>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Sportingbet - Wpłata/Wypłata pieniędzy

dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Wypłacają w niedzielę bez problemu.Wypłata na MB zlecona w nocy z soboty na niedzielę o godz 1.40.
Kasa na koncie MB zaksięgowana w niedzielę o 13.15.

Nawet można zaplanować jakiś wydatek z wygranej,bo wypłacałem ostatnio kilkakrotnie i zawsze,za każdą wypłatą miałem księgowanie kilkanaście minut po 13-tej.
Można polegać na Sportingbet co do terminowości i regularności w realizacji wypłat.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Powiem wprost przegrałem na sportingbet kasę. Nieważne ile. Płaciłem kartą. Chodzi o to, czy w swoim banku mogę spróbować dokonać reklamacji tej płatności. Na zasadzie usługi chargeback? Pewnie nie, ale może spróbować? Miał ktoś kiedyś jakieś doświadczenia z próby skorzystania z chargeback?
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Powiem wprost przegrałem na sportingbet kasę. Nieważne ile. Płaciłem kartą. Chodzi o to, czy w swoim banku mogę spróbować dokonać reklamacji tej płatności. Na zasadzie usługi chargeback? Pewnie nie, ale może spróbować? Miał ktoś kiedyś jakieś doświadczenia z próby skorzystania z chargeback?
Czy ja dobrze rozumiem?Normalnie przelałeś kasę do sportingbet,przegrałeś ją i chcesz reklamować w swoim banku,że rzekomo ta transakcja nie doszła do skutku?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Wiem że nie mam na to praktycznie żadnych szans, ale jestem ciekaw czy ktoś w ogóle kiedyś próbował zareklamować taką płatność. Generalnie chargeback ma zastosowanie wtedy kiedy nie dostaniemy zakupionego towaru, lub np. wykupimy wycieczkę zagraniczną a dane biuro podróży padnie. Czy próbował ktoś kiedyś w banku reklamować płatność do bukmachera?
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
I później się dziwić,że mają Polaków za złodziei.Na jakiej podstawie chciałbyś reklamować?Powiesz,że jesteś hazardzistą i będziesz im wciskał,że pieniądze nie doszły?Coś czuję,że pracują w banku ludzie bardziej ogarnięci niż tacy jak ty.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Ale ja na 99% tak nie zrobię. Jestem bardziej ciekaw czy ktoś kiedyś próbował tego. Wiem, że miałbym bardzo małe szanse na zwrot. Ale patrząc na to inaczej, to w sumie ja nie otrzymałem żadnego towaru. A i sportingbet nie poniósł żadnych kosztów. Ale to wszystko w kwestii teoretycznych rozważań. Nie będę nawet próbował składać reklamacji.
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
Ale ja na 99% tak nie zrobię. Jestem bardziej ciekaw czy ktoś kiedyś próbował tego. Wiem, że miałbym bardzo małe szanse na zwrot. Ale patrząc na to inaczej, to w sumie ja nie otrzymałem żadnego towaru. A i sportingbet nie poniósł żadnych kosztów. Ale to wszystko w kwestii teoretycznych rozważań. Nie będę nawet próbował składać reklamacji.
cwany... przegrał kasę w kasynie i myśli jak odzyskać ją z powrotem...
Towar to miałeś on line i już go przegrałeś więc na co liczysz?
Nawet nie rób takiej reklamacji , bank będzie chciał się dowiedzieć gdzie wpłaciłeś poprosi o więcej danych etc.. a nawet może się skontaktować z bukchmacherem , maja polskie telefony więc wszystko wyjdzie a będzie tak że zostaniesz posądzony o próbę wyłudzenia kasy...
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Bank to wie gdzie wpłacałem. Jeszcze cały czas mam tą kwotę w blokadach, i jest adnotacja &quot;SPORTINGBET.COM LONDON&quot;. Ale masz rację, tylko mógłbym sobie narobić kłopotów. Trzeba zapomnieć o tej przegranej. Niestety :-(
 
C 0

cezarski

Użytkownik
Witam
Ja zrobiłem przelew na konto w mBanku 23.12.2012 po tych problemach technicznych zwrócono mi je ale na konto b-win-u a co najlepsze pobrano mi prowizje w momencie ich wysyłania tj. 23.12.2012 i ponownie za odesłanie ich na konto w [Ad] co to k.... ma znaczyć zobaczyłem to dopiero dziś kiedy sie zalogowałem ale było już za późno na telefon do nich ale jutro zrobię tam dym bo to jest zwyczajne OSZUSTWO zapłaciłem za usługę której nie otrzymałem na dodatek podwójnie za nią zapłaciłem A teraz jak bede chciał znów je przeslac to co .... znowu pobiorą prowizję szlak mnie trafił
Ludzie dzwońcie tam piszcie i żądajcie zwrotu pieniędzy przecież to jest zwykle oszustwo !!!!!!
 
santoro86 18,1K

santoro86

Użytkownik
Witam, ostatnio gram kolarstwo w tym buku, uzbierało mi się parę groszy i mam problem z wypłaceniem całej kwoty, mogę tylko wysłać okrągłą kwotę np. 300 zł a końcówkę 0,79 zł już nie :? o co kaman ?
wiem, że są to groszowe sprawy ale jednak to moje pieniądze, które w całości chcę wypłacić, da się czy tylko pełne kwoty tutaj wchodzą w grę ??
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Ostatnio u jednego bukmachera miałem problem podobny jak Twój, tyle że z obstawieniem zakładu. Też chciałem zagrać za końcówkę i nie przyjmowało mi zakładu. Okazało się, że nie przyjmowało zakładów z przecinkiem, z kropką już tak. Być może to samo jest na sportingbecie, wypłacałem kiedyś hajs od nich ale już nie pamiętam jakie kwoty.
 
Do góry Bottom