>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Sportingbet - opinie

bobule 72

bobule

Użytkownik
powiem tak, na plus dosyć duża ilość promocji (w tym na bardzo duży plus jak dla mnie ta promocja z typowaniem 12 meczów). na minus codzienna promocja z 7 darmowymi spinami. przyznam jak słyszę &quot;darmowe spiny&quot; to wyczuwam wałek, ale to jak to jest rozwiązane w sportingsbet mocno mnie rozbawiło.

za postawiony zakład na dokładny wynik (min 2 zł). dostajemy 7 darmowych spinów. z nich wygrywamy jakieś drobne 0,50 / 2 zł i teraz zaczyna się najzabawniejsze. bo jeślibyśmy chcieli zdobyć to co wypadło z darmowego spinu to trzeba to postawić jeszcze raz(i uda się lub się nie uda, co chyba w przypadku jednorękiego bandyty oznacza w 99%, że się nie uda ???? i żeby było zabawniej ta kwota byłaby pobrana z zakładki &quot;wygrane&quot;,ale. ale najpierw pobierana jest ona z naszego depozytu ???? a więc jeśli chcemy wygrać, to musimy zapłacić, nie ma bata(no chyba, że akurat nie mamy niczego w depozycie. wtedy, chyba(piszę &quot;chyba&quot;, bo nie miałem okazji tego sprawdzić) powinna zostać pobrana z tej naszej skromnej wygranej) ????

obsługa klienta na poziomie, choć to, że za każdym razem trzeba podawać dane zabezpieczające jest moim zdaniem odrobine przesadzone. natomiast zaletą jest to, że nie ważne ile pokazywał czat, że jest osób w kolejce, to tak na prawdę od razu łączyło z konsultantem

edit: oczywiście za 3 razem pytając się konsultanta, dowiedziałem się, że wygraną z darmowych spinów, jednak mogę rozłożyć na raty. dobrze, wiedzieć, teraz będę musiał ponownie wygrać darmowe spiny(i jak pisał kolega poniżej, mi udało się wygrać, właśnie dzięki reprezentacjom ???? )
 
pepe86 0

pepe86

Użytkownik
Ktoś wygrał nagrodę pieniężną w tym Typerze piłkarskim w którym typuje się 12 meczów? Mam dzisiaj realną szansę na trafienie 11 lub 12 typów i ciekaw jestem jak często i na ile osób występuje podział puli ale nie mogę znaleźć żadnych informacji na ten temat.
 
pepe86 0

pepe86

Użytkownik
Teraz będzie pewnie mniej. Spośród meczów ligowych Sportingbet może wybrać bardziej wyrównane spotkania. W reprezentacjach jest dużo meczów typu Ukraina-Kosowo, Polska-Armenia, więc więcej osób powinno trafić gdy faworyci wygrywają.
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Sportingbet ma chyba jakieś problemy. Zleciłem wypłatę środków w poniedziałek i po dziś dzień nie widać środków na koncie. Piszą na czacie, że mają od 3 do 5 dni na realizację wypłaty, ale mam ten sam bank od wielu lat. Wcześniej zlecane wypłaty zawsze docierały następnego dnia roboczego. Aż tu ciach. Mam nadzieje, że to nic poważniejszego . . .
 
arass1 182,8K

arass1

Użytkownik
Moja na skrill, doszła dzisiaj punktualnie o 13:15. Także wygląda na to, że jeszcze nie zwijają interesu ????
Ale wyplaty bezposrednio na konta bankowe od poczatku tygodnia jak na razie nie sa realizowane.
Ktos moze sie orientuje co jest na rzeczy?
Czy to czysto problemy techniczne czy chodzi o cos innego?
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Ale wyplaty bezposrednio na konta bankowe od poczatku tygodnia jak na razie nie sa realizowane.
Ktos moze sie orientuje co jest na rzeczy?
Czy to czysto problemy techniczne czy chodzi o cos innego?
Być może bukmacher renegocjuje warunki z dostarczycielem tych przelewów. Jednak warto dopytać na livechat
 
arass1 182,8K

arass1

Użytkownik
Dzisiaj twierdzą, że mają potwierdzenie z banku, że środki mają trafić do 17/10/2016.
Coś więcej komuś wiadomo na temat wypłat?
 
C 0

cksciecha

Użytkownik
ja mam to samo, zleciłem wypłate w środę o 9, kiedys srodki byly na koncie nawet w ten sam dzien. obecnie czekam i czekam, ostatnio tez musialem czekac pare dni. jest coraz gorzej.
 
arass1 182,8K

arass1

Użytkownik
ja mam to samo, zleciłem wypłate w środę o 9, kiedys srodki byly na koncie nawet w ten sam dzien. obecnie czekam i czekam, ostatnio tez musialem czekac pare dni. jest coraz gorzej.
Więc zdarzało Ci się tak częściej niż teraz?
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Środki zlecone do wypłaty w poniedziałek dotarły do mnie ostatnią sesją bankową w piątek. Strasznie długo. Być może przypadek albo już pewna prawidłowość.
 
czoker 118,6K

czoker

Użytkownik
Nie wiem czy ktoś zwrócił uwagę ale podwyższyli opłatę za wpłaty/wypłaty Skrillem ( i netkiem pewnie też) z 3,2% do 4,9%. Za wpłatę 1000 złotych do tego pseudobuka zabiorą wam 49 złotych ???? Śmiech na sali, radzę uciekać czym prędzej, bo może niedługo z dnia na dzień, zmienią prowizję do 90%?
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
zacznijmy od tego że w Sportingbet nie ma żadnego cashbacka tylko zakład bez ryzyka, a to zupełnie dwa różne bonusy, cashback to mamy tylko w Expekt i Betclicu.
Właśnie w tym jest problem większości użytkowników, Czytanie Ze zrozumieniem bonusu, regulaminu a potem zadawanie pytań.... niestety u nas odbywa się to zupełnie inaczej.
 
Do góry Bottom