>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Sportingbet - Wpłata/Wypłata pieniędzy

kostek1916 237

kostek1916

Użytkownik
Przekaż 50zł dla Wojtka
Firma Sportingbet jako główny sponsor akcji ,,mecz dla Wojtka&quot; zobowiązuje się do przekazania kwoty 50zł
za dokonanie rejestracji oraz dowolną wpłatę srodków do serwisu Sportingbet
Nowy w Sportingbet?
1. Otwórz konto gracza w Sportingbet i wpłać dowolną kwotę
do serwisu *
2. Wyślij swoje ID gracza Sportingbet korzystając
z poniższego formularza
3. Sportingbet przekaże 50 zł dla Wojtka.

Masz już konto w Sportingbet?
1. Zaloguj się na konto gracza Sportingbet i wpłać dowolną kwotę do serwisu *
2. Wyślij swoje ID gracza Sportingbet korzystając z poniższego formularza
3. Sportingbet przekaże Wojtkowi równowartość Twojej wpłaty do kwoty 50 zł.
Po dokonaniu wpłaty należy wysłać swoje ID gracza na: http://www.wojteklegia.pl/
 
snakers 0

snakers

Użytkownik
Czy kase wygrana na happy free spin można wypłacać czy trzeba jeszcze obracać? I tak przy okazji zapytam czy nie będzie żadnych problemów przy zmianie adresu zameldowania w moich ustawieniach tak żeby sie zgadzał z adresem konta bankowego?
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Czy kase wygrana na happy free spin można wypłacać czy trzeba jeszcze obracać? I tak przy okazji zapytam czy nie będzie żadnych problemów przy zmianie adresu zameldowania w moich ustawieniach tak żeby sie zgadzał z adresem konta bankowego?
możesz wypłacić.
czy będą problemy? nie... raczje nie.
napisz im najwyżej, że się przeprowadzałeś :cool:
http://pl.sportingbet.com/t/promos/accumulators.aspx
(nie mogę umieszczać linków, usuńcie spacje)
Korzystał ktoś z AKO Friendly, działa jeszcze ta promocja, żeby zwrócili mi kasę może nie wejść 1 czy więcej meczy?
Wystarczyło przeczytać stronę, któą posłałeś. Czytanie to naprawdę pożyteczna i przydatna umiejętność. Warto ją opanować.
 
snakers 0

snakers

Użytkownik
Wczoraj wieczorem zleciłem wypłate na konto 1500 zł ze 180 zł wpłaconych tydzień temu i jak narazie nic nie piszą, żadnego skanu dowodu ani nic. Powinienem sie niepokoić?
 
J 0

jarom

Użytkownik
nie pokoić nie! ale niepokoić tak. Myślę że przy takiej kwocie zażądają skan dowodu lub innego dokumentu. Ale nie wypłacałem jeszcze z Sportingbetu więc może ktoś inny ci precyzyjniej odpowie.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Wczoraj wieczorem zleciłem wypłate na konto 1500 zł ze 180 zł wpłaconych tydzień temu i jak narazie nic nie piszą, żadnego skanu dowodu ani nic. Powinienem sie niepokoić?
Ale co miałoby Cię niepokoić?
Jeśli będzie potrzeba - napiszą i poproszą o skan. Jeśli nie - dostaniesz pieniądze.
Na pewno nie odczujesz żadnych przykrych konsekwencji, w związku ze swoją postawą.
;)
 
fristajlo 0

fristajlo

Użytkownik
WYPŁATA Z SPORTINGBET
Czy jeżeli wypłacam sobie kasę ze sportingbet na swoje konto na moje imię i naziwsko,a konto sporting jest na inne imię,nazwisko te samo to nie będzie żadnych problemów?
Pozdrawiam :&gt;
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Temat pojawiał się już na forum kilka razy.
Każdy bukmacher prowadzi kontrolę pod kątem prania brudnych pieniędzy czy wnoszenia zakładów przez nieletnich.
Jeśli będziesz miał szczęście i się nie zorientują - wypłacą. Jeśli pecha - ktoś się temu przyjrzy :]
 
P 0

pavulon555

Użytkownik
witam mam problem z wypłaceniem pieniędzy w sportingbet a mianowicie wyskakuje mi taki bład:
&quot;30032000:FOTxnServer.RequestBankTransferWithdrawal failed with the following error: (30032000) ORA-20968: It is not allowed withdrawal for customers with this age verification status&quot;
Czy ktoś może wie o co chodzi?
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Musisz zweryfikować swoje konto przed wypłatą - skan dowodu osobiste/prawa jazdy/wyciąg z rachunku bankowego itd.
Więcej szczegółów poda Ci support ????
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Z tego co pamiętam wystarczy skan lub zdjęcie dowodu tożsamości. Być może dodatkowo skan jakiegoś dokumentu z Twoim imieniem, nazwiskiem i adresem (jakaś oficjalna korespondencja, wyciąg z banku lub rachunek). Nie słyszałem, żeby weryfikacja konta w sportingbet była wyjątkowo uciążliwa, więc nie musisz się martwić na zapas ;).
 
M 0

milek4play

Użytkownik
Witam. Czy jest wymóg obrotu depozytu po określonych warunkach aby uniknąć jakichkolwiek opłat przy wypłacie? Dziękuję za odpowiedź. :wink:
 
Do góry Bottom