>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Speedway Ekstraliga 2010

Status
Zamknięty.
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
Kolejne ligowe zmagania za nami. Leszno znowu potwierdziło, że obecnie są najlepszą ekipą w SE. Chociaż z drugiej strony może to ZG jest słaba, skoro jak do tej pory nie wygrali nawet jednego meczu. Hancock coś na Smoczyku nie może się odnaleźć. Z kolei znowu świetnie spisał się Kołodziej. Jest nie do zatrzymania ????
We Wrocławiu liczyłem na coś więcej ze strony Polonii. Tym razem jednak Crump zaprezentował poziom, do którego nas przyzwyczaił. Rewelacyjnie pojechał Madsen. Leon Zawodowiec w końcu zaczyna przypominać tego zawodnika, o którym tak wiele mówił Cieślak. W ogóle nie istnieli Kościecha i Gizatulin, ale oni będą typowymi domowymi zawodnikami. Niezły występ Emila i AJ&#39;a.
Gorzów chyba mógł wygrać wyżej z Włókniarzem bez Woffindena, który ma wyraźny kryzys w polskiej lidze. Gollob i Pedersen znowu bezkonkurencyjni w ostatnim biegu. Oj czuję, że w meczach na styku jeszcze nie raz obaj zawodnicy będą wygrywać mecze dla Stali właśnie w końcówce. Dla mnie zaskoczenie to 11 pkt Davidssona.
W Toruniu mecz bez emocji, chociaż kilka fajnych mijanek było. Niepokoi mnie jazda pary Jaguś-Andersen, którzy sobie przeszkadzali na torze. Właściwie to Jagoda jakoś nie potrafi z nikim pojechać parowo. Nie potrzebnie się napina. Wielkie słowa uznania dla M. J. J., który zaliczył niezły debiut, ale był baaaardzo stremowany ;) W sumie pierwszy raz go widziałem na żywo i zrobił na mnie duże wrażenie. Ma dobre starty, jest waleczny na torze i fajnie prezentuje się jego sylwetka podczas jazdy. W jednym biegu trochę pocisnął jak minął dwóch tarnowian na prostej. Ciężko powiedzieć na kogo będą stawiać w kolejnych meczach. Ward może czuć się zagrożony.
 
czarodz1ej 0

czarodz1ej

Użytkownik
Falubaz Zielona Gora (0) - Stal Gorzow (2,5) 1 1.85
Kolejne derby. Jak co roku napinka naszych przed meczem i jak co roku lecimy tam z największymi nadziejami :cool: Ale fakty są takie że tor w Zielonej poprostu nam nie leży. Od zawsze Stali się tam ciężko jeździ. Dodatkowo uważam że Falubaz (mistrz) wkońcu musi się obudzić i zaczać jeździć swoje. Stali towarzyszy dużo szczęścia, 2 zwycięstwa w ostatnich biegach, dziś raczej to juz się nie powtórzy.
edit: w unibecie kurs na czyste zwycięstwo Falubuza 1.8, pospieszyłem się...
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP

Miałem nadzieję, że weekend będzie &quot;Nasz&quot; - czyli żużlowy, pełen emocji. A tak naprawdę do obstawiania zostało nam się tylko jedno spotkanie. Ale za to jakie?! 69 Derby Ziemi Lubuskiej. Tak naprawdę to spotkanie bardzo trudne do wytypowania, bo jak wiadomo derby rządzą się swoimi prawami, a ponadto obie drużyny znajdują się na dwóch skrajnych frontach tabeli - Gorzowianie w tym sezonie jeszcze nie przegrali i są liderem Centernet Mobile Speedway Ekstraligi, natomiast podopieczni trenera Piotra Żyto wszystkie swoje dotychczasowe potyczki przegrali. Sądzę jednak, że to nie odzwierciedla możliwości drzemiących w takich zawodnikach jak Protasiewicz czy Hancock. Nasuwa mi się jednak pytanie, czy to właśnie dzisiaj nastąpi swoisty renesans formy żużlowców z Grodu Bachusa? Kwestia odpowiedzi jest bardzo trudna, jednak mogę trochę podywagować na ten temat.
Dlaczego Falubaz nie wygra tego meczu?
Po pierwsze : to sprawa najważniejsza, czyli przygotowanie toru - tak naprawdę zawodnicy Falubazu mieli naprawdę mało czasu na zaznajomienie się ze specyfiką przebudowanego zielonogórskiego toru, a tak naprawdę przed sezonem nie mieli w ogóle możliwości skorzystania z miejscowego toru przy Wrocławskiej, co zresztą odbiło im się czkawką w starciu z teoretycznie słabszym rywalem, czyli Betardem Wrocław. Skoro Marek Cieślak i jego team potrafili pokonać &quot;Motomyszy&quot; na ich terenie, to dlaczego Gorzowianie nie mieli by tego powtórzyć?
Po drugie : Zielonogórscy zawodnicy są w totalnej rozsypce, w zasadzie nie można nikogo wyróżnić za dotychczasowe występy. Z kolei Gorzowianie widać, że faworytami do mistrzowskiego tytułu nie są już tylko na papierze, tylko swoje mistrzowskie aspiracje udowadniają na torze.
Po trzecie : Greg Hancock. Amerykanin początku sezonu nie może zaliczyć do udanych, po transferze do Falubazu został jednym z najlepiej opłacanych zawodników w CMSE, jednak ilość zer przybywająca po każdym meczu na jego koncie bankowym jest wprost proporcjonalna do ilości zer zdobywanych na torze. A chyba nie o to chodziło Robertowi Dowhanowi kiedy kontraktował &quot;Herbiego&quot; w miejsce Grzegorza Walaska. Jak udało mi się usłyszeć parę wiadomości, to Hancock nie przyjechał w minionym tygodniu do Zielonej Góry by zaznajomić się z owalem przy Wrocławskiej, gdyż jak twierdził był chory. Czyżby symulował? Nie to do Grega niepodobne, więc dzisiaj dyspozycja Amerykanina może być zagadkowa.
Po czwarte : Fantastyczna dwójka liderów Stali, czyli Nicki Pedersen i Tomasz Gollob. Obaj w nienaganny sposób prowadzą klub znad Warty do kolejnych zwycięstw. Dlaczego i dzisiaj nie mieliby utonąć w swoich ramionach po 15 wyścigu, gwarantującym wygraną żółto-niebieskim?
Po piąte : pogoda, czy ona nie pokrzyżuje planów trenerowi Żyto w przygotowaniu optymalnego toru pod siebie. W całej Polsce leje jak z cebra, więc fakt, że tor będzie sprzyjał tylko i wyłącznie miejscowym może zejść nieco na dalszy plan. Może, ale nie musi ...
Po szóste : to spotkanie derbowe i tutaj każdy wynik jest tak naprawdę możliwy, jednak przed Gorzowianami otwiera się nieprawdopodobna sytuacja na pierwsze zwycięstwo na torze przy Wrocławskiej od wielu lat. Już w zeszłym sezonie byli blisko (47-43), więc dlaczego dzisiaj z teoretycznie mocniejszym składem i zupełnie rozbitym Falubazem nie mieliby wygrać? Mają ku temu ogromną szansę ...
Falubaz :
9. Grzegorz Zengota, 10. Greg Hancock, 11. Piotr Protasiewicz, 12. Rafał Dobrucki, 13. Fredrik Lindgren, 14. Patryk Dudek, 15. Sasza Łoktajew
Stal :
1. Tomasz Gollob, 2. David Ruud, 3. Matej Żagar, 4. Tomasz Gapiński, 5. Nicki Pedersen, 6. Simon Gustafsson, 7. Przemek Pawlicki
Typ : Stal Gorzów @ 2.55 | Bwin​
Piotr Protasiewicz - Matej Żagar 2 @ 2.20
Kapitan drużyny Falubazu jest zupełnie bez formy, uważam, że nawet kilka sesji treningowych jakich odbył w ostatnich dniach na niewiele się zda. Popularny &quot;PePe&quot; mimo iż jest heat-leaderem to mimo wszystko uważam, że straci kilka punktów na rzecz swojego parowego kolegi, czyli Rafała Dobruckiego. Z kolei Słoweniec radzi sobie całkiem dobrze, jest trzecią siłą swej drużyny (11 średnia biegowa w lidze, natomiast Protasiewicz 37 - myślę, że to najlepiej obrazuje aktualny stan formy obu Panów). Po za tym &quot;Mr. Hollywood&quot; na owalu w Zielonej Górze czuje się bardzo dobrze i myślę, że jego postawa może być kluczowa w kontekście końcowego wyniku. Ja zaufam Żagarowi i myślę, że to właśnie jego dobra postawa przyczyni się do triumfu Gorzowian.
Greg Hancock under 10.5 @ 1.75
O aktualnej dyspozycji Hancocka wspominałem już wyżej.

Tomasz Gollob
under 13 @ 2.10
Tomek głównie powinien potracić punkty na swoich kolegach z drużyny, myślę, że ta linia jest grubo przesadzona. Bet365 chyba zakłada, że &quot;Chudy&quot; będzie jechał aż 6 razy. Ja takiego scenariusza nie zakładam.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Zielona Góra - Bydgosz (+20) 2 @ 1.90
Toruń - Gorzów 1 @ 1.10
@ 2.10 bet365

Większość buków handi ustawiła na 16 pkt. Według mnie aż takiego pogromu nie będzie. Za Sayfutdinowa będzie najpewniej ZZ, więc 36 pkt Polonia jest w stanie zrobić.

Toruń kurs 1.10 na dokładkę też nie najgorszy
Dodatkowo fajna opcja w b365 to Walasek o 12 @ 2.00 i Jonsson o 12 @ 2.15. Jak pojadą 7 razy to powinni trochę napunktować.
 
K 23

krzychu...

Użytkownik
Żużel - Ekstraliga - 23.05.2010 - godz. 18.00

Unia Leszno - Unia Tarnów
Krzysztof Kasprzak 8 pkt typ over kurs 1.90 stawka 4/10 bet365

Co tu dużo mówić Krzychu wraca na swoje śmieci i będzie chciał udowodnić co nie którym że za szybko go skreślono z presją powinien sobie poradzić zresztą jest wychowankiem tego klubu więc tor zna do podszewki więc nic go nie może zaskoczyć biorąc pod uwagę ze Unia Leszno dzisiaj bez Kołodzieja to łatwiej będzie przeciwnikom o jakieś zdobycze bo z Kołodziejem było ciężko wygrywać w Lesznie... Hampel trochę zmęczony po GP jak dla mnie nie wiadomo co Shilds pokaże dzisiaj bo pierwszy raz w Polsce a Troy to jak najbardziej zawodników zasięgu Krzycha to samo tyczy się Balińskiego czy Adamsa. Jak dla mnie linia powinna wynosić z 10 pkt a trzeba wziąć pod uwagę że Kasprzak pojedzie 6 razy.
 
S 310

slawek-80

Użytkownik
Trochę mnie zaskoczyli buki dzisiejszymi kursami. Fakt że Toruń jest dla mnie zdecydowanym faworytem, ale linia 16,5 jest chyba trochę przesadzona w tym meczu. W Lesznie tamtejsza Unia powinna sobie spokojnie poradzić z Tarnowem który w tym sezonie będzie punktował jedynie na swoim torze. Leszno pojedzie bez Kołodzieja, ale mimo to powinni sobie poradzić. W meczu w Zielonej Górze mimo że jestem kibicem Polonii typuje łatwe zwycięstwo Falubazu. Wiadomo że Polonia pojedzie bez Sajfutdinova i co gorsza nie będzie mogło być za niego stosowane z/z w tym meczu ponieważ był podany do składu jako junior. W przypadku z/z linia handi byłaby do pokrycia przez Polonie, jednak w takim przypadku skończy się w granicach 55-35.
Dlatego obserwując dzisiejsze kursy zagram:
Unibax Toruń - Stal Gorzów
typ: handi: +16,5pkt na Gorzów
kurs: 1,85
bwin ✅
Unia Leszno - Unia Tarnów
typ: handi -20,5pkt na Leszno
kurs: 1,85
bwin ✅
Falubaz Zielona Góra - Polonia Bydgoszcz
typ: -14,5 pkt na Zieloną Górę
kurs: 1,85
bwin ✅
 
P 11

pawelb

Użytkownik
Unibax Toruń - Stal Gorzów (handicap + 16,5pkt)
typ: 2
kurs: 1,85
bukmacher: bwin
W dzisiejszym hicie w Speedway Ekstralidze spotkają się ze sobą drużyna miejscowego Unibaxu z liderem rozgrywek Gorzowską Stalą. Zdecydowanym faworytem wydają się gospodarze, którzy mają wyrównany skład. Jednak zawodnicy z Gorzowa mający w swoich szeregach wczorajszego zwycięsce GP Pragi Tomasza Golloba i drugiego Nickiego Pedersena napewno skóry tanio nie oddadzą. Gdy będą nawet przegrywali dość wysoko zarówno Nicki jak i Tomasz pojadą jako rezerwa taktyczne i o punkty możemy być pewni, dlatego niepowinni przegrać różnicą aż 16 oczek. Za słusznością typu mówi fakt że drużyna Unibaxu wygrała z Zieloną Góra różnicą 5 punktów, natomiast z Wrocławiem 14 punktami, a drużyna z Gorzowa wydaje się mocniejsza od tych obu ekip.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Zielona Góra - Bydgosz (+20) 2 @ 1.90
Toruń - Gorzów 1 @ 1.10
@ 2.10 bet365

Większość buków handi ustawiła na 16 pkt. Według mnie aż takiego pogromu nie będzie. Za Sayfutdinowa będzie najpewniej ZZ, więc 36 pkt Polonia jest w stanie zrobić.

Toruń kurs 1.10 na dokładkę też nie najgorszy
Dodatkowo fajna opcja w b365 to Walasek o 12 @ 2.00 i Jonsson o 12 @ 2.15. Jak pojadą 7 razy to powinni trochę napunktować.
Coś Ci się chyba pomyliło z tym ZZ za Emila, bo od kiedy stosujemy ZZ za juniora ? Także dziś Polonia zbierze niezłe baty, według mnie różnica będzie 18-24 pkt i co do tego handicapa to będzie w jedną lub drugą stronę na styk.
 
B 25

bobo

Użytkownik
A jaki problem? Emil wchodzi w sklad za Gize i ZZ jest... juniorka Adamczak , Curylo i jechane
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Unibax Toruń - Stal Gorzów (handicap + 16,5pkt)
typ: 2
kurs: 1,85
bukmacher: bwin
W dzisiejszym hicie w Speedway Ekstralidze spotkają się ze sobą drużyna miejscowego Unibaxu z liderem rozgrywek Gorzowską Stalą. Zdecydowanym faworytem wydają się gospodarze, którzy mają wyrównany skład. Jednak zawodnicy z Gorzowa mający w swoich szeregach wczorajszego zwycięsce GP Pragi Tomasza Golloba i drugiego Nickiego Pedersena napewno skóry tanio nie oddadzą. Gdy będą nawet przegrywali dość wysoko zarówno Nicki jak i Tomasz pojadą jako rezerwa taktyczne i o punkty możemy być pewni, dlatego niepowinni przegrać różnicą aż 16 oczek. Za słusznością typu mówi fakt że drużyna Unibaxu wygrała z Zieloną Góra różnicą 5 punktów, natomiast z Wrocławiem 14 punktami, a drużyna z Gorzowa wydaje się mocniejsza od tych obu ekip.
A wiesz czego taki handicap ? Bo nie pojadą dziś Ruud i Gapiński a za nich Suchecki i Gustafsson.
Gollob na tym torze spisuje się znakomicie ok. 15 pkt powinien zrobić, Nicki już tak dobry nie musi być ale pewnie ok. 12 pkt zrobi, Zagar na wyjazdach jeździ katastrofę a rok temu na Motoarenie fatalnie, Pawlicki podobnie jak Zagar i reszta bez komentarza.
Także dziś nie zdziwi mnie nawet pogrom Unibaxu, który wiemy jak ma wyrównaną drużynę, a co będzie jeszcze jak zawiedzie Nicki albo Gollob ?
Wszystko zależy co pokaże Zagar, i czy z pozostałych ( oprócz Nicki i Tomka ) każdy przywiezie po minimum 3 pkt.
Mój typ: 54:36
 
B 41,5K

bosky

Użytkownik
Mecz: Falubaz Zielona Góra - Polonia Bydgoszcz
Piotr Protasiewicz (-1,5) - Greg Hancock
typ: 1
kurs: 1,85
bukmacher: tobet
analiza: Na dosyć szalony pomysł wpadli organizujący kursy w internetowym bukmacherze tobet. Zestawianie ze sobą dwóch zawodników z jednej ekipy, w dodatku jednego Amerykanina w sędziwym wieku, który ewidentnie odpuszcza już sobie starty w zmaganiach ligowych kosztem cyklu GP, w którym startuje od samego rozpoczęcia zawodów w formule kilku rund. Obok niego zestawiony Polak silnie przywiązany do barw swojego klubu, Piotr Protasiewicz, który - chociaż zdarzają mu się wpadki - wciąż stanowi o sile swojego zespołu. Jakby tego było mało, do Hancocka (który zresztą zmagania rozpocznie od zewnętrznych pól startowych jako słabszy z pary) dokoptowany został Rafał Dobrucki. Już sam ten fakt powoduje, że Amerykanin potraci trochę punktów. Protasiewiczowi z kolei w pierwszych trzech seriach startów towarzyszyć będzie nieco słabszy Grzegorz Zengota. Reasumując, jeśli nie zdarzy się coś niespodziewanego, wewnętrzne pola na początku zmagań pozwolą Protasiewiczowi wyrobić taką przewagę, której nie zniweluje nawet ewentualny bieg nr 15 w wykonaniu Polaka.
 
cinek68 0

cinek68

Użytkownik
Ryan Sullivan vs Tomasz Gollob 2 1.55 (Ja się załapałem na 1.65)
Damian Balinski vs Krzysztof Kasprzak 2 2.40

Gollob wiadomo jest o wiele lepszy od Sullivana. Jak pokazały jego występy na Motoarenie, tor mu pasuje. Dodatkowo zapewne pojedzie 6 razy (nie wiem jak betsafe rozlicza, czy tylko 5 czy wszystkie ale nie ma wzmianki w ich regulaminie więc chyba wszystkie punkty liczą)

Kasprzak zna tor w Lesznie. Możliwe, że pojedzie 6 razy. Kurs ładny więc dlaczego nie?
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Coś Ci się chyba pomyliło z tym ZZ za Emila, bo od kiedy stosujemy ZZ za juniora ? Także dziś Polonia zbierze niezłe baty, według mnie różnica będzie 18-24 pkt i co do tego handicapa to będzie w jedną lub drugą stronę na styk.
Nic mi się nie pomyliło. http://www.speedwayekstraliga.pl/zalaczniki/KOMUNIKAT%20KOMISARZA%20LIGI%20NR%2020_2010.pdf lub http://www.pzm.pl/userfiles/2010-pliki/Zuzel/Regulaminy/10DMP2010.pdf
Czy wykorzystają czy nie to inna kwestia ale mają taką możliwość.
No i na koniec proponuję jak zwykle promocję z betsafe :
Andersen - Pedersen 2 @ 1.55
Dobrucki - Walasek 2 @ 1.80
Andersen solidny ale nie jest pewne że pojedzie nawet w nominowanych. Nicki 6 razy to raczej gwarant ~ 12 pkt. Walasek podobnie, więcej startów + znajomość toru i umiejętności też po jego stronie.
Kasprzak też ciekawie wygląda.
 
cichy82 0

cichy82

Użytkownik
Miedzinski - Perersen 2 1.5
Analiza podobna do kolegi powyzej.
Jacques w betsafe juz kursy na Twoje typy odpowiednio 1.3 i 1.65 wiec chyba ludzie graja ????
 
kkazz 9

kkazz

Użytkownik
zdarzenie: Chris Holder (UT) Total Points
typ: powyzej 9.5
kurs: 1,80
buk: expekt
analiza:
Witam.Na dzis proponuje zagrać Chrisa Holdera ze zdobedzie powyzej 9,5 ptk dlaczego??? Chris wczoraj w GP pojechal nawet przyzwoicie zdobywajac 7pkt,niestety nieudalo mu sie wejsc do półfianłów :/ ale byl blisko. Chris na moto arenie jest silnym ogniwem aniołów,z Tauronem zdobyl 11pkt i 3 bonusy ???? dzis bedzie trudniej bo czeka go walka na torze z Gollobem,Nickim i Zagarem.Mysle ze dolozy miniumu te 12pkt do wygranej z Gorzowem,wiec do boju Chris!!!!!!!!!!!
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Jacques chyba ten kurs 1.10 się nie opłacał, ja też się pomyliłem co do tego meczu, Masakra co pojechał Pawlicki i Zagar w 14 biegu, Gollob magia, Nicki szalony jak zawsze.
15 bieg to była formalność. Ale kapitalne spotkanie...
 
S 310

slawek-80

Użytkownik
do Jacques:
Czy myślisz że Polonia mając możliwość skorzystania z z/z nie zrobiłaby tego??? Sajfutdinov może być zastępowany ale dopiero od następnego meczu jeżeli będzie awizowany na pozycji seniora. Na mecz z Zieloną Górą był wpisany na pozycji juniora więc mimo kontuzji nie mógł być zastępowany...
Edit by Jacques
Dziś ZZ nie byłoby tylko dlatego, że działacze nie chcieli rezygnować z Gizatulina skoro już przyjechał na mecz. Z góry przegrany mecz trzeba dodać. Mówił o tym sam trener ale Ty wiesz lepiej ... Radzę przeczytać regulamin który wkleiłem powyzej.
 
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
Tym razem wyjątkowo krótko z uwagi na brak czasu:
Bydgoszcz (+2,5) - Zielona Góra - 1 @ 1,9 ZWROT
Unibet
Polonia mimo braku Emila pozostaje w mojej ocenie minimalnym faworytem. Będą dodatkowo zmobilizowani i na pewno dobrze spasowani.
Jonsson - Lindgren - 1 @ 1,3 ZWROT
Częstochowa - Wrocław - 1 @ 1,7 ✅
Betsafe
Jonsson pojedzie 6 razy. Na tym torze jest bardzo szybki i raczej powinien zakończyć ten mecz z lepszym wynikiem niż jego rodak, zwłaszcza że ma być w tym pojedynku liderem Polonii. Czewa musi takie mecze wygrywać. U siebie z pewnością mają szanse na korzystny wynik.
Betsafe wiele razy zaskakiwał dając fajne promocje, ale żeby nie sprawdzić dobrze składów? Co robi w ich ofercie Ward w parze z Pawlickim, skoro od kilku dni wiadomo, że jedzie Jensen ;)

E: W Czewie nie pojedzie Bjerre. Za Duńczyka wystąpi Patryk Malitowski. Tym bardziej warto dać na gospodarzy ????
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
17:05: Nad stadionem w Bydgoszczy zaczął intensywnie padać deszcz. Cały dzień świeciło słońce, tor jest przygotowany bardzo dobrze. Jak zwykle w Bydgoszczy jest twardo, co ułatwi prace nad torem. 17:30: deszcz nadal leje, tor w coraz gorszym stanie... Mecz w Bydgoszczy odwołany.

Edit by Jacques
Nie wiem skąd masz taką informację ale w Bydgoszczy padało już od 16.30. Tragedia, ciągle tylko odwoływane mecze ...

 
kkazz 9

kkazz

Użytkownik
spotkanie: Unia Tarnów - Betard WTS Wrocław
typ: 2
kurs: 4,25
buk: Tobet
analiza:
Witam.Na dziś mam pojedynek na żużlu pomiędzy Unią Tarnów - Betard WTS Wrocław.Jestem zaskoczony wysokim kursem na gości,według mnie to oni są faworytem tego spotkania,dlaczego???Wrocław jest silna drużyną ???? niewiele brakowało aby wygrali w Czestochowie(na zawody nie stawił sie Kennetha Bjerre)Dzis pojada w najsilniejszym skladzie:Leon Madsen,Daniel Jeleniewski,Piotr Świderski,Kenneth Bjerre,Jason Crump,Dennis Andersson.Wczoraj w GP półfinale znalezli sie dwaj zawodnicy WTS Crump i Bjerre,dzis oni beda mocną stroną Wrocławian + Swiderski( reprezentował Unię w zeszłym sezonie) i Madsen ???? Co do Tarnowskiej Unii,Kasprzak,Jedrzejak,Pedersen zawodzą!!! Dziś GÓRĄ bedzie WTS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom