>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Spotkania towarzyskie i inne...

J 7K

juanroman08

Forum VIP
Wrzucam tutaj ten typ ponieważ nie widzę innego odpowiedniego tematu.
Asiago - Yunost Minsk (-2) 1.75 Gamebookers ✅
Zwięźle i krótko, Asiago włoska ekipa która w turnieju finałowym okazuje się być totalnym outsiderem zbierając lanie od wszystkich, pierwszy mecz to porażka z gospodarzami 6:0, wczoraj porażka z Donbass 6:2 i dziś pora na białoruski Yunost który wczoraj ograł Rouen 4:2. Różnica pomiędzy tą trójką zespołów a Włochami znaczna, Yunost na pewno będzie chciał wygrać to spotkanie ponieważ zawsze lepiej zdobyć srebro niż brąz. Yunost szans na zwycięstwo nie ma ponieważ przegrał z Donbass, ale biorąc pod uwagę formę Rosjan na tym turnieju można spokojnie stwierdzić że dziś nie powinni stracić punktów z ekipą gospodarzy i zapewnią sobie zwycięstwo w Continental Cup.
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Szybki suchar.

W drużynie Włoch wystąpi dziś pięciu najlepszych strzelców Serie A ,Giulio Scandella (Val Pusteria) ,Vincent Rocco (Alleghe Hockey),Robert Sirianni (HC Valpellice),Pat Iannone (SG Pontebba), Diego Iori (SHC Fassa).

Lithuania - Italy hokej na lodzie Eurochallenge First Period Goals typ over 1,5 kurs 1.58

kurs 1.58| STAWKA 9,23 j | EW 14,58 j Panbet
Wynik 0-1 ⛔
 
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Norwegia - Francja ( 0 : 1.5 )
Typ: 1
Kurs: 1.95
Spotkanie to odbędzie się w Oslo w ramach Euro Ice Hockey Challenge 2011/2012. Gospodarze anonsują na dzisiejsze spotkanie praktycznie najsilniejszy skład (brakuje tylko zawodników grających na co dzień za oceanem). Dlatego też w kadrze Norwegów zobaczymy takich zawodników jak Ole Kristian Tollefsen, Per-Age Skroder, Patrick Thoresen, czy Mats Trygg. Gospodarze liczą na rewanż za grudniową, niespodziewaną porażkę 1:3. We wcześniejszych spotkaniach Norwegowie zwykle zdecydowanie wygrywali (trzy poprzednie potyczki wygrane przez Wikingów różnicą co najmniej trzech bramek) nic więc dziwnego, że w dzisiejszym starciu każdy inny wynik niż pewna i wysoka wygrana gospodarzy będzie dużą niespodzianką. Tym bardziej, że w szeregach gości pomiedzy słupkami stanie nominalnie trzeci bramkarz (nie zagrają ani Cristobal Huet, jak również Fabrice Henry. Dlatego też stawiam na zwycięstwo Norwegów różnicą co najmniej dwóch bramek.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Polska - Słowenia -&gt; Słowenia win (60&#39; Reg time)[2.05][Bwin] ✅
Rewanż za mecz wczorajszy, który padł łupem Słoweńców 1:2. Wczoraj się na wystawienie kursów przez żadnego bukmachera nie doczekałem, dziś juz bet365 i Bwin się pofatygowały jakąś ofertę przygotować. Słoweńcy dopiero co spadli z Elity a więc można powiedzieć są półtorej klasy lepsi od nas czysto statystycznie. W rankingu IIHF wyprzedzają nas także o kilka dobrych pozycji, a ich kadra mówi sama za siebie. Ludzie którzy przyjechali do Polski rozegrać dwa mecze towarzyskie grają w mocnych europejskich klubach, tylko jeden z nich nie gra za granicami Słowenii. Strach pomyśleć co by było gdyby wzięli ze sobą Mursaka i Kopitara z NHL ... Nasi wczoraj jak to nasi, to samo co w piłce nożnej czyli mecz towarzyski ale spinka na wynik - w tym przypadku akurat to pochwalam niech się uczą i niech nadrabiają czymś braki techniczne w jeździe i umiejętnościach związanych z kijem. Nie umniejsza to jednak tego że jeśli goście by chcieli to by wczoraj nas wykończyli wyżej, zawiodła u nich gra w przewadze, sądzę że dziś już ich nie zawiedzie bo wprowadzą jakieś korekty. Mobilizacja u nas i u nich jednakowa, obie ekipy przygotowują się do ważnych turniejów kwietniowych.
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Słowacja - Dania ⛔
W niedzielę czeka nas pierwszy mecz finałowy Slovnaft Extraligi, trochę w cieniu przygotowań do tego meczu zmierzą się dziś towarzysko reprezentacje Słowacji i Dani. Słowacy prezentują się świetnie w ostatnim czasie, jasne że skład będzie się dużo różnił od tego, który wygrywał ostatnio z Białorusią czy Szwajcarią, ale i tak są w nim m. in. Juraj Mikus, który strzelił Szwajcarom 2 gole, Sersen, Spirko, Stehlik, czy Ruzicka. Pełny skład: Hamerlík (Laco) - Starosta, Baranka - Radivojevič, Cibák, Hossa, Kudroč, Vydarený - Hovorka, Mikúš J., Špirko Sersen, Stehlík - Surový, Bližňák, Ružička, Grman, Mikuš P. - Sýkora, Kytnár, Galamboš. Szczególnie druga formacja w ataku z Hovorką, Mikusem i Spirko wygląda bardzo mocno, nie rozumiem trochę zestawienia w jednej formacji trójki z KHL Cibak, Radivojevic, Hossa. Coś mi się wydaje że ta formacja będzie bardzo mało przebywać na tafli albo wcale. Ale mam nadzieję, że się mylę. Nie mniej skład Słowaków wygląda mocno, myślę, że na Duńczyków w zupełności powinno to wystarczyć.
Słowacja -1,5 1,90
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Most &#39;wzmocnione&#39; 42 letnim obrońcą Janem Hranacem, ale ta kadra wygląda mizernie, Slavicek czy Vrtek nie są zawodnikami gwarantującymi jakiś sensowny poziom, Rohan zdawało się że miał papiery żeby być dość solidnym zawodnikiem, w bramce Melichar czy Volke szału nie robią. Początek przygotowań i już widać że z ta kadrą może być ciężko o cokolwiek zawalczyć i niech nie zmyli 2:2 z Usti. Kadra z tamtego meczu: Volke (Melichar) - Hranáč, Přindiš, Charousek, Tomeček, Brožovský, Kabeláč, Bílek, Dufek - Tauš, Slavíček, Rohan - Nedrda, Divíšek, Klíma - Adámek, Böhm, Vaněk - Zankovets, Skvortsov, Hudák. Dla mnie to póki co najsłabsza drużyna na zapleczu. Na przeciw Kadań, przyszedł Kamil Tvrdek właśnie z Mostu, nie widzę w kadrze Skorepy i Novaka, do tego w Znojmo jest już Fiala, w Ołomuńcu Divis, Zavorka wrócił do Karlowych, a po Rehorze nikt płakać nie będzie. Trochę osłabień jest, tych 5 zawodników to były jednak ważne ogniwa ale i bez nich Kadań na papierze jest silniejszym zespołem. Póki co trenuje z Kadaniem 6 nowych zawodników - obrońcy Jakub Trefny i Ales Pavlas, których juz tutaj znają i David Hajek, oraz napastnicy - Karel Ton, Roman Chlouba i Marek Racuk (wszyscy powroty). Szczególnie w osobie Marka Racuka widziałbym wzmocnienie, ograł się chłopak trochę Chomutowie, zaliczył dobry sezon tam i na pewno się czegoś nauczył. Ma 20 lat czas zapukać do pierwszej kadry. H2H korzystne dla gości, w tym roku na 4 rozegrane spotkania wygrali 3, w tym raz aż 8:0 i to na tafli Mostu.

Most - Kadań 2 2,30 ⛔

Kometa już po 3 spotkaniach, 2 wygrane w tym 5:1 z Skalicą wygląda na prawdę dobrze, w Skalicy co prawda trochę zmian ale wiadomo, oni mają kim straszyć w ataku a dostali 5tkę. 5tkę też dostali chłopaki z Trebica. Żlin natomiast pierwszy wyjazd na taflę. Żlin to nie wygodny przeciwnik dla Komety ale ekipa z Brna jest już po dłuższym czasie przygotowań do sezonu i to na pewno będzie miało wpływ na postawę dziś. U gości odeszli Mika, Lucka, Duras i Sykora. Chyba tylko Duras wart odnotowania. Leska czy Kohler póki co zostają. Z Komety odszedł Jaroslav Svoboda i to chyba jedyne poważne osłabienie jak na razie. Ciekaw jestem na co będzie stać Kometę w tym sezonie. Z tego co wiem hala ma być dziś zapełniona gdzieś w 3/4 więc jest to dobry wynik a atmosfera jaką potrafią stworzyć tutaj kibice jest świetna. Jasne mecz o pietruszkę itd, ale kibice spragnieni hokeja po przerwie na pewno gardeł nie będą oszczędzać. Tutaj swój typ kieruję głównie tym że jest to pierwszy wyjazd na lód Żlinu a Kometa ma duże zapędy jeśli chodzi o European Trophy więc pewnie już jakieś rozwiązania taktyczne pod tym kątem będą trenowane.

Kometa - Zlin 1 1,90 ⛔

i jeszcze suchar na szybko Ilves - Blues 2 2,20 Blues co prawda ma trochę strat, paru fajnych zawodników odeszło jak Galbraith, Varakas czy Eriksson ale powinni dać radę póki co.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
OHC Dynamo Moskwa - Spartak Moskwa
Najpierw o gospodarzach. Z ważniejszych osłabień to odejście Leo Komarova do Toronto Maple Leafs no i w jakimś stopniu 40-sto letniego już Vyacheslava Kozlova. Co do wzmocnień, przyszedł z ukraińskiego Sokoła Kijów Konstantin Kasyanchuk, fajnie tam pogrywał ale różnica klas jest duża między Sokołem a KHL więc trudno osądzać jak się wkomponuje w zespół i co mu da. Wzmocnieniami powinni być na pewno Alexei Tsvetkov z Severstalu Cherepovets (5+23 w poprzednim sezonie) i Richard Gynge z szwedzkiego AIKu (28+16). Wraca Roman Derlyuk który nie zrobił szału w AHL i Kirill Knyazev, który 2 lata temu miał udany sezon i od tamtego czasu jakoś nie może się odnaleźć a otarł się wtedy nawet o reprezentację. W sparingach póki co różnie bywa, wyrywają z silnym Torpedo Nizhny Novgorod w Trade Union Sport Palace by chwilę później przegrać z Dinamo Ryga we własnej hali. W Spartaku mała duża rewolucja. Odeszło aż 10 zawodników, z tych ważniejszych to Ivan Baranka, André Benoît, Roman Lyuduchin, młody Alexander Komaristy czy Ivan Kasutin. Z ciekawszych zawodników którzy zasilili szeregi Spartaka warto nadmienić Branko Radivojevicia, Nikolaia Bushuyeva i Artyoma Gordeyeva. Skład przeciętny, ruchy kadrowe raczej na minus co pokazują sparingi, do tej pory 3 porażki w 4 grach i jedyne zwycięstwo z równie słabym Ak Bars Kazan. Gra będzie spoczywała na dwójce Stefan Ruzicka i Branko Radivojevic. Zobaczymy jak będzie, mnie póki co bardziej przekonuje Dynamo.
Dynamo 1,90
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Dyscyplina: Club Friendlies Hockey - Białoruś
HK Vitebsk - Miner Soligorsk
over 5,5
Jest to 4 kolejka białoruskiego pucharu w hokeju na lodzie. Pinnacle zakwalifikował to jako spotkanie towarzyskie, ale piszę to co doczytałem sam. Zespół gospodarzy to najsłabsza ekipa w lidze białoruskiej w poprzednim sezonie. W sierpniu 3 mecze i 3 porażki, 1:7 z Yunost, 0:7 u siebie z Metallurg Zhlobin i 0:2 z Khimikiem. W dwóch pierwszych grach rywale strzelali po ponad 40 razy na bramkę Artura Lukyanova. Znowu Khimik to obok Vitebska drugi najgorszy zespół w Białorusi (m.in. w pucharze 1:11 z Metallurg Zhlobin czy 1:5 z właśnie dzisiejszym rywalem Vitebska). Miner vel Shakhtar Soligorsk w tym presezonie: 5 meczów, m.in. z Litvinovem 4:1. W pucharze 3 mecze, 2 kończone po karnych. 5:1 z Khimikiem i 2 porażki z Metallurg Zhlobin 1:2 (SO) i Yunost Minsk 3:4 (SO). Według mnie gospodarze mogą ustrzelić gola, grają na swoim lodowisku. Goście z pewnością wygrają, mam nadzieję, wysoko i z overem bramkowym. W lidze w poprzednim sezonie Vitebsk miał 8 underów na 50 gier, w tym w meczach z Shakhtarem 1:7, 2:5 i 4:2. Stawiam na przynajmniej 6 goli.
 
warzyn 145,9K

warzyn

Użytkownik
Typ kontrolny i z bardzo luźnym podejściem. Ligi hokejowe niebawem zaczną cieszyć wszystkim fanów otwierając nowy sezon. Na chwile obecną trwa okres przygotowawczy, selekcja zawodników i tworzenie drużyn. Dzisiaj moją uwagę przyciągnął mecz francuskiego GAP oraz czeskich Litomeric. Wydawać by się mogło gdzie francuski średniaczek do czeskiej szkoły hokeja. Uwagę zwrócić należy na fakt, że w dotychczas rozegranych meczach kontrolnych Litomerice średnia na mecz to 8.4 bramki, a francuski GAP nie powinien być drużyną silną defensywnie.

over 5.5✅
unibet
1.8

2:4✅
 
warzyn 145,9K

warzyn

Użytkownik
Zdecydowanie wczorajsze spotkanie na korzyść Litomeric z francuskim GAP-em. Dzisiaj nadal jestem po stronie czeskiego hokeja i spróbuje przychylić się w stronę HK Most. W poprzednich spotkaniach kontrolnych pokazali się z dobrej strony wygrywając z niemieckim Crimmitschau, wygrywając na własnym podwórku z Kadaniem i remisując z mocnym Usti nad Labem.Warto dodać,że mecz rozgrywany w ramach turnieju o puchar Primatora mesta Most, mam nadzieje, że gospodarze nie narażą się swojemu burmistrzowi ????
Co do drużyny Usti zeszły sezon czołówka czeskiej 1 ligi i dopiero finałowa seria play-off sprawiła, że niestety nie zobaczymy ich w ekstralidze. W meczach kontrolnych idą równo przed siebie i Kadań, który za wiele nie zwojował przegrywając prawie wszystko, dzisiaj słusznie notowany niżej i trudno się z tym nie zgodzić.

MOST-GAP 7:4
TYP 1
1.95 BWIN✅

KADAN-USTI 2:2
TYP 2
1.83 BWIN⛔

 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Towe Stars - Medvescak Zabreb

W Medvescaku mała rewolucja, odeszli Greg Day (10+31 w poprzednim sezonie), Ryan Kinasewich (25+29), Frank Banham (19+23) i Vyacheslav Trukhno (17+18). Wzmocnienia to przede wszystkim Alex Leavitt (8+24 w HPK) i Brandon Buck (16+26 w Sparcie Sarpsborg). Jest zaciąg Kanadyjczyków - Curtis Fraser z Cortiny (19+20), Liam Huculak, Félix Petit, Amerykanów - Nathan Perkovich, Adam Miller (który 2 lata temu fajnie pokazał się Troi), Anthony Yelovich, przyszli w końcu Dennis Bozic, Domen Vedlin i Andrej Hebar. Ciężko będzie zastąpić takich zawodników jak Kinasewich czy Banham, odeszło w sumie chyba 4 najbardziej produktywnych zawodników poprzedniego sezonu ale w sparingach Medvescak prezentuje się solidnie. 6:3 z Stavanger, 3:2 z VSV, 2:1 z Acroni Jesienice i 4:2 z TWK Innsbruck. Tower Stars to średniak z 2 bundesligi, który w zeszłym sezonie pokazał beznadziejną postawę w obronie, stracili dużo bramek. Do tego widzę trochę osłabień kadrowych jak Markus Busch, Ben Thomson, Matt Kinch, Bob Wren, czy Kiel McLeod a więc dużo strat w obronie. Wzmocnienia chyba tylko dwa - Matt Kelly i Tommi Hannus. To tylko moja opinia po suchych statystykach bo niemiecka liga przyznam szczerze kompletnie mnie nie interesuje, ale kadrowo po tych ruchach ekipa z Ravensburga wygląda bardzo słabo. Hala w Ravensburgu jakąś specjalną twierdzą nie była w poprzednim sezonie, a Medvescak w poprzednim sezonie na wyjazdach grał dobrze w defensywie. Dla Alexa Leavitta będzie to powrót do Ravensburga (grał tutaj w sezonie 2010/11 i był to dla niego bardzo udany sezon). Różnica klas obu zespołów jest duża i goście powinni odnieść tutaj zwycięstwo.

Medvescak Zagreb 2,10
 
warzyn 145,9K

warzyn

Użytkownik
W Memoriale Pavla Zábojníka Zvolen nie błyszczał formą strzelecką, a łącznie w 5 meczach pre-sezonu strzelili zaledwie 11 bramek, z czego 5 czeskiemu 1ligowcu z Kadania. Dzisiaj HK Zvolen podejmuje 1 ligowca z Liptovskiego Mikulasa, który po spadku ze słowackiej ekstraligi pozostaje chyba tam gdzie jego miejsce i potencjał na chwilę obecną.
Liczę dzisiaj na luźne spotkanie bez kanonady strzeleckiej i underowe spotkanie, kurs na pinnacle dla mnie do zaakceptowania przy tym ryzyku jakie płynie z meczu towarzyskiego.
under 5.5
pinnacle
2.35
5:2⛔
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Vitkovice - Munchen

Dziś znalazłęm ciekawy typ, mianowicie w meczu towarzyskim zmierzą się ekipy z Vitkovic i Monachium. Faworytem bezwątpienia są Czesi, którzy naprawdę mają dobry bilans w meczach towarzyskich. Na 7 meczy wygrali aż 5 i niektóre z nich to wysokie, pewne zwycięstwa. Zdecydowanie Czeska Extraliga stoi wyżej niż Niemiecka DEL. Kurs mnie zachęca, a na dodatek forma Monachijczyków stoi pod znakiem zapytania... Na 3 mecze wygrali tylko jeden po dogrywce ze słabszymi ekipani aniżeli Vitkovice. Jak dla mnie dość pewny bet.

Mój typ: Vitkovice(-0,5) @ 2,03 || Pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
HKM Zvolen - HC Kosice
Ostatnie szlify, ligi za chwilę ruszają. Obie ekipy nie zachwycają w sparingach, ale Koszyce mają dużo trudniejszych rywali. Zobaczmy co działo się w zespołach - Koszyce, osłabienia w formacji obronnej to przede wszystkim odejście Jana Tabacka do Slovana, w ataku też ubytki w postaci Vladimira Draveckiego i Michela Miklika (obaj również Slovan) i Miroslava Zalesaka (Chomutov). Dziury załatano zaciągiem z Żyliny i Popradu (Robert Huna, Richard Huna, Daniel Brejcak i Patrik Svitana), oraz Markiem Slovakiem z Zvolenu. Tyle jeśli chodzi o realne wzmocnienia. Dla mnie jest ok, zawodnicy którzy przyszli nie są tej klasy których się pozbyto ale na ligę powinno wystarczyć. Został Dusan Pasek czy Alexandr Hylak więc powinno być dobrze. W sparingach powalczyli z Trzyńcem, Litvinowem czy Donbassem, ostatnio 5:0 z Bystrzycą. zaglądamy do Zvolenu, a tam dużo strat, wspomniany Slovak, ale także Adam Trencan, Vladislav Balaz i Marek Daloga. Jeśli chodzi o wzmocnienia to Michal Chovan wygląda solidnie, ale Marek Simko, Martin Vyborny, Martin Zabransky i Marek Indra wyglądają blado. Wygrane z Kadaniem czy Mikulaszem słabo wyglądają a do tego Koszyce ostatnio lubią z nimi grać i regularnie im leją.
Koszyce 1,90 ✅ 3:4
HC Chomutov - HC Benzina Litvinov
O Chomutovie już pisałem nie bd się powtarzał odsyłam do działu European Trophy. Generalnie ten zespół może być dużym zaskoczeniem w tym sezonie i trzeba na niego uważać, kursy mogą być przesadzone, ekipa trochę niedoceniana jeszcze przez buki. Dobra forma z European Trophy, fajne wyniki, mocny skład. Na przeciw ekipa Litvinov. Ostatnio ograli Niznekamsk ale nie robi to na mnie wrażenia. Dużo strat nie mieli , odeszli Martin Jenacek czy Martin Hujsa ale są Richard Rapac czy Vladislav Balaz. Tak więc zmiany na delikatny plus. Ale na Chomutov może być za mało.
Chomutov 2,00 ⛔ 3:3
Timra IK - Skelleftea AIK
Skelleftea dość fajnie poczyna, solidne wyniki w sparingach jak chociażby ostatnie zwycięstwo z UFA. Osłabień przed sezonem kadrowych większych nie ma, no bo ani Hynning, ani Pikkarainen nie są zawodnikami, których nie da się zastąpić. Na pewno dziwi trochę odejście Lee Gorena, poprzedni sezon solidny. No ale po stronie zysków są Pontus Petterstrom, Ryan Vesce który 2 lata temu miał świetny sezon w Torpedo Nizhny Novgorod, Markus Svensson ale to tylko uzupełnienie, no i podobno nowiutki nabytek Martin Sevc a więc solidny obrońca. Został Bud Holloway czy Pierre-Édouard Bellemare który na ostatnich mistrzostwach świata zagrał chyba turniej życia. Szkoda Gorena ale jest kim go zastąpić. Kontuzjowany jest John Klingberg ale to mało istotny gracz. Timra poprzedni sezon beznadziejny, teraz na dodatek stracili Eliasa Granatha, Martina Roymarka, Timo Parssinena, czy Stefana Ridderwalla, niby wietrzenie kadry ale dość istotne ubytki. Są co prawda Niklas Nordgren, Robin Persson, Jonathan Carlsson czy Christian Soderstrom ale jakości w tym nie widzę specjalnie. Sparingi to niejako potwierdzają a trzeba dodać że Timra wyjątkowo leży Skelleftei.
Skelleftea 1,80 ⛔ 3:2 ...14s przed końcem wyrównanie
 
mefisto88 232

mefisto88

Użytkownik
Mecz towarzyski
Valerenga - Lorenskog
powyżej 5,5 gola --- 1.65 ⛔
(expekt)
Hokejowe towarzyskie spotkanie pomiędzy norweskimi ekipami Valerengi i Lorenskog. Wszystkie drużyny z tego skandynawskiego państwa przyzwyczaiły nas, że nie znają umiaru w strzelaniu bramek. Bardzo często mecze z udziałem norweskich drużyn kończą się sporą ilością goli. Valerenga chyba ostatnio pod formą. Na pięć towarzyskich spotkań zdołali odnieść tylko jedno zwycięstwo (nad Frederikshavn 5:4). Trzy pojedynki kończyły się overkiem bramkowym. Dziś liczę na przełamanie ekipy Valerengi i ostre strzelanie. Lorenskog także nie zachwyca. Dwa ostatnie mecze zdecydowanie przegrane 3:6 i 2:5, odpowiednio z Linz i Iserlohn. Jak widać hokeiści obydwu ekip lubią i postrzelać i tracić. Dziś mecz towarzyski, więc zaangażowanie w grę obronną na pewno ciut słabsze niż w ważnych meczach ligowych, stąd jestem przekonany, że zobaczymy minimum 6 goli. Początek spotkania o godzinie 18.30.

EDIT: 2-2 - lipa. Bezbramkowa 3 tercja zadecydowała.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Zurich - Kloten

No to ostatni bet na dziś. Mecz towarzyski jednocześnie finał małego turnieju Team-Cup rozgrywanego w Küsnacht (Zürich). Wczorajszy mecz ZSC z Adler Mannheim był jednocześnie spotkaniem półfinałowym tego turnieju jak i ostatnim w ramach European Trophy. Wynik 3:2 nie odzwierciedla przebiegu meczu, bowiem Szwajcarzy zdominowali niesamowicie niemiecką ekipę w wynik jest najniższym wymiarem kary na jaki Adler zasłużył. W pierwszej tercji Zurich oddał 15 strzałów na bramkę Dennisa Endrasa ale strzelili tylko jednego gola, w drugiej tercji oddali 16 strzałów przy 8 próbach rywala a gola strzelili grając w osłabieniu. W trzeciej zaś liczba strzałów to 14:6, w sumie 45:22. Zabrakło skuteczności ale jeśli utrzymają dziś dyspozycję z wczorajszego dnia to przy takiej ilości sytuacji i strzałów nie ma siły by gole nie wpadały. W drugim spotkaniu Kloten pokonał SC Bern 4:2 strzelając wszystkie gole w 2 tercji w tym 3 w przeciągu 4 minut. O ruchach kadrowych Zurichu już pisałem:


Co do Zurichu, poprzedni sezon kapitalny co mnie osobiście ucieszyło. Odeszli Sven Ryser, Thomas Ziegler, Cory Murphy, Blaine Down, Juraj Kolnik (ale to akurat nie są absolutnie żadne straty), taką jest chyba tylko Domenic Pittis (12+19) który zagra w EV Zug. jeśli chodzi o wzmocnienia to takim może być Ryan Shannon z Tampa Bay Lightning ale co ten zawodnik potrafi to muszę zapytać kolegów oglądających NHL, na pewno Roman Wick z Kloten (10+11) jest godnym następca Pittisa. Jest też paru juniorów ale to raczej melodia przyszłości.
Od tamtego czasu pozyskano jeszcze Matta Lashoffa i Gilberta Brulé i powinny to być solidne uzupełnienia składu. Obaj z przeszłością w NHL/AHL, Kanadyjczyk nawet fajnie swego czasu pokazał się Edmonton Oilers. A w Kloten bieda, odeszli Duvie Westcott który rozczarował w zeszłym sezonie, podobnie Arnaud Jacquemet. Sporym osłabieniem jest odejście właśnie do Zurichu Romana Wicka. Po rocznym pobycie w Frölundzie wraca Patrick von Gunten i to w zasadzie jedyny nowy zawodnik. Znowu będą liczyć na Fina Tommiego Santale ale on jest póki co kontuzjowany a to spora strata. Liniger, DuPont i Stancescu muszą póki co ciągnąć grę zespołu ale brakuje mi jakości w tym zespole w porównaniu do rywala zza miedzy - ZSC. Tambellini, Seger, Ambühl, Blindenbacher i spółka na pewno są w stanie powalczyć o obronę tytułu. Marc Crawford ma solidnie uzupełniony skład. Do tego jest to spotkanie derbowe a wynik da małą psychologiczną przewagę nad rywalem gdy dojdzie do spotkania w rundzie zasadniczej.

ZSC Zurich 2,30
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, EUROPA: Karjala Cup
Spotkanie: Rosja(-1,5) - Finlandia 1:1⛔
Typ: 1
Kurs: 3.50
Bukmacher: sportingbet
07.11.2012 17:30
Analiza:
Spotkanie rozpoczynające Karjala Cup w europie.Zapowiada się zacięta walka o trofeum.W tych rozgrywkach występują same najlepsze drużyny europy więc emocji nie powinno w tym spotkaniu brakować.Dlaczego gracze rosyjscy?gdyż uważam że w tym roku zdobedą ten tytuł.Mają wiele gwiazd w swym składzie pochodzących z NHL która większość gra w rodzimym kraju i będzie w składzie rosjan. Gracze Ci są obecnie w dobrej formie gdyż grają w ligach europy.Jak wiemy liga rosyjska należy do jednej z najlepszych na świecie i dziś fin będzie trudno odnieść zwycięstwo_Ostatnie spotkanie z maja tego roku zakończyło się wynikiem miażdzącym bo aż 6:2 dla graczy rodem z Rosji.dziś może tak okazale nie będzie ale z pewnością dla graczy rosyjskich.Finowie z pewnością tanio skóry nie sprzedadzą ale i tak myślę że to im nie wystaczy. Znowu będą musieli spuścić głowę po przegranym spotkaniu i czekać na kolejne.Myślę że to właśnie gracze z NHL pomogą wielce w wygraniu tego spotkania dla Rosji gdyż teraz będą w składzie, a nie jak bywało wcześniej tych graczy po prostu nie było.Ale że mamy zawieszone rozgrywki NHL to tutaj mogą się pokazać w całej okazałości.
 
johny-anthony 592

johny-anthony

Użytkownik
Euro Hockey 18.00h
Czechy vs Szwecja
O/U 5.5 typ 1
Kurs 2.10 Bwin
Spotkanie i typ, który można swobodnie zagrać jako lokatę!
Ten turniej generuje same wyzwania i emocje, gdyż jest cenny dla wszystkich ekip występujących w nim.
Oprócz zmiany jakościowej drużyn, dzięki lokautowi w NHL warto zwrócić uwagę na powazny sposób traktowania tego pucharu szczególnie przez Czechów i Rosjan.
Czechy grają ze Szwecją, z którą jak zawsze mają zatargi sportowe i ciągłe wyrównywanie rachunków. Tym razem to Szwecja chce oddać sprawiedliwość na Czechach, przegrali z nimi 3-4 na MŚ, a wtedu Szwecja grała w najsilniejszym składzie i być może najlepszym od lat.
Dziś nie będzie kilku graczy z tamtego meczu, jak Eriksson czy Zetterberg. Jednak nadal są świetni centrzy i skrzydłowi w osobach Backlunda, Landeskoga czy Hornqvista.
Czesi mają zawodników w formie, zwłaszcza Plekanec grający na czas lokautu w Kladno razem z Tlustym, co daje im kapitalne wyniki i grę wraz z Jagrem. Jest bardzo doświadczony Nedved z Liberca, czy Swoboda.
Czesi zmienili ostatnio nastawienie gry na ofensywiejsze, strzelają więcej, mają dużo szans i mogą zagrać podobnie ze Szwedami.
Szwedzi na pewno będą kontrować i być może prowadzić grę, nie wykluczam wymiany ciosów i dużego wyniku na koniec.
Dlatego stawiam na over w tym meczu, a kurs ideał!!
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Turniej EIHC (Euro Ice Hockey Challenge)
Spotkanie: Słowenia v Włochy
Typ: 1 [hc 0:1,5]
Pierwsze spotkanie turnieju Euro Ice Hockey Challenge, odbywającego się w Słowenii. Gospodarze turnieju wystawiają bardzo silny skład, z graczami NHL: Kopitarem, Mursakiem, Gasperem no i niesamowitym bramkarzem Robertem Kristanem z Medvescaka. Ponadto skład uzupełniają gracze z niemieckiej DEL czy ze Szwecji. Motywacja na pewno po stronie gospodarzy spora, czego nie można powiedzieć o Włochach. Zespół na pewno słabszy od Słoweńców, a dodatkowo na ten turniej przyjechali bez graczy, którzy np. byli na ostatnim turnieju World Championship. Tak więc nie ma: Bellissimo, Ansoldi, Fontavive, Edwardson, Scandella, Plastino, Larkin, Borgatella, Tudin, De Marchi. Goście raczej nie są zainteresowani tym turniejem. Obie ekipy nie grały ze sobą za często, ostatnio w 2009 roku, a w h2h 3 mecze i wszystkie kończyły się wynikiem 3:1 dla Słowenii. Według mnie nawet w pełnym składzie Włosi by ten mecz przegrali, a już na pewno przegrają dzisiejsze spotkanie, gdy i motywacja i skład i doświadczenie zawodników jest po stronie Słowenii. Według mnie nawet z handicapem warto zagrać na faworyta.
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Turniej kwalifikacyjny do Zimowych Igrzysk Olimpijskich w 2014 roku. Rozegrany będzie w Kijowie. Rywale Polaków.

UKRAINA (20. miejsce w rankingu IIHF)

Główny faworyt turnieju kwalifikacyjnego przystąpi do rywalizacji w niemal najsilniejszym składzie. Trener Ukraińców Aleksandr Kulikow będzie miał do dyspozycji między innymi dwóch doświadczonych hokeistów z ligi NHL - Rusłana Fedotenko oraz Ołeksija Ponikarowskiego występujących na czas lokautu w klubie z Doniecka. Poza wspomnianą dwójką w lidze KHL grają jeszcze Konstantyn Kasianczuk (Dinamo Moskwa) oraz Serhij Warłamow, Ołeksandr Materuchin i Maksim Kwitczenko (wszyscy w Donbas Donieck). Tradycyjnie w składzie &quot;Sbirnej&quot; dominują gracze doświadczeni. Aż 13 przekroczyło już trzydziestkę, a kolejnych pięciu się do niej zbliża. Podopieczni trenera Kulikowa rozegrali w ubiegły weekend dwa mecze towarzyskie przeciwko Białorusi. Pierwszy sobotni pojedynek zakończył się porażką Ukrainy 1:2, natomiast dzień później padł remis 2:2. Białorusini stawili się w kijowskim Pałacu Sportu w rezerwowym składzie, w którym zaledwie dwóch zawodników uczestniczyło w tegorocznych Mistrzostwach Świata Elity. Z kolei w zespole naszych najbliższych rywali nie zagrali hokeiści z klubów grających w KHL-u oraz w Wyższej Hokejowej Lidze. W rozpoczynającym się jutro turnieju w składzie naszych wschodnich sąsiadów zabraknie obrońców Hennadyja Razyna z Traktora Czelabińsk, grającego w Kubaniu Krasnodar Andrija Sriubko oraz napastnika Ołeha Tymczenko z Junosti Mińsk. Z kolei pierwszy do niedawna bramkarz reprezentacji Ukrainy Kostiantyn Symczuk zakończył w tym roku karierę. Ostatni mecz pomiędzy drużynami Ukrainy i Polski odbył się w grudniu ubiegłego roku w rumuńskiej miejscowości Miercurea-Ciuc, gdzie 2:0 zwyciężyli nasi rywale. Bramki w tym spotkaniu rozegranym w ramach turnieju Euro Ice Hockey Challenge zdobyli Jurij Nawarenko oraz Jewhen Pastuch. Historyczny bilans spotkań obu reprezentacji jest dla &quot;Biało-czerwonych&quot; wybitnie niekorzystny. Na 24 dotychczas rozegranych pojedynków nasi rywale wygrali aż 20. Dwukrotnie lepsi byli Polacy, a w pozostałych dwóch spotkaniach padały remisy.
Bilans spotkań z Polską:
zwycięstwa: 20
1998 - 4:1 towarzyski, Tychy
1998 - 3:1 towarzyski, Opole
1998 - 6:3 Mistrzostwa Świata, Jesenice
2000 - 5:3 towarzyski, Oświęcim
2000 - 6:2 towarzyski, Katowice
2000 - 3:1 towarzyski, Tychy
2002 - 3:0 Mistrzostwa Świata, Jönköping
2003 - 8:3 towarzyski, Odense
2004 - 6:0 towarzyski, Mińsk
2005 - 3:2 towarzyski, Windawa
2006 - 4:2 towarzyski, Grodno
2006 - 6:3 towarzyski, Kijów
2007 - 2:0 towarzyski, Miszkolc
2009 - 2:1 k. Mistrzostwa Świata, Toruń
2009 - 2:0 towarzyski, Kijów
2010 - 5:1 towarzyski, Browary
2010 - 2:1 towarzyski, Browary
2010 - 3:2 towarzyski, Browary
2011 - 4:1 Mistrzostwa Świata, Kijów
2011 - 2:0 towarzyski, Miercurea-Ciuc
remisy: 2
1996 - 3:3 kwalifikacje do IO, Tychy
2009 - 2:2 towarzyski, Kijów
porażki: 2
2000 - 1:4 towarzyski, Oświęcim
2010 - 3:6 towarzyski, Sanok
Skład Ukrainy
Bramkarze:
Jewhen Napnenko 1988 - Donbas II Donieck
Ihor Karpenko 1976 - Sokił Kijów
Mychajło Bałaban 1990 - Donbas II Donieck
Obrońcy:
Witalij Lutkewicz 1980 - Donbas II Donieck
Ołeksandr Pobiedonoscew 1981 - Berkut Kijów
Serhij Klymentiew 1975 - Berkut Kijów
Wasyl Połonyckyj 1977 - Dynamo Charków
Jurij Nawarenko 1979 - Szachcior Soligorsk (Białoruś)
Mykoła Ładyhin 1983 - Jużnyj Urał Orsk (Rosja)
Rusłan Borysenko 1983 - Kompańjon-Naftohaz Kijów
Ihor Kuhut 1984 - Dynamo Charków
Napastnicy:
Rusłan Fedotenko 1979 - Donbas Donieck/ Philadelphia Flyers
Ołeksij Ponikarowski 1980 - Donbas Donieck/ Winnipeg Jets
Konstantyn Kasianczuk 1979 - Dinamo Moskwa (Rosja)
Serhij Warłamow 1978 - Donbas Donieck
Ołeksandr Materuchin 1981 - Donbas Donieck
Ołeh Szafarenko 1981 - Junost Mińsk (Białoruś)
Maksim Kwitczenko 1990 - Donbas Donieck
Andrij Michnow 1983 - Berkut Kijów
Artem Bondariew 1983 - Dynamo Charków
Artem Hnidenko 1980 - Berkut Kijów
Roman Blagoj 1987 - Donbas II Donieck
Trener: Aleksandr Kulikow 1955
Mecze przygotowawcze:
03.11.2012 - Pałac Sportu, Widzów: 3500
Ukraina - Białoruś 1-2 (1-0, 0-2, 0-0)
1-0 Pastukh - Lyutkevich (15:02)
1-1 Kisly - S. Kolosov - Musienko (21:48)
1-2 Pavlovich - Efimenko (34:48)
Ukraina: Napnenko - Navarenko, Polonitsky; Petrukhno, Klimentiev; Aleksyuk, R. Borisenko; Pobiedonoscev, Lyutkevich - P. Borisenko, Gnidenko, Gnitko; Donika, Karaulshuk, Ramazanov; Kharchenko, Chernenko, Yakovenko; Mikhnov, Bondarev, Pastukh.
Białoruś: Milchakov - Maslennikov, Filichkin; Kaznadei, Shinkevich; S. Kolosov, Antonov; Misyul, Khoromando - Pavlovich, Senkevich, Efimenko; V. Andryuschenko, Remezov, Dudko; V. Mikhailov, Kisly, Musienko; Khuzeyev, A. Kolosov, Protasenya.
04.11.2012 - Pałac Sportu, Widzów: 3500
Ukraina - Białoruś 2-2 (1-0, 1-2, 0-0)
1-0 Gnidenko - Navarenko - Kvitchenko (4:07)
1-1 Antonov - Mikhailov - Musienko (29:45) PP
2-1 Kvitchenko - Navarenko - Gnidenko (35:25)
2-2 Kisly - Musienko - Mikhailov (36:12)
Ukraina: Karpenko (od 40:00 Balaban) - Lyutkevich, Pobiedonoscev; Navarenko, Polonitsky; Kugut, Klimentiev; Petrukhno, R. Borisenko - Mikhnov, Bondarev, Pastukh; P. Borisenko, Gnidenko, Kvitchenko; R. Blagoy, Chernenko, Gnitko; Donika, Karaulshuk, Ramazanov.
Białoruś: Malyutin - Filichkin, Maslennikov; Shinkevich, Kaznadei; S. Kolosov, Antonov; Misyul, Khoromando - Efimenko, Senkevich, Pavlovich; V. Andryuschenko, Dudko, Remezov; Musienko, V. Mikhailov, Kisly; Protasenya, A. Kolosov, Khuzeyev.

ESTONIA (26. miejsce w rankingu IIHF)
Kolejny rywal naszej reprezentacji, w turnieju prowadzony przez byłego zawodnika, a także szkoleniowca polskich klubów Dmitrija Miedwiediewa, wystąpi w Kijowie w bardzo osłabionym składzie. Zabraknie najlepszego obecnie estońskiego hokeisty, lidera punktacji kanadyjskiej ligi białoruskiej, Andrieja Makrowa oraz innych czołowych napastników występujących w niższych ligach w Norwegii i Szwecji Aleksandra Pietrowa oraz Aleksieja Sibirtsewa. W stolicy Ukrainy nie pojawi się także największa nadzieja hokeja w Estonii 19-letni Robert Rooba grający w juniorach fińskiego Espoo Blues. W obronie brakować będzie również kilku etatowych dotąd reprezentantów jak choćby znany z gry w Sanoku Kaupo Kaljuste (obecnie Kongsvinger Knights 2. liga norweska) czy Lauri Lahesalu z francuskiego Dragons de Rouen. Zagra za to inny zawodnik z przeszłością w naszej lidze Dmitrij Rodin w Polsce bardziej znany pod nazwiskiem Suur. 37-letni mistrz Polski z 2010 roku z Podhalem Nowy Targ będzie najstarszym hokeistą w kadrze. Innym weteranem jest Maksim Iwanow, gracz mający największą liczbę meczy w kadrze z zawodników obecnych w zespole na kijowski turniej. Hokeista ten reprezentuje swój kraj na arenie międzynarodowej już od roku 1998 i zagrał w pierwszym spotkaniu w historii konfrontacji pomiędzy Estonią, a Polską. Mecz ten odbył się na Mistrzostwach Świata Grupy B w Słowenii przed 14 laty. Ponadto trener Miedwiediew w turnieju kwalifikacyjnym dysponować będzie młodym składem, w którym tylko siedmiu graczy jest powyżej 23 roku życia. Po raz ostatni z Estonią graliśmy w 2011 roku na Mistrzostwach Świata w Kijowie, gdzie górą byli Polacy 8:3. W sumie na 12 dotąd rozegranych spotkań w dziesięciu wygrali &quot;Biało-czerwoni&quot;. Estonia okazała się lepsza w jednej potyczce, a również w jednym meczu drużyny zadowolić musiały się remisem.
Bilans spotkań z Polską:
zwycięstwa: 1
1999 - 3:1 Mistrzostwa Świata, Odense
remisy: 1
2004 - 6:6 Mistrzostwa Świata, Gdańsk
porażki: 10
1998 - 0:3 Mistrzostwa Świata, Jesenice
2000 - 1:6 towarzyski, Gdańsk
2000 - 1:5 towarzyski, Gdańsk
2000 - 1:5 Mistrzostwa Świata, Katowice
2001 - 1:6 towarzyski, Tychy
2001 - 2:3 towarzyski, Oświęcim
2006 - 2:5 towarzyski, Grodno
2006 - 1:3 Mistrzostwa Świata, Tallinn
2007 - 3:4 d. Mistrzostwa Świata, Qiqihar
2011 - 3:8 Mistrzostwa Świata, Kijów
Skład Estonii
Bramkarze:
Anton Sizow 1984 - Tallinn Viiking Sport
Willem-Henrik Koitmaa 1990 - Panter/Purikad Tallinn
Obrońcy:
Dmitri Rodin 1975 - Sheffield Steeldogs (Wielka Brytania)
Ken Kuusk 1992 - Odense IK II (Dania)
Martin Gut 1992 - Tallinn Viiking Sport
Maksim Robuskin 1985 - HK Tartu Kalev-Välk-494
Anatoli Jakowlew 1990 - HK Tartu Kalev-Välk-494
Artjom Minin 1990 - Porvoo-Borg&amp;aring; Hunters II Ice-Hockey (Finlandia)
Martin Terna 1994 - HK Tartu Kalev-Välk-494
Napastnicy:
Wasili Titarenko 1985 - HK Viru Sputnik Kohtla-Järve
Maksim Semjonow 1985 - Porvoo-Borg&amp;aring; Hunters Ice-Hockey (Finlandia)
Maksim Iwanow 1979 - Tallinn Viiking Sport
Sergei Iwanow 1984 - Tallinn Viiking Sport
Andriej Lukin 1989 - Pyhäjärven Pohti (Finlandia)
Ilija Ponomarjow 1991 - Tallinn Viiking Sport
Riho Embrich 1993 - Espoo Blues U20 (Finlandia)
Mark Taru 1993 - Espoo Blues II U20 (Finlandia)
Konstantin Gritsenko 1991 - Tallinn Viiking Sport
Mihkel Vörang 1990 - Panter/Purikad Tallinn
Maksim Borowikow 1992 - Tallinn Viiking Sport
Uku Mölder 1990 - EHC 80 Nürnberg (Niemcy)
Artjom Rumjantsew 1989 - Tallinn Viiking Sport
Trener: Dmitrij Miedwiediew 1967 (Białoruś/Litwa)

HISZPANIA (29. miejsce w rankingu IIHF)
Do drugiego w historii spotkania pomiędzy pierwszymi reprezentacjami Polski i Hiszpanii dojdzie drugiego dnia kwalifikacji na Ukrainie. Pierwszy pojedynek pomiędzy oboma krajami miał miejsce już w roku 1926 na Mistrzostwa Europy w Davos, gdzie Polacy debiutowali na arenie międzynarodowej. Spotkanie to zakończyło się zwycięstwem naszej drużyny 4:1 (bramki: Tadeusz Adamowski 2, Aleksander Tupalski 2 - Edgar Neville). Później los omijał oba zespoły głównie z powodu dużej różnicy poziomów w grze dzielących oba państwa. Ostatnimi czasy Hiszpanie zrobili jednak postępy, co dało im nawet w 2010 roku awans do Dywizji I MŚ. Obecnie podopieczni pochodzącego z Kanady trenera Luciano Basile, który prowadzi obecnie także francuski Diables Rouges de Briançon, grają szczebel niżej niż nasi reprezentanci. W rozegranych w Reykjavíku tegorocznych MŚ Dywizji II Grupy A zajęli 2. miejsce ustępując jedynie Estonii. Podobnie jak Estończycy także kraj z Półwyspu Iberyjskiego na Ukrainie wystąpi w młodym składzie (aż 15 zawodników urodzonych w latach 90-tych). Debiut w zespole narodowym zaliczy napastnik 28-letni Adrian Sosa. Zawodnik ten mający także amerykańskie obywatelstwo już trzeci sezon występuje w lidze hiszpańskiej. Jedynym hokeistą na turniej w Kijowie jaki występuje poza granicami swojej ojczyzny jest Carlos Quevedo grający w juniorach fińskiego KOOVEE Tampere. Podstawowy bramkarz reprezentacji Ander Alcaine, który ubiegły sezon spędził we francuskiej Ligue Magnus wrócił do Hiszpanii i gra w drużynie Vitoria-Gasteiz. Tym razem Luciano Basile nie będzie miał do dyspozycji kilku doświadczonych kadrowiczów: Jose Antonio Bieca, Juana Jose Palacina, Salvadora Barnoli, Desiderio Pereza, Jose Txetxu Gavilanesa czy defensora Diego Coscojueli. W kijowskim Pałacu Sportu nie zagrają również młodzi napastnicy Adrian Betran oraz Pablo Puyuelo.
Bilans spotkań z Polską:
zwycięstwa: 0
remisy: 0
porażki: 1
1926 - 1:4 Mistrzostwa Europy, Davos
Skład Hiszpanii
Bramkarze:
Ander Alcaine 1991 - CD Hielo Bipolo Vitoria - Gasteiz
Luis Sokolov 1990 - CHH. Necso Txuri Urdin San Sebastián
Obrońcy:
Guillermo Betran 1985 - Club Hielo Jaca
Juan Antonio Brabo 1987 - CD Hielo Bipolo Vitoria - Gasteiz
Alejandro Vea 1991 - CHH. Necso Txuri Urdin San Sebastián
Eduardo Paz 1981 - SAD Majadahonda
Alejandro Hernandez 1991 - CD Hielo Bipolo Vitoria - Gasteiz
Jorge Pinar 1992 - Club Gel Puigcerd&amp;agrave;
Daniel Hilario 1979 - Club Gel Puigcerd&amp;agrave;
Alvaro Monllor 1990 - SAD Majadahonda
Napastnicy:
Juan Munoz 1990 - CD Hielo Bipolo Vitoria - Gasteiz
Pablo Munoz 1987 - FC Barcelona
Adrian Gonzalez 1992 - SAD Majadahonda
Alejandro Pedraz 1990 - SAD Majadahonda
Gonzalo Ansa 1991 - SAD Majadahonda
Carlos Quevedo 1993 - KOOVEE Tampere U20 (Finlandia)
Bastien Ribot Tona 1986 - Club Gel Puigcerd&amp;agrave;
Oscar Vazquez 1990 - SAD Majadahonda
Juan Bravo 1991 - SAD Majadahonda
Oriol Boronat 1992 - Club Gel Puigcerd&amp;agrave;
Javier Garcia-Arias 1992 - SAD Majadahonda
Adrian Sosa 1984 - CHH. Necso Txuri Urdin San Sebastián
Trener: Luciano Basile 1959 (Kanada/Włochy)

Tylko zwycięzca turnieju uzyska awans do decydującej rundy kwalifikacji na igrzyska.

źródło: hokej.net
 
Do góry Bottom