>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Sportingbet - opinie

Z 0

zbigniew500

Użytkownik
Nie polecam tego bukmachera. Bardzo latwo sie wplaca kase ale problem pojawia sie kiedy chcemy swoja kase odzyskac!!!!!! Niejednokrotnie, zeby wprowadzic zaklad za kazdym razem trzeba sie najpierw wylogowac i ponownie zalogowac, zeby go wprowadzic!!!!!!!!Sa na szczescie inni uczciwi!!!!!!!!!!
 
D 5

dami21

Użytkownik
Racja system na sprtogibet , szczegollnie na IE i na zakładach Live jest poprostu bardzo wadliwy , ale jednak wypłaty są bez problemowe ???? , jednak praktycznie 0 promocje oznaczają ze nie gram u nich ????
 
B 0

bonio4

Użytkownik
Sportingbet
Nie polecam tego bukmachera. Bardzo latwo sie wplaca kase ale problem pojawia sie kiedy chcemy swoja kase odzyskac!!!!!! Niejednokrotnie, zeby wprowadzic zaklad za kazdym razem trzeba sie najpierw wylogowac i ponownie zalogowac, zeby go wprowadzic!!!!!!!!Sa na szczescie inni uczciwi!!!!!!!!!!
Ja gram tylko na Sportingbecie ok rok i ani razu nie mialem takich problemow o ktorych piszesz, wplaty przez przelewy24 genialne. W ciagu kilku min jest sos na koncie, wyplaty rowniez bez zadnego problemu- kasa jest na koncie za kilka dni i nie trzeba zadnych skanow czy czegokolwiek wysylac. Live wchodza normalnie bez zadnego wylogowywania. Ogolnie jestem bardzo zadowolony, ostatnio tylko kilka razy byly problemy w wejsciem na strone ale chyba cos robia i dlatego.
Pozdrawiam
 
A 0

apollin3

Użytkownik
Witam!
Z tego powodu, ze nie jestem doswiadczonym graczem chcialbym zapytac Was o opinie.
29/09/2009 20:58 zlozylem zakład u sportingbet Texas Rangers vs Los Angeles Angels moj typ: &quot; Money Line - Match Winner Los Angeles Angels&quot;
Wygrałbym ale... zakład został unieważniony. Nie mam dowodów ale wydaje mi się, że po meczu.
Napisałem oczywiście do supportu z zapytaniem o przyczyne. Na liveczacie odpowiedzieli mi, że nie wiedzą więc sprawę przekazują do traderów. Pozwole sobie przytoczyć ich odpowiedź:
------------------&quot;
Szanowny Kliencie,
Dziekujemy za przeslana wiadomosc.
Uprzejmie informujemy, ze wszystkie zaklady wniesione na to spotkanie (zdarzenie) zostaly uniewaznione w skutek technicznego bledu który pojawil sie na naszej stronie internetowej w zwiazku z tym spotkaniem (zdrzeniem). Zgodnie z regulaminem Sportingbet (punkt 7.1):
„(...) 7.1 Sportingbet nie moze brac odpowiedzialnosci za techniczne lub ludzkie bledy dotyczace wystawiania kursów na zaklady poza tymi, które sa dokonane swiadomie. W przypadku, gdyby taki blad wystapil, Sportingbet zastrzega sobie prawo do uniewaznienia zakladów z blednym kursem lub do skorygowania blednego kursu i przeliczenia zakladów wedlug prawidlowych kursów (...)”
Przepraszamy za powstale w zwiazku z tym utrudnienia.
W razie dodatkowych pytan lub watpliwosci prosimy o kontakt z nami.
&quot;------------------
Ok, zdarzały mi się anulowania zakładów ale zawsze przed meczem jeszcze nigdy po (przy czym muszę przyznać że wydaje mi się, że anulowanie nastąpiło po meczu - niestety nie mam dowodów, na historii jest tylko podana data a nie godzine).
Miałbym teraz pytanie do doświadczonych graczy - czy ja mogę coś zrobić z tym. Ja wiem, że wszystko jest zgodne z regulaminem ale ... bez przesady...
Dodam jeszcze ze żadnego powiadomienia na mejla o anulowaniu spotkania nie otrzymałem oraz że nie grałem surebetów.
Acha z tego powodu że porównywałem kursy przed meczem mogę z czystym sumieniem powiedzieć że kursy nie były błędne.
Z góry dzięki za wszelkie porady
PS dla mnie jest to żółta jeżeli nie czerwona kartka.
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Z tego co widzę kursy u innych bukmacherów na to spotkanie były zawieszane, dlaczego? Nie wiem bo się nie interesuje baseballem. Poczekaj na odpowiedź od traderów, zobaczysz co było nie tak z tym spotkaniem.
 
A 0

apollin3

Użytkownik
Z tego co widzę kursy u innych bukmacherów na to spotkanie były zawieszane, dlaczego? Nie wiem bo się nie interesuje baseballem.
Dzieki za info - jak to mozna sprawdzic - to ze byly anulowane?
Moge tylko dodac ze na partybets mecz zostal roztrzygniety. Moze powinienem sprawdzic regulaminy szczegołowe tych bukmacherów.

Poczekaj na odpowiedź od traderów, zobaczysz co było nie tak z tym spotkaniem.
to wlasnie byla odpowiedz od traderow - &quot;techniczny blad&quot;, myslisz ze powinienem sie domagac dalszych wyjasnien?

Dzieki za odpowiedź:spokodfhgfh:
 
A 0

apollin3

Użytkownik
Ok, zeby nie robic zamieszania to wydaje mi sie ze chodzi o to, że nie zagrali pitcherzy (miotacze) tych zespołów. Cytując fragment regulaminu:
Zakłady na baseball sa określone jako “listed”. W przypadku gdy nastąpi zmiana miotacza przed rozpoczęciem spotkania, wszystkie zakłady na dane zdarzenie z określonym miotaczem przyjmą status “No Action”. Wszystkie wniesione stawki do owych zakładów zostaną zwrócone. Miotacze startujący muszą rzucić przynajmniej jeden raz aby zakład przyjął status “Action”. Miotacz każdego zespołu jest określany dla celów zakładu jako miotacz, który rzuci po raz pierwszy.
Możliwe że miotacze byli powodem. Takich zapisów nie ma np. w partybet ale wiem ze sa w wielu innych bukmacherach.
Postaram sie jeszcze upewnic sie.
Pozdrawiam i sorka za zamieszanie i niesprawiedliwe (mam nadzieje) zarzuty pod bukmacherem chociaz i tak mam pretensje do supportu ze nie potrafia wytlumaczyc dlaczego zaklad zostal odwolany
 
B 39

bunik

Użytkownik
Wielki ✅ dla BUKA ????

Wysłano mi mejla, że dostałem drugi zakład bez ryzyka, więc stawiam sobie za 5 zł na NHL i patrze, że kase mi zabrali ???? Więc napisałem do nich, czy to moja wina, czy ich itd.

Zakład wygrałem, do tego sportingbet napisął, że to ich błąd i dali mi w ramach rekompensaty 10 zł ????

✅✅
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
ogólnie bukmacher okey , można nawet 10 PLN wpłacić i problemu nie robią tak jak w innych , że minimalna wpłata to 40 zł. Kursy małe i ciągle się zmieniają albo spadają albo idą w górę. Wypłacałem pieniądze były w ciągu 3 dni roboczych więc tez nie jest to problem. Gra live również dobra i dość obszerna, chyba najwięcej spotkań można zagrać na żywo w sportigbecie. Polecam choć sam osobiście już tak nie gram , sam nie wiem czemu...
 
kamyk76 2

kamyk76

Użytkownik
no i żadnych problemów z wypłatą pieniędzy, żadnych skanów ani weryfikacji, tak powinno być w każdym buku, to wkurzające że przy wpłacie nikt nie robi problemów a przy wypłacie trzeba strasznie weryfikować, to co.. nieletni może bez problemów wpłacić pieniądze i grać i wszystko przehulać ale jak już zarobi to nie może wypłacić, jak już tak strasznie chcą sie trzymać prawa to skany dowodów powinni żądać przed pierwszą wpłatą a nie dopiero przy wypłacie.. w sportingbecie na szczęście nie robią żadnych problemów, oprócz tego bardzo dobry kontakt z obsługą na czacie
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Dzisiaj chciałem zagrać Live na St. Pauli a tutaj patrze nagle zakład znikł na 20minut ???? Nie poważni trochę! Teraz wiem, że trzymanie kasy u dwóch bukmacherów nie wystarczy co najmniej u czterech żeby można było postawić zdarzenie które się chcę . ⛔ dla nich za to .
 
killuminati 0

killuminati

Użytkownik
&quot;Sorry, you cannot place a multiple including these related events. (12129084)&quot; Podczas wysyłania kuponu, trochę to dziwne. Najpierw Chciałem wysłać akumulator z 5 pojedynków skoczków i to wyskoczyło z 4 już przyjeło. Kolejny kupon składający się już z 3 członów również akumulator pojedynku skoczków i nie przyjmuje :/ Ktoś mi może wyjaśni w czym sęk..
 
killuminati 0

killuminati

Użytkownik
Już doszedłem ocb, żaden skoczek w zakładzie nie może się powtórzyć, nie tylko obstawiany przeze mnie, ale w ogole w kuponie, szkoda...
 
Q 4

qw85qw

Użytkownik
mam takie pytanie, z kiedys widze wlasnie ze zostalo mi u nich 1,94 zl ;)) minimalny zaklad to 2 zl wiec brakuje mi 6 groszy ;)) na pokera tez nie wejde bo minimum 1 euro idzie np na jakiejs grze sprobowac dograc te 6 groszy ? ;)) z ciekawosci tak sie zastanawiam ile moglbym oskubac tego buka majac tylko 2 zl ;)) nie wplacajac nic
 
Q 4

qw85qw

Użytkownik
hahahahah jak sie wchodzi w zakladke live jest takie male nie czekaj na wynik zagraj w gre i dalem keno, od 0,50 groszy mozna i wygralem 4 zl ;d;d;d;d; oki jedziemy juz z meczami ;d haaha dzieki ;)))
 
K 13

koniak1x1

Użytkownik
Nie polecam!!! Jak dla mnie oszuści!!! Najpierw oferują mi freebeta 200 zł a po spełnieniu warunków przyznają rangę gracza zawodowego co wiąże się z nie przyznaniem bonusu !!!
 
Do góry Bottom