>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Strasznie irytujące ciągłe wylogowywanie :/

elfilozof 100

elfilozof

Użytkownik
Dołączył
03/2010
Posty
83
Miasto
PL
Witam,

Co jakiś czas mam z Expektem (i tylko z nim) ten sam problem - po wpisaniu nicka i hasła i zalogowaniu za chwilę mnie wylogowuje i tak w kółko po kilkanaście, kilkadziesiąt razy! Kilka razy przez to spóźniłem się już z postawieniem zakładu.

Za pierwszym razem napisałem do supportu i odpisali, że jeszcze się nie spotkali z takim problemem i kazali wyczyścić cookies, wtedy pomogło i było ok ale co jakiś czas jest to samo i niesamowicie wk...wia jak się logujesz a za chwile wywala i tak w kółko...

Czy ktoś ma to samo? Czy można to jakoś rozwiązać?

A czy w ogóle jest sposób, żeby ustawić na expekcie dłuższy czas wylogowania, bo wydaje mi się, że jest krótszy niż 10 minut, a to strasznie mało np. w porównaniu z tobetem.

Jeżeli już był taki temat to proszę o linka, przejrzałem tu tematy ale tego nie znalazłem.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Dołączył
10/2005
Posty
11726
Miasto
Chicago
Ja miałem podobną sytuację wczoraj podczas meczu Barcelony.
Czyszczenie ciasteczek nie próbowałem, gdyż wydawało mi się że to wina przeciążenia serwera. Za 10 razem udało mi się zalogować i obstawić zakład.
Pierwszy raz spotkałem się z taką sytuacją, mam nadzieje, że to chwilowe.
Co do czasu wylogowywania nie da się niestety tego zmienić.
 
W 1

wojnecki

Użytkownik
Dołączył
02/2010
Posty
44
Jedyne co mi przychodzi do glowy to to ze jesli sie nie klika nic na stronce przez 5 min to automatycznie system wylogowywuje. Dla bezpieczenstwa. Ja tak mam zawsze. Moze i dobrze.
 
D 1

dbdb

Użytkownik
Dołączył
08/2010
Posty
23
Podbiję temat. Mam problem chyba tej samej natury. Logowanie- hasło nick- loguję się nagle wywala mnie do głównej i znów muszę się logowac. Zanim sie zaloguję to mogę tak klikac z 10 razy. Ok jestem zalogowany- wbijam w sport lub na żywo lub obojętnie co. strona odświeża się i co widzę? strona główna i jestem wylogowany...
 
T 0

typerlbn

Użytkownik
Dołączył
08/2009
Posty
32
Miasto
Lublin
obczajacie... zadnego zakladu od ponad godziny nie moge postawic ! najdalej doszedlem do klikniecia w &#39;postaw zaklad&#39; i wylogowanie... bez przesady, co to ma byc... a kiedys lubilem expekta, teraz nawet nie mam jak wydac tych 60zl co mam
 
J 0

jarom

Użytkownik
Dołączył
09/2010
Posty
6
Miasto
Gdansk
Czy dalej macie ten problem u mnie występuje on notorycznie ale rzadziej niż poprzednio.
Tylko jest to irytujące przy obstawianiu live.
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Dołączył
02/2008
Posty
2331
Miasto
----
Dostałem taką odpowiedź od supportu:
Szanowny Panie
Dziekuje za e-mail.
Prosze usunac wszystkie tymczasowe pliki cookie z Pana komputera, po czym wylaczyc go i wlaczyc, problem powinien zniknac, jezeli nie, prosze sprawdzic ustawienia przegladarki, byc moze Pan dysponuje starsza wersja i stad takie klopoty, zalecamy korzystanie z najnowszej wersji np. ie 8.0 sp1. do pobrania z windowsupdate.microsoft.com
Prosze takze sprawdzic, czy przegladarka obsluguje polaczenia szyfrowane SSL.
Mozliwe rowniez, ze wersja Flash jaka Pan posiada w swoim komputerze, rowniez nie jest najnowsza wersja, polecamy skorzystanie i pobranie nowszej wersji z tego linku:
http://www.macromedia.com/shockwave/download/download.cgiP1_Prod_Version=ShockwaveFlash&amp;amp;P5_Language=English
Prosze rowniez sprawdzic czy ma Pan zainstalowana najnowsza wersje oprogramowania Java, do pobrania ze strony: http://www.java.sun.com http://www.java.com/en/index.jsp
W razie jakichkolwiek pytan prosimy o ponowny kontakt.
a więc tak... usunięcie Cookie&#39;sów pomaga, ale różnie z tym bywa, czasem na 2 minuty, czasem cały dzień przeglądam i nie wyloguje. Przeglądarka nie ma znaczenia (przynajmniej IE i Firefox).
Co ciekawe zauważyłem, a przynajmniej tak mi się wydaję, że nie wylogowuje mnie tak często gdy mam włączone &quot;zakłady na żywo&quot;, a w nowym/ej oknie/karcie tworze kupony...
 
blender 0

blender

Użytkownik
Dołączył
01/2008
Posty
30
Tak czy owak powinni popracować nad aplikacją, bo nie może tak być, że co chwilę trzeba się logować.
 
A 0

adin0001

Użytkownik
Dołączył
10/2010
Posty
3
Witam, Vader uznał mój temat za zły więc piszę tutaj, otóż ja nie mogę się zalogować na expecta, dłuższy czas na niego nie wchodziłem a teraz po przerwie występuje taki problem że w ramce do logowanie wyskakuje mi taki tekst &quot;Ramka została zablokowana, ponieważ zawiera kilka niezabezpieczonych elementów.&quot; lub o podobnej treści, zależy z jakiej przeglądarki korzystam.
Jak pokombinuje z otwarciem w nowej karcie to loguje się ale bez szyfrowania danych czy coś w tym rodzaju i nie mogę robić w tym trybie depozytu.
W czym tkwi problem?
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Dołączył
10/2005
Posty
576
To raczej wina twojego firewalla. Uznał ramkę za niebezpieczną i ją blokuje.
 
enriquess 697

enriquess

Farmaceuta
Dołączył
12/2010
Posty
932
Miasto
Bullerbyn
Podbijam bowiem znowu to samo... Kiedyś grałem na expekt to też się tak robiło, ale sporadycznie, a teraz nie mogę obstawić! Jest ktoś kto sobie z tym poradził ?
 
S 0

shylq

Użytkownik
Dołączył
05/2011
Posty
5
Miasto
Jelenia Góra
Czasem problem wylogowywania można rozwiązać wchodząc na stronę w innym języku, np czeskim lub szwedzkim itp. Mi parę razy pomoglo to obstawiać i wylogowywanie się skończyło. Niestety, nie zawsze to działa