>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Sport w moich oczach

ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
16:00 Astana - Legia
Astana DNB @ 1.62 ✅
poniżej 2.5 gola 1.57 ⛔
buk: bah
Stawka: 10j/10j
Wynik: 3:1 3:1
-3.8j​

Na temat tego spotkania zostało już napisane bardzo dużo. Legia w poprzedniej rundzie rozgromiła w dwumecz IFK Mariehamn aż 9-0, ale prawda jest taka, że fiński klub był po prostu słaby. Tamten mecz pokazał, że to Finowie są w beznadziejnej formie i tracą bardzo dużo do polskiego klubu. Mecze ligowe Legii zweryfikowały w jakiej formie są wojskowi. Przegrana z Górnikiem i remis z Koroną nie stawia ich dziś w komfortowej sytuacji. Co prawda do składu wrócił Kucharczyk, który wraca do swojej dobrej dyspozycji, ale to za mało żeby jeden zawodnik wygrał z Kazachami. Astana to prawdziwa twierdza nie do zdobycie. W tym sezonie Kazachowie u siebie nie przegrali żadnego meczu. Co więcej Astana tylko raz straciła punkty remisując z Irtyszem Pawłodar. Ten zespół jest w bardzo dobrej dyspozycji, a na dodatek grają cały czas w swoich trudnych warunkach atmosferycznych. Na pewno piłkarzom Legii będzie się bardzo ciężko grało w piekielnych kazachskich upałach. Na dodatek mecz będzie rozgrywane na sztucznej nawierzchni co jest kolejnym dyskomfortem piłkarzy oości. Zespół gospodarzy jest tu bez względnym faworytem tego dwumeczu, w lidze zajmują 1. miejsce w tabeli i spokojnie mogą podejść do tego dwumeczu. Gospodarze mają ograny skład są w trakcie sezonu, wszystko przemawia za klubem z Astany. Legia może skupić się tutaj na defensywie i szukaniu goli z kontrataku. Jednak nie spodziewam się szalonego tempa w tych upałach, dlatego też gram poniżej 2.5 gola.
mam nadzieje, że przerwiemy fatalną serię porażek.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
19:00 Utrecht - Lech
Typ: BTS
Kurs: 1.85
buk: totolotek
Stawka: 10j
Wynik: 0:0 ⛔
-10j​

Po dotychczasowych spotkaniach ligowych trudno powiedzieć na co stać Lecha zwłaszcza bez będącego w niezłej formie Jevtica, który doznał kontuzji i niestety musi pauzować. Pomimo braku tak ważnego ogniwa myślę, że stać Lechitów na strzelenie minimum jednej bramki. Zdobycie gola na wyjeździe będzie bardzo istotne przed rewanżem, który może być kluczowy w sprawie awansu do kolejnej rundy. Lech po wzmocnieniach nie stracił dużo na swojej wartości, lecz problemem Kolejorz jest słaba skuteczność. Tutaj ciągle trzeba nad nią pracować, bowiem gdy był Kownacki z Robakiem w poprzednim sezonie to nie było z tym problemu. Utrecht nie jest jednak zespołem, z którym nie można rywalizować, a strzelona bramka byłaby z pewnością świetną zaliczką. Gospodarze nie są jakąś potęgą, której nie da się wyeliminować. Ten zespół jest znany w Europie i bardziej wartościowy od Lecha. Jednak latem odeszło aż trzech najlepszych strzelców z poprzedniego sezonu: Haller, Zivkovic i Barazite. W klubie pozostał Yassin Ayou na którego będą musieli zwrócić uwagę piłkarzy Lecha. Myślę, że o trafienie gospodarzy nie powinniśmy się martwić, bowiem obrona Lecha jest w ciągłej przebudowie, a trener Bjelica szuka najlepszego rozwiązania po stracie Bednarka. Typuje, że obydwie drużyny strzelą w tym meczu przynajmniej po jednym golu.
20:00 Arka Gdynia - FC Midtjylland
Typ: 2
Kurs: 1.85
buk: totolotek
Stawka: 10j
Wynik: 3:2 ⛔
-10j​

Czas na wielką przygodę Arki z eliminacjami do Ligi Europy. Ciekaw jestem tylko ile ta przygoda potrwa, bo patrząc na dzisiejszego rywala to może być ona bardzo krótka. Zacznijmy od tego, że gospodarze dość nieźle weszli w ten sezon. Arka wygrała Superpuchar Polski i odnotowała w lidze zwycięstwo oraz remis. Do klubu dołączyło kilku ciekawych zawodników min. Danch, Jurado czy Piesio. Pomimo tego ekipa gości to nie są żadne ogórki (nie obrażając tutaj żaden z klubów), tylko drużyna, która regularnie walczy z roku na rok o europejskie puchary. Duńczycy zaczynali eliminacje od pierwszej rundy gdzie rywalizowali z irlandzkim Derry City i węgierskim Ferencvarosem. Wszystkie cztery mecze Midtjylland wygrało strzelając przy tym aż 17 bramek i tracąc tylko 5. Jak widać siła ataku ekipy gości jest piorunująca i dziś również powinniśmy się spodziewać kilku bramek. Arka zapewne będzie się bronić przez cały mecz i próbować swoich sił w kontratakach. Jednak liczę na to, że goście rozbiją te szyki obronne i odniosą pewne zwycięstwo. Arka jest debiutantem w tych rozgrywkach i daleka od swojej wymarzonej formy, dlatego jedynym argumentem jakim dysponują żeby sprawić tu niespodziankę jest to, że grają u siebie i w ostatnich spotkaniach o wysoką stawkę wychodzili zwycięsko. Mowa tu finałowym spotkaniu Pucharu Polski i mecz o Superpuchar Polski. Midtjylland zaczęło sezon podobnie jak Arka, gdzie odnotowało wysoką porażkę z Brondby 0:4, ale już w drugim meczu wygrała u siebie z Sikeborgiem 2:0. Goście jednak mają za sobą więcej spotkań na tym szczeblu rozgrywek. Dodatkowo Midtjylland jest ogromnie zmotywowane aby awansować do Ligi Europy. Kurs na wygraną gości można uznać za okazje gdyż sportowo Arka nie ma dziś żadnych argumentów aby rywalizować z Duńczykami.
20:00 CS Universitatea Craiova - AC Milan @ over 2.5 gola 1.70
21:05 Everton FC - MFK Ruzomberok @ over 2.5 gola 1.42
AKO: 2.41
buk: bah
Stawka: 10
Wynik: 1;0 / 1:0 ⛔
-10j​

Czas na piłkarski dubel. W obu przypadkach zdecydowałem się na over 2.5 gola. Everton w lidze nie był w stanie powalczyć o wyższe miejsca, lecz udało im się zająć siódmą pozycję, które daje im nadzieje na wywalczenie awansu do fazy grupowej LE. W letnim okienku transferowym Everton stracił swego najlepszego strzelca Romelu Lukaku, ale zdołał pozyskać kilku ciekawych graczy takich jak Jordan Pickford, Cuco Martina, Sandro Ramirez, Davy Klaasen czy też Wayne Rooney. The Toffees to dalej solidna ekipa, i nawet po stracie Lukaku są w stanie walczyć z najlepszymi. Ruzembork powinien być dla nich przetarciem do tych rozgrywek, bowiem goście w poprzedniej rundzie męczyli się z Brann Bergen. Liczę, że gospodarze narzucą swój angielski styl i tempo od pierwszych minut,a sprawę awansu będą chcieli rozstrzygnąć już w pierwszym meczu.
Na koniec dodam jednak, że Ronald Koeman na pewno nie będzie miał do dyspozycji Ramiro Funesa Moriego, Yannicka Bolasie, Seamusa Colemana i Ross Barkley.
Rossoneri w poprzednim sezonie zajęli w lidze szóste miejsce i dlatego dziś widzimy ich w 3 rundzie eliminacji. Latem po zmianie właściciela i przejęcia go przez Chińczyków Milan budowany jest od nowa aby przywrócić mu dawny blask. Sprowadzono piłkarzy za łączną kwotę niemal 190 milionów euro, ale Bonucci, Silva, Calhanoglu, Biglia czy Kessie te nazwiska robią wrażenie. To wszystko zaczyna powoli owocować, bowiem Milan już w spotkaniach sparingowych pokazywał swoją siłę pokonując min. Bayern 4:0. Tak wiem, że to tylko sparing, ale takie wygrane budują zespół i cała atmosferę w okół klubu. Milan naprawdę wygląda solidnie pod względem budowania nowego zespołu i dziś jeśli nie strzelą minimum dwóch/trzech bramek to będę rozczarowany. Na uwadze jednak trzeba mieć to, że We Włoszech zostali kontuzjowani Suso i Alessio Romagnoli, będący w nienajlepszej dyspozycji fizycznej Hakan Calhanoglu, niezgłoszeni Leonardo Bonucci i Lucas Biglia, a także – być może z powodów związanych z rynkiem transferowym – Carlos Bacca, Jose Sosa oraz Gabriel Paletta.
Przewidywany skład Milanu:
(4-3-3): G. Donnarumma – Abate, Zapata, Musacchio, Rodriguez – Kessie, Montolivo, Bonaventura – Borini, Cutrone, Niang.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:00 Termalica - Zagłębie
Typ: BTS
Kurs: 1.76
buk: bah
Stawka: 10j
Wynik: 1:1 ✅
+7.6j
Termalica dramat jeśli chodzi o poziom, podobnie jak cała pierwsza połowa wykonaniu obu drużyn!​

Jest to mecz dla jednego z trenerów, któremu powoli zaczyna palić się grunt pod nogami. Mowa oczywiście o Mariuszu Rumaku, który nie tak sobie wyobrażał początek sezonu. Na to spotkanie zdecydowałem się na BTS bowiem Termalica musi zacząć w końcu punktować. Gospodarze zaprezentowali się nieźle na tle dwóch ostatnich spotkań, ale zabrakło goli i skuteczności aby móc zdobyć jakiekolwiek punkty. Zagłębie natomiast słabo zaprezentowało się w Kielcach, gdzie po rzucie karnym wygrali 1:0. W ostatniej kolejce w Derbach Dolnego Śląska pokazali charakter, ponieważ grając w dziesiątkę nie dali się zdominować Wrocławianom i w doliczonym czasie gry po strzale Świerczoka, klub z Lubina zgarnął trzy punkty. Dziś czeka ich kolejne wyzwanie bowiem, teren w Niecieczy jest bardzo ciężki o czym przekonały się już kluby w poprzednim sezonie. Termalica tak jak w poprzednim sezonie gra defensywnie i to może jedynie martwić jeśli chodzi o gole. Jednak trener Rumak musi coś zmienić bo w takim stylu ekipa z Niecieczy może sięgnąć bardzo blisko dna. Obie ekipy mają kim straszyć w ataku, bowiem mając w swoich składach min. Śpiączkę, Piątka, Stefanika czy też Świerczoka, Nespora, Starzyńskiego i Pawłowskiego to gole muszą zacząć padać. Jeśli celowniki w obu zespołach nie będą zwichrowane to powinniśmy być świadkami niezłego widowiska.
20:30 Śląsk - Lechia
Typ: over 2.5 gola
Kurs: 2.00
buk: totolotek
Stawka: 10j
Wynik:​

Kibice jak i cały zarząd nie tak sobie wyobrażał początek sezonu w wykonaniu piłkarzy Śląska. Klub z Wrocławia dokonał naprawdę sporo transferów i chyba teraz potrzeba czasu żeby to wszystko poukładać. Pytanie tylko czy trener Urban dostanie ten czas na zgranie zespołu?. Popieram typ Robsona na bramki w tym spotkaniu. W ofensywach obu drużyn grają dwaj królowie strzelców zeszłego sezonu. Co prawda ani Lechia, ani Śląsk na razie nie imponują dyspozycją strzelecką ale dziś może się to zmienić. Szczególnie, że gra obronna obu zespołów pozostawia wiele do życzenia. Gdańszczanie właśnie w defensywie mają największe problemy. Na ten moment w obwodzie trenera Nowaka zostało trzech obrońców : Nalepa, Vitoria oraz Nunes, bowiem w zeszłym tygodniu Lechia sprzedała jednego ze swoich obrońców - Marco Maloce. Lechia na dodatek nie będzie mogła skorzystać z Peszki oraz Haraslina, który pauzuje z powodu kontuzji. W ekipie Śląska jest to na pewno Wrąbel, który mnie nie przekonuje. Gość miał godnie zastąpić Pawełka, który był beznadziejny, a okazuje się, że mamy w bramce ten sam poziom. Siła ataku w obu klubach wygląda bardzo przyzwoicie Pich-Robak-Kosecki za nimi Madej-Chrapek-Mak to naprawdę wygląda solidnie!. Po drugiej stronie mamy Kuświk-Paixao za nimi min. Krasic z Matrasem jestem zdania, że dziś możemy być świadkami dość wysokiego wyniku. Obu klubom brakuje dużo do swojej wymarzonej formy, ale z meczu na mecz będzie to wyglądało coraz lepiej. Tak jak napisałem wcześniej dziś we Wrocławiu możemy być świadkami meczu ze sporą ilości goli.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:30 Górnik - Wisła
Górnik DNB @ 2.32
powyżej 2.5 gola 1.78
Angulo gol @ 2.70
buk: bah/fortuna
Stawka: 10j/10j/ 5j (na gol Angulo)
Wynik:​


Hit kolejki po raz kolejny z udziałem drużyny z Zabrza. Tym razem Górnik podejmować będzie Wisłę z Krakowa. Mimo porażki z Jagiellonią Górnik zaprezentował się w tym spotkaniu przyzwoicie i przy lepszej skuteczności mógł ten mecz nawet wygrać. Szkoda, że zimnej głowy nie zachował Kurzawa, ale nie ma co rozpamiętywać tamtego spotkania. Myślę, że Zabrzanie dostali dobrą lekcje w meczu z Jagiellonią i na mecz z Wisłą wyjdą jeszcze bardziej zmotywowani. W Górniku na pewno nie brakuje osób do zdobywania goli. Mowa tu o Angulo, który jest liderem gospodarzy i w trudnych sytuacjach ma duże opanowanie. Szkoda, że gość ma już 33 lata, ale kondycyjnie wygląda bardzo dobrze! Po raz kolejny świetnie spisali się Żurowski wraz Kądziorem, którzy zaraz za Angulo stają się liderami drużyny. Do gry powraca Matuszek, który powrócił po kontuzji na boisko w spotkaniu z Row Rybnik w ramach Pucharu Polski. Gra Zabrzan wygląda dobrze. Gra na jeden czy dwa kontakty była widoczna w spotkaniu z Jagiellonią, i nie zanosi się na dzień dzisiejszy na to aby to gospodarze po raz kolejny walczyli o utrzymanie. Złego słowa również nie można powiedzieć o Wiśle. Zespół do którego dołączyło parę nowych nazwisk jak na razie spisuje się równie dobrze co Górnik. Sześć punktów w dwóch spotkaniach jest chyba tego dowodem, że do tego klubu wracają chyba lepsze czasy. Oba zespoły mają spory potencjał w ofensywie i jeśli do tego spojrzymy na statystyki ostatnich spotkań, to jutro niema innej opcji niż over w tym spotkaniu:
17.04.16 EKS Wisła Kraków Górnik Zabrze 3 : 1
05.02.16 CF Górnik Zabrze Wisła Kraków 2 : 1
20.11.15 EKS Górnik Zabrze Wisła Kraków 1 : 1
17.07.15 EKS Wisła Kraków Górnik Zabrze 1 : 1
09.05.15 EKS Wisła Kraków Górnik Zabrze 4 : 1
10.04.15 EKS Wisła Kraków Górnik Zabrze 1 : 1
19.10.14 EKS Górnik Zabrze Wisła Kraków 0 : 5
24.05.14 EKS Wisła Kraków Górnik Zabrze 2 : 3
08.11.13 EKS Górnik Zabrze Wisła Kraków 3 : 2
Kolejnym typem jest zwycięstwo Górnika, który u siebie czuje się bardzo dobrze. Zabrzanie na ostatnie trzynaście spotkań rozegranych u siebie przegrali tylko dwa z Zagłębiem w 1 lidze oraz towarzyski z Trzyniec. Brosz i jego chłopcy obecnie pokazują dużą siłę i charakter, że nie będą chłopcami do bicia. Górnik po raz kolejny jest w stanie powalczyć o zwycięstwo z dużo bardziej notowany i doświadczonym klubem jakim jest Wisła.
Dodatkowa jutro w Zabrzu spodziewany jest komplet widzów, a w kasach zostało około 800 biletów. Sędzią tego spotkania będzie Pan Marciniak oraz zostanie zastosowany system VAR.
O Angulo pisałem już trochę wyżej. Gość jest w kapitalnej formie fizycznej i technicznej. Przede wszystkim jest silny fizycznie i ma opanowanie przy wykończeniu akcji. Przy wszystkich trzech bramkach jego opanowanie i spokój mnie zaskoczyło. W meczu z Wisłą zapewne nie zabraknie okazji do zdobycia gola, a przy obecnej formie jest w stanie strzelić bramkę w trzecim spotkaniu z rzędu.

15:30 Pogoń - Jagiellonia
Typ: 1
Kurs: 2.70
buk: totolotek
stawka: 10j
Wynik:​


Spotkanie gdzie idę w stronę Portowców. Pogoń w drugiej kolejce zaprezentowała się nieźle w Gliwicach skąd przywiozła trzy punkty. Do klubu dołączył Formella, który zaliczył trafienie, a po kontuzji do składu powraca najlepszy strzelec z poprzedniego sezonu Adam Frączczak. Kadra Pogoni powoli zaczyna nabierać rumieńców, a do podstawowego składu powracają najważniejsi gracze. Zespół Macieja Skorży wciąż jest w budowie, lecz jestem zdania, że ostatnia wygrana w Gliwicach doda im tylko skrzydeł. Dodatkowo w tygodniu Pogoń rozegrała spotkanie kontrolne przeciwko Energetyk Gryfino, który wygrali 5:0, a do bramki trafiali min. Formella x2, Zwoliński czy Gyurcso. Niestety po za grą dalej jest Delev, który nabawił się kontuzji. Co można powiedzieć o Jadze?. Dwa mecze, trzy rzuty karne, trzy gole i sześć punktów. Jagiellonia nie zdobyła ani jednej bramki z gry, a ich sama gra pozostawia wiele do życzenia. Ten zespół mnie nie przekonuje odkąd z klubu odszedł Vassiljev i Probierz. Mamrot coś tam próbuje działać, ale na razie słabo mu to wychodzi. Mecz z Górnikiem powinni przegrać, ale niestety Zabrzanie w tamtym spotkaniu sami strzelili sobie w stopę. W niedzielę nie zobaczymy dalej Góralskiego, Frankowskiego i być może Tomasika. Nie wiadomo co Cernychem, który ma oferty z innych klubów. Słabo spisuje się Sheridan, który miał ciągnąć całą grę. W Szczecinie o zwycięstwo i ugranie jakichkolwiek punktów będzie im niezwykle ciężko. Pogoń już od pierwszej kolejki wyglądała solidnie o czym pisałem. Teraz ich gra ulega cały czas poprawie, do składu powracają podstawowi gracze i ja to kupuje.

18:00 Korona - Cracovia
Typ: powyżej 2.5 gola
Kurs: 1.90
buk: totolotek
Stawka: 10j
Wynik:​


Wyniki Korony w dwóch pierwszych kolejkach w ogóle nie odzwierciedlają poziomu gry drużyny Gino Letteriego, który jak na poziom Ekstraklasy jest wysoki. Zespół z Kielc jest świetnie przygotowany fizycznie co widać gołym okiem. Do tego stosowany pressing przynosi same korzyści. Myślałem, że ten klub będzie w rozsypce po aferach, które słyszeliśmy, lecz się myliłem. Korona rozegrała bardzo dobre spotkanie w Warszawie, gdzie mogła pokusić się nawet o zwycięstwo. Ich forma wydaje się być cały czas zwyżkowa, a pomimo wielu kontuzji klub bardzo dobrze sobie radzi. W Cracovii powoli widać rękę Probierz o czym świadczy min. wygrana z Lechią. Probierz w Cracovii zrobił małą rewolucję, a na dodatek zaczął stawiać na młodzież, która podobnie jak w Górniku jest bardzo ambitna. Jest to kolejne spotkanie gdzie idę w stronę goli. Korona u siebie była mocna już za czasów Bartoszka, przy takim tempie i pressingu jaki stosują ich bramki będą kwestią czasu. To samo można powiedzieć o Cracovii, która również wygląda solidnie. Tam liderem wydaje się być Piątek, który w meczu z Lechią zaliczył dwa trafienia, lecz oba nie zostały uznane. Poniedziałkowy mecz zapowiada się jako jeden z bardziej interesujących i oby również obfitował w bramki.


jutro rozpoczynam urlop. A więc do tematu będę zaglądał rzadziej. Rozliczenie miesiąca po powrocie.
do usłyszenia!
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Pozdrawiam pracujących i urlopowiczów.




Temat trochę ucichł, ale w najbliższą niedzielę podsumowanie Lipca i starujemy z nowym miesiącem.

Elo.​
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
PODSUMOWANIE LIPIEC 2017


Podane Typy: 40
Wygrane: 21
Przegrane: 19
Skuteczność kuponów: 52,5%

Jednostki postawione: 380j
Jednostki zwrócone: 154,44j
Zysk/Strata: ⛔ 225,56
Yield: ⛔ 59,35 %

Pierwszy miesiąc za nami. Patrząc na statystyki wygląda to bardzo słabo, a nawet tragicznie.
Dziś powrót z wakacji, a więc jutro starujemy z typami i nowym miesiącem.
Do usłyszenia.​
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
1# 15:30 Górnik Zabrze - Arka Gdynia
Typ: 1
Kurs: 2.00
Buk: Fortuna
Stawka: 10j
Wynik: 1:1 ⛔
-10j​

Kolejne starcie gdzie wybieram zwycięstwo Zabrzan. Chyba mało kto się spodziewał, że po tak trudnych czterech kolejkach Górnik będzie miał na swoim koncie siedem punktów. Wygrana z Legią i Wisłą nie były przypadkowe. Szkoda punktów w Białymstoku, gdzie Zabrzanie powinni wywieźć przynajmniej remis, i ostatniego remisu z Lechią, gdzie ekipa z Zabrza zasługiwała na wygraną. Teraz podejmować będą u siebie Arkę, zespół Ojrzyńskiego, który zapewne będzie chciał coś udowodnić. Co można zaobserwować w grze gospodarzy?. Na pewno to gra na jeden czy dwa kontakty, która wychodzi im bardzo dobrze. Na dodatek nie wiem czy zauważyliście, ale Górnik większość swoich bramek zdobył dzięki prostopadłym podaniom. Widać, że ten aspekt jest trenowany na treningach i ciągle doskonalony. Przy świetnej dyspozycji Angulo jest wręcz to perfekcyjne. Robson ostatnio pisałeś, że obrona Górnika pozostawia wiele do życzenia i z meczu na mecz będzie wyglądała coraz lepiej. Zgadzam się, i w spotkaniu z Lechią cały środek jak i lewa strona wyglądały solidnie. Od reszty odstawał trochę Wolniewicz, który miał problemy z Peszkinem. Obie ekipy w tygodniu rozegrały mecz w ramach PP. Obie wyszły ze swoich pojedynków zwycięsko co jeszcze bardziej napędza oba kluby przed dzisiejszym meczem. Ja jednak idę w stronę Górnika, który ma świetny początek sezonu i nie zanosi się na to aby miało się to zmienić w najbliższym czasie. U siebie Górnik na dodatek jest bardzo mocny i każdej ekipie będzie ciężko wywieźć stąd jakiekolwiek punkty. Arka mnie nie przekonuje od samego początku. W spotkaniu z Koroną mieli dużo szczęścia i sami oddali tylko jeden celny strzał na bramkę rywala. Na dodatek Jurado, który miał być wzmocnieniem na razie rozczarowuje. Górnik na pewno musi się obawiać Siemaszki, który potrafi się znaleźć w odpowiednim miejscu. Na koniec chcę dodać, że dziś w Zabrzu po raz trzeci z rzędu zobaczymy komplet widzów co jest kolejnym świetnym wynikiem jeśli chodzi o kibiców!.
2# 22:00 Barcelona - Real Madryt
Typ: over 2.5 gola
Kurs: 1.40
buk: fortuna
Stawka: 10j
Wynik: 1:3 ✅
+4j​

Dziś o 22 cały piłkarski świat zwróci oczy na Camp Nou, bowiem starcie Barcelony z Realem elektryzuje całą Europę i nie tylko. To będzie oficjalny debiut Ernesto Valverde w roli trenera Barcy. Nowy trener nie wprowadził nowego ustawienia i został przy klasycznym dla Barcy ustawieniem 4-3-3. Gospodarze tego lata dokonali tylko dwóch wzmocnień. Jest to przybycie na Camp Nou Semedo i powrót Deulofeu. Największym zaskoczeniem było odejście Neymara. Brazylijczyka na dzień dzisiejszy zastąpić ma właśnie Deulofeu, który w meczu kontrolnym z Chapocoense zdobył gola i zaliczył dwie asysty. Jak to wygląda w ekipie gości?. Do klubu dołączyli Ceballos oraz Theo. Obaj panowie zaprezentowali już swoje możliwości i z pewnością będą to duże wzmocnienia dla klubu z Madrytu.
Przejdźmy do składów. W bramce oczywiście Ter Stegen, największą niewiadomą jest prawa obrona. Bowiem tu Valverde musi postawić na kogoś z dwójki Vidal/Semedo. W miejsce Neymara zapewne wskoczy Deulofeu, bo wątpię by dziś miałby tam zagrać Paco Alcacer. Nie wiadomo co z Iniestą, który leczył jeszcze jakiś uraz. W ekipie Realu nie zobaczymy na pewno Modricia, który pauzuje za czerwoną kartkę z Superpucharu. W bramce na pewno będzie to Navas, w obronie bez większych zmian, lecz nie wiadomo czy od pierwszych minut zagra Theo czy Marcelo. Za miejsca Modricia wskoczy na pewno Kovacić. W ataku już od pierwszych minut powinniśmy ujrzeć BBC. Jest to spotkanie gdzie idę w stronę bramek. Mecz o Superpuchar Hiszpanii już kilkakrotnie pokazywał nam, że pada w nim bardzo dużo goli to raz, a dwa El Clasico praktycznie zawsze obfituje w dużą ilość goli i według mnie tym razem będzie podobnie. Real pokazał w ostatnich latach, że potrafi grać na Camp Nou i tylko co tu przyjeżdża to strzela minimum jedną bramkę. W takim spotkaniu nie trzeba nikogo motywować, stawka jest wysoka jak przy każdym El Clasico, dlatego też spodziewam się kolejnego świetnego pojedynku.
Zastanawia mnie tylko to czy piłkarze Barcy zrobią szpaler?.
Przewidywane składy:
FC Barcelona: Ter Stegen; Vidal, Piqué, Umtiti, Alba; Busquets, Rakitić, Iniesta; Deulofeu, Messi i Suárez
Ławka: Cillessen, Semedo, Mascherano, Digne, Denis Suárez, Sergi Roberto oraz Paco Alcácer
Przewidywany skład Realu według Marki: Keylor Navas - Theo Hernández, Sergio Ramos, Varane, Carvajal - Casemiro, Kroos, Kovacić, Isco - Bale, Benzema.
Przewidywany skład Realu według ASa: Keylor Navas - Marcelo, Sergio Ramos, Nacho, Carvajal - Casemiro, Kroos, Kovacić, Isco - Cristiano Ronaldo, Benzema.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
3# 18:00 Pogoń - Lechia
Typ: 1
Kurs: 2.65
buk: Fortuna
Stawka: 10j
Wynik: 0:0 ⛔
-10j​

Pogoń z meczu na mecz wygląda coraz solidniej, a ich gra w końcu nabiera rumieńców. Piłkarze coraz lepiej rozumieją się na boisku i przekładają z teorii w praktykę grę na boisku. W tygodniu odprawili z kwitkiem Lech Poznań w ramach Pucharu Polski wygrywając z Kolejorzem 3:0. Teraz tak dobrą grę trzeba przełożyć na rozgrywki ligowe. Wyróżniającą się postacią był Dawid Kort, który zaliczył dwa trafienia. Na swoją ulubioną pozycję wrócił Adam Frączczak, który czeka na swoje premierowe trafienie w lidze w tym sezonie. &quot;Portowcy&quot; nie mogą liczyć na dwóch piłkarzy: Spasa Delewa oraz Łukasza Zwolińskiego (urazy), z tego co widzę to chyba nie zagra jeszcze Fojut. Postawa piłkarzy Lechii jest jednym z największych rozczarowań pierwszej części sezonu.Biało-Zieloni wygrali na inaugurację sezonu, ale później były już tylko dwa remisy oraz porażka. Co gorsze w tygodniu odpadli z Pucharu Polski po porażce z pierwszoligową Bytovią Bytów 0:2. Nastroje w klubie nie mogą być dobre, a i sytuacja kadrowa nie jest najlepsza. Z powodu kontuzji nadal pauzują Łukasz Haraslin i Milos Krasić. Nie wiadomo co z Grzegorz Kuświkiem i Marco Paixao. Lechia jest w małym dołku, a teren w Szczecinie nie należy dla nich do najłatwiejszych. Ostatni raz na stadionie przy ul. Twardowskiego gdańszczanie wygrali w maju 2015 roku. Pogoń pomimo słabego początku w tym sezonie w spotkaniu z Lechem pokazała jakie możliwości ma ta drużyna. Zła passa meczów u siebie musi zostać w końcu przerwana, bowiem przyjeżdża do nich drużyna, która również jest lekko rozbita, a takich sytuacji nie można zmarnować. Kurs bardzo wysoki i ja to pobieram.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
4# 15:30 Śląsk - Termalica
Typ: 1
Kurs: 1.90
buk: Fortuna
Stawka: 10j
Wynik: 1:1 ⛔
-10j​

Tym samym to właśnie na Dolnym Śląsku zakończy się piąta kolejka rozgrywek Lotto Ekstraklasy. Ostatni mecz we Wrocławiu okazał się prawdziwym widowiskiem. Gospodarze po pełnym emocji spotkaniu pokonali Lechię Gdańsk 3-2. Myślę, że można napisać śmiało, że tamto spotkanie było jedno z lepszych jak nie najlepszych w obecnym sezonie ekstraklasy. Śląsk grał szybko, stosował pressing i był bardzo zdeterminowany do wygrania tamtego meczu. Tydzień później zremisowali 1:1 z Piastem i również mogą być zadowoleni z tego wyniku. W środku tygodnia ulegli Arce 4:2 w Pucharze Polski. Przy stanie 0:2 dla Śląsk coś pękło i Arka zdołała wyrównać aby potem w dogrywce dobić rywala. Urban na pewno ma problem z bramkarzem bo ani Wrąbel ani Pilarz mnie nie przekonują. Gospodarze w spotkaniach u siebie spisują się ostatnio wyśmienicie. Wygrali sześć ostatnich spotkań aplikując rywalom łącznie 21 bramek i tracąc tylko cztery!. Termalica to zespół, którego do mnie nie przemawia. Chcę nawiązać tu do spotkania z Zagłębiem Lubin. W tamtym spotkaniu Rumak jak i jego zespół nie zrobili nic aby ugrać jeden punkt. Bramka padła w doliczonym czasie gry i to po błędzie Polacka. Jednak sama gra była bardzo słaba i nie napawa optymizmem. Racja, że tydzień temu udało im się wygrać 1:0 z słabą Legią, ale ta wygrana do mnie nie przemawia. Śląsk jeśli wyjdzie tak mocno zmotywowany jak w meczu z Lechią czy Arką w PP to o ich zwycięstwo jestem spokojny. Zespół gospodarzy ma duży potencjał w ataku i z meczu na mecz zgranie chłopaków wygląda coraz to lepiej. W obu ekipach zabraknie paru zawodników: Czterech zawodników będzie poza składem wrocławian. To Sito Riera, Robert Pich, Kamil Dankowski i Adam Kokoszka. U &quot;Słoni&quot; nie zobaczymy Romana Gergela, Bartłomieja Smuczyńskiego czy Przemysława Szarka. Pomimo braku Riery i Picha, Śląsk jest w stanie dziś wygrać pewnie by przypisać sobie kolejne trzy oczka.
5# 20:45 Hoffenhaim - Liverpool
Typ: BTS
Kurs: 1.60
buk: totolotek
Stawka: 10j
Wynik: 1:2 ✅
+6j​

Czwarte miejsce Hoffenheim w Bundeslidze było ogromnym zaskoczeniem, lecz to wszystko zasługa drużyny jak i trenera Juliana Naglesmannie, który pomimo tak młodego wieku ma wielki talent jako manager. W nowym sezonie ciekawym wzmocnieniem powinien być z pewnością Serge Gnabry, a także defensywny pomocnik Havard Nordtveit. Klub niestety musiał pożegnać się z Niklas Sule, a także Sebastianem Rudy. Zespołowi będzie trudno ich zastąpić bowiem obaj panowie byli kluczowymi zawodnikami w poprzednim sezonie w ekipie Wieśniaków. W nowym sezonie ofensywa The Reds powinna być jeszcze mocniejsza, bo zespół wzmocnił czołowy zawodnik AS Romy z poprzedniego sezonu Mohammed Salah. Dzisiaj w ekipie The Reds zabraknie Coutinho, Sturridge czy też Clyne. Jednak siła ataku nie dużo straci na wartości gdyż są jeszcze Mane, Firminho i wyżej wspomniany Salah, który już w weekend wpisał się na listę strzelców. Dla ekipy Hoffenhaim jest to nowa przygoda z tym doskonałym trenerem. Jego drużyna gra interesujący i dobry futbol, a co najważniejsze futbol ofensywny na który się przyjemnie patrzy. W tym dwumeczu nie mają nic do stracenia, bowiem gość, który dwa lata temu utrzymał zespół w Bundeslidze, w poprzednim sezonie zajął z nim czwarte miejsce dziś może przejść do historii tego klubu i utrzeć nosa Anglikom. Na pewno ma do tego aspiracje i drużynę, która jest w stanie to zrobić. Klopp i Liverpool to ekipa, która jest już nam znana w tych rozgrywkach i bardzo doświadczona. Jednak odpadnięcie z tych rozgrywek było by dla mnie pstryczkiem w nos. Może nie spodziewam się dziś szalonego tempa, ale goli nie powinno tu zabraknąć. Tym bardziej, że na przeciw siebie stają ekipy, który prezentują ofensywny futbol.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
6# 23:00 Real Madryt - Barcelona
Typ: 1
Kurs: 2.35
buk: Fortuna
Stawka: 10j
Wynik: 2:0 ✅
+ 13.5j

7# Typ: powyżej 3.5 gola
Kurs: 1.85
buk: Fortuna
Stawka: 10j
Wynik: 2:0 ⛔
-10j

Kto oglądał pierwsze spotkanie to wie, że kurs na wygraną Realu jest zawyżony i to bardzo. Może pierwsza połowa była dość w miarę wyrównana, ale to Real miał wszystko pod kontrolą. Druga połowa to prawdziwa dominacja Królewskich, którzy zdeklasowali swojego rywala i pokazali, że są świetnie przygotowani do nowego sezonu. Brak Ronaldo na pewno będzie jakimś osłabieniem bo trudno jest zastąpić Portugalczyka. Jednak mając w składzie Isco, Asensio, Bale czy Lucasa wszystko staje się łatwiejsze. Do składu powróci Modrić, który musiał pauzować w pierwszym spotkaniu. Chorwat zastąpi zapewne Kovacica, choć ten zaprezentował się bardzo dobrze. Real wie, że Barcelona jest rozbita odejściem Neymara i nie wyobrażałem sobie, że tak to będzie widoczne. Jestem zdania, że Real jutro zrobi wszystko aby upokorzyć piłkarzy Barcelony, a obecna forma gości może sprawić, że Real odkuje się za manitę, która miała miejsce parę lat temu za kadencji Guardioli na Camp Nou. Co u gości?. W czwartek do klubu oficjanie dołączy Paulinho za 32,5 mln euro, a klub poczynia dalsze starania żeby sprowadzić Coutinho i Dembele. Co do meczu, to na pewno od pierwszych minut wpuściłbym Semedo, który w spotkaniach towarzyskich świetnie wyglądał w ataku. Co do Deulofeu to nie potrafił się jeszcze zrozumieć z Suarezem i Messim, przez co zanotował masę strat. Gość mnie nie przekonuje, ale rozliczać go będzie po sezonie. Dziś na pewno nie zagra Iniesta i za jego miejsce dałbym Turana bądź Andre Gomesa, który wraca po kontuzji. Reszta składu bez zmian. Mecz na pewno będzie stał na wysokim poziomie dlatego tak jak wspomniałem spodziewam się goli i to w dużej ilości. Jako kibic Barcelony obawiam się, że Real jest w stanie upokorzyć gości i zaaplikować im dość dużą ilość bramek. Mając tak sporą zaliczkę z pierwszego spotkania Real może się zabawić z Barceloną i pokazać kto obecnie jest najlepszy w Europie. Mam nadzieje, że sędziowanie również będzie lepsze bo w pierwszym spotkaniu to była jakaś komedia, a Suarez niech zacznie pokazywać taki futbol za co go kochali kibice Liverpoolu, gdzie ładował bramki jak na zawołanie i to z każdej pozycji, bo te symulowanie jest aż wstydem dla nas kibiców!. Jak jednak będzie?, przekonamy się późnym wieczorem.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
8# Cracovia - Górnik Zabrze
Typ: 1
Kurs: 2.25
buk: Fortuna
Stawka: 10j
Wynik: 3:3 ⛔
-10j

9# Typ: powyżej 2.5 gola
Kurs: 1.90
buk: Totolotek
Stawka: 10j
Wynik: 3:3 ✅
+9j

Zacznijmy od tego, że na przeciw siebie stają dwie najmłodsze ekipy naszej ekstraklasy. Cracovia na pewno nie tak wyobrażała sobie start nowego sezonu, gdzie po pięciu kolejkach okupują dolną część tabeli. W ostatniej kolejce w Derbach Krakowa mieli wszystko pod kontrolą do czasu otrzymania czerwonej kartki. Wtedy cała gra się posypała. Probierz na pewno ma problemy w formacji defensywnej, bowiem dziewięć straconych goli to drugi najgorszy wynik po pięciu kolejkach. Więcej goli stracił Piast bo aż 12. Gospodarze mieli jednak kolejny tydzień aby poprawić coś w tej formacji, bo na razie wygląda to kiepsko. Cracovia musi zacząć w końcu wygrywać bo ich gra nie wygląda w cale najgorzej. Piątek dobrze sobie radzi w ataku, a wspomagany przez kolegów Szczepaniaka i Covilo wygląda to dość solidnie. Probierzowi na pewno zaczyna powoli się palić grunt pod nogami, bo przy tak kiepskich wynikach łatwo stracić posadę. Górnik tydzień temu zremisował z Arką 1:1. Jednak był to najsłabszy mecz w wykonaniu Zabrzan jaki oglądałem w tym sezonie. Masa strat w środku pola i brak zrozumienia pomiędzy poszczególnymi formacjami sprawiło, że Górnik zaledwie ugrał jeden punkt. Pytanie teraz czy była to jednorazowa wpadka, czy być może dziś również powtórzą swoją słabą dyspozycję. W składzie Zabrzan raczej nie zobaczymy Koja, a w jego miejsce wskoczy Ołeksandr Szeweluchin, i to tyle jeśli chodzi o zmiany w składzie Górnika. Górnik musi poszukać innego sposobu na zdobywanie goli, bowiem granie z kontrataku jest zbyt przejrzyste, co przewidział Ojrzyński, który zagęścił środek pola i Górnik przez to był bezradny. Klub nie może liczyć tylko na to, że gole będzie zdobywał Angulo. Faceta trzeba trochą odciążyć, bowiem dziś na pewno Hiszpan będzie miał przyklejonego do pleców jednego z obrońców Cracovii. Goście to obecnie najskuteczniejszą drużyną w Ekstraklasie. Drużyna z Zabrza w pięciu kolejkach zdobyła aż dziewięć goli. W spotkaniach obu drużyn pada dużo goli i dziś przy wygranej Cracovii możemy być świadkami dobrego widowiska oraz, że zobaczymy przynajmniej trzy bramki.
10# 22:15 Valencia - Las Palmas
Typ: 1
Kurs: 1.80
buk: Fortuna
Stawka: 10j
Wynik: 1:0 ✅
+8j​

W końcu startujemy z La Liga co tak naprawdę brakowało przynajmniej mi.
Zacznijmy od tego, że Valencii w końcu postawiono na trenera z pierwszego zdarzenia, doświadczonego, znającego ligę. Mowa tu o Marcelino, który wcześniej prowadził min. Villarreal oraz Sevillę. W tym trenerze pokładane są duże nadzieje, a sam Marcelino dokonał już kilka decyzji min. wyrzucając ze składu nie potrzebnych graczy. Klub wykupił z Juventusu dwóch graczy: Simone Zazę i bramkarza Neto. Niestety z klubu odszedł Diego Alvesa, który był ostoją tej drużyny. Marcelino słynie z bardzo dobrej gry defensywnej, a z tym w poprzednim sezonie Valencia miała spory problem. Na pewno Atak Zaza, Rodrigo czy Mina przyniosą oczekiwane efekty w ofensywie. Co słychać u gości. Las Palmas w letnim okienku transferowym zarówno trenera jak i kilku podstawowych graczy, mowa tu o odejściu Jese i Kevin-Prince Boateng. Las Palmas jednak w poprzednim sezonie spisywał się nie nagannie, jak na przeciętną drużynę La Liga. Ich bolączką na pewno była gra na wyjazdach, gdzie notowali fatalną serię bez zwycięstwa. Teraz w klubie nowy trener na pewno będzie korzystał z Vitolo oraz Halilovića, który miał być drugim Modrićem. Czego można spodziewać się po ekipie gości?. Tak na prawdę za dużo nie wiemy o ich trenerze Manolo Marquezie, który dotąd prowadził słabsze kluby. Pierwsze kolejki to wielka nie wiadoma, ale pomimo tego idę dziś w zwycięstwo Valencii, która w końcu przyszła po rozum do głowy. Zatrudnienie Marcelino wyjdzie im tylko na dobre. W dodatku dość niezły skład i zdolna młodzież pozwoli im powalczyć o miejsca 4-7, bo liczę, że taki cel właśnie wybrali włodarze Valencii na początek. Do boju Nietoperze, czas przywrócić dawny blask tej ekipie!
Kadra Valencii i Las Palmas
Decyzją trenera Marcelino powołań nie otrzymali: Abdennour, Nando, Vinicius i Robert. Kontuzje uniemożliwiają występ Montoyi i Naniego.
Bramkarze: Neto, Jaume;
Obrońcy: Garay, Lato, Cancelo, Nacho Vidal, Vezo, Javi Jiménez, GayĂ*;
Pomocnicy: Carlos Soler, Parejo, Maksimovic, Medrán, Orellana, Nacho Gil;
Napastnicy: Santi Mina, Rodrigo, Zaza.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi

11# 18:00 Piast - Korona
Typ: powyżej 2.5 gola
Kurs: 1.80
buk: iforbet
Stawka: 10j
Wynik: 2:0 ⛔
-10j

Można być pewnym, że przy Okrzei czeka nas niezwykle zacięte starcie. Piast obecnie okupuje ostatnie miejsce w ligowej tabeli i ma jeden z najgorszych bilansów bramkowych w tym sezonie 5-12. W trochę lepszej sytuacji są goście, którzy uzbierali trochę więcej punktów niż ich dzisiejszy rywal. W tym spotkaniu zdecydowałem się na bramki, ponieważ obie drużyny mają spore problemy w defensywie. Wdowczyk jest kolejnym trenerem, któremu pali się grunt pod nogami, na dodatek w Gliwicach Piast stracił dwa ważne ogniwa Gerarda Badii i Konstantina Vassiljeva (kontuzje). Korona gra dobrze w ataku i zapewne będzie chciała wykorzystać osłabienia rywala. W bardzo dobrej dyspozycji jest Aankour, który staje się liderem drużyny, a cały zespół jest bardzo dobrze przygotowany fizycznie. Gino Lettieri ma problem z kontuzjami w zespole (Dani Abalo Jacek Kiełb, Michal Gardawski i Radek Dejmek (urazy), ale pomimo tego jego zespół wygląda bardzo dobrze. W meczach Korony i Piasta pada jak dotąd najwięcej goli, 14 w meczach Kielczan i aż 17 w spotkaniach drużyny z Gliwic. Dziś może to być mecz o być albo nie być dla trenera Wdowczyka, dlatego gospodarze powinni wyjść na to spotkanie zdeterminowani by wygrać. Goście w ostatnim spotkaniu z Jagiellonia dwa razy odrabiali stratę, ale ostatecznie przegrali po bramce z doliczonego czasu. Ten zespół jednak pod wodzą nowego trenera nie stracił dużo na wartości, a nawet napiszę, że wygląda tak solidnie jak za czasów Bartoszka. Korona udowadnia, że nie jest chłopcem do bicia i każda ekipa będzie miała z nimi ciężko. Dziś podobnie jak wczoraj spodziewam się gradu goli.
12# 18:15 Celta - Real Sociedad
Typ: BTS
Kurs: 1.70
buk: Totolotek
Stawka: 10j
Wynik: 2:3 ✅
+7j​

Starcie dwóch ekip, które w tym sezonie mogą śmiało powalczyć z najlepszymi oraz o lokaty 4-7 w ligowej tabeli. Zacznijmy od tego, że ekipę gospodarzy przejął nie dawno asystent trenera FC Barcelony - Carlos Unzue. Będzie to dla Hiszpana wyzwanie poprowadzić tak dobry zespół jakim jest Celta. Świetny sezon zaliczył Iago Aspas, który zanotował aż 19 trafień i był czasami jedynym zawodnikiem, który ciągnął grę Celty. Zespół z Galicji w dodatku dokonał fajnych wzmocnień, mowa tu o pozyskaniu Sisto oraz Lobotki, który był wyróżniającą się postacią na ME w Polsce. Celta pozyskała też urugwajskiego napastnika Maxi Gomeza i wykupiła z Fulham Jozabeda. Patrząc na te nazwiska i nowego trenera, wygląda to ciekawie!. Ekipa gości również nie przespała okienka transferowego. Do klubu dołączyli min. Adnan Januzaj czy Diego llorente. Jeśli do tej dwójki dopiszemy piłkarzy, którzy w klubie są dłużej Vela, Willian Jose, Prieto, Illarramendi, Inigo Martinez, to jest pewien, że ekipa Realu znowu utrze nosa Barcelonie, Realowi czy też Atletico. Dziś jednak obie ekipy będą chciały wejść dobrze w ten sezon, dlatego spodziewam się dobrego widowiska jak i goli po obu stronach. Celta jak i Real Sociedad mają kim straszyć w ataku, bo na przeciw siebie stają zawodnicy, którzy w poprzednim sezonie błyszczeli na boiskach La Liga. Na dodatek chęć pokazania się trenerowi również powinno sprawić, że dziś na boisku zobaczymy dwie zaangażowane drużyny, które będą walczyć o zwycięstwo. Myślę, że BTS na to spotkanie jest dobrym rozwiązaniem.
13# 20:15 Girona - Atletico
Typ: 2
Kurs: 1.58
buk: Fortuna
Stawka: 10j
Wynik: 2:2 ⛔
-10j
14# Typ: poniżej 2.5 gola
Kurs: 1.75
buk: Fortuna
Stawka: 10j
Wynik: 2:2 ⛔
-10j​

Pierwszym rywalem podopiecznych Diego Simeone będzie Girona, która zadebiutuje na poziomie Primera División. Girona zajęła w poprzednich rozgrywkach Segunda Division drugie miejsce i wywalczyła bezpośredni awans do La Liga. Teraz ich celem zapewne będzie utrzymanie się w lidze, bo o co więcej może walczyć tak biedny beniaminek. 4.5 miliona euro kosztował Gironę środkowy obrońca Middlesbrough Bernardo Espinosa, a do klubu dołączyli min. Johan Mojica, Olarenwaju Kayode, Aleix Garcia, Pablo Maffeo i Marlos Moreno. Pierwszym bramkarzem drużyny został pozyskany z Athletic Gorka Iraizoz. Także ich drużyna wygląda ciekawie i warto jest im się przyglądać. Dziś na ich stadionie zapanuje święto, które zepsuć będą chcieli w postaci wygranej piłkarze Atletico. Z uwagi na zakaz transferowy, który w praktyce oznacza zakaz rejestrowania nowych zawodników Atletico nie mogło latem się wzmocnić. Także w tym klubie za dużo się nie zmieniło, a Simeone jeśli jest myślami przy mistrzostwie to wie, że takie spotkania jak to dzisiejsze musi wygrać. Jest to początek sezonu i zapewne obie drużyny w pierwszej połowie będą się badać, bo nie spodziewam się szarzy i pressingu w obu ekipach. Tak jak podałem powyżej spróbuję pograć tu zwycięstwo gości oraz under 2.5 gola. Atletico przewyższa swojego rywala doświadczeniem w lidze i zapewne dziś będzie chciało to wykorzystać. Pomimo tego, że nie zobaczymy Thomasa Partey i Diego Godína (obaj zawieszeni), to nie zdolni do gry są jeszcze Filipe Luís oraz Kévin Gameiro. Pomimo braku kilku ważnych graczy to Atletico w tym spotkaniu będzie dyktowało warunki gry. Nie spodziewam się w ich wykonaniu nacisku na rywala, ale spokojnego szukania swoich szans do zdobycia gola, a tych na pewno nie zabraknie. Pamiętacie jak minimalistyczny był ten zespół w poprzednim sezonie, gdzie większość swoich spotkań wygrywał skromnie 1:0?. Dziś spodziewam się podobnego wyniku i skromnego zwycięstwa ekipy gości, która włączy się do walki o mistrzostwo.
FORMA

Girona (ZRRPR):

Girona – Manchester City 1-0 (15 sierpnia, towarzyski)
Reus – Girona 0-0 (12 sierpnia, towarzyski)
Olot – Girona 0-0 (11 sierpnia, towarzyski)
Getafe – Girona 1-0 (5 sierpnia, towarzyski)
Barcelona B – Girona 2-2 (4 sierpnia, towarzyski)

Atlético (ZRZRZ):

Leganés – Atlético 0-1 (12 sierpnia, towarzyski)
Getafe – Atlético 0-0 (11 sierpnia, towarzyski)
Brighton – Atlético 2-3 (6 sierpnia, towarzyski)
Liverpool – Atlético 1-1, k. 4-5 (2 sierpnia, towarzyski)
Atlético – Napoli 2-1 (1 sierpnia, towarzyski)

 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
15# 17:00 Tottenham - Chelsea
Typ: 1
Kurs: 2.13
buk: Fortuna
Stawka: 10j
Wynik: 1:2 ⛔
-10j​

Sezon piłkarski na Wyspach jeszcze nie zdołał się w pełni rozkręcić, a tymczasem czekają nas pierwsze derby Londynu. Tottenham w pierwszym spotkaniu wykorzystał problemy Newcastle z urazami defensywnych graczy i grą w dziesiątkę strzelając rywalowi dwa gola i sięgając po trzy punkty. Tottenham w tamtym spotkaniu był zespołem dominującym, lecz przez większość czasu brakowało postawienia kropki nad &#39;&#39;i&#39;&#39;. Dopiero gra w przewadze zwiastowała gole, które dały komplet punktów. Dobrze sezon zaczął Christian Eriksen, który asystował przy obu bramkach, a przyszłością tego klubu wydaje się być młody Dele Alli strzelec jednego gola. W dzisiejszym spotkaniu w szeregach Tottenhamu nie zobaczymy takich zawodników jak Danny Rose, Erik Lamela i Georges-Kevin Nkoudou. Trzech wyżej wymienionych graczy boryka się z kontuzjami. Niepewny jest także występ Kierana Trippiera. Mauricio Pochettino na pewno może być zadowolony z swojej obrony. W meczu z Newcastle bardzo dobrze spiali się młody Walker - Peters oraz Bena Davies, który świetnie poradził sobie na lewej obronie.
Upokorzona w meczu otwarciu sezonu z Burnley Chelsea dziś zapewne będzie chciała odwdzięczyć się kibicom za tamtą porażkę. Niestety The Blues mają problem z podstawowymi graczami na to spotkanie. Antonio Conte nie będzie mógł skorzystać z Gary’ego Cahilla, Pedro oraz Cesca Fabregasa. Eden Hazard i Tiemoue Bakayoko wystąpili ostatnio w towarzyskim spotkaniu z QPR, ale mało prawdopodobne jest, by którykolwiek z nich pojawił się na murawie od pierwszych minut. Conte miał przez ten tydzień dużo pracy aby przygotować swoich dostępnych graczy na to spotkanie. Jedynym pozytywem po ostatnim meczu było wejście Alvaro Moraty. Hiszpan zapewne dziś zagra od pierwszych minut. Gospodarze dzisiejszego meczu z pewnością zrobią wszystko, by pokonać swoich największych rywali. Drużyna Mauricio Pochettino to ekipa bardzo młoda, ambitna i głodna sukcesów i dzisiaj są w stanie sięgnąć po trzy punkty, bo tak osłabiona i rozbita Chelsea jest do ogrania. Dla The Blues może to być jeden z najsłabszych startów w PL. Ciekaw jestem co wymyśli na to spotkanie Conte i jak będzie chciał zatrzymać rozpędzone Koguty. Piszę rozpędzone, bo kluczowi gracze tego zespołu wydają się być w formie przed tym spotkaniem.

Przewidywany skład: Courtois – Azpilicueta, Christensen, Rudiger – Moses, David Luiz, Kante, Marcos Alonso – Musonda, Alvaro Morata, Willian


16# 18:00 Termalica - Lech
Typ: 2
Kurs: 1.98
buk: Fortuna
Stawka: 10j
Wynik: 1:3 ✅
+9,8j​

Gra Termalicy dalej za mną nie przemawia o czym pisałem tydzień temu w meczu ze Śląskiem Wrocław. Drużyna Mariusza Rumaka już drugi raz w tym sezonie zapewnia sobie remis po golu w doliczonym czasie gry, podobnie było w spotkaniu z Zagłębiem, gdzie zespół z Niecieczy nawet nie zasługiwał na jeden punkt. Gra Lecha również pozostawia wiele do życzenia, a obaj trenerzy nie tak wyobrażali sobie start w nowym sezonie. Dziś jednak idę w stronę Kolejorza, który wygląda solidniej od gospodarzy. Dobrze wygląda Makuszewski, który robi dobrą robotę na prawej stronie. Gutkjaer ma również swoje przebłyski, ale na razie to on ma tylko lepsze statystyki od swojego rodaka Nielsena, bo do Robaka jeszcze mu daleko. Nenad Bjelica dalej ma problem w formacji defensywnej choć ta z meczu na mecz wygląda to coraz lepiej. W Niecieczy gra się ciężko, drużyna gra mocno asekuracyjnie z czym problemy powinien mieć także Lech. Pomimo tego Kolejorz dobrze wspomina ostatnie mecze z Termalicą, gdzie w poprzednim sezonie wygrywał pewnie oba spotkania po 3:0. Dziś pogromu się nie spodziewam ale trzy punkty dla Lecha w tym spotkaniu powinny być obowiązkiem.
Na koniec absencje. Słonie&quot; tradycyjnie bez Roman Gergel, Bartłomiej Smuczyński, Przemysław Szarek (trenują indywidualnie). U &quot;Kolejorza&quot; nie zobaczymy w akcji tylko Darko Jevticia (kontuzja).
17# 22:15 Deportivo - Real Madryt
Typ: 2/2 do przerwy/koniec meczu
Kurs: 1.76
buk: fortuna
Stawka: 10j
Wynik: 0:2/0:3 ✅
+7.6j

18# Typ: Real Handicap (1:0)
Kurs: 1.77
buk: bah
Stawka: 10j
Wynik: 0:3 ✅
+7.7j
19# Typ: powyżej 2.5 gola
Kurs: 1.45
buk: bah
Stawka: 10j
Wynik: 0:3 ✅
+4.5j​


Broniący mistrzowskiego tytułu Real Madryt rywalizację w nowym sezonie La Liga rozpocznie od wyjazdowego pojedynku z Deportivo La Coruna. Każdy inny wynik niż wygrana Królewskich będzie ogromną niespodzianką. Przejdźmy zatem najpierw do gospodarzy. Deportivo to średniak La Liga, który co sezon bije się o środek tabeli, a nawet walczy o utrzymanie. Zespół gospodarzy latem dokonał paru wzmocnień,a do klubu dołączyli Guillerme z Udinese i Fabian Schar z Hoffenheim czy też młody Zakaria Bakkali. Klub niestety opuściło też paru graczy Kakuta, Moreno i Joselu. Pep Mel to znany trener, który prowadził min. Betis. W spotkaniach przedsezonowych Deportivo spisywało sie dość nieźle pokonując min. West Bromwich czy Tenerife. Dziś gospodarze będą szukać niespodzianki, a o nią będzie bardzo ciężko. Królewscy świetnie weszli w ten sezon zdobywając na start już dwa puchary (Superpuchar Europy i Superpuchar Hiszpanii). Dziś startują w lidze i zapewne będą chcieli mocno wejść w ten sezon. Zidane zapowiedział, że po raz kolejny dojdzie do rotacji w składzie. Czyli dziś powinniśmy się spodziewać od pierwszych minut Bale, Isco czy też Casemiro. To czym Real wyróżniał się na tle swoich najważniejszych rywali jest bez wątpienia bogactwo ławki rezerwowych. Zidane tak naprawdę nie musi się martwić tym, że dziś nie zobaczymy na boisku Ronaldo. Francuz ma tak szeroką i dobrą kadrę, że Lucas, Asensio, Theo czy Ceballos są w stanie zastąpić swoich kolegów. Gdy spojrzymy na statystyki to w ośmiu ostatnich sezonach Królewscy nie przegrali pierwszego meczu La Ligi, a w spotkaniach z Deportivo pada sporo bramek (W poprzednim sezonie Królewscy u siebie wygrali 3:2, a na wyjeździe rozbili swojego rywala aż 6:2) i myślę, że dziś będzie podobnie.
Real na początku nowego sezonu wygląda bardzo dobrze co potwierdził dwumecz z Barceloną, a szczególnie ten rewanżowy, gdzie Real stosował pressing i nie pozwalał na zbyt wiele rywalowi. Trudno przypuszczać by w pierwszej kolejce miał większe problemy z pokonaniem Deportivo.
Kadra Deportivo na mecz z Realem Madryt:
Bramkarze: Tytoń, Rubén.
Obrońcy: Juanfran, Fernando Navarro, Sidnei, Arribas, Luisinho, Schär.
Pomocnicy: Pedro Mosquera, Guilherme, Celso Borges, Edu Expósito, Fede Cartabia, Borja Valle, Bruno Gama.
Napastnicy: Andone, Bakkali, Adrián.
Nieobecni:
Decyzją trenera: Raúl Albentosa, Gerard Valentín.
Kontuzja: Carles Gil.
Zawieszony: Emre Çolak.
Zapisy kontraktowe: Fede Valverde.
Kadra Realu Madryt na Deportivo:
Bramkarze: Navas, Casilla i Luca
Obrońcy: Carvajal, Ramos, Varane, Nacho, Marcelo i Theo
Pomocnicy: Kroos, Casemiro, Modrić, Asensio, Isco, Llorente i Ceballos
Napastnicy: Bale, Benzema oraz Lucas Vázquez.
Nieobecni:
Zawieszeni: Cristiano
Kontuzjowani/urazy: Vallejo i Kovačić
Decyzją trenera: Achraf oraz Mayoral.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20# 18:00 Zagłębie - Wisła
Typ: 1
Kurs: 2.55
buk: totolotek
Stawka: 10j
Wynik: 3:0 ✅
+15.5j​

Na koniec kolejki wybierzemy się do Lubina, gdzie tamtejsze Zagłębie podejmować będzie u siebie Wisłę z Krakowa. Solidna praca w defensywie sprawiła, że zawodnicy Piotra Stokowca mogą pochwalić się bilansem trzech zwycięstw oraz dwóch remisów. Zagłębie po dobrych zakupach defensywnych graczy bardzo dobrze wygląda w obronie, a wynikiem tego są stracone tylko dwie bramki!. W ostatnim spotkaniu Lubinianie w ostatnim kwadransie wywalczyli remis w Poznaniu,a bramkę zdobył Czerwiński. Do klubu dobrze wpasował się również Świerczok, który ma na swoim koncie trzy trafienia. Konkurencja w ataku jednak zwiększa się, bo Zagłębie pozyskało pamiętanego z dobrych występów w Jagiellonii Tuszyńskiego. Wisła w ostatnim spotkaniu pokonała w Derbach Krakowa Cracovię 2:1. Na lidera drużyny wyrasta Carlitos Lopez. Hiszpański napastnik szybko zaaklimatyzował się w naszym kraju, a na boiskach LOTTO Ekstraklasy wiedzie mu się znakomicie. W dotychczasowych pięciu spotkaniach Carlitos zdobył cztery bramki. Dziś Wisła niestety będzie musiała sobie radzić bez Brleka, który przebywa na testach medycznych w Genui. W jego miejsce zapewne wystąpi Boguski. Dziś wybieram zwycięstwo gospodarzy, którzy w spotkaniach u siebie wygląda solidnie notując bardzo dobrą serię zwycięstw. Wisłę w tym spotkaniu może zgubić zbyt ofensywny futbol gdyż mogą się nadziać na jedną z kontr Zagłębia. Kurs jest bardzo wysoki na zwycięstwo gospodarzy i dlaczego by nie spróbować?. Co do absencji, &quot;Biała Gwiazda&quot; bez Juana Cuesty oraz Zdenka Ondraska (kontuzje). Po znakiem zapytania stoi występ Frana Veleza. Co do &quot;Miedziowych&quot; to u nich dalej poza składem Sebastianowie Madera i Bonecki oraz Patryk Mucha.
21# 22:00 Malaga - Eibar
Typ: BTS
Kurs: 1.89
buk: bah
Stawka: 10j
Wynik: 0:1 ⛔
-10j​

Drużyna Mendilibara była w poprzednim sezonie jedną z rewelacji rozgrywek, długo trzymała się blisko miejsc dających awans do europejskich pucharów, lecz końcówka sezonu nie był najlepsza w ich wykonaniu i ostatecznie zakończyli sezon na 10- miejscu. Teraz zaczynają nowy sezon i liczę, że po raz kolejny nas miło zaskoczą. Dziś pierwszy sprawdzian przed nimi, bowiem zmierzą się z osłabioną Malagą. Piszę osłabiona bowiem z klubu odeszło kilku kluczowych graczy min. gnacio Camacho, Pablo Fornals, Sandro Ramirez, Carlos Kameni czy Guillermo Ochoa. W ich miejsce sprowadzono między innymi Emanuela Cecchiniego, Diego Gonzaleza, Cenka Gonena, Paula Baysse i Adriana Gonzaleza. Trochę minie czasu zanim zespół się zgra i będzie się rozumiał na boisku. Sparingi Malaga świadczą o tym, że ten zespół potrzebuje kilku spotkań aby wskoczyć na miarę dobrym poziom. Do dzisiejszego spotkania obie drużyny na dodatek przystąpią osłabione, ale pomimo tego spodziewam się meczu gdzie padną bramki. Jest to spotkanie drużyn, które prezentują podobny do siebie poziom, a zmiennicy na pewno zrobią wszystko aby przekonać do siebie trenera. Opcja BTS wydaje się być rozsądna na to spotkanie.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
22# 20:45 Podbeskidzie - Ruch
Typ: 2 DNB
Kurs: 2.95
buk: bah
Stawka: 10j
Wynik: 1:0 ⛔
-10j​

Ten kurs na zwycięstwo Chorzowian jest lekką przesadą. Ja rozumiem, że goście nie są w najlepszej dla siebie sytuacji, ale ostatnia wygrana na pewno doda im skrzydeł. Do klubu dołączyło kilku ciekawych graczy, którzy mieli jeszcze to więcej dni na poznanie się i poznanie stylu gry. Gospodarze są w takim samym dołku co Ruch, a przemawia za nimi to, że grają u siebie. Myślę, że warto spróbować pograć Chorzowian, bowiem jest to ekipa z doświadczeniem, a nie trzecio/czwarto ligowy średniak.
To tak na szybko.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
23# 20:45 CSKA - Young Boys
Typ: goście powyżej 4.5 rzutów rożnych
Kurs: 1.74
buk: unibet
Stawka: 10j
Wynik: 9 ✅
+7.4j​

Szybko bo mecz za niecałe 1,5h. W pierwszym spotkaniu CSKA wygrało skromnie 1:0 bo błędzie obrońcy, który strzelił gola samobójczego w 91 minucie spotkania. Goście niemają nic do stracenia, bo porażka 0:1 w pierwszym spotkaniu jest do odrobienia. Wybrałem rzuty rożne. Young Boys w pierwszym meczu nabił ich aż jedenaście!, a w weekendowym spotkaniu ligowym przeciwko Zurych na wyjeździe nabił siedem!. Dziś może nie powtórzą tego wyniku z eliminacji, ale jeśli są myślami przy awansie to po 15. minutach gry powinni rzucić się na swojego rywala. Buk zaoferował nam fajną niską linię po dobrym kursie. Myślę, że warto spróbować.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
24# 20:00 FC Midtjylland - Apollon Limassol FC
Typ: powyżej 2.5 gola
Kurs: 1.60
buk: iforbet
Stawka: 10j
Wynik: 1:1 ⛔
-10j​


Pierwsze spotkanie zakończyło się wygraną Apollon 3:2 i to oni są bliżej upragnionej LE. Gospodarze jednak potrzebują tylko jednego trafienia aby to oni byli w fazie grupowej. Jest to mecz w którym widzę sporo goli. Tak jak wspomniałem pierwszy mecz zakończył się wynikiem 3:2 i dziś spodziewam się podobnego wyniku. FC Midtjylland jak i Apollon w ostatnich spotkaniach ligowych naprawdę dużo strzelają bramek, ale również sporo ich tracą, spójrzcie sami:
20.08.17 SL Odense Midtjylland 0 : 2
17.08.17 EL Apollon Midtjylland 3 : 2
13.08.17 SL Midtjylland Nordsjaelland 4 : 3
06.08.17 SL Helsingor Midtjylland 2 : 1
03.08.17 EL Midtjylland Arka Gdynia 2 : 1
30.07.17 SL Midtjylland Randers 2 : 1
27.07.17 EL Arka Gdynia Midtjylland 3 : 2
17.08.17 EL Apollon Midtjylland 3 : 2
10.08.17 CF Apollon Nea Salamis 1 : 2
09.08.17 SC APOEL Apollon 1 : 2
03.08.17 EL Apollon Aberdeen 2 : 0
27.07.17 EL Aberdeen Apollon 2 : 1
20.07.17 EL Zaria Balti Apollon 1 : 2
13.07.17 EL Apollon Zaria Balti 3 : 0
05.07.17 CF Rapid Vienna Apollon 2 : 1
Typ bardziej poparty na statystykach obu drużyn, ale myślę, że warto spróbować. Jak widzimy obie drużyny mają potencjał w ataku, ale również mają problemy w obronie. Na tym etapie rozgrywek nie ma kalkulowania. Z pewnością nie będzie to spotkanie do jednej bramki, tu trzeba grać o swoje, a jeśli chce się awansować dalej czasami trzeba postawić wszystko na jedną kartę.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
25# 18:00 Górnik - Wisła Płock
Typ: 1
Kurs: 2.24
buk: bah
Stawka: 10j
Wynik: 4:0 ✅
+12.4

W ostatnim spotkaniu Zabrzanie prowadzili w Krakowie już 3:1 i wszystko wskazywało na to,że po dobrej grze trzy punkty pojadą do Zabrza. Wtedy niestety swój popisał dał sędzia Raczkowski, który podyktował dwa rzuty karne dla Cracovii, które na gola zamienił Piątek. Czy były karne?. Na to pytanie odpowiedzcie sobie sami, wynik poszedł świat i gra toczy się dalej. Sami zawodnicy wypowiadali się, że byli lepszą drużyną i nikt tutaj nie załamuje rąk. Górnik pokazał w Krakowie, że jest bardzo dobrze przygotowany taktycznie, a remis z Arką, który się im przytrafił po słabej grze okazał się tylko słabszą dyspozycją dnia. Myślałem, że w Krakowie nic nie ugrają, a tu mnie miło zaskoczyli. Drugie trafienie w sezonie zaliczył Rafał Wolsztyński, a gole dopisali również jego brat Łukasz oraz Koj, który pomimo ciężkiego starcia w spotkaniu z Arką wystąpił w Krakowie od pierwszych minut. Cieszy fakt, że strzelają pozostali zawodnicy, a nie tylko Hiszpan Angulo. Rywal teraz będzie musiał się skupić na większości graczy, a nie tylko na Hiszpanie. Chcę dodać, że Górnik oprócz dobrych prostopadłych podań powoli staje się groźny ze stałych fragmentów gry, gdyż ma wysokich graczy jak Angulo, Koj czy Suarez. W dodatek centry Kurzawy są naprawdę solidne. Najgorszą wiadomością przed tym spotkaniem jest to, że trener Brosz jak i asystent Marek Kasprzyk ten mecz obejrzą z trybun. Jednak chce przypomnieć mecz z Legią. W tym spotkaniu na trybunach również zasiadł trener Brosz, a Górnik odniósł pewne i przekonujące zwycięstwo 3:1. Oby teraz było podobnie. Co do gości, to słabo ostatnio wypadli na tle rezerwowej Legii Warszawa. To Legia miała okazje aby podwyższyć wynik, lecz przez nieudolność niektórych graczy lub brak umiejętności mecz zakończył się skromnym wynikiem 1:0. Kto oglądał to spotkanie to wie ile nerwów stracił trener Brzęczek. Wisła grała tylko piłką od obrony do pomocy i tak w kółko. Zero szybkości czy intensywnych akcji. Sam Brzęczek przy linii ciągle krzyczał &#39;&#39;szybciej, szybciej&#39;&#39;, ale niestety było coraz to wolniej, dlatego Wisła w tamtym spotkaniu miała większe posiadanie piłki, z którego nic nie wynikło. Myślę, że Górnik ma dziś spore szanse na ugranie korzystnego dla siebie wyniku gdyż nadal prezentuje się bardzo dobrze w ataku, a gra w obronie z meczu na mecz wygląda coraz to lepiej. Na koniec chcę dodać, że trener Brosz nie będzie mógł skorzystać z Wolniewicza, który pauzuje za kartki.
26# 20:15 Real Sociedad - Villarreal
Typ: 1
Kurs: 2.06
buk: bah
Stawka: 10j
Wynik: 3:0 ✅
+10.6​

Podpinam się pod kolegów co napisali w Lidze Hiszpańskiej.
Odnośnie Realu Sociedad to na pewno jest to ekipa, które będzie się biła w tym sezonie o miejsca 4-7. Czwarte miejsce jest w ich zasięgu jeśli będą regularnie punktować. Teraz przyjdzie im się zmierzyć z Villarreal, które w pierwszej kolejce zostało zatopione przez zespół Levante. W Villarreal brakuje kilku podstawowych zawodników, a to mogą wykorzystać gospodarze którzy w pierwszej kolejce zaimponowali ogrywając na wyjeździe Celtę. Real na dzień dzisiejszy wygląda lepiej niż goście i myślę, że potwierdzi to na Anoeta ogrywając swojego rywala.
27# 22:00 Betis - Celta
Typ: BTS
Kurs: 1.75
buk: bah
Stawka: 10j
Wynik:two:1 ✅
+7.5

28# 22:00 Betis - Celta
Typ: 2X @
Kurs: 1.61
buk: bah
Stawka: 10j
Wynik: 2:1 ⛔
-10j

Betis nie popisał się w meczu z Barceloną, w którym nawet nie oddał celnego strzału na bramkę rywala, ale u siebie drużyna może zagrać lepiej. Betis w spotkaniu z Barceloną miał świetną okazją do zdobycia gola, lecz Mascherano stanął na wysokości zadania i wślizgiem uratował swoją drużynę od utraty gola. Po tej sytuacji padł gol na 2:0, i jak to się mówi nie wykorzystane sytuację się mszczą. W spotkaniu z Celtą zapewne tych okazji będzie więcej, gdyż na Camp Nou zespół Betisu nastawił się na grę z kontry. Celta w swoim pierwszym spotkaniu uległa Realowi Sociedad 2:3, ale na pewno nie była zespołem gorszy. Unzue jak i cała ekipa z Vigo wygląda na solidną drużynę. Szybkie tempo gry, pressing, to chce się oglądać. Rewelacyjny debiut zaliczył Maximiliano Gomez który zdobył dwie bramki. Swoją szansę gry dostał również Lobotka, który wypadł całkiem nieźle. Swoje okazje do zdobycia gola miał Aspas, lecz po jego strzałach piłka nie chciała wpaść do siatki. Jeśli Celta zagra z taką sama intensywnością co w spotkaniu z Realem to o ich gola nie będziemy musieli się martwić. Obie ekipy doznały porażki w pierwszych swoich spotkaniach, dlatego teraz zrobią dużo aby wyjść na zwycięską ścieżkę, lecz żeby wygrać to trzeba trafiać do siatki. Obie drużyny mają potencjał w ataku, dlatego jutro spodziewam się przynajmniej po jednej bramce z obu stron.

Powołania na dzisiejsze mecze macie w linkach
Real Betis:
http://www.tinypic.pl/yypsiomqen3y
Celta Vigo
http://www.tinypic.pl/7gbar4rxftxz
Villarreal:
Wybrane 18 graczy :
Bramkarze: Andrés i Barbosa.
Obrońcy: Rukavina Jaume Costa Alvaro Semedo Victor Ruiz i Pau.
Pomocnicy: Rodrigo, Trigueros, N&#39;Diaye, Fornals, Samuel Castillejo i Chuca.
Napastnicy: Sansone, Enes Unal, bacca i Bakambu.
Kontuzjowani:
Asenjo
Bruno
Cheryshev
Mario
Adrián Marín
Bonera
Roberto Rosiano
Real Sociedad:
http://www.tinypic.pl/d8dzz5xk2xj2
Tutaj sytuacja Betisu opisana powyżej.
 
Do góry Bottom