>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Sportingbet - Wpłata/Wypłata pieniędzy

enrico 1,4K

enrico

Użytkownik
prowizja 3,5 % za wypłaty i wpłaty (????) przez Skrill
jeszcze się z takim złodziejstwem nie spotkałem ????
też dzisiaj właśnie to spostrzegłem ????

za wypłaty to jeszcze spotykałem, ale za wpłaty taka prowizja? jak chcę wpłacić 3000 to prawie 100 mi zabiera :grin:
 
T 0

tornado21

Użytkownik
Nieaktualne, juz doszlo, ale ta oplata za wplate i wyplate 3,5% to jakas kpina, nawet bwin z tego zrezygnowal bo wiedzieli ze daleko z tym nie zajada
 
mireklll 6

mireklll

Hmmm...?
Zleciłem wyplate na orzelew bankowy w piatek i . dostalem emaila. ze w sprawie bexpieczenstwa wstrzymali wyplate i poprosili o dowod tozsamosci i skab korespondencji aby mnie sprawdzic.Ile moze to potrwac wyplate mam na teraz jako ENVOY co to znaczy wyałane czy do wysłania?
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Jakieś nowe opinie, sugestie na temat tego bukmachera?
Co potrzeba przy wypłacie, nadal jest prowizja, warto tam grać, można rozpis?
Widzę, że gdybym chciał wypłacić na Skrill najpierw muszę coś wpłacić tą metodą, potwierdzacie? Jaka jest minimalna wpłata na Skrill? Mogę wypłacić na konto, ale po pierwsze od trzech do pięciu dni, a po drugie-ryzyko
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Raczej wina leży po stronie oprogramowania, bo u mnie normalnie dokonuje się wpłata poprzez przelewy24.
edit: Tylko ja mam prowizję 4.9% na wypłacie ze Skrill? @Lanski wspomiał, że wypłatę miał bez prowizji...
Jakie dane są w nadawcy przelewu od sportingbet, gdy dokonam wypłaty na konto bankowe?
 
dindek 41

dindek

Użytkownik
Raczej wina leży po stronie oprogramowania, bo u mnie normalnie dokonuje się wpłata poprzez przelewy24.

edit: Tylko ja mam prowizję 4.9% na wypłacie ze Skrill? @Lanski wspomiał, że wypłatę miał bez prowizji...
Jakie dane są w nadawcy przelewu od sportingbet, gdy dokonam wypłaty na konto bankowe?
Nie wiem co jest z tym Skrill niby mam vip bronze, moj brat nie ma vipa tylko normalne konto, on wyplaca bez prowizj ???? i a mi ostatnio z 1500 zl zabrali 25zl +- ....
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Mi chodzi o wypłatę kasy ze sportingbet na skrill. Mam opłatę 4.9%. Ostatnio wypłacałem ok. 4500zł i mi pobrali ponad 200zł prowizji ????
Myślę, aby tym razem wypłacić na konto bankowe, ale jak w historii mam mieć przelew od sportingbet, a nie od pośrednika to wolę zapłacić prowizję. Zlecał ktoś w ostatnim czasie wypłatę na konto bankowe?
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
To zeby ze Sportingbetu wyplacic 4500 to musiales wplacic z 5000 i wyplacic po pierwszym zakladzie za 500 jak sie okazalo ze masz limit na 50 ????
 
A 861

amigo007

Użytkownik
A nie pomyślałeś, że mogła być to wygrana w kasynie? Zresztą nie każdemu dają limity, jak masz długo konto bez żadnych cyrków. Spokojna gra, na jakieś duże imprezy sportowe. Nie na jakieś niszowe sporty. To sobie pograsz długo i spokojnie.
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Mi chodzi o wypłatę kasy ze sportingbet na skrill. Mam opłatę 4.9%. Ostatnio wypłacałem ok. 4500zł i mi pobrali ponad 200zł prowizji ????
Myślę, aby tym razem wypłacić na konto bankowe, ale jak w historii mam mieć przelew od sportingbet, a nie od pośrednika to wolę zapłacić prowizję. Zlecał ktoś w ostatnim czasie wypłatę na konto bankowe?
Ja wyplacalem ostatnio od nich ale wieksza sume a co mi tam nie bede zlodziejom kasy oddawal za darmo w nadawcy widnieje takie cos...
WORLDPAY AP LTD. 25 WALBROOK THE WALBROOK BUILDING EC4N 8AF LONDON ELIXIR
Ps I adminie nie posadzaj mnie o multikonta w Forbet ????
I jeszcze jedno moze adminie zajalbys sie ta sprawa aby te prowizje byly mniejsze czy nie mozesz nic zdzialac ja jak wplacam musze do kiosku zasuwac po karty paysafecard...Bo nie ma innej mozliwosci wplaty bez prowizji...Ew.karta skrill podobno mozna ale nie probowalem to nie wiem...
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Witam,
Wczoraj w dyskusjach na żywo rozpoczęła się rozmowa odnośnie wypłat prosto z buka na konta bankowe.
Moje pytanie brzmi, czy przy wypłatach 50-99 zł (średnio 3x w miesiącu) może się coś stać?
Mowa tutaj o bankach: PKO BP oraz ING.
 
Do góry Bottom