>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Sportingbet - Wpłata/Wypłata pieniędzy

K 0

kocurki

Użytkownik
Czy to normalna polityka u bukmacherów, że jak się człowiek pyta przed wpłaceniem pieniędzy czy za tyle puszczą mu zakład to dostaje odpowiedź:
(...)
Jedyną opcją na sprawdzenie, czy ma Pan mozliwość obstawienia konkretnego zakładu za kwotę, która Pana interesuje jest dokonanie depozytu i wniesienie zakładu.
(...)
?
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
przelew zlecony na konto cofnięty przez eurobank, wcześniej dochodziło bez problemów...
coraz bardziej mnie irytują, mamy 8 maja, wypłata zlecona 30 kwietnia i dalej cisza
 
R 0

robert1974

Użytkownik
Witam. Mam ten sam problem. I ten sam bank. Wysłane przez nich przez jakiś firepay i nie doszło. Proszę dać znak jak u Pana coś ruszy
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
dalej nic, czekam już 10 dni na czacie kobieta opowiada jakieś bajki, do angielskiego nie można napisać bo nie obsluguja polakow..
 
R 0

robert1974

Użytkownik
Jeszcze pozostaje wierzyć, że ten firepay to jakaś forma pay pala . A to z reguły dłużej idzie. Nawet 7 dni jak nie jest powiązany z kartą. W sumie to im powinno zależeć na odesłaniu tej kasy bo rozumowanie jest proste: nie mogę wypłacić, nie gram więcej
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
no dobra, ale skoro jak twierdzą (w co nie wierzę) mieli lub mają jakieś problemy z przelewami, chociaż nie potrafią sami wyjaśnić jakie, to przecież mogą tę kasę wypłacić przez skrill rezygnując ze swojej chorej prowizji, zresztą co to za bukmacher który przez 10 dni przelewu nie potrafi zrobić, tym bardziej jak mówię, zlecałem w kwietniu jeszcze 3 inne i poprzednie był następnego dnia na koncie.. jak nic tutaj jakiś wałek jest, dlatego ponawiam prośbę do administracji forum o pomoc
 
R 0

robert1974

Użytkownik
Tylko na drugi dzień było jak szło przelewem bankowym.teraz jest ten fire pay. Mnie tylko ciekawi co robili ludzie, którym np. PKO blokowało transakcje. W sensie czy tracili kasę, czy buk jakoś kombinował i wysyłał no. Skrillem
 
K 0

kamillo83

Użytkownik
To jeszcze ja podpytam.
Wpłaty robiłem tylko przez przelewy 24 a teraz nie ma powrotu wyplaty na konto ta metodą.Czy jest szansa wycofania w inny sposob wygranych pieniedzy?
Rowniez na poczatku maja wypłacałem i tez nie doszły i jak koledzy wyżej Firepay PA
 
Do góry Bottom