>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Sportingbet - Wpłata/Wypłata pieniędzy

mireklll 6

mireklll

Hmmm...?
Jeśli zleciłem jedną wypłatę 29 marca o 21:00 i drugą wypłatę 30 marca o 22:00 to kiedy powinny dojsć?Jak myślicie?
Buk: SportingBet
Mój bank: mBank
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Witam mam pytanie czy bedzie problem jesli z konta kolegi hajs pojdzie na moje konto w banku na inne nazwisko ? Pozdrawiam
Z tego co pamiętam to praktycznie u każdego bukmachera można wypłacać tylko na konto bankowe osoby zarejestrowanej u bukmachera.
 
S 2

steelo1337

Użytkownik
Zleciłem wypłatę w piątek około 20:00 na MB. Myślałem że będzie o 13:00 w sobotę. Do tej pory nie ma... Niestety, na czacie tłumaczą się usterką. Miał ktoś już taki problem ?
 
G 42

gks711

Użytkownik
Też czekam od piątku. Do teraz nie mam...
Szanowny Panie,
Dziekujemy za przeslana wiadomosc.
Pragniemy uprzejmie poinformować, ze polska strona Sportingbet jest w trakcie aktualizacji. Dokładamy wszelkich starań, aby sytuacja ta potrwała jak najkrócej. Prosimy zatem o wyrozumiałość i cierpliwość z Państwa strony. Wyplaty powinny wyjsc dzis do konca dnia.
W razie dodatkowych pytan lub watpliwosci prosimy o kontakt z nami.
Serdecznie pozdrawiam,
Martin
 
C 7

cokolwiek

Użytkownik
Chyba mieli cos własnie z tego dnia, bo sobotnia wyplate dostalem normalnie a piatkowa wisiala az do wczoraj. ale dali znac mailem i srodki byly juz wczoraj po 4 na MB.
 
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
We wtorek wpłaciłem depozyt przez Przelewy 24 ze swojego konta bankowego.
Teraz po zakończeniu meczu w pucharze Argentyny La Plata -Quilmes i po zamknięciu rozliczenia kuponu wypłaciłem na MB.
Zlecenie wypłaty na MB zaakceptowane bez problemu.
Reasumując.W Sportingbet nie trzeba wypłacać na konto bankowe jeśli wcześniej się z niego dokonało depozytu.
Tak powinno być.Wolność wyboru dla klienta, wygoda i pozwolenie na podjęcie decyzji gdzie wypłacić wygraną.
 
dexmark 5

dexmark

Użytkownik
W środę po LM zlecona wypłata, dziś w poniedziałek o 11 pieniądze już na koncie bankowym. Trzeba być cierpliwym i czekać tyle dni ile pisze na stronie a nie od razu walić z pretensjami do supportu.
 
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
Sportingbet, obecnie ma problemy techniczne, wczoraj wypłaty nie wyszły z serwisu.
- Tak w ramach informacji, gdyby ktoś się tym interesował.
 
Do góry Bottom