>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Spekulacje Transferowe Ekstraklasa

Status
Zamknięty.
psychol32 440,6K

psychol32

Użytkownik
Rostov zaproponował za Cernycha 700 tys Euro plus bonusy. Jak usłyszeli ile trzeba zapłacić by Litwina pozyskać to od razu wymiękli.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
psychol32 440,6K

psychol32

Użytkownik
Maxi Rodriguez były zawodnik Atletico i Liverpoolu został zaproponowany Jagiellonii.
Nasza wiceprezes parę dni temu powiedziała że w tej chwili do klubu dzwonią tacy zawodnicy którzy jeszcze rok temu odmawiali gry w Jadze twierdząc że to za słaby klub dla nich
 
maer 229,3K

maer

Typer A-League
Maxi Rodriguez były zawodnik Atletico i Liverpoolu został zaproponowany Jagiellonii.
Nasza wiceprezes parę dni temu powiedziała że w tej chwili do klubu dzwonią tacy zawodnicy którzy jeszcze rok temu odmawiali gry w Jadze twierdząc że to za słaby klub dla nich
Vice-mistrzostwo Polski powoduje to że nawet co lepsi zawodnicy chcieliby się pokazać w europejskich pucharach a jeszcze jak zagrają dobre zawody to może spowodować ich awans do lepszego klubu niż Jagiellonia, przykład Vadis w Legii którym interesuje się obecnie bardzo dużo klubów.
 
Waldi1979 1,7M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Do Zagłębia przejdzie prawdopodobnie vicekról strzelców I ligi Jakub Świerczok występujący w GKS Tychy, zawodnik przeszedł już testy medyczne i powinien niedługo podpisać kontrakt.
 
jozzy22 581,8K

jozzy22

Użytkownik
Kolejny znajomy Nenada Bjelicy w Lechu Poznań. Na testy medyczne przylatuje dwukrotny reprezentant Chorwacji, Mario Situm. Jeśli podczas badań nie wydarzy się nic nieprzewidzianego, to prawoskrzydłowy zostanie na rok wypożyczony z Dinama Zagrzeb.
 
Waldi1979 1,7M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Kolejnym zawodnikiem, który może dołączyć do Zagłębia jest Bartłomiej Pawłowski z Lechii Gdańsk, piłkarz udał już się na testy medyczne do Lubina, jeśli przejdzie je pomyślnie to podpisze kontrakt. Mógł trafić do Zagłębia już rok temu, ale doznał kontuzji.
 
psychol32 440,6K

psychol32

Użytkownik
Pawłowski to przeciętny grajek. Na pewno nie wykorzystał potencjału jaki posiadał. Chodzą słuchy że po wyjeździe do Hiszpanii odbiła mu sodówka.
 
R 110

radek9513

Użytkownik
Kibicuję Lechii i powiem szczerze, dawno tak przepłaconego zawodnika nie widziałem. Jak grał w Maladze to mi go szkoda było że nie grał ale jak zagrał pierwszy mecz w Białymstoku w sezonie 2014/15 to myślałem że to żart że za takiego zawodnika zapłacono 400tys euro. Pawłowski moim zdaniem nie pasuje do drużyny w której gra się o coś więcej niż środek czy utrzymanie. W Koronie czy w Zawiszy coś nawet grał, ale nic więcej jak poziom gry o utrzymanie. Co do sodówki, przypomniał mi się wywiad jak mówił że musi o 7 rano wstawać i jaki to zapierdziel na zgrupowaniu Lechii ????
 
Waldi1979 1,7M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Adrian Rakowski odchodzi z Zagłębia, klub nie przedłuży wygasającego kontraktu ze swoim wychowankiem.
Arka Gdynia zainteresowana jest sprowadzeniem pomocnika Zagłebia Krzysztofa Janusa.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
A tym czasem jest szansa na transfer z Zagłębia do Śląska - Dorde Cotra, ma przyjść. Chłopak ma grubą skórę jeśli to prawda ;).
W tym tygodniu powinny być pierwsze kontrakty -&gt; Chrapek, Słowik, Kosecki i wspomniany Cotra.
Urban chciał sprowadzić Jana Muchę, nie wypaliło.
 
J 17

jaskier7

Użytkownik
Mioduski dzisiaj zdementował informację, jakoby Lech miał uprzedzić Legię w pozyskaniu szwedzkiego skrzydłowego Nicklasa Barkrota.
A w Poznaniu mocno cieszyli się z &quot;wizerunkowej&quot; wygranej.
Co nie znaczy, że transfer całkiem ciekawy.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Ciekawe nazwisko pojawia się w kontekście Śląska -&gt; Igors Tarasovs. Ciekawe może nie tyle ze względu sportowego co ze względu na jego &quot;koleżeństwo&quot; z J. Koseckim po jednym ze spotkań Legia vs Jaga ???? . A teraz obaj mieliby wylądować w jednej ekipie.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Mówisz o tym słynnym filmiku? ????
https://youtu.be/K2I9GWwxyfY?t=2m34s

Karuzela trenerska trwa w najlepsze.
Jacek Zieliński nie jest już trenerem Cracovii. Kontrakt z 56-letnim szkoleniowcem został rozwiązany za porozumieniem stron - poinformowała oficjalna strona klubu.

Ja już się w tym wszystkim pogubiłem...%)
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Mówisz o tym słynnym filmiku? ????
https://youtu.be/K2I9GWwxyfY?t=2m34s
Karuzela trenerska trwa w najlepsze.
Jacek Zieliński nie jest już trenerem Cracovii. Kontrakt z 56-letnim szkoleniowcem został rozwiązany za porozumieniem stron - poinformowała oficjalna strona klubu.
Ja już się w tym wszystkim pogubiłem...%)
Dokładnie tak, Kosecki szedł po tego w długich włosach ???? ???? .
Cracovia moim zdaniem zrobiła błąd, ale to ich sprawa, piłkarze mieli wywalone na trenera to było co było, pewnie przyjdzie jakiś Fornalik.
 
Z 21

zet

Użytkownik
Mioduski dzisiaj zdementował informację, jakoby Lech miał uprzedzić Legię w pozyskaniu szwedzkiego skrzydłowego Nicklasa Barkrota.
A w Poznaniu mocno cieszyli się z &quot;wizerunkowej&quot; wygranej.
Co nie znaczy, że transfer całkiem ciekawy.
A cóż innego miał powiedzieć by wyjść z twarzą?
 
Waldi1979 1,7M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
A tym czasem jest szansa na transfer z Zagłębia do Śląska - Dorde Cotra, ma przyjść. Chłopak ma grubą skórę jeśli to prawda ;).
byłem w szoku jak to wczoraj przeczytałem, Cotra często pełnił funkcję kapitana w Zagłebiu, jeśli to prawda jestem ciekaw reakcji kibiców podczas derbów, które już w 2 kolejce nowego sezonu...
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
byłem w szoku jak to wczoraj przeczytałem, Cotra często pełnił funkcję kapitana w Zagłebiu, jeśli to prawda jestem ciekaw reakcji kibiców podczas derbów, które już w 2 kolejce nowego sezonu...
Nie będzie trzeba czekać z pojazdem do derbow ;).
Inna spekulacja.
Probierz z Kuchsrem dzisiaj w ratuszu we Wrocławiu negocjują odkup akcji.
Do Wroclawia przybył też w sprawie kontraktu Cesarz ???? . Tak napiszę tajemniczo ale wiadomo o kogo chodzi ;)
Widzę, że gazety i portale mają dobre informacje na jego temat ???? masakra, jeden poda plotke reszta przepisuje.
 
R 110

radek9513

Użytkownik
Mnie osobiście dziwi transfer Cotry, bo powiedzmy szczerze, Śląsk jest teraz słabszym klubem od Zagłębia a i źle raczej tam nie miał. Oczywiście, nie znam też sprawy jak to wygląda w środowisku Zagłębia, bo różne rzeczy mogą mieć na taką a nie inną decyzję. Mimo wszystko, dla mnie dziwna decyzja.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom