>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Speedway Ekstraliga 2010 - playoffs + baraże

Status
Zamknięty.
jawek 313

jawek

Użytkownik
Dla waszej informacji, w betgun jest 0-14 na remis po kursie 10.00 i pobrałem właśnie taki zakład, bo 5.75 w sportingbet to lekka przesada ???? Ogólnie betsafe znów dał promocję, bo dał Troy - Kasprzak 2 @ 2.00, po 15 minutach było już 1.40. Ogólnie dzisiaj fajnie wygląda Tarnów +28, nie sądzę, by znów Unia L. wygrała tak wysoko, a możliwe, że bedzie 46-44 ????
 
K 65

konji

Użytkownik
A tak zupełnie na marginesie, wie ktoś może jak będzie wyglądała sytuacja awansu, gdy np. w Gorzowie i Toruniu spotkania zakończą się remisami (w dwumeczach rzecz jasna)? Zadecyduje kolejność po rundzie zasadniczej, czy punkty zdobyte na wyjeździe...? ????
 
pierzakrys 178

pierzakrys

Użytkownik
Na poczatek Wielkie gratulacje mojej druzyn ie )Falubaz), która wygrała w Gorzowie i z 1 miejsca w Po bedzie walczyla o medal. Szczeze mówiac myślalem, że gorzów wygra, ale widac że sport jest nieprzewidywalny. Ten mecz pokazał dobitnie ze PO jest wielce niesprawiedliwe. Druzyna która przez całą faze zasadnicza jezdzila równa przez wypadek jednego ze swoich Asów wypada z rozgrywek, które powiny zaprowadzic ich moim zdaniem jako kibica z południa do medalu. Jk widac los plata rózne figla i Stal po raz kolejny zostaje wykluczona przez Falubaz i widzę w tym tylko winę Gapy i Zagara, którzy sprawili sie naprawdę dużo poniżej oczekiwań. to tyle w temacie i mam nadzieje że wrocek wygra w Toruniu prawdopodobnie w środę. ????
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Na poczatek Wielkie gratulacje mojej druzyn ie )Falubaz), która wygrała w Gorzowie i z 1 miejsca w Po bedzie walczyla o medal. Szczeze mówiac myślalem, że gorzów wygra, ale widac że sport jest nieprzewidywalny. Ten mecz pokazał dobitnie ze PO jest wielce niesprawiedliwe. Druzyna która przez całą faze zasadnicza jezdzila równa przez wypadek jednego ze swoich Asów wypada z rozgrywek, które powiny zaprowadzic ich moim zdaniem jako kibica z południa do medalu. Jk widac los plata rózne figla i Stal po raz kolejny zostaje wykluczona przez Falubaz i widzę w tym tylko winę Gapy i Zagara, którzy sprawili sie naprawdę dużo poniżej oczekiwań. to tyle w temacie i mam nadzieje że wrocek wygra w Toruniu prawdopodobnie w środę. ????
Całe życie jest wielce niesprawiedliwe,nie tylko PO;) Gorzów miał 2 asów,jeden złapał kontuzję i wyniku nie ma. Ja jako kibic Polonii mógłby napisać,że gdyby nie kontuzja Emila to bylibyśmy w PO a nie w barażu o utrzymanie..Taki to już sport niestety,że kontuzje są częste i dotkliwe. Ale myślę,że poprostu zawodnicy Falubazu jeżdżą o wiele lepiej niż w pierwszej części sezonu i nawet z Nikim Stal tego dwumeczu by nie wygrała. Więc gratulacje dla ZG.
Mecz w Toruniu odwołany,ale będzie ciekawie w powtórce,bo Apator i Betard rozdadzą karty. Jeśli wygra 59-31 to będzie na 2 miejscu za ZG,a przed Lesznem i Tarnowem. Wtedy w dwumeczu z Lesznem jeździ rewanż u siebie. Jeśli wygra Toruń mniejszą ilością pkt to traci handicap stadionu w rywalizacji z Lesznem a dodatkowo Falubaz jedzie z Wrocławiem. Może też Wrocław wygrać w Toruniu,wtedy ma 1.miejsce,Falubaz drugie,Leszno trzecie a Tarnów 4. Więc opcji jest jeszcze wiele,czekamy do środy.pozdro dla wszystkich fanów Polonii:grin:
 
pierzakrys 178

pierzakrys

Użytkownik
dlatego widać, ze drużyna musi być równa a nie z 2 asami gdzie jak jeden łapie kontuzje to po drużynie. Mam nadzieje, że w Po trafimy na Toruń, którym trudno na przyciemnym jest. A co do PO to mam nadziej, że to się zmieni i rozgrywki będą bardziej sprawiedliwe, ale PO są sa takie same dla wszystkich, a Greg i Gollob pokazali na prawdę mino uprzędzeń kibiców bardzo fajne gesty ???? .
I JESZCZE JEDNO WIELKIE BRAWA DLA GOLLOBA to co robi na torze to majstersztyk ???? chociaż innego wyniku u niego sie nie spodziewałem. Przepraszam jesli kogos urażę, ale przypomniał mi się napis z transparentu w Zg. &quot;Gdzie wy do czwórki Gorzowskie ogórki :p&quot;
 
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
Macie rację. Po raz kolejny powtarza się, że PO nie są sprawiedliwe. Nigdy się za bardzo nie zastanawiałem, co mogłoby być lepsze, ale może gdyby punkty z rundy zasadniczej nadal liczyły się w najważniejszych meczach, to nie byłoby aż tak źle? Wtedy opłacałoby się jechać na maxa w każdym meczu i ominęlibyśmy kombinowanie ile punktów potrzeba, by zająć &quot;odpowiednie&quot; miejsce i trafić na &quot;odpowiedni&quot; zespół. Coś trzeba zrobić z systemem rozgrywek i mam nadzieję, że &quot;mądre&quot; głowy nie wymyślą czegoś głupszego od tego co mamy obecnie.
Mało kto pewnie przypuszczał, że po pierwszych spotkaniach w PO na prowadzeniu będzie Falubaz. Oczywiście blisko tego byli leszczynianie, którzy dość pechowo przegrali w Tarnowie i wtedy to podopieczni Romana Jankowskiego znajdowaliby się na szczycie. Co do Gorzowa, to po raz kolejny ta ekipa bardzo szybko żegna się z ligą. Na nic okazało się sprowadzenie Pawlickiego czy Pedersena. Jak widać kontuzja jednego z liderów wszystko może zawalić, a po meczu w Zielonej Górze wyglądało to nieźle. Falubaz w porę się obudził i teraz bardzo szybko mogą znaleźć się w finale. Patrząc na cały sezon, to nie wiem czy zasłużenie, ale taki mamy system rozgrywek.
Ciekawa sytuacja powstała na skutek wygranej Falubazu. Chyba mało kto może teraz powiedzieć, że Wrocław będzie chciał w Toruniu się podłożyć. Wygrana Apatora dwoma lub więcej punktami sprawia, że Toruń jedzie z Falubazem, a Wrocław a Lesznem. Trafienie na Byki to prawie wyrok ???? Dlatego teraz Sparta będzie jechać na maxa. Ich wygrana na MotoArenie sprawi, że pojadą z Tarnowem, a więc idealny układ. Najprawdopodobniej Toruń wygra różnicą 2-12 pkt, bowiem jeżeli wygrają 14 pkt lub wyżej (do 26 pkt) to Apator trafi na Leszno, a w innym wypadku na Zieloną Górę. Przypuszczam, że wolą jednak Falubaz :razz: Tak czy inaczej, to raczej Toruń rozdaje kary i wybiera sobie rywala, bo w wygraną Wrocławia nie wierze. Będzie się działo :grin:
 
poznaniak 128

poznaniak

Użytkownik
Coś czuje że głowy polecą w Gorzowie. Komarnicki nie wytrzyma tego. Coś czuje że Gorzów się bardzo wzmocnij teraz i w końcu zdobędą medal.. Komarnicki nie wytrzymuje że Gollob i Nicki zarabiają zapewne tyle co 4 zawodników Falubaz (jak nie więcej).. A medalu dalej nie ma... i w Lubuskim bez zmian: FALUBAZ PANY ...
 
B 41,5K

bosky

Użytkownik
Ciekawa sytuacja powstała na skutek wygranej Falubazu. Chyba mało kto może teraz powiedzieć, że Wrocław będzie chciał w Toruniu się podłożyć. Wygrana Apatora dwoma lub więcej punktami sprawia, że Toruń jedzie z Falubazem, a Wrocław a Lesznem. Trafienie na Byki to prawie wyrok ???? Dlatego teraz Sparta będzie jechać na maxa. Ich wygrana na MotoArenie sprawi, że pojadą z Tarnowem, a więc idealny układ. Najprawdopodobniej Toruń wygra różnicą 2-12 pkt, bowiem jeżeli wygrają 14 pkt lub wyżej (do 26 pkt) to Apator trafi na Leszno, a w innym wypadku na Zieloną Górę. Przypuszczam, że wolą jednak Falubaz :razz: Tak czy inaczej, to raczej Toruń rozdaje kary i wybiera sobie rywala, bo w wygraną Wrocławia nie wierze. Będzie się działo :grin:
wniosek z tych słów jest jeden i znaczący - przy takim samym handicapie, jak dzisiaj należy w ciemno stawiać Wrocek, może nawet za większą kasiorę ????
co do gorzowian - tutaj w przeciwieństwie do poprzednich sezonów powód jest jasny i widoczny:
a) szpital (z Nickim i Pawłem Z.) byłoby o niebo lepiej, a dodajmy upadku Zagara i Gapy
b) zupełnie inny tor. W zwycięskim składzie zmian się nie robi, podobnie w dobrze przygotowanym torze.
 
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
wniosek z tych słów jest jeden i znaczący - przy takim samym handicapie, jak dzisiaj należy w ciemno stawiać Wrocek, może nawet za większą kasiorę ????
Dokładnie. Z niecierpliwością czekam na środową ofertę. Przypuszczam jednak, że będzie ciężko o taką linię, ale +12 też by wyglądało dobrze ????
 
niccolo7 1,8K

niccolo7

Użytkownik
Apator Toruń - Sparta WTS Wrocław - Sparta WTS Wrocław +14 # 2,125 Sportingbet Unieważniony
Wielka szkoda, że mecz został przełożony, bo przy wczorajszych wynikach było by wielce prawdopodobne, że te hc by wszedł. Na powtórkę niestety raczej nie ma się co już spodziewać tak wysokiej bariery, bo nie będzie potrzebna obu zespołom.
Co do pozostałych spotkań to jestem mocno zaskoczony wynikiem z Gorzowa. O ile obstawiałem Zielonogórzan jako zwycięzcę tego dwumeczu, to liczyłem również, że Stal wejdzie do półfinału jako lucky loser. Stało się jednak inaczej i podopieczni CzeCze mogą rezerwować bilety na wakacje. ciekaw jestem co mają teraz do powiedzenia kibice z Gorzowa, którzy po pierwszym ćwierćfinałowym meczu (a niektórzy od początku ligi) byli tak pewni awansu do finału i &quot;wieszali&quot; już sobie medale na szyję. Jak się okazało samym genialnym Gollobem i próbującym go wspierać juniorem Pawlickim medalu się nie zdobędzie. Zobaczymy co zrobi teraz prezes Komarnicki, ale mam nadzieję, że nie &quot;strzeli focha&quot;, zabierze zabawki i skończy przygodę ze speedwayem. Myślę jednak, że ten sezon dla panów Zagar, Ruud, Gapiński czy Gustafsson, był ostatnim jako broniących barw gorzowskiej Stali. Pewnie wszystko było by inaczej gdyby był Nicki, ale co poradzić, taki jest żużel i kontuzję czołowego zawodnika trzeba wkalkulować w ryzyko.
W drugim meczu zaskakująco dużo problemów sprawił Tarnów leszczyńskim Bykom. Niby ekipa z Mościc miała jednego lidera w osobie Kaspera, ale dzięki ciułaniu po kilka &quot;oczek&quot; przez resztę zespołu, długo udawało im się trzymać w kontakcie. Padli dopiero w nominowanych, ale i tak brawa dla nich za podjęcie walki na trudnym torze. Kibiców z Leszna może martwić obniżka formy przez dwóch dotychczasowych liderów, Hampela i Kołodzieja, którzy pojechali zdecydowanie poniżej swoich możliwości.
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
To znaczy teraz mozna sobie gdybać co by było gdyby... Prawda jest taka, że każda drużyna pozbawiona jednego ze swoich liderów nie miałaby czego szukać w PO.

Mamy taki system jaki mamy, przypomnę że ten poprzedni - obowiązujący zresztą w zarówno w I jak i II lidze - z zaliczaniem pkt z rundy zasadniczej także miał swoich zwolenników i przeciwników, bowiem kilka meczów już pod koniec rundy odbywało się tylko dlatego że odbyć się musiało. Wg mnie najsprawiedliwsze było by zachowanie obecnej formuły ale wzorem Anglii z zeszłego sezonu dodawanie swoistego handicapu punktowego dla zwycięzcy rundy zasadnniczej. Wówczas wszyscy walczyliby do upadłego juz od początku rozgrywek. Z tym, że tak jak już pisałem to tylko gdybanie. Nawiasem mówiąc Stal wczoraj na ZZ &quot;zarobiła&quot; 9 oczek jak policzył trener Czernicki. Przed tygodniem 4, w sumie 13 pkt. Raczej z Nickim byłoby koło 20 i już kazdy może sobie odpowiedzieć dlaczego stalo sie tak a nie inaczej.

Co do Aniołów to teraz mają karty w ręku. Także wydaje mi się, iż będą chcieli uniknąć w półfinale leszczynian a zatem wygrają rewanż ze Spartą w przedziale 4-12 pkt co zapewni im awans jako LL i dwumecz z Falubazem. Raczej nie chce mi się wierzyć w wygraną Wrocka na MotoArenie a zatem taki scenariusz jest najbardziej prawdopodobny. Tak jak podkreślali poprzednicy pewnie buki juz takiego handi nie wystawia jak to mialo miejsce w dniu wczorajszym (12-14) ale pożyjemy zobaczymy...

Wielkie brawa także dla Tarnowa za ogromna wolę walki i jazdę do końca. Powiem więcej, takie a nie inne rezultaty PO spowodują że Unia wyprzedzi w końcowej tabeli Gorzów i zajmie ostatecznie 5 lokatę - co dla beniaminka jest osiągnięciem bardzo pozytyywnym.

Także czekamy do środy i jakie handi wystawią bukmacherzy na Wrocek :cool:
 
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
Jest jeszcze taka opcja, że Wrocław będzie na siłę jechać słabo, aby przegrać więcej niż 14 punktami. To byłaby już totalna komedia... Toruń będzie hamował, bo nie chce wygrać więcej niż 13 punktami, a Wrocław też będzie hamował, bo chce przegrać wysoko ???? Mega jaja. Ja bym z graniem tego meczu czekał do samego końca, bo jeszcze się okaże, że nagle &quot;odechciało&quot; się jechać np. Bjerre czy Crumpowi. Mam tylko nadzieję, że nie posuną się do walkowera.
 
jawek 313

jawek

Użytkownik
Mecz w Toruniu odwołany,ale będzie ciekawie w powtórce,bo Apator i Betard rozdadzą karty. Jeśli wygra 59-31 to będzie na 2 miejscu za ZG,a przed Lesznem i Tarnowem. Wtedy w dwumeczu z Lesznem jeździ rewanż u siebie. Jeśli wygra Toruń mniejszą ilością pkt to traci handicap stadionu w rywalizacji z Lesznem a dodatkowo Falubaz jedzie z Wrocławiem. Może też Wrocław wygrać w Toruniu,wtedy ma 1.miejsce,Falubaz drugie,Leszno trzecie a Tarnów 4. Więc opcji jest jeszcze wiele,czekamy do środy.pozdro dla wszystkich fanów Polonii:grin:
Unia Leszno jako zwycięzca rundy zasadniczej będzie zawsze drugi mecz jeździć u siebie, tak jest w regulaminie rozgrywek.
Mam tylko nadzieję, że nie posuną się do walkowera.
by robson
Jeżeli będzie walkower to awans ma Tarnów...
faktycznie, przegrana Wrocławia pow. 26 pkt oznacza dla nich wakacje, sorry mój błąd / Robson_26
 
poznaniak 128

poznaniak

Użytkownik
Czytam że Apator będzie chciał trafic na Falubaz w półfinale... Już od 2-3 spotkań w Zielonej Górze, Apator zostaje tam rozgromiony. Widac jak zielonogórski owal im nie leży... Ale chyba lepiej trafic na Falubaz niż na Byków ????
 
jawek 313

jawek

Użytkownik
Potrzebuję pomocy kogoś kto wczoraj obstawiał w Expekt- Janusz Kołodziej - Bjarne Pedersen (+3,5), bo Expekt mnie oszukuje i sądzi, że wydawało mi się, że był Bjarne a tak naprawdę był od początku Sebastian Ułamek.
 
B 41,5K

bosky

Użytkownik
Co do pozostałych spotkań to jestem mocno zaskoczony wynikiem z Gorzowa. O ile obstawiałem Zielonogórzan jako zwycięzcę tego dwumeczu, to liczyłem również, że Stal wejdzie do półfinału jako lucky loser. Stało się jednak inaczej i podopieczni CzeCze mogą rezerwować bilety na wakacje. ciekaw jestem co mają teraz do powiedzenia kibice z Gorzowa, którzy po pierwszym ćwierćfinałowym meczu (a niektórzy od początku ligi) byli tak pewni awansu do finału i &quot;wieszali&quot; już sobie medale na szyję. Jak się okazało samym genialnym Gollobem i próbującym go wspierać juniorem Pawlickim medalu się nie zdobędzie. Zobaczymy co zrobi teraz prezes Komarnicki, ale mam nadzieję, że nie &quot;strzeli focha&quot;, zabierze zabawki i skończy przygodę ze speedwayem. Myślę jednak, że ten sezon dla panów Zagar, Ruud, Gapiński czy Gustafsson, był ostatnim jako broniących barw gorzowskiej Stali.
Bla bla bla, bez obrazy, ale 12/13 tej wypowiedzi jest absolutnie śmieszna i niedorzeczna.
Od początku, nie wiem czym jesteś zaskoczony, jeśli chodzi o wynik z Gorzowa. Chyba nikt nie przewidywał tutaj łatwego meczu, miał być na styku i był, a że przegrała Stal, a nie Falubaz, sport i tor, że tak powiem ;)
zwłaszcza jeśli stawiałeś na Falubaz jako zwycięzcę dwumeczu, no chyba że jesteś takim magikiem, że obstawiałeś dokładnie i tylko i wyłącznie dwupunktowe zwycięstwo Stali.
co mają do powiedzenia kibice z Gorzowa którzy już wieszali medale na szyję? A gdzie miałeś takich kibiców, na sportowych faktach? Jeśli miałeś na myśli kibiców z tego forum, to warto zanim się coś napiszesz poczytać moje posty (bo chyba drugiej równie aktywnej osoby z GW nie ma), od razu pisałem że nie będzie łatwo i że wszystko może się wydarzyć. A że Stal była najgroźniejszym rywalem Unii Leszno w walce o złoto uważałem i nadal uważam - to jest tak jak z pojedynkami zielonogórsko-wrocławskimi. Popatrz na wyniki i to powinno Ci starczyć za komentarz. Inna sprawa to inaczej przygotowany tor, Stal była w tym sezonie o klasę lepsza, tylko ktoś popełnił ogromny błąd narażając klub na kilkusettysięczne straty.
Komarnicki bardzo prawdopodobne że odejdzie, ale bynajmniej nie na zasadzie focha, bo zapowiadał to już od dawna. To, co się stało może go jedynie ponownie skłonić ku tej decyzji, bo sam otwarcie mówił, że interesuje go tylko medal.
Ten sezon dla panów Zagara i Gapińskiego był bardzo udany (no może u Słoweńca niekoniecznie na wyjazdach) i wcale się nie zdziwię jeśli oni pozostaną. Nie ich wina, że przez pół sezonu przygotowuje się coraz bardziej przyczepną nawierzchnię, żeby w najważniejszym meczu sezonu go z nikąd utwardzać. Im pasował tor przygotowany w Zielonej - popatrz ile tam wykręcili &quot;oczek&quot;.
Teraz przed Stalą bardzo ważna decyzja - przychodzi obwieszczany na prawo i lewo wielkim zawodnikiem, oczywiście nie bez powodu, Bartek Zmarzlik i rewelacyjnie byłoby znaleźć dla niego miejsce w składzie. Jak to się skończy, zobaczymy.
 
niccolo7 1,8K

niccolo7

Użytkownik
Bla bla bla, bez obrazy, ale 12/13 tej wypowiedzi jest absolutnie śmieszna i niedorzeczna.
Od początku, nie wiem czym jesteś zaskoczony, jeśli chodzi o wynik z Gorzowa. Chyba nikt nie przewidywał tutaj łatwego meczu, miał być na styku i był, a że przegrała Stal, a nie Falubaz, sport i tor, że tak powiem ;)
zwłaszcza jeśli stawiałeś na Falubaz jako zwycięzcę dwumeczu, no chyba że jesteś takim magikiem, że obstawiałeś dokładnie i tylko i wyłącznie dwupunktowe zwycięstwo Stali.
co mają do powiedzenia kibice z Gorzowa którzy już wieszali medale na szyję? A gdzie miałeś takich kibiców, na sportowych faktach? Jeśli miałeś na myśli kibiców z tego forum, to warto zanim się coś napiszesz poczytać moje posty (bo chyba drugiej równie aktywnej osoby z GW nie ma), od razu pisałem że nie będzie łatwo i że wszystko może się wydarzyć. A że Stal była najgroźniejszym rywalem Unii Leszno w walce o złoto uważałem i nadal uważam - to jest tak jak z pojedynkami zielonogórsko-wrocławskimi. Popatrz na wyniki i to powinno Ci starczyć za komentarz. Inna sprawa to inaczej przygotowany tor, Stal była w tym sezonie o klasę lepsza, tylko ktoś popełnił ogromny błąd narażając klub na kilkusettysięczne straty.
Komarnicki bardzo prawdopodobne że odejdzie, ale bynajmniej nie na zasadzie focha, bo zapowiadał to już od dawna. To, co się stało może go jedynie ponownie skłonić ku tej decyzji, bo sam otwarcie mówił, że interesuje go tylko medal.
Ten sezon dla panów Zagara i Gapińskiego był bardzo udany (no może u Słoweńca niekoniecznie na wyjazdach) i wcale się nie zdziwię jeśli oni pozostaną. Nie ich wina, że przez pół sezonu przygotowuje się coraz bardziej przyczepną nawierzchnię, żeby w najważniejszym meczu sezonu go z nikąd utwardzać. Im pasował tor przygotowany w Zielonej - popatrz ile tam wykręcili &quot;oczek&quot;.
Teraz przed Stalą bardzo ważna decyzja - przychodzi obwieszczany na prawo i lewo wielkim zawodnikiem, oczywiście nie bez powodu, Bartek Zmarzlik i rewelacyjnie byłoby znaleźć dla niego miejsce w składzie. Jak to się skończy, zobaczymy.
Falubaz jako zwycięzcę tego ćwierćfinału widziałem jeszcze przed pierwszym mecze, bo sądziłem, że u siebie wygrają dużo wyżej niż różnicą 4 punktów. Dlatego byłem bardzo zdziwiony wynikiem rewanżu, ale tak jak zwróciłeś uwagę, musiało zaważyć tu przygotowanie toru, który nie przeszkadzał jedynie Gollobowi i Pawlickiemu. Stal nie wykorzystała olbrzymiej szansy występ w finale, bo uważam, że z Wrockiem czy Toruniem by sobie poradzili.
Odnośnie kibiców to nie miałem na myśli wyłącznie napinaczy ze SF, bo i w tym temacie trafiła się osoba z GW, która określiła ten rok jako &quot;przełomowy&quot;, a żebyś nie musiał szukać daleko, to powiem Ci, że post jest na 2 stronie. Hurraoptymizm po tej nieznacznej porażce był zdecydowanie przesadzony i mało kto przejmował się wtedy brakiem Nickiego Pedersena. Niemniej jednak muszę zauważyć, że Ty należałeś do nielicznej grupy gorzowskich kibiców, która nie była aż tak pewna tego awansu, więc tu ✅ dla Ciebie.
Czy ten sezon dla Mateja i Zagara był bardzo udany? Mam pewne wątpliwości. Żaden nie prezentował równej, dobrej formy, pozwalającej zdobywać 9-10 pkt w każdym meczu, a dodatkowo zawiedli w najważniejszym meczu.
A co do Komara, to moim zdaniem była by to spora strata jeśli by miał odejść z klubu. Władek jest jaki jest, ale żużel to jego pasja i mam nadzieję, że się chłop nie zniechęci, bo uwielbiam czytać jego komentarze; od razu się człowiekowi humor poprawia :grin:.
Pozdro!
 
V 0

victorkasta

Użytkownik
JaWEK nie masz racji w ofercie był Seba Ułamek z Koldim a seba zrobił 7 a koldi 9 wiec z tego co wiem to wszedł zakład z sebą a nie Koldim ;)
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Weekend miałem szalony, więc głosu na temat spotkań których nie widziałem na żywo nie będę się wypowiadał. A komentarze w oparciu o suche wyniki, jak dla mnie mijają się z celem.
Dobrą informację mam za to dla Jacques&#39;a ????, którego zapewne ucieszy fakt, że po coraz większym znakiem zapytania stoi występ Rune Holty w pierwszym pojedynku o utrzymanie w Ekstralidze. Menadżer zawodnika Robert Gęsiarz dał jasno do zrozumienia, że zarówno on jak i Holta czekają na jakikolwiek, choćby najmniejszy gest zarządu w kierunku zawodnika. Minęło sporo czasu, a pan Gęsiarz poinformował, że nikt nie kontaktował się z nim, ani z jego podopiecznym. Menadżer przebąkiwał, że zawodnik powinien nie jechać w zaistniałych okolicznościach, jednak po chwili dodał, że decyzja należy do samego Holty, a ten jak wiadomo karierę chce zakończyć w &quot;biało-zielonych&quot; barwach. Czyżby więc miał wystawić &quot;swoją&quot; drużynę na pewny spadek? Nie ukrywajmy, że ewentualna nieobecność popularnego Holtańskiego skutkowałaby nieuchronnym pożegnaniem się włókniarzy z Ekstraligą. Tym bardziej, że przyszłoroczne rozgrywki dla E-Ligowców mają być swoistą sielanką (brak spadków, dwójka młodzieżowców w składzie), więc pozwoliłoby to na &quot;regulację&quot; i reperację klubowego budżetu. Zarząd szuka funduszy na najważniejszy dwumecz. Pomóc ma ponoć Urząd Miasta, który szykuje jednorazową zapomogę dla klubu z Olsztyńskiej (w wysokości ok. 300tys. złotych).
Czy Holta pojedzie? Ponoć zawodnik czeka na sygnał do czwartku. Jeżeli nie klub nie podejmie żadnych kroków, to będzie to jego wyłącznie indywidualna decyzja - jechać, czy nie. Nie ma co się jednak czarować, że w obu klubach nie dzieje się najlepiej. Włókniarz ma swoje problemy od pewnego czasu, z kolei w Bydgoszczy pojawiają się nawet głosy o ogłoszeniu upadłości żużlowej spółki. Mecz borykających się z poważnymi problemami drużyn powinien być jeszcze bardziej emocjonujący, niż rywalizacja o najwyższe laury. Kto obroni ligowy byt?
 
money 52

money

Użytkownik
powinien Holta nei jechac,przynajmniej by sie wyrównało....bo Emila juz w tym sezonie nie zobaczymy...cale szczescie ze Woffinden i Bridger(choc oby dwoja sa słabi)a średnie to potwierdzają nie pojada w rewanzu,jakby nie patrzec to podstawowi zawodnicy włókniarza
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom