mają...Tak teraz sobie patrze i na Bwin jest taki zakład:
Antepost top 3 (inne na życzenie)
Adam Małysz 2,50
czy chodzi tu o to że typujemy czy Adam będzie w pierwszej trójce po jutrzejszym konkursie?? dobrze to rozumiem??
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Ja bym nawet oddał reszte medali, które mamy zdobyć, kosztem złota dla Adama Małysza. Zasługuje na to i widać jak tego chce. Forma przyszła, teraz detale będą decydować raczej, oby na korzyść Polaka... Podobnie jak Snajper wierze głęboko, że uda Mu sie ????
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
no ja też wierze w Małysza.Forma jest i aby teraz pogoda dopisała i myśle że złoto zdobędzie. Fajnie ze dziś o 19 w TVP pokaza kwalifiakcje i Małysz w nich wystartuje wiec bedzie juz mozna co nie co ocenic jak to wygląda
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
bierzcie panowie pod uwagę ze na sobote ponoc zapowiadaja snieg intensywny i wiatr do 3m/s takze moze byc loteryjnie, oby sie nie sprawdzilo.
 
sircoen 0

sircoen

Użytkownik
Ja bym nawet oddał reszte medali, które mamy zdobyć, kosztem złota dla Adama Małysza. Zasługuje na to i widać jak tego chce. Forma przyszła, teraz detale będą decydować raczej, oby na korzyść Polaka... Podobnie jak Snajper wierze głęboko, że uda Mu sie ????
A ja jak miałbym wybierać to i tak wolałbym żeby złoto zdobył Tomek Sikora :] , Ale Adamowi życzę jako ukoronowanie kariery złotego medalu :] i żeby w końcu strącił w otchłań niepamięci złoto Fortuny, bo już nawet w wiadomościach obchodzona jest rocznica tego medalu, niczym rocznica bitwy pod Grunwaldem ????
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Już jutro konkurs na małej skoczni w Vancouver,a po treningach widać,że forma Małysza rośnie ???? A gdy jeszcze dodać do tego jego wypowiedzi,że te skoki traktuje z dystansem to strach pomyśleć co będzie w konkursie..Skoki to oczywiście często loteria-pogoda odgrywa dużą rolę.Ale ja znalazłem ciekawy kurs na Bwin:
Kto zwycięży na małej skoczni?(wyłączając Ammana i Gregora)
typ:Małysz
kurs:4,5
Myślę,że warte zagrania bo wydaje mi się że złoto będzie albo Małysza albo Ammana ????
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
bierzcie panowie pod uwagę ze na sobote ponoc zapowiadaja snieg intensywny i wiatr do 3m/s takze moze byc loteryjnie, oby sie nie sprawdzilo.
wojas zla pogoda to woda na mlyn dla Malysza, nikt sobie tak nie radzi ze zlymi warunkami jak Malysz (oczywiscie jak jest w formie, a taka chyba ma teraz)
jezeli nie podwieje jakiemus sredniakowi na maksa, ze spadnie na 110metrze to jestem spokojny o Adama
 
asus2008 0

asus2008

Użytkownik
wojas zla pogoda to woda na mlyn dla Malysza, nikt sobie tak nie radzi ze zlymi warunkami jak Malysz (oczywiscie jak jest w formie, a taka chyba ma teraz)
jezeli nie podwieje jakiemus sredniakowi na maksa, ze spadnie na 110metrze to jestem spokojny o Adama
Jeśli warunki będą złe, ale równe dla wszystkich to w 100% masz racje, ale jeśli wiatr jest mocny to na ogół konkursem rządzi przypadek, a wtedy umiejętności skoczka niewiele mu mogą pomóc.
 
milanista7 25

milanista7

Użytkownik
moim zdaniem Adam ma ogromne szanse na medal, zwłaszcza na skoczni normalnej.
W ostatnim miesiącu jego forma systematycznie rosła. W ostatnim konkursie 2 miejsce, to o czymś świadczy.
Rekord skoczni też nie był przypadkiem, bo w pozostałych sesjach treningowych jego skoki również były jednymi z najlepszych.
Nie wiem czemu większość skazuje go na porażkę.
Małysz na msc 1-3 to dobry typ ????
 
asus2008 0

asus2008

Użytkownik
zakład: Adam Malysz - Wolfgang Loitzl, HS106
typ: 1
kurs: 1,4


Jutro zaczyna się olimpiada i już w jej pierwszy dzień odbędą sie najciekawsze dla wielu Polaków zawody, sa mianowicie konkurs skoków narciarskich. Adam Małysz powrócił do formy i ma bardzo duże szanse na medal, we wszystkich skokach treningowych był blisko czołówki i jedynie kilku zawodników jest w stanie nawiązać z nim walke. Loitzl natomiast jest zawodnikiem solidnym, ale w tym sezonie nie ma zbyt dobrej formy. W PŚ co prawda sprawuje się lepiej od Polaka, ale ostatnio wyraźnie mu ustępuje. Myśle, że zawodników tych będzie różnić w klasyfikacji kilka pozycji i kurs na Adama jest pewniakiem.
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Michael Neumayer vs Tom Hilde
16-12​

Dla mnie z kolei ciekawą propozycją wydaje się być typ: Neumayer vs Hilde. Kurs na bwin na Niemca wynosi w tej chwili 1.53. Uważam, że jest godny uwagi. Niemcy, którzy przez większą część sezonu spisywali się bardzo słabo tuż przed samymi Igrzyskami Olimpijskimi &quot;zaskoczyli&quot; wygrywając konkurs drużynowy. Jak się teraz okazuje nie był to wypadek przy pracy ponieważ w seriach treningowych jak i w kwalifikacjach również pokazali się z bardzo dobrej strony. Michael Neumayer skoczył 105,5 m co dało mu 3 lokatę (kwalifikacje wygrał Niemiec Michael Uhrmann ). To pokazuje, że on jak i jego koledzy są formie i pewnie czują się na skoczni. Natomiast Norweg Tom Hilde skoczył 103,5 m co dało mu 10 lokatę. Tom również przez większość sezonu skakał dość przeciętnie. Zdarzały mu się co prawda lepsze skoki jednak były to pojedyncze próby. Dlatego uważam, że jutro podczas konkursu nie będzie w stanie skoczyć dwukrotnie bardzo dobrze i dalej od Niemca. Typ wydaje się być w miarę pewny jednak zaznaczam, że prognoza pogody na jutro nie jest zbyt optymistyczna i jeśli się sprawdzi to niestety możemy mieć nie do końca obiektywny konkurs więc i wyniki mogą być zaskakujące.
Moja propozycja:
Michael Neumayer⛔
 
D 0

domelinho1701

Użytkownik
Spotkanie: Zwycięzca (bez G. Schlierenzauer i S. Ammann)
Konkurs indywidualny HS106 (Vancouver/CAN)
Typ: Adam Małysz (POL)
Kurs: 3,75
Buk: bwin
Analiza:
Już jutro o godzinie 18.45 czasu polskiego skoczkowie narciarscy staną do walki o medale Igrzysk Olimpijskich. Jest to zdecydowanie najważniejsza impreza sezonu, więc każdy próbował przygotować się do niej jak najlepiej. Formę skoczków mogliśmy porównać podczas treningów i piątkowych kwalifiakcji. Po tych skokach można zaobserwować pewną zależność. Zawsze w czołówce znajduje się 4 zawodników i na 99,9% to między nimi rozegra się walka o zwycięstwo w sobotnim konkursie. Ci zawodnicy to Simon Ammann, Adam Małysz, Gregor Schlierenzauer i Thomas Morgenstern. W związku z tym na bwin znalazłem świetny typ - zwycięzca nie licząc Ammanna i Schlierenzauera. A więc po eliminacji tych zawodników faworytów zostaje tylko dwóch - Małysz i Morgenstern. Podczas pierwszego dnia treningów w Vancouver lepiej spisywał się Morgi, który wygrał 1 z 3 treningów. Drugiego dnia zdecydowanie lepszy był Adam Małysz, który wygrał 2 z 3 treningów ustanawiając przy tym nowy nieoficjalny rekord skoczni - 109,5 metra. W kwalifikacjach zarówno Morgi jak i Orzeł z Wisły oodali bardzo dobre skoki po 105,5 metra. Rywalizacja pomiędzy tymi zawodnikami z pewnością będzie bardzo wyrównana, jednak trzeba pamiętać, że Małysz to specjalista od małych skoczni. Wszyscy pamiętamy zwycięstwo Adasia na małej skoczni na Mistrzostwach Świata w Predazzo (Adam ustanowił wtedy rekord skoczni). Morgenstern często nie wytrzymuje psychicznie zawodów. Potrafi dzielić i rządzić w treningach i kwalifikacjach, a podczas zawodów nie występuje presji. Moim zdaniem walka o zwycięstwo w zawodach rozegra się pomiędzy Małyszem, a Ammannem, a skoro Ammanna w tym typie nie liczymy to zwycięśtwo Adama jest bardzo prawdopodobne.
LEĆ ADAM, LLLEEEEEEEEEEEEEEĆĆĆĆĆĆĆĆĆ!!!!!!!!!!!!!!!
 
asus2008 0

asus2008

Użytkownik
zakład: Janne Ahonen - Thomas Morgenstern, HS106
typ: 2
kurs: 1,3


Kolejny zakład H2H na dzisiejsze zawody. Chyba w każdym treningu Morgi prezentował się lepiej od Fina i dziwne byłoby gdyby dziś stało się inaczej. Austriak jest jednym z głównych faworytów do złota, a Ahonen przygotował szczyt formy na TCS, gdzie osiągnął zamierzony cel (zdobył srebro).
 
adrian1905 132

adrian1905

Użytkownik
Spotkanie: Wolfgang Loitzl - Adam Malysz
Typ: Adam Malysz ✅
Kurs: 1.50
Analiza Skrótowa:
Od początku skakania na skoczni Whistler lepiej prezentuje się Adam Małysz. Warto dodać że Polak w każdej serii treningowej oraz w kwalifikacjach był lepszy od Loitzla. Wprawdzie treningi na pewno nie oddawały całej prawdy, ale od pewnego czasu Adam co raz wyprzedzał Austriaka. Dlatego uważam, że typ jest bardzo ciekawy myślę że warty grania. Polecam też: Adam Małysz - TOP 3 na Tak kurs 2.75 ✅ ...może spadać​
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Takie spostrzezenia po zanalizowaniu wynikow treningow i kwalifikacji :)
Jakub Janda - Michael Neumayer 2 1,7
Pierwszy tening, seria probna z przewaga Niemca, w kwalifikacjach i na drugim treningu podobne odleglosci wiec decyduje sie na Neumayera.
Andreas Kofler - Wolfgang Loitzl 1 1,7
Tylko na pierwszym treningu Loitzl byl lepszy, wszystkie pozostale skoki Koflera byly dalsze od drugiego z Austriakow. Szczegolnie dobry skok Koflera w kwalach.
Wolfgang Loitzl - Michael Uhrmann 2 2,1
Buki stawiaja na Loitzla jednak wszystkie skoki mial krotsze od Niemca. Byc moze skakal z nizszej belki - oswieccie mnie ????
Adam Malysz - Andreas Kofler 1 1,45
Tu nie mam watpliwosci kto zwyciezy :p
Anders Bardal -Peter Prevc 1 1,7
Treningi i seria probna dla Norwega, kwalifikacje dla Slowenca. Wieksze szanse daje Bardalowi.
Tom Hilde - Martin Schmitt 2 1,75
Hilde jedynie w kwalifikacjach osiagnal podobna odleglosc do Niemca. W pozostalych skokach byl zawsze slabszy.
Daiki Ito - Harri Olli 2 1,85
Ito skacze dobrze na skoczni Whistler ale jeszcze lepiej od niego Fin, ktory na treningach i w kwalifikacjach skakal dalej choc w te\ych ostatnich odleglosci uzyskali podobne
 
D 0

damafi

Użytkownik
Wolfgang Loitzl - Michael Uhrmann 2 2,1
Buki stawiaja na Loitzla jednak wszystkie skoki mial krotsze od Niemca. Byc moze skakal z nizszej belki - oswieccie mnie ????


Loitzl skakał z niższej belki jako że jest w najlepszej 10 a oni zawsze w kwalfikacjach skaczą z krótszego rozbiegu jak mnie pamięć nie myli to różnica była 2 belek.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Andreas Küttel - Jakub Janda 2 @1,50 ✅ betsafe

Typ na podstawie aktualnie formy zawodników. Pierwszego dnia Czech nie skakał w drugim prezentował sie bardzo dobrze, w kwalifikacjach zajął drugie miejsce. Skacze daleki i ładnie stylowo, Küttel widać że nie jest w formie na igrzyskach, w każdym skoku kilka metrów krócej od Jakuba. Jak dla mnie Szwajcar do trzecia dziesiątka w konkursie, Czech myślę że spokojnie powalczy o pierwszą dziesiątkę. Krótko bo pisane jedną ręką ;]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom