>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Smuda Trenerem kadry

bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Fabik dopiero zobaczylem , że cos do mnie napisales.
Niechce mi sie segregowac i odpisywac ci bo wiem , że zawsze za Borucem chocby pil jawnie na treningu (ironia) bedziesz za nim ;]
Strasznie cwaniackie te twoje odpowiedzi, wujku.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Z cyklu: konsekwencja Franciszka Smudy
24 stycznia 2011 - 16:09
Przepraszamy, że ten cykl się tak ciągnie, ale to nie nasza wina, tylko Smudy. Najlepiej ujął to Jan Tomaszewski: &quot;Franek ma swoje zdanie, z którym się sam nie zgadza&quot;.

No to do rzeczy.

Smuda o Rafale Grzybie: - Grzyb jest podejrzany w aferze korupcyjnej. Jeśli w jego aktach znajdzie się pieczątka &quot;niewinny&quot;, to pomyślimy.

Smuda o piłkarzach zamieszanych w korupcję: - W piłce trzeba być uczciwym. Jeśli ktoś nie będzie, odejdzie. Wyleci, choćby to był sam Ronaldinho.

Smuda o błędach młodości: - Mam jasne stanowisko w tej sprawie - jeżeli popełnili błędy, to takich ludzi w piłce być nie może.


I uwaga.

Smuda o Łukaszu Piszczku, mającym zarzut korupcyjny: - Był młody, w drużynie nie miał nic do powiedzenia. Nie będę mu łamał kariery.

Grzyb, który przyznał się do korupcji w Wiernej Małogoszcz, gdzie jako młody zawodnik miał przyjął 1300 złotych nie ma szans na grę w kadrze. Ale już Piszczek, mający zarzut za spotkanie w ekstraklasie, to dla Franka nie problem.

Żeby była jasność - dla nas to też nie jest specjalny problem i też byśmy go od kadry nie odsuwali. Problemem jest selekcjoner, który gada jak najęty, pokazuje na każdym kroku jakim jest nieugiętym kozakiem, a w rzeczywistości to tylko maskarada. Samego Ronaldinho by wyrzucił! Ale Piszczka to już nie, bo ma dziurę na prawej obronie.

Mocny w gębie ten nasz trener, a tak naprawdę robi w gacie na myśl o roku 2012. Już zmienił zdanie na temat obcokrajowców, zmienił na temat korupcji...


Coś mu jeszcze zostało do odszczekania, czy mamy komplet?

Pomyśleć, że te hasła bez pokrycia pozwoliły mu sięgnąć po władzę i zagwarantować sobie pensję w wysokości około 150 tysięcy złotych miesięcznie. Zupełnie jak w polityce. Ostatnim aż takim kozakiem był Andrzej Lepper.

PS
Franiu, poleciałeś w końcu do tej Anglii, jak obiecywałeś w grudniu - gdy Sylwester nie pozwolił lecieć - czy jednak wybrałeś ciepłe, beenhakkerowskie kapcie? Leosiu, znaczy się - Franiu, powiedz...
zrodło: w e s z l o/news/6186 ;-)

Hipokryta j... :;/:
 
M 0

mysju

Użytkownik
Smuda robi swoje, dajcie mu dokonczyc co zacząl, byloby jeszcze gorzej gdyby zmienic trenera, nowy trener znowu zacząlby powolywac wszystkich od poczatku, w meczu z grecja bylo widac juz mysl trenera i dobrze wszyscy wiedza co maja grac,teraz tylko praca, praca druzyna jest bardzo mloda chyba pierwszy raz w historii tak młoda nieznam reprezentacji tak mlodej jak nasza dlatego trzeba dac im czas, na zgranie i ogranie sie w meczach miedzypanstwowych, boli mnie ze polacy sa takimi hamami i dziadami, jak mozna tak jechac po reprezentacji, przeciez to nasza reprezentacja, powinnismy ich wspierac i w prasie i w telewizji niech chlopaki zobacza jak bardzo wazna sprawa jest orzełek na piersi, ale jak czytaja te obelgi to napewno im niepomaja , naprawde polacy sa coraz gorsi, a przyczyna moga byc ostatnie porażki, na wielkich imprezach co nie jest wina obecnego trenera ani zawodnikow, naprawde zacznijmy oceniac treenera i zawodnikow po imprezie, wtedy bedziemy mogli oceniac i wyciagnac wnioski to tyle dzieki.
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Chyba o Franzie jest tyle opinii ilu użytkowników na forum :]
Trudno powiedzieć że Smuda jest konsekwentny, trudno powiedzieć że jest sympatyczny, można mieć też zarzuty do jego wyborów. Jednak sami tego chcieliśmy :razz: Smudy nie można skreślać, trudno go też oceniać po występach w meczach towarzyskich, w końcu to on jest doświadczonym szkoleniowcem i zapewne wie co robi. Ostatnio zrobiło się głośno o braku powołania dla Boruca, ale skoro trener uznał, że psuje atmosferę w szatni trzeba to zaakceptować. Artur dostał swoją szansę i jej nie wykorzystał. Poza tym chyba żaden rozsądnie myślący trener nie powoływałby takiego bramkarza mając w zapleczu wcale nie gorszych Fabiańskiego, Szczęsnego, czy nawet młodego Sandomierskiego. Zawodnicy Arsenalu wkrótce wrócą i wszystko powinno wrócić do normy. Co do EURO jakoś jestem spokojny, gorzej z tym co będzie po turnieju. Chyba wszyscy wiemy dobrze o ile lepiej od kilku dobrych lat, Polska gra u siebie. Nawet w dołku potrafiliśmy pokonywać przed własną publiką: Portugalię, Czechów, czy udawało nam się powalczyć z Anglikami. Realnie na to patrząc wydaje mi się, że akurat o EURO powinniśmy być spokojni, nie mamy na pewno nic do stracenia. A trener jak każdy w ostatnich latach jest krytykowany na każdym kroku w mediach. Przypomnę szum wokół Leo, wcześniej Janasa, czy Bońka. Zawsze jest tak samo, Smuda ma to szczęście, że rozliczą go z wyniku na EURO, na jego szczęście, które będzie rozgrywane na naszym terenie :cool:
 
joker931 0

joker931

Użytkownik
Jak dla mnie to tylko jedno słowo &quot;Katastrofa&quot; = Wstyd na cały świat... Tak samo mogę nazwać to ze Franc nie da szansy Borucowi... Przykładem że bramkarz to podstawa jest Mecz &quot;Czechy - Hiszpania&quot; Hiszpania praktycznie cały mecz pod bramką Petra. ogromna przewaga w polu Hiszpanów, xxx okazji do strzelenia bramki.. Gdyby nie Peter wynik byłby sporo wyższy ????
 
M 0

mysju

Użytkownik
przycytuje taki komentarz gdzies z sieci
&quot;100% Dziennikarzy i fachowcow od piłki żądało niedawno by Pan Smuda był Selekcjonerem, a teraz wylewają na chłopa pomyje.&quot;Copernickus
fakt, i nikt temu nie zaprzeczy.
Drugą sprawą jesli dalej reprezentacja nie bedzie wygrywac bedzie coraz wieksze presja, balon bedzie sie pompował, i finał zobaczymy na mistrzostwach.jaki?
Trzecia sprawa, dajcie szanse innemu bramkarzowi, Boruc swoje juz osiagął, a wiemy bardzo dobrze ze mamy zdolnych, mlodszych i ja w to bardzo mocno wierze ze ktoryś z nich osiagnie to co Boruc albo i wiecej, bo stac ich na to.⚽
 
Do góry Bottom