>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Skrill Vip

B 66

brokers

Użytkownik
Nie znalazłem podobnego tematu więc zakładam.
Jakie są wymogi aby uzyskać status Vip ? Z tego co wiem to kiedyś były jakieś rangi do tego, a jak jest obecnie ? Na stronie nie mogę znaleźć żadnych konkretnych informacji. Podejrzewam, że musi być jakiś obrót na koncie. Ja za ostatni miesiąc miałem obrót w wysokości 40 tysięcy, czy to wystarczy ?
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Nie znalazłem podobnego tematu więc zakładam.
Jakie są wymogi aby uzyskać status Vip ? Z tego co wiem to kiedyś były jakieś rangi do tego, a jak jest obecnie ? Na stronie nie mogę znaleźć żadnych konkretnych informacji. Podejrzewam, że musi być jakiś obrót na koncie. Ja za ostatni miesiąc miałem obrót w wysokości 40 tysięcy, czy to wystarczy ?
Bronzetransakcji ponad 6000 € w 90 dni
Na najniższy status się załapiesz oczywiscie o ile mówiąc obrót, masz na myśli wpłaty do bukmacherów/kasyn wypłaty się nie liczą do uzyskania tego statusu. Wpłacisz 10K wypłacisz 30K to nie masz obrotu 40K a tylko 10K jest liczone jako obrót do uzyskania tego statusu.
 
francoluca 40

francoluca

Użytkownik
Wczoraj zablokowali mi konto.Czy ktoś z was miał taki przypadek?
Póki co napisałem do nich maila, bo oczywiście nie idzie się do nich dodzwonić na infolinię. Sami z siebie nic mi nie przysłali na maila a propos blokady.
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Francoluca,ja też mam podobna sytuacje,po 10 latach użytkowania,wyskoczył mi taki sam komunikat jak Tobie.
 
francoluca 40

francoluca

Użytkownik
Teraz udało mi się dodzwonić. Po rozmowie wysłali e-maila i trzeba w odpowiedzi wysłać kopię dowodu, prawa jazdy lub paszportu. Spytałem dlaczego, odpowiedzieli - ze względu na środki bezpieczeństwa. Można to samo zrobić poprzez stronę skrill. Zupełnie tego nie rozumiem skoro konto już było weryfikowane, o niczym nie poinformowali i podejrzewam, że zejdzie im do 2 dni ta ponowna weryfikacja.
 
marcins 224

marcins

Użytkownik
Teraz udało mi się dodzwonić. Po rozmowie wysłali e-maila i trzeba w odpowiedzi wysłać kopię dowodu, prawa jazdy lub paszportu. Spytałem dlaczego, odpowiedzieli - ze względu na środki bezpieczeństwa. Można to samo zrobić poprzez stronę skrill. Zupełnie tego nie rozumiem skoro konto już było weryfikowane, o niczym nie poinformowali i podejrzewam, że zejdzie im do 2 dni ta ponowna weryfikacja.
Wyskoczyli mi to samo podasz nr na ktory dzwoniles. jak dzwonie ten polski to chca nr id a nie mam bo nie moge sie zalogowac
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Teraz udało mi się dodzwonić. Po rozmowie wysłali e-maila i trzeba w odpowiedzi wysłać kopię dowodu, prawa jazdy lub paszportu. Spytałem dlaczego, odpowiedzieli - ze względu na środki bezpieczeństwa. Można to samo zrobić poprzez stronę skrill. Zupełnie tego nie rozumiem skoro konto już było weryfikowane, o niczym nie poinformowali i podejrzewam, że zejdzie im do 2 dni ta ponowna weryfikacja.
Ile czekałeś na to ,az odebrali telefon?Ja czekam już 15 minut!
 
francoluca 40

francoluca

Użytkownik
również dzwoniłem na polski, aczkolwiek odebrał jakiś Pavel i tylko po angielsku można było rozmawiać. Nr ID konta możesz sprawdzić w mailu, który przychodzi od Skrill, gdy robisz przelew, np. na buka.
czekałem około 20minut, chyba można też spróbować zadzwonić na brytyjski nr. Pytali o adres zamieszkania, datę urodzenia oraz datę ostatniej tranzacji na skrill i poprosili o wysłanie kopii dokumentu
e:widzę, że to jakaś masowa akcja z ich strony...
e2: po 20 minutach już przysłali e-mail z nowym hasłem
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
bzyq 216

bzyq

Użytkownik
qrwa mam to samo, co za gowno chcialem sobie przelew pyknac do buka a tu komunikat jak u was. no qrwa parodia i jeszcze jakas weryfikacja kolejna ma byc z tego co widzialem co tu piszecie i zajmie to pewnie 2-3 dni ja pier* zenada
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
qrwa mam to samo, co za gowno chcialem sobie przelew pyknac do buka a tu komunikat jak u was. no qrwa parodia i jeszcze jakas weryfikacja kolejna ma byc z tego co widzialem co tu piszecie i zajmie to pewnie 2-3 dni ja pier* zenada
Racja ,żenada ,dzwonie i dzwonie i nikt nie odbiera i to ma być VIP SKRILL?
 
bzyq 216

bzyq

Użytkownik
tam jeszcze jakas opcja ze ma jakis kod przyjsc na tel jak sie tam chce samemu haslo zresetowac ale ni chvja nic nie przychodzi qrwa akurat teraz jak sa fajne mecze do pykniecia, ze tez wczesniej nie sprawdzalem konta no ale kto by sie spodziewal ze taka chvjnie odstawia
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
tam jeszcze jakas opcja ze ma jakis kod przyjsc na tel jak sie tam chce samemu haslo zresetowac ale ni chvja nic nie przychodzi qrwa akurat teraz jak sa fajne mecze do pykniecia, ze tez wczesniej nie sprawdzalem konta no ale kto by sie spodziewal ze taka chvjnie odstawia
DODAJ +48 ,ja kurcze zmieniłem numer telefonu,a nie zaktualizowałem na SKRILL...
 
Do góry Bottom