>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Sosnowski vs Kliczko 29.05.2010.

Status
Zamknięty.
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Zalezy z jakim Kliczką by walczył Adamek. Ukrainiec jeśli nie ma wymagającego rywala to niewiele pokazuje, zreszta chciał sie bił z Polakiem ten jednak wolał Estrade i Arreole. Teraz cięzko będzie zorganizować taką walkę, Tomek walczy w USA, Kliczko ma papiery żeby walczyć w Niemczech. Polak jeśli wygrywa to obijając rywala i punktując runda po rundzie a nawet jeśli by walczyli na pseudo-gali w Niemczech nie ma szans żeby sędziowie dali mu zwycięstwo na punkty. Z drugiej strony żadnego mistrza zza oceanu aktualnie nie ma.
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Albert mimo duzo gorszych warunków walczył odważnie. Zobaczcie sobie inne walki typu Dawid z Goliatem to zobaczycie o co mi chodzi. Konkretniej chodzi mi o klinczy , było ich może 3-4 w całej walce co podkreśla tylko fakt że Albert chciał wygrać a nie przetrwać ! Brawo Albert i czekamy na Twoją następną walkę.
Dokładnie. Sam się spodziewałem że to będzie raczej walka w stylu celny cios i ucieczka lub klincz. Albert jednak chciał wygrać atakując Kliczko. Po walce powiedział, że byl juz zmeczony i wychodziły stare nawyki. Gotowy byl jeszcze walczyć po tym ciosie, ale przyznał że sedzia podjął dobrą decyzję.
Co do tych komentarzy, że Kliczko walczył dłuzej bo miały być zyski z reklamy są dla mnie smieszne. Okolo 5. rundy były widać ze Ukrainiec chciałby już skończyć, ale nie miał jak. Dragon to przetrzymał, niestety sił starczyło aż do 10. rundy.
Brawo za podjęcie rękawicy i ogromny hart ducha w ringu.
 
hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
Wydaję mi się, że Kliczko już po 2 rundzie wiedział co się kroi i nie za bardzo mógł sobie poradzić z szybkim i twardym Albertem. Należy wspomnieć o tym, iż Dragon parę razy doszedł do szczęki Witalija i nie były to wcale takie słabe uderzenia. Zdecydowanie w walce przeważał Kliczko. Miał prawie wszystko pod kontrolą. Był wyluzowany, spokojny...
Albert przez pierwsze cztery rundy, zdecydowanie pokazywał jak boi się Ukraińca, a jeżeli nie boi to przynajmniej ma do Niego wielki respekt. Witalij spokojnie i bez większej filozofii z każdą rundą osłabiał Polaka i to że Albert ustał niektóre bomby, jak chociażby ta z 6 rundy, świadczy o jego charcie ducha i mocnej bani ???? .
Oczywiście wygrał lepszy... Duży wpływ na walkę miała nie tyle różnica wagowa co wzrost i zasięg ramion. Kliczko w pełni kontrolował sytuacje zasłaniając się barkiem, co sprawiało, że wyprowadzenie szybkiej kontry, chociażby lewym sierpem, nie sprawiało problemu. Albert gimnastykował się, żeby dojść do samego korpusu a co dopiero twarzy Ukraińca.
Brat Kliczki powiedział: &#39;&#39;Nie Witalij wyprowadził więcej ciosów, ale więcej ciosów Witalija przedostało się przez blok - a to chyba ważniejsze...&#39;&#39;. Co racja to racja, ale ostatnimi przeciwnikami Witalija, byli sami &#39;&#39;obrońcy&#39;&#39;. Nie atakowali w ogóle, tylko się bronili i czekali na gong kończący rundę.
 
kosmita28 30

kosmita28

Użytkownik
Ale dlaczego kierwa tej walki nie było w polskiej telewizji??????? POlsat sport wolał puścic jakies stare powtórki niż pokazać walkę Polaka o pas.
To są jakieś kpiny
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Polsat Sport mógł kupić to walkę bez problemu, ale niestety w tym samym czasie jest TOP Trendy i zdecydowali że nie będą tzw. odbierać sobie widzów.
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Ale dlaczego kierwa tej walki nie było w polskiej telewizji??????? POlsat sport wolał puścic jakies stare powtórki niż pokazać walkę Polaka o pas.
To są jakieś kpiny
Sam sobie odpowiedz na to pytanie, czy ważniejsza jest walka Pudziana, Top Trendy i Górniaczka co śpiewa &quot;Dziwny jest ten świat&quot; przerywany reklamami czy walka która przeszła do historii jako walka Davida z Goliatem, która hańby i pośmiewiska jednemu z nich nie przyniosła. (jak się spodziewano)
POLSAT=komercha ;) tyle w temacie

Szkoda, że wielcy mistrzowie odeszli albo już są wrakami jedynie boksują żeby coś spłacić (Holyfield , alimienty........ 15 dzieci :grin: ).
Swoją drogą, jakby dać Dragonowi jakiegoś dobrego gościa o podobnych parametrach (wzrost, zasięg) nie wiem Ruiza np było by na co popatrzeć ;)
Jeszcze raz szacunek dla Ciebie Dragon, za wyjście do ringu, za nie klejenie się w klincz, za wolę walki i hart ducha :!: :!:
Teraz poczekajmy co zrobi Adamek &quot;Quickhands&quot; z Grantem
 
hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
Sam sobie odpowiedz na to pytanie, czy ważniejsza jest walka Pudziana, Top Trendy i Górniaczka co śpiewa &quot;Dziwny jest ten świat&quot; przerywany reklamami czy walka która przeszła do historii jako walka Davida z Goliatem, która hańby i pośmiewiska jednemu z nich nie przyniosła. (jak się spodziewano)
POLSAT=komercha ;) tyle w temacie
Zgadzam się z ta wypowiedzią. Akurat widziałem ten występ przerwany reklamami ???? .
Z nieoficjalnych źródeł:
Jest parę opcji, dla Dragona - dalsze walki.
Sinan Samil Sam - rozmowy z Dragonem trwały krótko, nie wiadomo czy doszło do porozumienia, obydwie strony milczą.
Angel Manfredy - chyba jedna z większych bzdur jakie ostatnio przeczytałem. Do walki podejrzewam, że nie dojdzie ????
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Ja też się zgadzam, no ale cóż Polsat tak zadecydował. Dla mnie od dawna ta telewizja to DNO, w końcu pokazują jaką są TV podczas filmów kiedy reklamy trwają dłużej niż film.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Polsat nie mógł pokazać walki, ponieważ prawami do pierwokupu transmisji walk braci Kliczko dysponuje Canal+, który zdecydował się ją pokazać, więc Polsat nie miał nic do powiedzenie ;)
 
kubuevil 77

kubuevil

Użytkownik
Ogólnie w wadze ciężkiej nastały &quot;ciężkie&quot; czasy. To nei te same walki kiedy był Ruiz, Tyson czy Gołota. Wtedy to Andrzej miał przeciwników, o zdobycie pasa wcale nie było tak łatwo.
a teraz każdy może walczyć w wadze ciężkiej np Adamek i uważam , że Adamek się w tej wadze cieżkiej sprawdzi ale tylko dlatego, że znalazł się w niej w takich czasach jakie są. Gdyby trafił na lata 90&#39; to mysle, że przegrałby z wiekszością bokserów jacy wtedy zawodowo walczyli w wadze cieżkiej, ba sądze nawet że nie miałby szans z Gołota.
i wydaje mi się, że stąd sie bierze większa sympatia do Gołoty i do tego co zrobił , a raczej próbował zrobić, gdyz doceniamy jakich miał przeciwników i walki Andrzeja jeśli trwały długo to były widowiskowe. Osobiście uważam, że Adamek jeśli nie popracuje nad ciosem kończącym to nie szybko sie przejedzie jak Pudzian w MMA.

to takie moje uwagi co do wagi cieżkiej i tego, że kiedys byla bardziej widowiskowa i lepsza.

Co do walki Sosnowskiego to miałem przyjemnosć ją oglądać i usypiałem z każdą kolejną rundą. Sosnowski cos tam próbował ale lepiej niż zadawanie ciosów wuchodziły mu uniki. Fajnie że dał zarobic i nie leżał na deskach w ciągu 4 rund ale mogło byc blisko.
Uważam, że to, że Kliczko ma pas w wadze ciężkiej świadczy to tylko o tym jak waga ta zeszła na psy.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Dokladnie nie raz to juz pisalem. Ale z tym Johnem &#39; nudziarzem&#39; Ruizem nie przesadzałbym wymieniając go. Juz lepsi od niego zabijaki jak Puha czy Sanders. Lata 70-80-90 to była waga cięzka teraz to juz niesetty tylko nazwa. Tyson w wieku 20 lat tłukł takich gości jak Kliczko. Wtedy nawet sie nie zastanawialem tylko wstawalem o 3-4 rano by ogladac walki mimo , że się musialo rano wstac. Ahh aż ciary przechodza jak pomysle jak efektowna i mocna byla wtedy królewska kategoria.

Co do walki Alberta. Coż, nie sympatyzuje z nim ale i tak zgadzam sie z Pindera , że Sosnowski pokazal w tej walce 110% swoich mozliwosci. PRzez nawet moment Kliczko nie byl zagrozony ale ruchliwy Polak nie dal sie szybko znokautowac pokazal serce do tego sportu. Jednak to byla walka jednego ciezkiego i kwestia czasu byl nokaut. Fajnie by bylo gdyby wkoncu Haye zamknal pysk i stanal do walki z Kliczko. To juz sie robi nudne zeby tacy pieściarze mieli pasy tak dlugi czas. Kiedys Niemcy kochali Tigera, teraz maja swoich Ukraincow. Wogole wszystko sie przewrócilo, kiedys wielki boks waga ciezka kojarzyla sie glownie z walkami w Stanach a teraz...
Coz wiara w ten sport poozostaje , ze powoli ta kategoria sie odbuduje.
 
hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
Dawna waga ciężka miała to do siebie, że walczyła w niej elita bokserska. Walki był pasjonujące i naprawdę mocne. Nie uważam, że dzisiejsza waga jakoś kurde mocno odstaję. Fakt, wielu zawodników ma duże problemy z aklimatyzacją i wspinaniem się na wyższe stopnie. Dlaczego tak to wygląda ? Czasy i szkoła się zmieniła. Kiedyś trening bokserski polegał na trenowaniu siły i kondycji. Biegałeś po 5 km. a potem nawalałeś młotkiem w starą oponę. Dzisiaj ? Dziś masz trend na trenerów. Każdy od czego innego. Jeden od ciosów, drugi od siłowni, trzeci od techniki. Tak jest w wielu przypadkach. W ogóle aby zostać bokserem zawodowym potrzeba o wiele mniej argumentów jak w latach świetności wagi ciężkiej. Teraz na pseudo galach zawodowych, walczą byle &#39;&#39;janki&#39;&#39; z siłowni. 3 lata trenował i startuje do zawodówki, bo ? Bo pokonał 5 sparingpartnerów pod rząd i znalazł sobie promotora. Takie same czasy nastały w każdej dziedzinie sportu. Sama formuła MMA, która do niedawna kulała w Polsce, teraz trenuje 50% dobrych solidnych fajterów i 50% pseudo pudzianów, co po walce z najmanem sobie karnet kupili. Szkoda, że tak jest, bowiem kiedyś, jak oglądało się gale z USA, Niemiec czy nawet Polski - boks bylo czuć nawet przed tv, teraz ? Teraz widać albo samych sponsorów wiszących dookoła ringu, albo bokserka, który po walce pojedzie do telewizji i zacznie promować nową kolekcje własnych perfum... Komercja większa jak ring... ;/
 
kubuevil 77

kubuevil

Użytkownik
I w dodatku ten Don King! on trzyma w łapach to wszystko. i smieszne jest, że przed walka powiewa tymi Swoimi flagami państw i szczerzy ta morde! Wkurza mnie on, każdy tańczy jak on zagra.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
HardSystem

Śmiesznie zabrzmiało , że &#39; waga ciezka miala to do siebie , ze walczyla w niej elita bokserska&#39; . Sama waga ciezka nie na darmo jest zwana &quot; królewską&quot; gdyż w tej walce leży najwieksza ogladalnosc pieniadze i prestiz. Co do treningu tez bym tak nie podchodzil Wielu trenerow popatrz dzisiejszych bokserow trenowalo wlasnie tamtejszych mistrzow wiec argument raczej do kosza.
Poprostu jakos moze trudniej sie wielkim talentom przebic nie wiem ubytek jest widoczny. Niegdys o pas moglo aspirowac z 10 zawodnikow dzis na mistrza nadaje sie na palcach jednej reki. Gdy sobie przypominam jakim wariatem byl Pouha czy walke Goloty z Sandersem gdy krew pryskała na trójke sedziowska to aż żal sie robi.
Porównac łatwo teraz w pierwszej 10-tce sa tacy zawodnicy jak Johnson, Powietkin czy w niektórych rankingach nawet Austin , ten sam co walczyl z GOłota.
Kiedys? Tyson, Holyfield,LEwis,Moorer,Foreman czy Bowe. KAzde z tych nazwisk to legenda boksu. Ale coż....
Troche po &#39; oftopowalismy&#39; najwyzej mody przeniosa do tematu o boksie glownie.
 
hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
HardSystem
Śmiesznie zabrzmiało , że &#39; waga ciezka miala to do siebie , ze walczyla w niej elita bokserska&#39; . Sama waga ciezka nie na darmo jest zwana &quot; królewską&quot; gdyż w tej walce leży najwieksza ogladalnosc pieniadze i prestiz. Co do treningu tez bym tak nie podchodzil Wielu trenerow popatrz dzisiejszych bokserow trenowalo wlasnie tamtejszych mistrzow wiec argument raczej do kosza.
Poprostu jakos moze trudniej sie wielkim talentom przebic nie wiem ubytek jest widoczny. Niegdys o pas moglo aspirowac z 10 zawodnikow dzis na mistrza nadaje sie na palcach jednej reki. Gdy sobie przypominam jakim wariatem byl Pouha czy walke Goloty z Sandersem gdy krew pryskała na trójke sedziowska to aż żal sie robi.
Porównac łatwo teraz w pierwszej 10-tce sa tacy zawodnicy jak Johnson, Powietkin czy w niektórych rankingach nawet Austin , ten sam co walczyl z GOłota.
Kiedys? Tyson, Holyfield,LEwis,Moorer,Foreman czy Bowe. KAzde z tych nazwisk to legenda boksu. Ale coż....
Troche po &#39; oftopowalismy&#39; najwyzej mody przeniosa do tematu o boksie glownie.
Elita, wówczas było to widać, ranking był jasny i przejrzysty. Dziś tą elitę w większości zajmują bokserzy, którzy w tamtych czasach nie za bardzo by się odnaleźli.
Treningi, oczywiście trenerzy są nieśmiertelni, chodzi mi raczej o taki rodzący się trend.
A co do tych walk pełnych sportowej nienawiści i krwi. Tamte czasy już nie wrócą. Teraz jak pięściarzowi lekko kapnie krew z nosa - sędzia przerywa pojedynek, jak jakiś bokser zostanie lekko zamroczony i upadnie - nawet już się go nie liczy, tylko przerywa pojedynek... tak można by długo wymieniać.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
I w dodatku ten Don King! on trzyma w łapach to wszystko. i smieszne jest, że przed walka powiewa tymi Swoimi flagami państw i szczerzy ta morde! Wkurza mnie on, każdy tańczy jak on zagra.
akurat King w obecnej wadze ciężkiej ma mało do gadania. Meehan i Walujew raczej pasów już nie zdobędą a to chyba jedyne realne nadzieje Kinga. Ja tam wolał bym aby King dalej szczerzył te swoje zeby i wymachiwał tymi flagami ale by tylko poziom wagi ciężkiej był taki jaki kiedyś był głównie dzięki niemu. o Rungle in the Jungle zapomniałeś ?? po za tym miał pod swoimi skrzydłami m.in Tysona , Holmesa , Holyfielda , Ruiza , Rahmana , Byrda czy Gołote. Sama elita.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom