>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Sposób na przeczekanie??

Z 0

ziqo

Użytkownik
Ostatnio zacząlem znowu grać w pokera na expext i zauważyłem że większość gra strategie na przeczekanie (na free rollach). Co oni kombinują i czy to się opłaca. Co dalej znimi sie dzieje nie wiem bo nie gram do konca 9najlepsze miejsce to 44)
 
D 0

dzc

Użytkownik
wy zakładacie takie głupie tematy na nabijanie postów? Jaka strategia na przeczekanie jak sie nie ma kart to sie czeka albo jak jest walka o bubble to też sie czeka. Proste.
 
Z 0

ziqo

Użytkownik
wy zakładacie takie głupie tematy na nabijanie postów? Jaka strategia na przeczekanie jak sie nie ma kart to sie czeka albo jak jest walka o bubble to też sie czeka. Proste.
Po 1: Nie ciś mi tu kitów że zakładam temat na nabijanie postów bo jak dla mnie to mi osobiście ilość postów nie musi być naliczana. (zanim coś powiesz to zastanów się);
Po drugie: Nie mów mi że koleś przez godzinę nie ma kart jak z założenia ma włączoną opcje przeczekanie i automatyczne pasowanie;
Po trzecie: Napisałem bo nie wiem i liczyłem na konstruktywną odpowiedź a nie na atak. Stąd stwierdzić mogę że de facto zrobiłeś to samo czyli nabiłeś posta

Ot co
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
DZC wyluzuj, nie pierwszy Twój post o negatywnym nastawieniu - pewnie gorsze dni. ;)
Po pierwsze, to nie ma czegoś takiego jak strategia na przeczekanie. :p
Po drugie, we freerollach grają głównie, ludzie którzy się uczą tak więc grają albo w byle jakie karty, albo wyjątkowo pasywnie, rzadko się zdarza, żeby początkowi gracze grali agresywnie i próbowali blefować.
Po trzecie, uwierz mi, że można nie dostać żadnej ciekawej karty na dobrej pozycji przez dużo dłużej niż godzine. :p
Czy im się to opłaca nie wiem. ;)
 
ficklash 0

ficklash

Użytkownik
niby tak chociaż słabi gracze moze za często nei blefują (lub wcale) ale jeśli chodzi o sprawdzanie to korci ich o sprawdzanie każdej ręki. Na poczatku polecam obserwować graczy i oceniać który wygląda na &quot;świerzaka&quot; a który na doswiadczonego &quot;cwanego&quot; gracza. Ja osobiście nie blefuje ze słabymi graczami którzy i tak wszystko sprawdza...
 
R 0

rbiess

Użytkownik
Przeczekanie na tym poker-roomie oznacza, ze osoba ta jest na sit-outcie.
Jedną z mozliwych opcji jest to, ze soba nie ma włączonego softa. Jest to troche irytujące bo można grac z 4-5 osobami przy pełnej obsadzie stołu. Nie wiem jaki jest w tym cel, może liczy ktoś, ze dojdzie do płatnych nie grając nic ? ????
Jednym z poker-roomów, gdzie po kilku rozdaniach usuwa się sit-out&#39;ów jest Everest
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Ja sytuacje gdzie gram z 4 czy 5 graczami spotykam tylko we freerollach, w żadnym &quot;lepszym&quot; turku się z tym nie spotykam ????
 
D 243

_danonek_

Użytkownik
ja jestem na sit oucie w pierwszych 20 minutach turnieju, bo to mi sie bardziej oplaca, wtedy graja sami all-inowcy, ktorzy psuja gre. Trace niewiele z mojego stanu konta, a potem gram juz prawie z samymi nornalnymi
 
R 0

rbiess

Użytkownik
Ja przez pierwsze 30-50min wchodze praktycznie tylko z AA, KK, AK, AQ z wczesnej pozycji a z póżniejszej z tymi kartami all-in bo faktycznie na freerollach prawie w każdym rozdaniu jest all-in. I ... ???? przegrywam bo ktoś sprawdza z ......-z czymkolwiek wliczając chyba najgorsze karty na ręce 72o.
 
P 0

prayer89

Użytkownik
mi sie wydaje ze chodzi o &#39;czekaczy&#39; ktorzy chca koniecznie byc w kasie-jak dla mnie- glupota, lepiej raz byc w 3 niz 5 razy gdzies pod koniec platnych
 
M 0

mr_olimp

Użytkownik
dokladnie tak jest. grzacze podejmUja decyzje w ostatnich sekundach a swoj czas na ruch przeciagaja maksymalnie. 1osoba to nic, ale jak jest ich wiecej..
 
R 0

rabbon

Użytkownik
Ostatnio zacząlem znowu grać w pokera na expext i zauważyłem że większość gra strategie na przeczekanie (na free rollach). Co oni kombinują i czy to się opłaca. Co dalej znimi sie dzieje nie wiem bo nie gram do konca 9najlepsze miejsce to 44)
warto jest czekac jak blind ponosi sie np za kilka rozdan,a jak blind podnosi sie co pare minut i goscie czekaja to są nienormalni ????
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Grałem trochę czasu w Pokera jednak takie osoby czekając strasznie psuły grę to jest na pewno jakiegoś rodzaju taktyka lecz bardzo denerwująca.
 
D 0

dabekk75

Użytkownik
Ostatnio zacząlem znowu grać w pokera na expext i zauważyłem że większość gra strategie na przeczekanie (na free rollach). Co oni kombinują i czy to się opłaca. Co dalej znimi sie dzieje nie wiem bo nie gram do konca 9najlepsze miejsce to 44)
Czekanie to broń jak każda w hold&#39;emie. szczególnie no limit.

Raz na niej wygrywasz minimalnie a raz zjadasz przeciwnika. zalezy od jego gry. jeśli widzisz ze gra agresywnie uzywaj czekania. jesli nie, to po prostu rob ciagle raise jesli masz cos dobrego;)
 
U 0

untraceable

Użytkownik
heh mysle ze co do freerollkow t o czekania na wysoka karte (zalózmy od A8 i w zwyz tzn A9,A10.....AK plus wszystkie pakiety(pary) ) jest dobre i warte sprawdzenia,rowniez na stole , i mysle ze granie tylko pasywnie jest dobre w takich turniejach ,chyba za stol jest juz mega pasyny to wtedy mozna pobawic sie w agresora hehe zwłaszcza z dosc duzym stackiem
 
ramzi 0

ramzi

Użytkownik
Ja gram ostrożnie do połowy turnieju, chce przepuścić maniaków, którzy z 23 wchodzą all in. Później mój styl gry radykalnie się zmienia, blefuje, gram ostro, grubo przebijam i najczęściej zgarniam wyższą pulę bez pokazania flopa.
 
Do góry Bottom