>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Skrill Vip

scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Ja odpuściłem sobie dzwonienie, bo mijało się to z celem na maila, którego wysłałem na [email protected] błykawiczna reakcja. Anita napisała mi w odpowiedzi na tego maila, żebym dodał zdjęcia dowodu i wyślę nowe hasło. Wysłałem kilka minut i jest. Ale nieźle im odbiło.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Ja odpuściłem sobie dzwonienie, bo mijało się to z celem na maila, którego wysłałem na [email protected] błykawiczna reakcja. Anita napisała mi w odpowiedzi na tego maila, żebym dodał zdjęcia dowodu i wyślę nowe hasło. Wysłałem kilka minut i jest. Ale nieźle im odbiło.
Scott99 THX za radę,zrobiłem tak jak Ty.Po godzinie e-mail


Szanowny/a fox71,

Przeanalizowaliśmy Twoje dokumenty tożsamości i z przyjemnością informujemy, że Twoje konto zostało zweryfikowane.

W związku z tym limit transakcji wychodzących został zlikwidowany ze skutkiem natychmiastowym.
 
bzyq 216

bzyq

Użytkownik
od razu im dowod przeslac czy jak bo ni chvja nie odpisuja a dodzwonic sie tam nie idze przed chwila jakis kvtas odebral i sie za chwile rozlaczyl. komedia
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
od razu im dowod przeslac czy jak bo ni chvja nie odpisuja a dodzwonic sie tam nie idze przed chwila jakis kvtas odebral i sie za chwile rozlaczyl. komedia
Bzyq zrób tak jak Scott99 i ja ,na e-mail [email protected] wyslij swoje ID w tytule w tresci I can not access your account , please help . dodaj zdjecia dowodu z dwóch stron i odblokują...Pzdr fox71
 
bzyq 216

bzyq

Użytkownik
fox tylko ze ja nr ID za chvja teraz im nie podam bo na konto nie moge wejsc a zadnych maili z przelewami na skrilla nie posiadam na koncie mail bo wszystko usuwam od razu
 
bzyq 216

bzyq

Użytkownik
Ostatnio miałem podobny problem prawie 3 tyg czekałem na odpowiedź.
na szczescie dzisiaj przed 11 odpisali i dali nowe tymczasowe haslo, niestety tego co wczoraj mozna bylo wygrac juz nikt nie odda a o ironio wszystko co wczoraj zakladalem ze zagram weszlo
 
P 0

piterro4321

Użytkownik
Panowie mam problem nie chce robić off topicu ale dzisiaj z mojego konta skrill zniknęło ok 13 tys. zł przelewy od 14 są w historii dzwoniłem na infolinię i zgłosili te transakcje. Jaka jest szansa na odzyskanie środków i w ogóle jak to jest możliwe. Z góry dzikuje za pomoc
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Panowie mam problem nie chce robić off topicu ale dzisiaj z mojego konta skrill zniknęło ok 13 tys. zł przelewy od 14 są w historii dzwoniłem na infolinię i zgłosili te transakcje. Jaka jest szansa na odzyskanie środków i w ogóle jak to jest możliwe. Z góry dzikuje za pomoc
Wiadomo że jakieś szanse masz ale raczej wątpie żebyś to odzyskał poprostu ktoś włamał Ci sie na konto, przypomnij sobie czy nie dostałeś ostatnio jakiegoś meila od niby skrilla i nie kliknełeś czasem w coś. Padłeś ofiara pishingu ktoś podszył się pod skrilla żeby wyłudzić twoje dane.
Szanse na zwrot są naprawdę niskie bo skrill ma naprawdę bardzo niski poziom bezpieczeństwa i jak ktoś poprostu włamał się na twoje konto to tą kasę mógł przepuścić przez kilka kont a potem wyprać np w jakimś buku i odzyskanie będzie graniczyło z cudem a wątpie żeby skrill wyłożył swój hajs żeby pokryć twoje straty.
Ostrzeżenie dla innych, to że skrill jest tak tani nie oznacza że jest bezpieczny tak jak to opisują. Na czymś muszą oszczędzać szkoda że robią to na bezpieczeństwie.
http://help.skrill.com/pl/Article/services/security/what-is-skrills-100-moneyback-guarantee
Niby jest coś takiego jak 100% gwarancja zwrotu pieniędzy ale podejżewam że to tylko dla picu i wogóle to nie funkcjonuje ????
 
P 0

piterro4321

Użytkownik
Bardzo dziękuje za odpowiedź totalnie w nic nie klikałem nie dostałem żadnego maila konta skrill używam głownie na komórce. W chwili obecnej nie mogę zalogować na swoje konto w przeglądarce cały czas odmowa dostępu. Bez sensu tyle kasy
 
T 4

talerz

Użytkownik
Kilka lat temu po korzystaniu z telefonu też ktoś mi się włamał na jeszcze wtedy moneybookers. Całe szczęście, że miałem małą kwotę na koncie. Nigdy nie korzystajcie z telefonu do logowania się w skrill.
 
P 0

piterro4321

Użytkownik
Powiem Ci szczerze ze od 5 lat głównie ze względu na charakter pracy korzystałem z wersji mobilnej i wszytko było w porządku. Czuję się zdruzgotany że tak łatwo można kogoś okraść dopiero teraz doczytałem informacje na temat bezpieczeństwa skrill. Nie wiem jak to się zakończy pewnie nic z tego nie będzie tak jak piszecie ale ja zamykam tam konto. Fr*jer który mnie okradł zostawił mi 7.38 na koncie chyba na piwo. Masakra . Dzięki za pomoc już nie zaśmiecam tematu.
 
Do góry Bottom