>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Sportingbet - Wpłata/Wypłata pieniędzy

anzelmo 137,6K

anzelmo

Użytkownik
abcbet a co ci maja na chacie dać kasę czy co ? W tym temacie tekże ciągły bełkot ze nie ma wypłat na konto- pośrednik to tamto. Zmieńcie buka albo formę wypłaty a nie ciągle to samo
 
K 0

kamillo83

Użytkownik
abcbet a co ci maja na chacie dać kasę czy co ? W tym temacie tekże ciągły bełkot ze nie ma wypłat na konto- pośrednik to tamto. Zmieńcie buka albo formę wypłaty a nie ciągle to samo
buk zmieniony, tylko gdzie kasa pytam się...
 
madmax22 46

madmax22

Użytkownik
Ja już też czekam koło 10 dni na wypłatę. Oni mają jakiś regulaminowy czas na zlecenie? Bo może warto postraszyć i podbić do nich, że należy się coś za takie traktowanie klienta.
 
M 0

mjay90

Użytkownik
Cześć wszystkim. Obserwuję temat, bo mnie też w ch... robią. Zleciłem u nich trzy wypłaty. Pierwszą dwa tygodnie temu. I oczywiście codziennie te same odpowiedzi na czacie, że zmiana operatora wypłat, błędy techniczne bla bla bla. Ale uwaga, pojawiło się światełko w tunelu. Dziś wpłynęła JEDNA wypłata. Teraz czekam na dwie pozostałe. I koniec z tym bukiem.Pozdro :razz:
 
P 0

ptasinsky

Użytkownik
Myślę że od jutra coś się ruszy,dzisiaj też suszyłem im głowę to się dalej zarzekają że przetworzyli wypłaty 26.05 i że powinny przyjść do 5 dni.A wcześniej tylko ściemniali że anulowano wypłatę czy coś tam.
 
eldorado 90

eldorado

Użytkownik
kiedy zlecone? gdzie masz konto? idą kolejnością zleceń? mojej wypłaty z 21 maja dalej nie ma
4 i 5 maj , nie idą kolejnością zleceń , ani wielkością środków na przelewie.Ostatnia moja wypłata, która jeszcze nie doszła jest z 20 maja. Ale jestem optymistą , większość moich wygranych trafiła już na konto

POZDRO
ELDO
 
Do góry Bottom