>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Sportingbet - Wpłata/Wypłata pieniędzy

O 4

otello

Użytkownik
czy jeżeli zleciłbym wypłatę na skrill np: o 9:00 rano, to pieniądze dotrą o 13:00 tego samego dni czy dopiero nazajutrz ?

o której godzinie jest ta granica żeby pieniądze dotarły o 13:00?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Nie mam pojęcia :) No ale jak o 13:00 wysyłają, to zlecając o 9 raczej się załapiesz. Chociaż przy przelewie na konto kasa wisi do 24-tej. Nie jestem pewien czy przy skrillu nie będzie podobnie, tzn. wypłata na drugi dzień.
 
sportingbet_pl 216

sportingbet_pl

Użytkownik
Ktoś wypłacał wygraną w ostatnim czasie na konto bankowe zwykłym przelewem? Ile czekaliście? Były jakieś problemy?
Regulaminowo wypłata idzie od trzech do pięciu dni roboczych. W rzeczywistości bardzo często trwa to krócej - dwa dni robocze. Maksymalnie natomiast dojdzie właśnie w regulaminowe pięć dni robocze.
 
M 0

mozkit

Użytkownik
Wypłata na Skrilla max do 48h, chyba że czasami jak zlecisz w piątek to dostaniesz w poniedziałek (czat info). Generalnie można szybciej, konkurencja typu uni czy wujek lepiej ????
 
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
W końcu po raz pierwszy wypłacałem wygraną na konto bankowe.I tu miła niespodzianka.
Wypłata zlecona w czwartek 13.08 przed północą a kasa na koncie pojawiła się już w II esji przychodzącej Banku Millennium czyli po 14.30 następnego dnia w piątek 14.08.
Przelew przyszedł z XII oddziału banku PEKAO w Warszawie.
Dodam tylko ,że na wszelki wypadek wysłałem screen konta bankowego tam gdzie jest nr rachinku i jednocześnie dane teleadresowe.
 
G 17

grigorij.

Użytkownik
Czy może mi ktoś chocby na priv wyjasni od a do z jak to zrobic zeby wyplacic pieniadze na tego mb czy inny portfel oprocz skrilla bo do tego nie pamietam hasla. Wplacilem przez konto bankowe troche kasy wygralem 2 tys i jak to bezpiecznie wyplacic. Potrzebuje instrukcji od a do z, kase wplacilem poprzez konto bankowe. Z góry dziękuję
 
act 8,6K

act

Użytkownik
prowizja 3,5 % za wypłaty i wpłaty (????) przez Skrill
jeszcze się z takim złodziejstwem nie spotkałem ????
 
Do góry Bottom