>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Skrill zmiana waluty

N 0

nissan

Użytkownik
Witam wszystkich założyłem wczoraj nowe konto skrill i automatycznie przydzieliło mi euro jako walutę jak mogę to zmienić? Podczas wpłaty od buka i wypłaty będzie mi zabierało w sumie 6 % na przewalutowanie dobrze zrozumiałem?
 
A 38

avv1910

Użytkownik
Jak jeszcze nie dokonales zadnej transakcji na konto to napisz do nich przez zakladke pomoc zeby Ci zmienili walute konta
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Skrill nie przydziela automatycznie kwoty. Wybierasz taką opcję przy rejestracji.
Zmiana waluty jest możliwa tylko wtedy kidy nie dokonałeś żadnej transakcji, w przypadku dokonania jakiejkolwiek trasakcji nie jest możliwa zmiana waluty.
 
M 0

mikolaj95

Użytkownik
mam to samo co kolega nissan tylko że mi nie przyjeło prawidłowego nr telefonu i odswiezyło mi strone i pewnie wtedy zmienione bylo na euro a ja juz tego nie sprawdziłem no i mam konto w euro ale nie robiłem jeszcze wpłat i wypłat z konta. Napisałem okolo godz 21 (wtorek) do nich i wie moze ktoś ile czeka sie na odpowiedz od nich (zmiane waluty) ???
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
mam to samo co kolega nissan tylko że mi nie przyjeło prawidłowego nr telefonu i odswiezyło mi strone i pewnie wtedy zmienione bylo na euro a ja juz tego nie sprawdziłem no i mam konto w euro ale nie robiłem jeszcze wpłat i wypłat z konta. Napisałem okolo godz 21 (wtorek) do nich i wie moze ktoś ile czeka sie na odpowiedz od nich (zmiane waluty) ???
Zakładasz nowe konto w nowej walucie i piszesz do nich że założyłeś nowe konto bo chcesz zmienić walutę lub się pomyliłeś przy wyborze. Możesz korzystać z nowego konta i w między czasie czekać na odpowiedź.
Jak do nich napisałeś to odpowiedzą Ci żebyś założył nowe konto w nowej walucie, czekanie na odpowiedź to strata czasu. Jak załozysz nowe konto to stare zostanie zamknięte i ewentualnie nowe będą chcieli zweryfikowac.
 
A 38

avv1910

Użytkownik
Jak nie robiles zadnych tranzakcji na koncie to Ci zmienia waute w innym wypadku .
Zrob tak zaloz nowy email , robisz nowe konto piszesz do nich ze zrobiles nowe konto i zeby Ci przeniesli weryfikacje ze starego konta, a zeby odzsykac stare konto to zmieniasz email w 1 koncie i piszesz do nich zeby Ci usuneli z systemu twoj email , pozniej ten email dodajesz do nowego konta i masz nowe konto nowa walute i stary email
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Jak nie robiles zadnych tranzakcji na koncie to Ci zmienia waute w innym wypadku .
Zrob tak zaloz nowy email , robisz nowe konto piszesz do nich ze zrobiles nowe konto i zeby Ci przeniesli weryfikacje ze starego konta, a zeby odzsykac stare konto to zmieniasz email w 1 koncie i piszesz do nich zeby Ci usuneli z systemu twoj email , pozniej ten email dodajesz do nowego konta i masz nowe konto nowa walute i stary email
nie da się tak zrobić. email raz przypisany do jednego konta nie może być przypisany do żadnego innego nawet jak zostanie usunięty z konta.
recznie możesz usunąć email z konta skrill ale wtedy nie dodasz go już do żadnego konta.
 
A 38

avv1910

Użytkownik
nie da się tak zrobić. email raz przypisany do jednego konta nie może być przypisany do żadnego innego nawet jak zostanie usunięty z konta.
recznie możesz usunąć email z konta skrill ale wtedy nie dodasz go już do żadnego konta.
Da sie bo sam tak zrobilem , jezeli nie wierzysz mozesz sprobowac. Ja najpierw usuwalem recznie ten email a pozniej oni usuwali ze swojego systemu i dopiero wtedy moglem go przypisac do nowego konta
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
teraz nie moge zamknąć obecnego konta na Skrill. Jest możliwe ze rozpatrzyli moją prośbę w tak krótkim czasie i zmieniają mi Euro na Złotówki???
Nie ma takiej możliwośći żeby zamienili Ci euro na złotówki. Pisałem Ci już 15 razy że musisz otworzyć nowe konto w takiej walucie w jakiej byś chciał mieć konto. Odpiszą Ci dokładnie to samo jeżeli nadal nie wierzysz poczekaj i możesz wkleić odpowiedź od nich ???? \
3 dni się męczysz i zastanawiasz, gdzie rozwiązanie twojego problemu zajeło by mniej niż 5 min.
 
A 38

avv1910

Użytkownik
Nie ma takiej możliwośći żeby zamienili Ci euro na złotówki. Pisałem Ci już 15 razy że musisz otworzyć nowe konto w takiej walucie w jakiej byś chciał mieć konto. Odpiszą Ci dokładnie to samo jeżeli nadal nie wierzysz poczekaj i możesz wkleić odpowiedź od nich ???? \

3 dni się męczysz i zastanawiasz, gdzie rozwiązanie twojego problemu zajeło by mniej niż 5 min.

Jak nic nie robil z kontem(brak wplat wyplat) tylko wybral zla walute to mu zmienia.
 
M 0

mikolaj95

Użytkownik
no tak tylko nie moge założyć nowego konta bo mam jeden numer telefonu na ktory przypisane jest to konto co mam juz i odrzuca mi nowe
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
no tak tylko nie moge założyć nowego konta bo mam jeden numer telefonu na ktory przypisane jest to konto co mam juz i odrzuca mi nowe
LOL naprawdę jestem w szoku że nie potrafisz zrobić tak banalnie prostej rzeczy jak otworzyć nowego konta. Kiedyś widziałem tu agenta który nie potrafił otworzyć konta bo wpisywał kod pocztowy z myślnikiem, 3 tyg sie męczył, pisał do supportu, dzwonił itd... dopiero jak ktoś na forum mu powiedział że ma wpisać bez myślnika to udało mu się je założyć.
Nie rób wiochy... Ciągniesz temat w nieskończoność zamiast trochę pomyśleć...
Swoją drogą Ciekawy jestem ile Ci jeszcze zajmie rozwiązanie tego problemu ???? Problemu który można rozwiązać dosłownie w mniej niż 5 min.

Jak nic nie robil z kontem(brak wplat wyplat) tylko wybral zla walute to mu zmienia.
Odsyłam do regulaminu i punktu zmiany waluty.
Zmiana waluty jest możliwa tylko poprzez założenie nowego konta.
 
A 38

avv1910

Użytkownik
Odsyłam do regulaminu i punktu zmiany waluty.

Zmiana waluty jest możliwa tylko poprzez założenie nowego konta.
3.3. Panstwa konto Skrill (Monebookers) denominowane jest w wybranej przez Panstwa walucie, wskazanej przez Panstwa sposród dostepnych walut. Nie mozna zmienic waluty konta Skrill po rozpoczeciu realizacji platnosci.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
3.3. Panstwa konto Skrill (Monebookers) denominowane jest w wybranej przez Panstwa walucie, wskazanej przez Panstwa sposród dostepnych walut. Nie mozna zmienic waluty konta Skrill po rozpoczeciu realizacji platnosci.
widze że sam nie rozumiesz o czym piszesz. Cała rzecz rochodzi się o to na czym polega zmiana waluty konta a nie o to czy po wykonaniu transakcji można dokonac zmiany waluty.
Jeszcze raz Ci powtórze zmiana waluty konta polega na zamknięciu starego konta i otwarciu nowego w nowej walucie, nie można zrobic tak jak ty piszesz że oni Ci zmienią walutę na tym samym koncie i adres email oraz numer id konta będziesz miał taki sam.
Niewiem co Ty chcesz udowodnić ;) to że Ci usuneli email z konta i mogłes drugie konto na nim założyć ? nigdy o takim przypadku nie słyszałem i z tego co się orientuje nie można tak zrobić ale może są jakieś wyjątki nie wiem nie sprawdzałem.
Jak nic nie robil z kontem(brak wplat wyplat) tylko wybral zla walute to mu zmienia.
Nie zmienią, sam musi to zrobić to poprzez załozenie nowego konta ????
kolega Mikołaj chyba posłuchał twojej rady i cierpliwie czeka aż mu zmienią walutę;D Hehe niech sobie czeka.. ????
 
Do góry Bottom