>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info SPAM - wpisujecie tutaj kto spamuje

B 0

boskiwojtek

Użytkownik
dumell1

Dołączył: 27.08.2008
Posty: 0

Platne typy za darmo ?

Witaj!

Zapraszam cię na całkiem nowy serwis http://wwasdasdapl/
na którym znajdziesz płatne typy całkowicie za darmo dla wszystkich od zaraz wystarczy się zarejstrować i wejść na forum

Sprawdź sam!

Jeśli chcesz regularnie ogrywać bukmacherów , mieć stały przypływ gotówki i cieszyć się z wygranych kuponów wejdź na http://asdasdasdas.pl/ i zarejstruj się.

Nie masz nic do stracenia a jedynie możesz zyskać !
 
adizg 6

adizg

Użytkownik
Witaj !
Chciałem Ci przedstawić najlepszy typy w sieci ostatni tydzien zakonczony z plusem 250% !!!
Typy calkowicie za darmo do końca grudnia wystarczy tylko wejść na :
&quot;strona&quot;
zarejstrowac sie i wejść na forum gdzie znajziesz najlepsze typy w sieci za darmo !
Sprawdź sam nic cie to nie kosztuje a jedynie możesz zyskać. Zobacz jak łatwo można zarobić grając tymi typami. Sam nimi gram i jestem zadowolony w 100% !

Zgredek010
 
jack4show 30

jack4show

Użytkownik
Prywatna Wiadomość: Typy
Odbiorcy: icyk84, Jack4show, Jakubb23, jarassniedwa, jojko
Dzisiaj, 15:54
michci0o

Dołączył: 09.12.2008
Posty: 0

Typy
Witaj !
Chciałem Ci przedstawić najlepszy typy w sieci ostatni tydzien zakonczony z plusem 250% !!!
Typy calkowicie za darmo do końca grudnia wystarczy tylko wejść na :
[strona]
zarejstrowac sie i wejść na forum gdzie znajziesz najlepsze typy w sieci za darmo !
Sprawdź sam nic cie to nie kosztuje a jedynie możesz zyskać. Zobacz jak łatwo można zarobić grając tymi typami. Sam nimi gram i jestem zadowolony w 100% !
BAN DLA TYPA ! ZAPLACI SLONO ZA TE PLATNE TYPY HEHE ????
 
G 46

ghs

Użytkownik
Czy nie można jakiegoś rozwiązania systemowego wprowadzić? Na swoich forach mam na przykład taką regułę - jeśli ktoś ma zero postów i wysyła post lub PM-kę zawierającą odnośnik do innej strony, to z automatu jest ban. Wycięło to 95% spamerów i jest spokój.
 
adizg 6

adizg

Użytkownik
Cześć!!!

Słyszałeś o forum strona* ???


Na FORUM znajdziesz:

- sporo KONKURSÓW

-zostali zatrudnieni profesjonalni TYPERZY ( skuteczność około 80% - beż żartów

-powstały dwa bardzo ważne działy: TYPY V.I.P oraz FIX ( czyli ustawki - codziennie podawany jeden ustawiony mecz, z kursem ponad 2.00 )

-typy-użytkowników

-analizy meczy z każdej ligi



Wszystko to znajdziesz i wiele więcej na


PS: W Forum jednym słowem zostało włożone sporo kasy, żeby ułatwić wygrywanie typerom



ZAPRASZAMY !!
kolekcjoner35
 
G 0

gigakillerm20

Użytkownik
Prywatna Wiadomość: czesc
Odbiorcy: everton, fruwacz_20, GiGaKillerM20, ginciu, Glowaa
Dzisiaj, 09:08
miano11

Dołączył: 12.12.2008
Posty: 0

czesc
musisz miec konto w bwin lub bet365 i kase tam i z moneybookers to samo
podaje typy live
a kursy sa od 2,00 tylko i wylacznie
skutecznosc 100% (kolega pracuje w bwin i ma info)
po meczu chce 30zl na moneybookers gg XXXXXXXXXXXXX
ODPOWIADAM TYLKO NA GG,TUTAJ NA PRIV NIE ODPISUJ
Rozmowa z gg:
To, że jestem początkujący w typowaniu to nie znaczy, że głupi. W necie jest pełno naciągaczy, szkoda mi Ciebie.
XXXXX9:47:12
aha
XXXX9:47:16
i myslisz ze jestem naciagaczem?
Ja 9:47:25
no tk a kim
XXXX9:48:25
to sie mylisz grubo
Ja 9:48:47
to opowiadaj mam czas
XXXX 9:49:01
nie mam o czym?
Ja 9:49:09
jak to nie masz
XXXX 9:49:17
no spierdalaj oszuscie i mi dał &lt;blok&gt;

 
mateuszm 1

mateuszm

Użytkownik
Użytkownik sidor3 jest naciągaczem i lepiej szybko go zbanować zanim ktoś straci kasę.
Rozsyła wiadomości na PW
hej mam sposob na pewne wygranie kasy w bwin chetny? pisz ggxxx i nie mysl ze chce wpierw jakas kase!wpierw ty wygrywasz!

musisz miec konto w bwin lub bet365 i kase tam i z moneybookers to samo
podaje typy live
a kursy sa od 2,00 tylko i wylacznie
skutecznosc 100% (kolega pracuje w bwin i ma info)
po meczu chce 30zl na moneybookers gg xxxx
Czyli widać to co w poprzednim poście, multikonto.
 
bufu 105

bufu

Użytkownik
dostałem coś takiego
Dzisiaj, 18:50 buki21
Oczekuje na aktywację

Dołączył: 22.11.2008
Posty: 0


- najlepsze forum w sieci
- najlepsze forum w sieci

Vader // BAN
 
S 0

starosta

Użytkownik
dosyć! moderator reklamuje inne fora (tak Vader Ty, tylko już Ci koledzy pokasowali bo im wstyd było..), inni użytkownicy spamują w temacie... Niech ktoś zrobi porządek.. http://forum.bukmacherskie.com/showthread.php?p=797132#post797132
Vader // #1 sam usunąłem swój post. starosta ad#1 zuch! ???? sam sie zreflektował i błąd naprawił.
#2 nie podałem żadnego linka ani pełnej nazwy. To tak jakbym napisał na innym forum, że info jest na &quot;FB&quot;. A to jest zdecydowana różnica kolego. ad#2 pierwszy wynik po wpisaniu &quot;niepełnej nazwy&quot; ze słowem &quot;forum&quot; w googlach daje każdemu odpowiedz o co chodziło..
#3 forum jest w języku obcym. Nie polskim... ad#3 aaa Ty tylko w rodzinnym? Widzisz, ja też nie tylko w rodzinnym
#4 usunąłem zbędne posty.
ad#4 dzięki ????
stary wyjadacz jemjogurt mimo że czytać umie (pisać na bank umie) to ma w poważaniu drukowane &quot;Jetbull wpisujemy tylko RAZ info o HH- inne posty= KARTKA!!!&quot; i lubi popisać co mu leży na sercu tutaj: http://forum.bukmacherskie.com/showthread.php?t=10240&amp;amp;page=31

czyli nic sie nie zmieniło od czasu kiedy tu zaglądałem ????
witajcie chłopaki ????
????

starosta.
Vader // Dziękuję Tobie, że poinformowałeś wszystkich o tym. Jest opcja &quot;raportuj post&quot;. Każdy członek ModTeamu by otrzymał Twoje zgłoszenie.
Miło, że zawitałeś na forum ponownie i już szukasz &quot;rewelacji&quot;.
Pozdrawiam

starosta: Faktycznie mogłem użyć tej opcji ???? na drugi raz właśnie tak zrobie.
Również mi miło że zawitałem, aczkolwiek rewelacji bym się tutaj nie spodziewał :spokodfhgfh:
peace
Vader // no ;) :***
 
Do góry Bottom