>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Sosnowski vs Kliczko 29.05.2010.

Status
Zamknięty.
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Kurs na over 4,5 rundy mały bo tylko 1,33 w Tobet. Raczej nie warto grać. Na over 6,5 już dość fajny, ale tak jak tu już ktoś wspomniał, tu będzie raczej maksymalnie sześć rund. Ja chyba tej walki wcale nie będe ruszał. Kursy nie są porywające, a ryzyko spore.
 
galgan 1,3K

galgan

Użytkownik
Kurs na over 4,5 rundy mały bo tylko 1,33 w Tobet. Raczej nie warto grać. Na over 6,5 już dość fajny, ale tak jak tu już ktoś wspomniał, tu będzie raczej maksymalnie sześć rund. Ja chyba tej walki wcale nie będe ruszał. Kursy nie są porywające, a ryzyko spore.
W betsafe kurs 1,6 na over 4,5 rundy.
Dla mnie to jedyny typ na jaki postawię w tej walce.
 
Baqu 830,1K

Baqu

Forum VIP
Kurs na over 4,5 rundy mały bo tylko 1,33 w Tobet. Raczej nie warto grać. Na over 6,5 już dość fajny, ale tak jak tu już ktoś wspomniał, tu będzie raczej maksymalnie sześć rund. Ja chyba tej walki wcale nie będe ruszał. Kursy nie są porywające, a ryzyko spore.
może najlepiej łapać od 3 rundy na live knock out ? :razz:
 
hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
Dziś przeczytałem w jakimś artykule, że Albert jest doskonale przygotowany pod względem szybkości i celności w ringu. Kliczko mimo iż posiada doskonały refleks, często w sytuacjach zagrożenia, zadaje mocne ciosy w korpus, tak aby zablokować przeciwnika. Jeżeli Albert podejdzie do walki w 100% skoncentrowany, łatwo będzie Mu dominować w półdystansie. Jednak drugą sprawą jest to, żeby dojść w ogóle do tego półdystansu. Recepta dla Sosnowskiego jest następująca:
- bić krótkimi seriami 2, 3 uderzenia, przede wszystkim proste
- zbliżać się do półdystansu, uderzać celnie i w miarę sił odpowiadać kontratakiem na uderzenia Ukraińca.
- nie pozwalać Kliczce na rozwijanie się z każdą rundą.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Dziś przeczytałem w jakimś artykule, że Albert jest doskonale przygotowany pod względem szybkości i celności w ringu. Kliczko mimo iż posiada doskonały refleks, często w sytuacjach zagrożenia, zadaje mocne ciosy w korpus, tak aby zablokować przeciwnika. Jeżeli Albert podejdzie do walki w 100% skoncentrowany, łatwo będzie Mu dominować w półdystansie. Jednak drugą sprawą jest to, żeby dojść w ogóle do tego półdystansu. Recepta dla Sosnowskiego jest następująca:
- bić krótkimi seriami 2, 3 uderzenia, przede wszystkim proste
- zbliżać się do półdystansu, uderzać celnie i w miarę sił odpowiadać kontratakiem na uderzenia Ukraińca.
- nie pozwalać Kliczce na rozwijanie się z każdą rundą.
tu niema żadnej recepty Sosnowski w tej walce jest zakazany na porażkę, pytanie tylko ile wytrzyma :grin:

co do tego RTL w wersji szwajcarskiej do którego wszyscy posiadający satelitę mają dostęp włączył kodowanie na MŚ, pozostał w wersji Niemieckiej do którego potrzeba zeza na Astre lub C+
 
hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
Jak to nie ma recepty ?
Oczywiście, że takowa istnieje ????
Nie przesadzajmy, że Kliczko to jakiś koleś nie do pokonania. Trochę wiary w Polską szkołę !!!!
Ja wiem, że ciężko w to uwierzyć, ale to nie jest aż tak pewna walka...
 
maloun 20

maloun

Użytkownik
Nie przesadzajmy, że Kliczko to jakiś koleś nie do pokonania. Trochę wiary w Polską szkołę !!!!
Ja wiem, że ciężko w to uwierzyć, ale to nie jest aż tak pewna walka...
Patrząc na to kiedy ostatni raz przegrał to wydaje się być nie do pokonania ????
Taa polska szkoła boksu ???? Co to takiego, lewy prosty? czy coś jeszcze
Jak tak to zobaczysz jak świetnie Klitschko opanował polską szkołe ???? D
Najwazniejsze to żeby Sosnowski świetnie się zaprezentował, wowczas może liczyć na kolejne dobre walki, ja wierze ze Sosna wygra, ale to jest wiara na zasadzie, a może będzie mial farta i coś wyjdzie, może klitschkowi wypadnie bark (jak z Byrdem) itp.
Over 4.5 rundy to wydaje się najrozsądniejszy typ z tych wszystkich co tutaj pisano, ja osobiście nic nie stawiam. Ale od 6-7 rundy może zacząć się egzekcuja, oczywiście jęsli wczesniej Sosna nie dostanie KO próbując wejść do półdystansu.
 
writer07 0

writer07

Użytkownik
może najlepiej łapać od 3 rundy na live knock out ? :razz:
I tu sie zgodze, ale trzeba uwaznie obserwowac walke.

Ciekawe kursy na bwinie wskoczyly, polecam:

Walka zostanie wygrana 3-6 runda - 3,0

Osobiscie za grubsze sianko zagralem ponizej 8 rund po stawce 1,72 , wydaje mi sie ze szybko stawka spadnie, bo jeszcze wczoraj ponizej 9 bylo 1,4.

Ktos pisal, ze Sosna dawno nie walczyl, podobnie jak Kliczko, walczyli obydwoje w grudniu. Na tym etapie w boksie zawodowym toczy sie 2, max 3 walki w roku. Regeneracja jest bardzo wazna po trudnej walce, 8 tygodniach przygotowan i setkach rund sparingowych.

Nie przesadzajmy, że Kliczko to jakiś koleś nie do pokonania. Trochę wiary w Polską szkołę !!!!
Polska szkola to szkola boksu amatorskiego Felixa Stamma. Niestety Sosnowski nie ma nawet kariery amatorskiej, przyszedl do boksu prosto z kickboxingu i ponad polowe kariery trenowal go trener z wegier Laszlo.
 
hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
Niestety Sosnowski nie ma nawet kariery amatorskiej, przyszedl do boksu prosto z kickboxingu
Witalij też był swego czasu kickboxerem.
A co do szkółki polskiej... Jedna z najlepszych w europie. Zwłaszcza stara szkoła... Polscy zawodowi bokserzy, zawsze byli doceniani - teraz narodził się trend na pseudo bokserów rozpoczynających bezsensowne kariery zawodowe.
Albert to doświadczony bokser, ostatnią walkę z tego co pamiętam przegrał po brzydkim pojedynku z Lawrence&#39;m. Jak dla mnie skreślanie go na samym starcie jest kiepskim pomysłem.

Niemieckie media o walce:

Kliczko jest demonem w ringu, potrafi jednym ciosem powalić przeciwnika. To zdecydowany faworyt. Albert Sosnowski również nie odstaję od &#39;&#39; statystyk &#39;&#39;, są one porównywalne do Witalija. Mówiąc, że zapowiada się jednostronne boksowanie, skłamałbym - to może być bardzo wyrównana walka...

Jeżeli The Dragon chcę wygrać z Kliczką, musi zdecydowanie zacząć walkę. Nie ma innej opcji na Witalija - ten biję &#39;&#39; na własnym podwórku &#39;&#39;. Niemcy kochają Kliczkę tak, jak przed laty kochali Polskiego Dariusza &#39;&#39;Tigera&#39;&#39; Michalczewskiego.

Zdecydowanym faworytem naszych ankietowanych (91%) jest Kliczko.

 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Tak sobie przeczytałem ten temat i na prawdę nie mogłem się powtrzymać

ale Sosnowski przecież głupi nie jest , wie że przegra, a w takim przypadku bedzie starał się wytrzymać jak najdłużej, z resztą show musi trwać i na tym się zarabia a nie na KO w pierwszej rundzie, na pewno Ukrainiec też tym będzie się kierował ;)
Więc po jakiego grzyba ma wychodzić na ring? Najlepiej niech podda pojedynek już w szatni ????

Podziwiam Alberta, że ma jaja i zgodził się na walkę z Kliczko. No, ale szkoda jeżeli bedzie szybki nokaut, to stanie się pośmiewiskiem w Polsce. A tak być nie powinno
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Zaatakowac od poczatku i niejako liczyc na cud czyli jakis brak koncentracji to jedyna recepta. To co podajesz hardsystem to moze byc dobre ale dla lepszych zawodnikow od Sosnowskiego. On ma bardzo nikłe szanse i moim zdaniem atak pod poczatku ...możeeee cos by dał. O Polskiej szkole boksu też mozemy rozmawiac w razie lepszych bokserów , których mamy kilku od Alberta. Jednak wiadomo szanse dostał i sportowcy na taka czekaja wiec nie odmowil , powodzenia.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Tak sobie przeczytałem ten temat i na prawdę nie mogłem się powtrzymać



Więc po jakiego grzyba ma wychodzić na ring? Najlepiej niech podda pojedynek już w szatni ????

Podziwiam Alberta, że ma jaja i zgodził się na walkę z Kliczko. No, ale szkoda jeżeli bedzie szybki nokaut, to stanie się pośmiewiskiem w Polsce. A tak być nie powinno
nieweim po co wychodził, ale jakiś czs temu Sosnowski był w TVN Turbo w jakimś programie i redaktorek się go spytał czy woli przegrać z lepszym czy wygrac z gorszym, odpowiedz wiadaoma

Snajper my wiemy że przegra, to pewnie on również to wie, po co wychodzi na ring nie weim, może dla $, może z innego powodu ;)
 
hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
Przede wszystkim chodzi o pieniądze i o prestiż. Jednak wielu znanych bokserów daję spore szanse Albertowi. Ciekawym stwierdzeniem popisał się Saleta mówiąc &#39;&#39; Dragon to dobry bokser, jednak ma spory mankament, jest nim mianowicie długie dochodzenie po uderzeniu ze strony przeciwnika, zupełnie inaczej walczy Adamek który po bombie, od razu przechodzi do kontrataku &#39;&#39;. Z resztą zauważyłem, że wszyscy znawcy dostrzegają u Alberta duży charakter i chęć do walki, ale jeszcze niestety &#39;&#39; słabą głowę&#39;&#39;.
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
nieweim po co wychodził, ale jakiś czs temu Sosnowski był w TVN Turbo w jakimś programie i redaktorek się go spytał czy woli przegrać z lepszym czy wygrac z gorszym, odpowiedz wiadaoma

Snajper my wiemy że przegra, to pewnie on również to wie, po co wychodzi na ring nie weim, może dla $, może z innego powodu ;)
No tak zastawcie domy, wszystkie oszczedności i dajcie na Kliczko :] Ja na przykład bede trzymał za niego kciuki i wierzył. Skoro ja wierze w zwycięstwo to on chyba tez?
Ma wielką szanse pokazać się światu tą walką. Gdyby nie wierzył w wygrana to po co by wychodził na ring? Ryzykować zdrowie dla kasy? Dostał szanse na walkę życia, a niektórzy wiedzą lepiej od niego, że przegra
 
hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
TRANSMISJA WALKI
Cały czas trwają negocjację o transmitowanie walki przez Polsat. W prawdzie wykupienie przekazu to zaledwie 100 tys. Euro, Polsat nie potwierdził jeszcze ostatecznej decyzji. Powodem jest transmitowanie w tym przedziale godzinowym koncertu TOP Trendy. Ostateczną decyzję poznamy najpóźniej w sobotę rano.
Powietkin o walce:
W pierwszej chwili kiedy dowiedziałem się z kim będzie walczył Witalij, uśmiechnąłem się. Albert jest mi znanym bokserem, miałem okazję z nim sparować całe lata temu. Wydaję mi się, że Kliczko nie wiele zyska wygrywając walkę, z kolei przegrywając ten pojedynek może stracić bardzo wiele. Nie wiem co kierowało Witalijem w wyborze przeciwnika, bowiem do wyboru miał chociażby Wałujewa, Tua czy Haye - chociaż Brytyjczyk zdecydowanie odmawiał. Małe szansę daje Dragonowi na wygranie walki, ponieważ Kliczko jest takim &#39;&#39;Ukraińskim taranem&#39;&#39; - niszczy wszystko co lekko opuszcza gardę. Nie uważam, że Polak nie jest zdeterminowany i nie skreślałbym Go na starcie, jednak znam dobrze braci Kliczko i wiem, że łatwo się nie poddadzą. Zapowiada się kawał dobrego boksu.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
HardSystem patrz wyżej, walka będzie tylko w c+


Snajper nie przesadzaj z tymi domami oszczędnościami, oczywiście ma wielkie szanse pokazać się światu, ale mieć szanse a wykorzystać ją... :razz:

z tym zdrowiem to też trochę na wyrost, przecież jak któremuś z nich poleci krew czy nabiją sobie parę siniaków to nic się nie stanie, zresztą taka praca :cool:

a co do tego wyjścia na ring to nie wiadomo co go zmotywowało, jakby każdy (nawet inny sportowiec) miał nie wychodzić na zawody z powodu z góry straconej pozycji to bu zakładów nie było ;)
 
hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
a co do tego wyjścia na ring to nie wiadomo co go zmotywowało, jakby każdy (nawet inny sportowiec) miał nie wychodzić na zawody z powodu z góry straconej pozycji to bu zakładów nie było ;)
Ja uważam tak. Sosnowski dostał ofertę wręcz nie do odrzucenia i jest to swego rodzaju sukces. Poza tym, Albert jest chętny skrzyżowania rękawic z Witalijem i widać to w każdym Jego czynie czy słowie. Nie wychodzi na ring z założeniem, że może przegrać, z resztą nie znam takiego boksera który właśnie takim tokiem myślenia by się posługiwał. Dragon nie może już nic stracić. Większej publiczności nie jest znany, więc sławy sobie nie zmarnuje. Ma już naście lat i wg. mnie jakiejś super walki w swojej karierze nie odbył. Ma chłopak zapał i determinacje, jest silny, dobrze zbudowany - 10 kg. lżejszy od Kliczko. Jest jeszcze jeden ważny szczegół - PAS ! tylko Gołota (śmiech) stanął przed taką samą szansą jak Albert. Jak to się skończyło ? 40 sek. i na deskach. Gdyby w tamtych latach forum by istniało, mielibyśmy podobny temat i podobne statystyki, jednak uważam, że Dragon wytrwa o wiele dłużej jak nasz Andrew i podejrzewam, że tanio skóry nie sprzeda...
Kliczko powiedział: &#39;&#39;Znokautuje Polaka na 97%&#39;&#39;. Tym samym zniechęcił mnie do Siebie. Nie chodzi o jakąś Polską dumę albo zazdrość. Chodzi o to, że Kliczko uważa się za burżuja wagi ciężkiej i na pstryknięcie palcami może powalić przeciwnika. Takie słowa powinny jeszcze bardziej zdeterminować Sosnowskiego.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom