>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Skrill zmiana waluty

A 38

avv1910

Użytkownik
Nie pisz bzdur bo sa osoby ktore pomylily sie przy wyborze waluty konta i po napisaniu do supportu nie musialy zamykac konta tylko zostalo im to zmienione(nie pisze tu o korzystaniu z konta i po ~roku czasu zmianie waluty po napsianiu do supporrtu bo to sa 2 inne przypadki i Ty chyba ich nie rozrozniasz). Ja opisalem swoj przypadek bo 2 lata korzystalem z konta skrill w zl i chcialem zatrzymac sobie email a waulute konta miec w USD i opisalem co zrobilem zeby zostawic sobie ten sam email a miec konto w USD
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Nie pisz bzdur bo sa osoby ktore pomylily sie przy wyborze waluty konta i po napisaniu do supportu nie musialy zamykac konta tylko zostalo im to zmienione(nie pisze tu o korzystaniu z konta i po ~roku czasu zmianie waluty po napsianiu do supporrtu bo to sa 2 inne przypadki i Ty chyba ich nie rozrozniasz). Ja opisalem swoj przypadek bo 2 lata korzystalem z konta skrill w zl i chcialem zatrzymac sobie email a waulute konta miec w USD i opisalem co zrobilem zeby zostawic sobie ten sam email a miec konto w USD
Dobra niech będzie na twoje, bez sensu ta dyskusja widocznie jesteś jakimś uprzywilejowanym użytkownikiem skrilla. Niech każdy sprawdzi na własnym przykładzie. Wypisując te bzdury nie robisz mi na złość tylko własnie takim ludziom jak Mikołaj bo zamiast działać i zakładać nowe konto czekają na odpowiedź która będzie brzmiała tak że każą założyć nowe konto. Paranoja, ale jeżeli jesteś bardziej poinformowany to ok ;) Pozdro
 
A 38

avv1910

Użytkownik
Dobra niech będzie na twoje, bez sensu ta dyskusja widocznie jesteś jakimś uprzywilejowanym użytkownikiem skrilla. Niech każdy sprawdzi na własnym przykładzie . Wypisując te bzdury nie robisz mi na złość tylko własnie takim ludziom jak Mikołaj bo zamiast działać i zakładać nowe konto czekają na odpowiedź która będzie brzmiała tak że każą założyć nowe konto. Paranoja, ale jeżeli jesteś bardziej poinformowany to ok ;) Pozdro
Gdybym przeczytal gdzies na forum a nie przetestowal na swoim przykladzie to bym sie nie udzielal w tym temacie , napisalem jak ja to zrobilem a takze na przykladzie kolegi ktory zamiast zl wzial euro i po napisaniu do supportu zmienili mu waute konta jak cos jeszcze bedziesz chcial napisac to pw
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Gdybym przeczytal gdzies na forum a nie przetestowal na swoim przykladzie to bym sie nie udzielal w tym temacie , napisalem jak ja to zrobilem a takze na przykladzie kolegi ktory zamiast zl wzial euro i po napisaniu do supportu zmienili mu waute konta jak cos jeszcze bedziesz chcial napisac to pw
Ostatnia moja odpowiedź na twój post. Nic takiego nie miało miejsca. W żadnym poście nie napisał że zmienili mu walutę. Nawet nie napisał że dostał odpowiedź od supportu więc zaczynasz już własne wymyślone historie wkręcać. Nie wprowadzaj zamętu dla tak oczywistych spraw. Kończę temat. Pozdro
 
Do góry Bottom