>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Sportingbet - opinie

tommy83 298

tommy83

Użytkownik
to dopytam tutaj bo support bulla juz chyba 3 dzien mi odpisuje ;)
przy wyplacie skrillem jak wpisujesz kwote to masz informacje o prowizji 4.9% ale jej nie naliczaja czy masz od razu 0% ?
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Wygląda na to, że poszli po rozum do głowy i znieśli opłaty na Skrillu. Depozyty i wypłaty są teraz darmowe. Właciłem kontrolnie 100 zł. i nic nie potrącili. Przy wypłacie też jest info, że nie potrącają, ale jeszcze nie wypłacałem.

Przy braku opłat buk warty polecenia
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
zrobilem wplate netellerem i pobralo 4.9% - przy skrillu pokazuje mi to samo :
U mnie na Skrillu jest bez opłat i opłaty nie pobrało
Natomiast na Netellerze jest 4,9%, ale nie mam Netellera i nie robilem wpłaty tym systemem
Spróbuj wyczyścić ciasteczka i wtedy zobacz co masz na Skrillu (zanim wpłacisz)
U mnie jest tak, ze jak się loguje do Bulla, to wyskakuje mi komunikat, że login lub hasło są złe. Muszę jeszcze raz wp;isać i potwierdzić obrazkami.
Po Twoim wpisie przestraszyłem się, że może jakaś lewa strona, ale nie. Wszystko jest OK, kasa jest na koncie w Bullu. Ale nie wiem, czemu tak się dzieje, bo login i hasło daję na bank dobre.
 
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
nic sie nie zmienilo po wyczyszczeniu ciasteczek - trzeba ich znowu zaatakowac na live chat.
z logowaniem jest u mnie to samo, ale u nich to sie zmienia co kilka dni ;)
 
arass1 170,3K

arass1

Użytkownik
Aplikacja Sportingbull na stronie do pobrania.
Czy to nie sprytne zagranie ze strony bukmachera, w kontekście blokowania stron przez Ministerstwo Finansów?
Owszem strony mogą blokować, ale czy dostęp do aplikacji? Niech wypowie się ktoś kompetentny.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Ja mam neostrade oraz telefon w Play.
Niestety próbowałem na wszystkich dostępnych urządzeniach i wszędzie info:
This web page is not available / Przepraszamy. Strona niedostępna
 
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
pewnie wlasnie z mysla o 1 lipca ja zrobili wiec mysle ze tak - chociaz jesli po zmianie dns nie beda robic problemow to apka bedzie zbedna.
 
K 0

kiwajakotako

Użytkownik
widzę, że trochę popsuła się oferta. Coś rzadko na żywo występuje remis n/m zakładu, a te nowe oferty na żywo to też jakieś z dupy. Może od ligi wróci po staremu
 
A 11,1K

andyvelxaero

Użytkownik
Przepraszam z góry, jeśli to pytanie nie do tego działu. Grałem w Bullu na żywo tenis - zakład na zwycięzcę i był krecz w trzecim secie. Zakład został unieważniony, dla mnie dobrze bo byłby przegrany, ale zerknąłem na regulamin i zdaje mi się że powinien być rozliczony. Czy czegoś nie wiem? No i jest napisane &quot;unieważniony&quot; a nie zwrot. Mecz ITF Maroko (Casablanca) Kanar Jonathan vs Boluda-Purkiss Carlos.

Edit: już się Bull poprawił. Przegrane :p
 
Do góry Bottom