>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Smuda Trenerem kadry

bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Tutaj możemy dyskutowac o trenerze kadry nowo wybranym.
Wedlug mnie to oczywiscie cwaniackie zagranie Laty by uspokoic kibicow , ale tym samym najlepszy wybor z możliwych naprawde bedzie duzo lepiej .
 
joozin89 0

joozin89

Użytkownik
Wiadome jest to że w PZPN nie chcieli Smudy jako trenera woleliby widzieć na tym stanowisku Kasperczaka. Jednak gdyby ten drugi został wybrany trenerem to wszyscy byliby przeciwko PZPN zarówno kibice jak i sponsorzy. Myślę że firma Sportfive naciskała żeby to właśnie ulubieniec kibiców i mediów został trenerem reprezentacji. A co do Smudy to myślę że to jedyny rozsądny wybór, trener doświadczony, z charyzmą, myślę że ma on pomysł na reprezentację. Gdzieś czytałem że chce namówić Sebastiana Boenischa z Werderu gry dla Polski co z tego wyjdzie zobaczymy. Smuda to trener który potrafi reagować w trakcie meczu jeśli coś nie idzie, umie dostosować taktykę do panującej sytuacji na boisku. Na zachodzie wśród trenerów to nie jest nic szczególnego jednak jeśli chodzi o polskich to jest na pewno rzadkość. Podsumowując myślę że ze względu na okres czau jaki pozostał do euro 2012 wybór polskiego selekcjonera był koniecznością ponieważ trener będzie musiał poświęcić na oglądanie meczów polskiej ligi jak i meczów w których grają Polacy mnóstwo prywatnego czasu, a jedynym polskim trenerem który jest wstanie zrobić swoją robotę jest Smuda.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
joozin89 w polowie sie z Toba zgadzam.
Racja to właściwy wybór. U Smudy nie bedzie obijania sie na meczu bardzo lubie takich trenerow &#39; cholerykow , nerwusów&quot;. LEO kojarzył sie na poczatku piłkarzom jako wielka postac a przede wszystkim były trener Realu. Potem gdy jego &#39; wynalazkami&#39; trafionymi zostali m. in Golański, Bronowicki czy Matusiak (na początku) tkną wiare w młodzież z ekstraklasy co było widoczne. To plusy, natomiast była widoczna róźnica w mentalnosci. Staram sie miec zawsze szacunek ale po juz 2 latach pracy było widac zacierający sie wpływ holendra na naszych kopaczy. Dlaczego? On bywał można powiedziec ich dobrym przyjacielem ganił ale wszystko z klasa , kultura osobistą . Był przywiązany do nazwisk wszyscy pamiętamy dzienikarską nagonkę &quot; dlaczego nie ma Jelenia i Wichniarka?&quot;.
W Realu działało byc może , że w przerwie majac znakomitych piłkarzy powiedział na spkojnie swoje uwagi i to działało. W polsce jest inaczej piłkarzom trzeba niejednokrotnie dowalic i zgnoic.
Smuda własnie taki jest , nie potrafi podczas meczu smętnie siedziec na ławce i nic nie robic. Musi latac krzyczec , gestykulowac to przynosi efekty. Smuda to przede wszystkim człowiek kochajacy futbol , jest szczery to taki jak zwykło sie mówic &#39; prawdziwek&#39; . To charyzmatyczna postac nie lubiaca wtracania sie i nie dajaca sobie w kasze dmuchac. Ludzie zarzucaja mu , że nie zdobył z Lechem mistrzostwa ale to juz inna bajka pisałem o tym na forum. On praktycznie jak nikt inny zasłużył na szanse poprowadzenia naszych . Wprowadził druzyne polska do LM nadał jej niesamowity charakter. Prowadził wszystkie nasze kluby z czołówki, gdy pierwszy raz przejął Zagłębie było kandydatem do spadku a stało sie mistrzem to mówi samo za siebie.
Natomiast nie zgodze sie , że chcieli koniecznie Kasperczaka. Myślisz , że on by pozwolił sobą kierowac? Kasperczak to kolega z boiska Laty , ale to za mądry człowiek , żeby dac psuc swoją reputacje gdyby spostrzegł ze np LAto chce mu sie wtracac w trenerke nie pozwoliłby na to.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Wołabym żebys Baqu napisał cos od siebie po strona pokroju supergigant moge sobie tyłek podetrzec. Racja PZPN to leśne dziadki ale cwane. Cóż zrobic są nie do ruszenia dla mnie dobra wiadomosc to Franz na stanowisku trenera , a pzpn gnoic nadal trzeba moze to cos da chociaz, male szanse
 
joozin89 0

joozin89

Użytkownik
Nie chodziło mi o to że Kasperczak pozwoliłby sobą kierować, chodzi o to że PZPN potrzebowało trenera który nie będzie krytykował tego co się dzieje w związku, błędów w szkoleniu i tego całego burdelu jakim kieruje Lato. Smuda jest człowiekiem szczerym więc jeśli coś będzie nie tak na pewno wygarnie to PZPNowi. Jeszcze jakiś miesiąc temu no może dwa Smuda był ostaniom osobą która byłaby wybrana na trenera przez związek, jednak niezadowolenie kibiców i nacisk sponsorów sprawił że PZPN musiał udobruchać wszystkich i najlepszym sposobem był Smuda.
 
D 0

daniel999

Użytkownik
Smuda nie zwleka i już powołał kadrę na listopadowe mecze:
Bramkarze: Tomasz Kuszczak (Manchester United), Wojciech Szczęsny (Arsenal FC).
Obrońcy: Marcin Kowalczyk (Dinamo Moskwa), Jakub Rzeźniczak (Legia Warszawa), Michał Żewłakow (Olympiakós SFP), Maciej Sadlok (Ruch Chorzów), Arkadiusz Głowacki (Wisła Kraków), Adam Kokoszka (Empoli FC), Piotr Brożek (Wisła Kraków), Seweryn Gancarczyk (Lech Poznań).
Pomocnicy: Jakub Błaszczykowski (BV Borussia 1909), Sławomir Peszko (Lech Poznań), Dariusz Dudka (AJ Auxerre), Rafał Murawski (Rubin Kazań), Janusz Gancarczyk (Śląsk Wrocław) Kamil Kosowski (APOEL), Ludovic Obraniak (Lille OSC), Roger (AEK).
Napastnicy: Robert Lewandowski (Lech Poznań), Paweł Brożek (Wisła Kraków), Ireneusz Jeleń (AJ Auxerre), Patryk Małecki (Wisła Kraków).
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
W końcu, Smuda trenerem kadry. Chciałem tego już wcześniej, ale Majewski musiał spróbować. Franek ma duże doświadczenie, potrafi sobie poradzić z wieloma drużynami, teraz reprezentacja. On potrafi zrobić drużynę, ale musi mieć do tego zawodników z potencjałem. Teraz będzie ich miał, bo sam wybiera najlepszych. Czekam na pierwsze wyniki, które mam nadzieję, będą pozytywne.
Co do kadry to cieszy mnie wybór Kuszczaka, Szczęsnego oraz Gancarczyka ;)
Powodzenia Franz.
PS O pzpnie się nie wypowiem, bo mi nie wypada używać wulgaryzmów na forum :]
 
P 0

pavlinho

Gość
Tylko czy Kuszczak znów się nie obrazi, że będzie drugim ( a raczej trzecim ) bramkarzem ?
Bo dla mnie bezsprzecznie numerem 1 jest Boruc.
Boruc w tych eliminacjach był 100 kg naszego problemu, już nie jest tak dobry jak chociażby na Euro.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Widac calkiem inny charakter nawet przy wyborze. Jest Małecki, Piotrek Brożek, Szczęsny czy Sadlok. Niemogłem sie osobiscie doczekac w kadrze Piotrka Brożka i nareszcie jest . Było tylu powoływanych z jego pozycji aż żal było patrzec co potrafili niektorzy a co potrafi Piotrek. Do boju Franz ???? !
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Boruc w tych eliminacjach był 100 kg naszego problemu, już nie jest tak dobry jak chociażby na Euro.
Zagrał dwa słabe mecze, a w kilkunastu innych był pewnym punktem naszej drużyny.
Zresztą gra regularnie, a Tomek czyści buty Fosterowi .......
EDIT: No może i więcej, ale przy wyczynach innych gwiazdeczek naszej repry to jego jako ostatniego powinno się odsuwać od kadry.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Fabik10 fanem Boruca jestes to raczej widac. Obiektywnie patrzac na sprawe ja też nie widze Kuszczaka jako nr 1 to pewne. Szczesny powienien byc powolywany caly czas nawet jako trzeci bedzie z niego pociecha. Boruca ja tez mimo krytyki daze sympatia ale napewno wiecej bylo tych meczow zlych niz 2 ????

P.S
Temat jest nie o Borucu tylko o trenerze kadry.Chociaz kogo wybiera można w sumie pod dyskusje podpiac . ????
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Ja jednak myślę, ze to był dobry wybór ze Smuda choć wiadomo czemu akurat on wygrał to głosowanie. Po prostu w PZPN nie chca już zadzierać z kibicami i żeby wszystko mogło ucichnąć wybrali Franciszka za którym byli kibice. Więc to raczej My wybraliśmy selekcjonera. Smuda jest bardzo dobrym szkoleniowcem ale tak do końca praca w klubie a reprezentacji różni się więc nie wiem jak będzie wyglądało jego pierwsze spotkanie w roli trenera z Rumunią która do słabych zespołów nie należy. Nie wiem jaki sztab sobie dobierze ale widać, że Dowhań jest najlepszym specjalistą w Polskiej lidzę więc następny plus dla Franka. Co do powołanych zawodników to się nie będę jak na razie wypowiadał. Zobaczę mecz i wtedy będę mógł coś więcej napisać bo każdemu trzeba dać szansę. Na pewno brakuję nam dobrych obrońców po środek pola i napad mamy niezły więc trzeba wyszukać jakieś młode talenty na obronę i wszystko w miarę dobrze poukładać i drużyna będzie gotowa na walkę z najlepszymi...
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Ale nic obiektywizmu z twojej strony. Żeby nie bylo ja sympatuzyje wmiare za Borucem ale widze ty w niego zapatrzony. Oczywiscie jest to czołówka ale bledow ostatnio popelnil duzo w reprezentacji, wiec niech sie bije o nr 1 z kims wartosciowym szkoda , że Fabiana nekaja kontuzje i malo gra.

snoop : dokładnie to była zagrywka na uspokojenie kibicow ale jednoczenise z drugiej strony moim zdaniem tak jak pisalem najlepszy wybor, dajmy popracowac sadze , że bedzie lepiej.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Przy Dowhaniu nie będzie błędów, oświadczam Ci to.
Który bramkarz nie popełnia błędów ? Cech nie dawno temu w Chelsea też ciągle się mylił, ale jakoś ne zrezygnowano z niego.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Nie napisałe , że inni błędów nie popełniają. Tylko my bogaci bramkarsko kraj, możemy sobie sprawdzac innych. Racja Dowhań to dla Boruca świetna wiadomośc on potrafi do niego trafic, szkoda jak już mówiłem , że Fabian nie gra bo postawiłbym na niego.
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Jakoś mam mieszane uczucia co do wyboru Smudy. Z jednej strony najlepszy możliwy wybór, jeśli chodzi o nasze podwórko. Niesamowita charyzma, nie lubi przegrywać, a to przecież się tak naprawdę liczy. Przede wszystkim stawia też na ofensywny styl gry, pod publiczkę - miły dla oka. Z drugiej strony ktoś napisał, że to pochwała prostoty i pod tym się podpisuję obiema rękami. Wystarczy posłuchać wywiadów z nim. Trener z Polski i nie potrafi wysłowić się we własnym języku. Oczywiście zaraz ktoś napisze, że trener nie jest od wywiadów, a ma trenować.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Jakoś mam mieszane uczucia co do wyboru Smudy. Z jednej strony najlepszy możliwy wybór, jeśli chodzi o nasze podwórko. Niesamowita charyzma, nie lubi przegrywać, a to przecież się tak naprawdę liczy. Przede wszystkim stawia też na ofensywny styl gry, pod publiczkę - miły dla oka. Z drugiej strony ktoś napisał, że to pochwała prostoty i pod tym się podpisuję obiema rękami. Wystarczy posłuchać wywiadów z nim. Trener z Polski i nie potrafi wysłowić się we własnym języku. Oczywiście zaraz ktoś napisze, że trener nie jest od wywiadów, a ma trenować.
W sumie wszystko co napisałes jest prawdą. Ale zauważ my Polacy mamy tendencje do czepiania sie.Był LEO człowiek poliglota mówiący w kilku językach zawsze ubrany w garnitur poprostu starszy pan z klasą.
Zarzucano mu , że za bardzo przyjacielsko traktuje piłkarzy nie reguje podczas meczów. Smuda jest jakby odwrotnością jak już pisałes człowiek z charyzma a tylko taki do naszych może trafic , który brzydzi sie korupcja i nienawidzi piłkarzy grających &#39; na stojaka&#39; a to , że jego jezyk jest kwiecisty inaczej ???? mi osobiscie nie przeszkadza. Jak wiadoomo mówi szczerze to taki &#39;prawdziwek&#39; a i zażartowac potrafi. Bucem bylł Janas był Majewski . Smuda wysławia sie nazwe to w specyficzny sposób ale czy to jest nawazniesze?
 
Do góry Bottom