>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Speedway Grand Prix 2013 (1) Nowa Zelandia - Auckland, 23 marca 4:00

Status
Zamknięty.
pedro1994 761

pedro1994

Użytkownik
Grand Prix New Zeland 2013- Auckland
Bukmacher: Fortuna
Typy: C.Holder-D.Ward(1,65) ⛔8-5
N. Pedersen-J.Hampel(1,65) ⛔3-1
Na jutrzejszy poranek wybieram 2 pary. W pierwszej mistrz świata będzie chciał udowodnić, że poprzedni występ na tym torze był przypadkiem. Nie sugerowałbym się jego tamtym występem, ponieważ kilka dni wcześniej został ojcem. Ward, jak ktoś już wyżej napisał nie lubi długich torów(patrz występy w półfinale Ekstraligi w Tarnowie), a po drugie to jego debiut na tym torze i w całym cyklu.
W drugiej parze wybrałem Nickiego, który w tamtym roku był 3. Hampel zajął wtedy 2 miejsce, ale narzeka obecnie na sprzęt, więc postawię na Duńczyka.
Skorzystałeś, kliknij dzięki. ????
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Jarosław Hampel over 6 punktów 1,57 Bet365 ✅
Wtf? Kasprzak linia 7 a Jarek 6? Hmm.. Dziwne albo buki wiedzą o czymś albo po prostu to jest straszna pomyłka. Nie uważam, że Jarek jutro zwojuje nie wiadomo co ale w zeszłym sezonie rundę zasadniczą ukończył z 11 punktami... Może jakiegoś łatwego losowania Jarek nie miał ale uważam, że jednak dzisiaj w najlepszej ósemce się znajdzie a do tego minimum 7 punktów na pewno będzie potrzebne. Najbardziej się obawiam biegu 13 i 3 bo jednak w 3 biegu ma bardzo mocnych rywali po swojej lewej ręce a w 13 no cóż... Jarek vs &quot;trzech świrów&quot;... Stawiam over
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
A. Lindbaeck ( 1-8 ) za 1,90 w milenium

Witam. Od żużla specem nie jestem, ale coś tam wiem i będę się w tym sezonie udzielał.

Zaczynam od SZWEDA i liczę na jego TOP 8. Walczak jest -tor, który lubi walkę, losowanie również nienajgorsze. Kapitalna końcówka zeszłego sezonu dała mu kopa i wierzę, że w tym sezonie również da radę i bedzie solidnym uczestnikiem GP. Kurs bardzo przyjemny więc pobieram i powodzenia życzę.
 
pocologin 87

pocologin

Użytkownik
Nie wiem dlaczego Panowie tak nie doceniacie Jarka. Po kontuzji z zeszłego roku na pewno nie ma już śladu, za to z pewnością jest głód jazdy na najwyższym, światowym poziomie. Mały ostatnimi latami dobrze zaczynał sezon GP. W 2010 i 2011 dwa finały w Lesznie no i drugie miejsce rok temu w Auckland. Na temat swoich szans wypowiadał się ostrożnie ale moim zdaniem to o niczym nie świadczy. Jeżeli jego zimowe przygotowania przebiegły w podobny sposób jak w poprzednich latach (prócz tych nieszczęsnych treningów na torze, ale tu nikt pomijając Hancocka i Holdera nie będzie miał w tym względzie handicapu) to jestem spokojny o jego finał. Zabrał ze sobą silnik z zeszłego roku, który się sprawdzał więc dlaczego by nie?
Typ: Miejsce 1-3 Jarosław Hampel ✅
Kurs: 3,25
Bukmacher: Expekt


Pozdrawiam
 
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
Jak już się tak zachwycacie Antonem co uważam jest trochę śmieszne bo co ma ten sezon do poprzedniego, to postawcie na niego w parze z Lindgrenem za 1,5 w bet365. Wymieniacie go jako faworyta w starciu z Emilem itp to Fredki nie pojedzie? Ja tylko Wam życzę żebyście się nie przejechali na Lindbaecku, który od kiedy pojawił się w cyklu jest najbardziej nieprzewidywalnym zawodnikiem i granie na niego to wróżenie z fusów. No ale co kto lubi.
Podobają mi się typy w stronę Golloba myślę, że jutro powinien być na pudle.
 
Q 13,8K

quatr0

Użytkownik
Już nawet zapomniałem, że to forum istnieje ale sezon się zaczyna więc będę się udzielał. Poniżej się trochę rozpisze, ja postawiłem kilka kuponów, ale napisze tutaj większość i każdy może skorzystać. Wszystko obstawiałem w Milenium. No to jedziemy ;)
D. Ward - A. Lindback 2 @2,4
Darcy ostatnio miał troszkę kłopotów, a poza tym jest to zawodnik, który ma talent i udowodnił to już nie raz, jednak nie ma doświadczenia. Myślę, że nie odnajdzie się tak szybko w gronie tak elitarnych zawodników, więc stawiam na Antona, który jest moim ulubionym murzynem, który uprawia jakikolwiek sport ???? A tak na serio, to jest waleczny, lubi takie tory, ale jak będzie - zobaczymy, to dopiero pierwsze zawody i nigdy nic nie wiadomo.
T. Gollob - E. Sajtudinov 1 @1,8
Wystarczy popatrzyć na wynik Tomka sprzed roku. Jeśli się przygotował dobrze, a widać, że starał się jak mógł, to Emila powinien pokonać, który jak już ktoś wyżej pisał, narzekał troszkę na tor, na łamach pewnego sportowego portalu o nazwie zaczynającej się na S.
N. Pedersen - J. Hampel 1 @1,5
Kurs dość dobry, zwłaszcza, że Nicki jest pretendentem do wygrani całych zawodów. Hampel mało trenował, a rok temu początek zawodów w jego wykonaniu nie był zbyt dobry.
N. Pedersen - E. Sajtudinov 1 @1,55
Tak samo jak troszeczkę wyżej, z Tomkiem Gollobem. Jak już pisałem wiele osób sądzi, że &quot;Dziki&quot; te zawody wygra. Ja uważam tak samo, a w każdym razie sądzę, że w finale będzie na pewno - tak samo TG. Sądzę, że NP i TG będą na podium, a Emil nie awansuje do półfinału.
Ch. Holder - J. Hampel 1 @1.37
Tutaj nie ma się co dużo rozpisywać. Obrońca tytułu powinien pokonać Jarka, zwłaszcza, że każdy punkt jest na miarę złota, gdyż w Finale nie ma już mnożników x2.
N.K Iversen - K. Kasprzak 1 @1.55
Moim zdaniem zarówno PUK jak i ten drugi nie zabłysną, jednak Kasprzak jak jeździł w GP nic nie pokazał. Jest świetnym zawodnikiem na torze w Gorzowie, na wyjazdach bywało gorzej, zwłaszcza jak nie znał toru a w Auckland jest pierwszy raz.
G. Hancock - A. Jonsson 1 @1.6
AJ miał crasha a w zawodach, w których w tym roku wystąpił nie błyszczał. Herbiemu bardzo odpowiada tor w Nowej Zelandii, a poza tym, jeśli Grin chce jeszcze coś pokazać, to jest to &#39;ostatni dzwonek&#39;. O to zdarzenie na swoim kuponie jestem spokojny ;)
F. Lindgren - K. Kasprzak 1 @1.6
Dokładnie to samo co z PUKiem. Poza tym Fredka w GP, w porównaniu do Kasprzaka przynajmniej coś osiągnął ;)
I na sam koniec dwa ostatnio, które są nieprzewidywalne, ale ja lubię ryzyko, bo kto nie ryzykuje nie wygrywa ;)
Emil - Lindback 2 @2.2
oraz
Ch. Holder - N. Pedersen 2 @2.2
O tym pierwszym za dużo się nie rozpiszę, a na temat pary Holder - Pedersen skopiowałbym dokładnie to, co ktoś już w tym temacie pisał. Nicki jest nabuzowany za sytuację w Toruniu i chce zostać IMŚ i zrobi wszystko, aby to się stało. Dodatkowo pewnie będzie chciał pokazać Chrisowi &quot;kto tu rządzi&quot; i odwdzięczyć się za sytuację z Torunia, gdzie sędzia, moim zdaniem, zamiast sędziować chyba sobie rozmawiał przez telefon ;)
To by było na tyle, jak oceniacie te typy? ;)
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Zwycięzca biegu 1 : Gollob 1,80 Tobet ✅

1 pole startowe w 1 biegu wiec spoko. Rywale hmm powiedzmy sobie szczerze dość średni żeby nie powiedzieć przeciętni więc Tomek powinien dobrze wejść w te zawody i ten bieg wygrać a kurs bardzo atrakcyjny według mnie.

Zwycięzca biegu 16 - Pedersen 1,50 Tobet ✅

Nicki pewnie wygra start przytrzyma krawężnik i pewnie tyle w temacie.Żaden z rywali nie powinien Mu zagrozić w tym biegu.

Jak w masełko:cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
lancev 984

lancev

Użytkownik
Zgadzam się co do Nickiego w biegu 16. Pograłbym też Sayfutdinova w 6, po dobrym kursie - 3 na Tobecie. Rusek też jedzie tam z pierwszego pola. A tu coś ode mnie z Typów Dnia. ????
Dyscyplina: Żużel
Spotkanie: Auckland - GP Nowej Zelandii
Typ: Chris Holder wygra (1/4 kursu jeśli w top3)
Kurs: 5,75 / 1,438 ⛔
Buk: Sportingbet
Analiza:
Chris jest najpoważniejszym kandydatem do wygrania inauguracyjnej rundy GP. Krzysztof Cegielski, którego opinie bardzo cenię, również typuje Australijczyka na pierwszym miejscu. Niebezpodstawne jest takie myślenie. Kangur chyba najwięcej z całej stawki przygotowywał się do sezonu. Miał ku temu najlepsze warunki w swoim kraju. Będzie to miało kolosalne znaczenie, gdyż kolejne nowinki zawitały do światka żużlowego. Po nowych tłumikach przyszedł czas na tytanowe części, które mogą sprawić sporo kłopotów zanim zawodnicy i mechanicy się do nich przystosują. Kolejnym aspektem jest to, że jedzie tak jakby u siebie, bo Nowozelandczycy nie mają swojego, godnego stawki, ridera (z dziką kartą pojedzie co prawda Jason Bunyan, lecz w zeszłym roku cieszył się on ze zdobycia jednego punktu... dziś w nocy będzie tylko dostarczycielem punktów) więc będą kibicować Australijczykom. Tomasz Gollob wypowiedział się o torze, że bardzo sprzyja walce. Znawcy wiedzą o co chodzi, dla niewtajemniczonych powiem tylko tyle, że to bardzo dobrze dla naszego typu, bo Crispy jest niesamowitym walczakiem i w ubiegłym sezonie to chyba on wykonał najwięcej ‘mijanek’. W zeszłym roku Holder nie najlepiej tu się zaprezentował, jednak wtedy turniej odbywał się kilka dni po tym, jak Chris został ojcem. Mógł być więc trochę rozkojarzony i zmęczony. Liczę, że w tym roku wygra na ‘roczek’ swojej pociechy. ???? Szansę na zwycięstwo obecnego mistrza świata są spore, a to, że znajdzie się w top3 jest według mnie pewne. Sportingbet dał całkiem fajne zabezpieczenie i tak dobrego typu. Zawody rozpoczynają się o 4 rano – już nie mogę się doczekać. ;) Polecam.
 
T 12

travian_1221

Użytkownik
Zwycięzca biegu 1 : Gollob 1,80 Tobet
1 pole startowe w 1 biegu wiec spoko. Rywale hmm powiedzmy sobie szczerze dość średni żeby nie powiedzieć przeciętni więc Tomek powinien dobrze wejść w te zawody i ten bieg wygrać a kurs bardzo atrakcyjny według mnie.
Zwycięzca biegu 16 - Pedersen 1,50 Tobet
Nicki pewnie wygra start przytrzyma krawężnik i pewnie tyle w temacie.Żaden z rywali nie powinien Mu zagrozić w tym biegu.
W bet365 na Nickiego jako zwycięzce 16 biegu jest 1,8.
Kiedy są rozliczane zakłady na zwycięzce danego biegu ? Po danym biegu, czy po zakończeniu całego GP ?
 
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
No Panowie,I runda GP to i ostrożnie grać trzeba ale ja upatrzyłem takie bety:

Gollob - Sajfutdinov typ:Gollob kurs: 1.8 buk:Tobet
✅
Hah 1.8 na Tomka?spokojnie mi to wystarcza Gollobowi pasuje ten tor i to było widać w ostatnim turnieju tutaj.Tor jest dosyć specyficzny,a na takich liczy się doświadczenie,Gollob mówił że jest zadowolony ze swoich silników jak na pierwsze testy i uważam że jutro wyląduje na pudle,co wystarczy aby pokonać ruska.
Iversen - Lindgren typ: Iversen kurs: 1.75 buk:Tobet ⛔
Nowy sezon to i pytanie czy Iversen utrzyma formę z zeszłego sezonu,jeśli tak to bez problemu ogarnie Lindgrena,który do walczaków nie należy a ten tor sprzyja walce.

Hampel - Jonsson typ: Hampel kurs:1.65 buk:Sportingbet
✅
Jeszcze się sezon na dobre nie rozpoczął a AJ już miał dzwona.Mimo sympatii do tego zawodnika stawiam na Jarka który sam mówi że lubi ten tor i odpowiada mu,tylko wszyscy zadają sobie pytanie jak Jarek wygląda po kontuzji z zeszłego sezonu.Ja uważam że zdążył już dojść do siebie i pokaże się jutro z dobrej strony.
Hancock - Vaculik typ: Hancock kurs:1.62 buk:Tobet ✅
Greg tradycyjnie przygotowywał się u siebie,co powinno zaowocować,jak już mówiłem na tym torze dużą rolę odgrywa doświadczenie i jakoś nie widzę innej opcji niż zwycięstwo Grega w tej parze.
To by było na tyle jeśli chodzi o moje typy na te zawody,I runda i mnóstwo niewiadomych,tak na dobrą sprawę nie ma jak określić formy zawodników.
EDIT:No i bardzo ładnie to wygląda :]
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Hancock - Vaculik typ: Hancock kurs:1.62 buk:Tobet
Greg tradycyjnie przygotowywał się u siebie,co powinno zaowocować,jak już mówiłem na tym torze dużą rolę odgrywa doświadczenie i jakoś nie widzę innej opcji niż zwycięstwo Grega w tej parze.
Też myślałem o tej parze powiem Ci ale nie wiem czy czytałeś wypowiedż Martina po treningu? Facet czuje się tu podobno jak ryba w wodzie ma podobno obok siebie tor o podobnej geometrii i nawierzchni. Chłopaki cały czas jeżdzili a on podobno parę minut u stwierdzili, że wszystko jest ok i poszedł się już przebrać. Więc czy nie lepiej postawić po podobnym kursie na Martina np w parze z Kasprzakiem? Chyba ryzyko mniejsze wobec słów Martina a jednak prawdopodobnej dyspozycji Krzyśka w Auckland? Jednak wiadomo Greg to Greg ale Martina widać czuje się bardzo pewnie ;)
Ps. Czy ktoś nie kima? i czeka jak ja ???? ?


Martin Vaculik - Krzysztof Kasprzak 1 1,80 Expekt ⛔ pewność siebie :razz:
Wszędzie 1,55 a tu taki kurs.. Nie no obok tego przejść obojętnie nie można. Tak jak napisałem wyżej Martin jest pewny siebie tutaj więc to znaczy, że na pewno jego motocykle spisują się na prawdę bardzo dobrze. Krzysztof pewnie będzie miał ciężko z odnalezieniem się na nowym torze tym bardziej, że pewnie nie będzie jakoś bardzo przyczepny tor jak to Polak lubi. Do tego pewnie zapłaci frycowe za powrót do Grand Prix. Jednak jazda na luzie jako rezerwowy w ostatniej chwili to co innego. W podobnej sytuacji jest Martin ale tak jak napisałem jego słowa są na prawdę przekonujące. Dzisiaj pewnie Martin znajdzie się w półfinale a Kasprzakowi o to będzie bardzo ciężko.. Kurs na prawdę zachęcający stąd ten ostatni typ na dzisiejszy turniej.
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Ps. Czy ktoś nie kima? i czeka jak ja ???? ?
Ja spróbuję, ale może być ciężko :p

Z tego co przeczytałem to doszedłem do kilku wniosków:
Jarosław Hampel z racji złych/małej ilości treningów raczej nie ma większych szans na zaistnienie w tych zawodach.

Chris Holder trenował w Australii więc w klimacie nowozelandzkim, dzięki czemu zdążył się zaaklimatyzować.

Tomek Gollob dobrze się czuje na tym torze, czego dowodem jest wynik z roku ubiegłego.

Krzysztof Kasprzak &amp; Niels Kristian Iversen nie powinni sprawić niespodzianki.

Wobec tego ja wybrałem sobie cztery typy, chyba wszystkie od RADULI, któremu trzasnę repką jeśli wejdzie ;)
Holder - Hampel | 1.49
Gollob - Jonsson | 1.34
Pedersen - Iversen | 1.39
Lindgren - Kasprzak | 1.44

AKO: 4.0
 
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
Też myślałem o tej parze powiem Ci ale nie wiem czy czytałeś wypowiedż Martina po treningu? Facet czuje się tu podobno jak ryba w wodzie ma podobno obok siebie tor o podobnej geometrii i nawierzchni. Chłopaki cały czas jeżdzili a on podobno parę minut u stwierdzili, że wszystko jest ok i poszedł się już przebrać. Więc czy nie lepiej postawić po podobnym kursie na Martina np w parze z Kasprzakiem? Chyba ryzyko mniejsze wobec słów Martina a jednak prawdopodobnej dyspozycji Krzyśka w Auckland? Jednak wiadomo Greg to Greg ale Martina widać czuje się bardzo pewnie ;)
Ps. Czy ktoś nie kima? i czeka jak ja ???? ?
Szczerze powiem że dopiero teraz przeczytałem tą wypowiedź ale i tak nic nie zmieniam,czytałem też inną wypowiedź bodajże Emila,który stwierdził że tor jest przyczepny ale nierówny,przynajmniej tak było w czwartek,jak będzie podczas zawodów?niewiadomo ???? ale wiadomo że trudniejsze warunki torowe premiują bardziej doświadczonych zawodników.Ogólnie podałem tutaj typy które od razu wpadły mi w oko jak tylko zobaczyłem ofertę,czy typ na Martina w parze z Kasprzakiem byłby pewniejszy?Wg mnie stawka w tym roku jest bardzo wyrównana,do tego dochodzi fakt że są to I zawody w tym roku i strasznie mało wiadomo o dyspozycji zawodników.Kusiło mnie nawet zagranie czegoś na Woffindena który niby jest najsłabszy w stawce (poza dzikusem) ale coś mi mówi że pokaże się z dobrej strony dzisiaj.Dla mnie dzisiaj będzie loteria i nawet te &quot;pewne&quot; bety nie koniecznie muszą wchodzić.
Ja niestety nie obejrzę GP na żywo bo nie czuje się na siłach żeby siedzieć do 4-tej,a potem jeszcze te kilka godzin oglądać ????
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Panowie, nie ma co się przejmować warunkami torowymi na treningach (w tej eliminacji są przecież aż dwie sesje) bo w 95% przypadków nawierzchnia toru na sobotnich zawodach jest znacznie twardsza. Mówił o tym chociażby Tomek Gollob we wspomnianym wywiadzie.
@ ozborn86
Widzę, że Leszno ma nowego idola ???? Moim zdaniem strasznie nie doceniasz Toninho. Podobnie zresztą jak buki i mam nadzieję, że sowicie za to zapłacą. Nie wiem czemu zakładasz, że forma z drugiej części sezonu to był przypadek. Według mnie Szwed dobił już do czołówki na stałe. Mam przynajmniej taką nadzieję, bo to bardzo efektowny zawodnik i jego sukcesy są korzystne dla rywalizacji. Sprzętowo był poza zasięgiem większości rywali i tego tak się z dnia na dzień nie traci. Nawet jeśli wprowadzono &quot;tytanowe&quot; nowinki. Nie mogę się też zgodzić, że jego forma jest zagadką. Akurat z Antonio sprawa jest prosta. Jest to dość jednowymiarowy zawodnik, który na torach charakteryzujących się jego ulubioną nawierzchnią zawsze jeździ solidnie, natomiast na bardziej wymagających jeździ znacznie słabiej. Tor w Auckland nadaje się do walki i wybitnie mu pasował w zeszłym roku.
Jarosław Hampel z racji złych/małej ilości treningów raczej nie ma większych szans na zaistnienie w tych zawodach.
Ojoj, z tym ciężko się zgodzić. Mały miał przecież tyleż samo treningów co inni, czyt. mało. Poza tym, treningi to treningi. Zawody to inna działka, bo dochodzi bezpośrednia rywalizacja i tej brakuje wszystkim zawodnikom jednakowo (nie liczę zabaw Monstera w USA i na testimonialach w Anglii) . Zresztą mówimy o światowej elicie, a Jarek dla przykładu bardzo dużo czasu spędził w tym roku zagranicą, gdzie podobnie jak Tomek Gollob ponoć trenował na crossie ????
Twoje typy wydają się być ok, ale ja się zastanawiam jaki jest sens grać w tym momencie sezonu aż 4 typy po małym kursie na jednym kuponie? Według mnie lepiej poszukać dwóch typów po 1,9 i wyjdzie prawie na to samo.
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Ojoj, z tym ciężko się zgodzić. Mały miał przecież tyleż samo treningów co inni, czyt. mało. Poza tym, treningi to treningi. Zawody to inna działka, bo dochodzi bezpośrednia rywalizacja i tej brakuje wszystkim zawodnikom jednakowo (nie liczę zabaw Monstera w USA i na testimonialach w Anglii) . Zresztą mówimy o światowej elicie, a Jarek dla przykładu bardzo dużo czasu spędził w tym roku zagranicą, gdzie podobnie jak Tomek Gollob ponoć trenował na crossie ????

Twoje typy wydają się być ok, ale ja się zastanawiam jaki jest sens grać w tym momencie sezonu aż 4 typy po małym kursie na jednym kuponie? Według mnie lepiej poszukać dwóch typów po 1,9 i wyjdzie prawie na to samo.
Ktoś tam napisał wyżej, zresztą nieważne, może być drugi, byle za Chrisem ;)
Dwóch typów po 1.9? Zobacz ofertę Betsson i powiedz co byś polecił. Na czyjeś zwycięstwo chyba raczej niewarto, nie ma aż takiego faworyta. Zostają h2h. Granie 1.9 czyli niefaworyzowanych - jako pierwsze rzucają się typy przeciwko Holderowi - Gollob? Hancock? Potem mamy typy na Nickiego - to samo, Gollob? Hancock? Potem mamy Warda, o którym nie mam zielonego pojęcia. Zresztą o nikim nie mam pojęcia, temat żużla dla mnie upadł wraz z upadkiem żużla w moim mieście. Dlatego zapożyczam typy od tych którzy się znają - Radula, Torretoo, Ty oraz inni ????
 
elwis1 0

elwis1

Użytkownik
Pierwsza runda grand prix to zawsze ryzyko i trzeba ostrożnie ze stawką. Tym bardziej, że wprowadzili tytanowe części np. Hampel będzie z nich korzystał. Czy już teraz? Myślę, że tak.
Nie wiadomo również jaki będzie tor. Twardy, czy trochę pod koło z dziurkami?
Skłaniałbym się ku typom:
Gollob-Kasprzak 1
1,30 STS
Hancock G. - J.Hampel 1
1,70 STS
Pierwszy typ, jeśli będzie twardszy tor to dla mnie pewniak. Nie widzę Kasprzaka na tym torze zupełnie. W ogóle on na takich długich torach zbytnio nie lubi jeździć.
Drugi typ. Hancock, obojętnie na jakim torze zrobi swoje. Lubi ten tor i jest bardziej wjeżdzony w ten sezon od Hampela.
Chyba nikt nie wziął pod uwagę Zagara, a on również na długich torach potrafi i lubi jeździć.
Ogony będą dzisiaj według mnie wozić:
Kasprzak
Iversen
Bunyan
Woffinden
Jonsson
Najbardziej nieprzewidywalna trójka: czyli zastanowiłbym się 10 razy czy przeciw nim obstawiać. Wyjątek, to dla mnie Hampel.
Hampel
Holder
Ward
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
stream jakiś panowie macie?
Pedersen wygra 16 @1,80 ✅
Gollob wygra 17 @2,40 ✅
Gollob wygra 1 @1,83 ✅
Lindgren pow 6 @1,72 ✅ 8
Kasprzak pon 7 @1,90 ✅ 6
Woffinden pon 4 @3,40 ⛔ 9
Zagar pon 5 @2,75 ⛔ 5
Kasprzak - Woffinden @1,80 betsafe ⛔
Dzisiaj postanowiłem zagrać na undery outsiderów wg mnie cyklu. 7 punktów Krzysio raczej nie zrobi, to jego debiut w NZ drugi koniec świata, presja go zje.
Woffinden powinien wozić ogony bo jak patrze na stawkę 16nastu zawodników to jest on wstanie zrobić punkty tylko na Bunyanie. Tajski nie pasuje do tego grona. W zeszłym roku w niektórych turniejach mogłoby się wydawać, że uzbieranie 4-5 oczek na zawodnikach typu Ljung, Hansio Bjerre czy B Pedersen to pestka. W tym roku stawka się wyrównała, nie ma czarnych owiec temu nie wróże dziś Tajskiemu więcej niż 2-3 oczka.
Co do Zagara to typ na tzw czuja. Wróżenie z fusów, wiem że tego zawodnika stać na półfinał, ale coś nie widzę go na tym wielkim lotnisku. Matej ostatnie sezony spędził w Gorzowie, na krótkim technicznie torzem dawno nie było go w cyklu, jest wg mnie kilka lat za murzynami jeśli chodzi o czołówkę GP, zobaczymy życzę mu jak najlepiej.
Co do biegów, to licze że Tomek nie będzie robił sobie jaj w stylu 0,0,3,3,3 bo on tak potrafi. Przełożenie albo wygram 100 metrów z przodu albo nie nawiąże walki. Tomek jest zmotywowany, żeby być na pudle w zeszłym roku fantastyczny występ jak patrze na jego przeciwników w 1 i 17 biegu to nie widzę na niego mocnych.
Nicki to samo co Tomek, w 16nastym też nie widzę na niego mocnych.
Fredka zawodnik na półfinał 7 oczek w jego zasięgu.
Wszystkie B365
Dzięki za stream
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom