>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Strasznie irytujące ciągłe wylogowywanie :/

elfilozof 100

elfilozof

Użytkownik
Witam,

Co jakiś czas mam z Expektem (i tylko z nim) ten sam problem - po wpisaniu nicka i hasła i zalogowaniu za chwilę mnie wylogowuje i tak w kółko po kilkanaście, kilkadziesiąt razy! Kilka razy przez to spóźniłem się już z postawieniem zakładu.

Za pierwszym razem napisałem do supportu i odpisali, że jeszcze się nie spotkali z takim problemem i kazali wyczyścić cookies, wtedy pomogło i było ok ale co jakiś czas jest to samo i niesamowicie wk...wia jak się logujesz a za chwile wywala i tak w kółko...

Czy ktoś ma to samo? Czy można to jakoś rozwiązać?

A czy w ogóle jest sposób, żeby ustawić na expekcie dłuższy czas wylogowania, bo wydaje mi się, że jest krótszy niż 10 minut, a to strasznie mało np. w porównaniu z tobetem.

Jeżeli już był taki temat to proszę o linka, przejrzałem tu tematy ale tego nie znalazłem.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Ja miałem podobną sytuację wczoraj podczas meczu Barcelony.
Czyszczenie ciasteczek nie próbowałem, gdyż wydawało mi się że to wina przeciążenia serwera. Za 10 razem udało mi się zalogować i obstawić zakład.
Pierwszy raz spotkałem się z taką sytuacją, mam nadzieje, że to chwilowe.
Co do czasu wylogowywania nie da się niestety tego zmienić.
 
W 1

wojnecki

Użytkownik
Jedyne co mi przychodzi do glowy to to ze jesli sie nie klika nic na stronce przez 5 min to automatycznie system wylogowywuje. Dla bezpieczenstwa. Ja tak mam zawsze. Moze i dobrze.
 
D 1

dbdb

Użytkownik
Podbiję temat. Mam problem chyba tej samej natury. Logowanie- hasło nick- loguję się nagle wywala mnie do głównej i znów muszę się logowac. Zanim sie zaloguję to mogę tak klikac z 10 razy. Ok jestem zalogowany- wbijam w sport lub na żywo lub obojętnie co. strona odświeża się i co widzę? strona główna i jestem wylogowany...
 
T 0

typerlbn

Użytkownik
obczajacie... zadnego zakladu od ponad godziny nie moge postawic ! najdalej doszedlem do klikniecia w &#39;postaw zaklad&#39; i wylogowanie... bez przesady, co to ma byc... a kiedys lubilem expekta, teraz nawet nie mam jak wydac tych 60zl co mam
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Dostałem taką odpowiedź od supportu:
Szanowny Panie
Dziekuje za e-mail.
Prosze usunac wszystkie tymczasowe pliki cookie z Pana komputera, po czym wylaczyc go i wlaczyc, problem powinien zniknac, jezeli nie, prosze sprawdzic ustawienia przegladarki, byc moze Pan dysponuje starsza wersja i stad takie klopoty, zalecamy korzystanie z najnowszej wersji np. ie 8.0 sp1. do pobrania z windowsupdate.microsoft.com
Prosze takze sprawdzic, czy przegladarka obsluguje polaczenia szyfrowane SSL.
Mozliwe rowniez, ze wersja Flash jaka Pan posiada w swoim komputerze, rowniez nie jest najnowsza wersja, polecamy skorzystanie i pobranie nowszej wersji z tego linku:
http://www.macromedia.com/shockwave/download/download.cgiP1_Prod_Version=ShockwaveFlash&amp;amp;P5_Language=English
Prosze rowniez sprawdzic czy ma Pan zainstalowana najnowsza wersje oprogramowania Java, do pobrania ze strony: http://www.java.sun.com http://www.java.com/en/index.jsp
W razie jakichkolwiek pytan prosimy o ponowny kontakt.
a więc tak... usunięcie Cookie&#39;sów pomaga, ale różnie z tym bywa, czasem na 2 minuty, czasem cały dzień przeglądam i nie wyloguje. Przeglądarka nie ma znaczenia (przynajmniej IE i Firefox).
Co ciekawe zauważyłem, a przynajmniej tak mi się wydaję, że nie wylogowuje mnie tak często gdy mam włączone &quot;zakłady na żywo&quot;, a w nowym/ej oknie/karcie tworze kupony...
 
A 0

adin0001

Użytkownik
Witam, Vader uznał mój temat za zły więc piszę tutaj, otóż ja nie mogę się zalogować na expecta, dłuższy czas na niego nie wchodziłem a teraz po przerwie występuje taki problem że w ramce do logowanie wyskakuje mi taki tekst &quot;Ramka została zablokowana, ponieważ zawiera kilka niezabezpieczonych elementów.&quot; lub o podobnej treści, zależy z jakiej przeglądarki korzystam.
Jak pokombinuje z otwarciem w nowej karcie to loguje się ale bez szyfrowania danych czy coś w tym rodzaju i nie mogę robić w tym trybie depozytu.
W czym tkwi problem?
 
enriquess 697

enriquess

Farmaceuta
Podbijam bowiem znowu to samo... Kiedyś grałem na expekt to też się tak robiło, ale sporadycznie, a teraz nie mogę obstawić! Jest ktoś kto sobie z tym poradził ?
 
S 0

shylq

Użytkownik
Czasem problem wylogowywania można rozwiązać wchodząc na stronę w innym języku, np czeskim lub szwedzkim itp. Mi parę razy pomoglo to obstawiać i wylogowywanie się skończyło. Niestety, nie zawsze to działa
 
Do góry Bottom