>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Sportingbet - Wpłata/Wypłata pieniędzy

snakers 0

snakers

Użytkownik
Jeżeli nie mam swojego konta bankowego to moge podać dane do wypłaty na konto np. ojca albo brata?
 
V 0

viron

Użytkownik
Witam.
Czy żeby wYpłacać na konto w moneybookers trzeba coś ustawiać? Ponieważ w gdy chce wypłacić mam dostępny tylko zwykły przelew.
@Edit
Proszę skasować postać, poszukałem, znalazłem, trzeba było wpłacić przez MB eh... ????
 
S 2

sid07

Użytkownik
Wygrałem w pewnym konkursie kasę na Sportingbet. Podałem jedynie numer ID konta i kasę miałem po kilku dniach na koncie. W historii konta widnieje notka &quot;Bank Transfer Deposit (Envoy)&quot; czyli tak, jakbym dokonał depozytu przelewem bankowym. Czy jest możliwe, że to organizator konkursu po prostu wpłacił kasę? Niby u większości buków trzeba wpłacać z konta o tych samych danych, ale może w sportingbet jest inaczej?
Trochę tą nagrodą pograłem i część kasy wypłaciłem na konto. Żaden e-mail potwierdzający wypłatę nie przyszedł, w historii konta pojawiła się tylko notka &quot;Bank Transfer Withdrawal Request (Envoy)&quot;. Nie żądali ode mnie nawet weryfikacji konta. Nie mam pojęcia, czy kasa jest już na koncie u mnie, bo wyciąg z banku dostanę dopiero na początku miesiąca. Podejrzewam, że jeszcze nie wypłacili. Czy w ogóle wypłacą? Czy da się wypłacić kasę bez jakiejkolwiek wcześniejszej wpłaty do nich? trochę o tym nie pomyślałem i zleciłem już wypłatę i nie wiem, czy pieniądze dojdą.
 
W 4

wiesiu

Użytkownik
a czy wplacona kase trzeba obrocic zeby moc wyplacic ? pytam glownie dlatego gdyz sa tam co tydzien darmowe zaklady.. max 4 freebety po 150 zl..za info z gory dzieki
 
D 5

dami21

Użytkownik
Nie macie opóźnień na wypłatę na kartę zleciłem w czwartek i czekam do tej pory ... zawsze maks 2 dni robocze . Z kąd te rozbieżność przelew na kartę przychodzi nawet tego samego dnia ...:/// w bet365 i też idzie z GB
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
a czy wplacona kase trzeba obrocic zeby moc wyplacic ? pytam glownie dlatego gdyz sa tam co tydzien darmowe zaklady.. max 4 freebety po 150 zl..za info z gory dzieki
Ja gram na Sportingbet od kilku tygodni i tylko raz dostałem free beta w wysokości około 20zł.
 
Do góry Bottom