>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Stryyke (nie grać)

stryyke-polska 0

stryyke-polska

Użytkownik
Co z turniejem o 1000$ w pokera?
Zdjęty z grafika. Aktualny rozkład wygląda następująco (więcej w dziale pokerowym na bieżąco):
Niedziela: $100 Stryyke Sunday Freeroll, godzina 15:00
poniedziałek: $100 Stryyke After Work Freeroll, godzina 20:00
środa: $250 Stryyke Lucky Dollar, godzina 20:00 - wpisowe do tego turnieju wynosi $1. Jest to turniej z rebuyem.
 
stryyke-polska 0

stryyke-polska

Użytkownik
a czy szybkosci wypłat sie poprawiły czy nadal w trakcie przyspieszenia ?
Nikt ostatnio nie narzeka więc nie jest źle.
edit:
Dopisałem post w dziale promocje (Euro 2008 ze stryyke) z powodu startu &quot;nowej&quot; promocji na zakłady.
Więcej o niej znajdziecie tutaj: https://www.stryyke.com/bet_promotion?content=maybonus
W najbliższym czasie odpadnie kolejny powód do narzekania na stryyke ???? Zmieni się bowiem kompletnie wygląd stronki. Mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu zakończy się faza testów i z początkiem nowego miesiąca nastąpi nowa odsłona.
 
E 0

elmacz

Użytkownik
dziś rano wpłaciłem kase na korzystając z MB ( nie jest to moja pierwsza wpłata) i do tej pory kasa nie zasiliła mojego konta na stryyke chociaż z MB została pobrana. czy ktos wie czy mają jakiś problem. Pisałem na support i nic
 
stryyke-polska 0

stryyke-polska

Użytkownik
Jeśli pieniądze zostały pobrane wyślij proszę do supportu ID transakcji z MB i dopiszą środki do Twojego konta.
edit: proszę również o podanie loginu ze stryyke na mojego priva.
 
stryyke-polska 0

stryyke-polska

Użytkownik
Serwer nie jest za wolny ale fakt, że jeszcze nie działa tak szybko jak powinno.

Jak jednak możecie zobaczyć obietnice krok po kroku są realizowane. Kolejne zmiany są więc tylko kwestią czasu. A tych którzy jeszcze nie widzieli nowej szaty zapraszam oczywiście na stryyke.
 
akarin 0

akarin

Forum VIP
Ja mam pytanie. Co jest, że jak stawiam &#39;double chance&#39; 1X, mecz kończy się wynikiem 3:0 dla zespołu na który postawiłem, w tym wypadku Schalke, a na Stryyke rozliczenie jest czerwone, czyli typ niezaliczony?

Bo już w 3 przypadkach tak mam.
Luch- Krylia 1X wynik meczu 0:0
Bolton - Stoke 1X, wynik meczu 3:1
WHU - Wigan 1X 2:1

Wszystko rozliczone czerwonym kolorem.

Czy cały kupon zostanie dobrze rozliczony?
 
akarin 0

akarin

Forum VIP
Jest juz rozliczony jako wygrany. Czyli wszystko ok.

A właśnie...jak ma wyglądać to pisemne polecenie potwierdzenia wypłaty?
 
akarin 0

akarin

Forum VIP
Chcę wypłacić kasę ze Stryyke, wpisałem wszystko co trzeba, został mi jedynie &quot;kod banku&quot;. To to samo co SWIFT?
SWIFT wpisałem też, bo oczywiście trzeba było, IBAN również.
Został kod banku...mam wpisać po prostu drugi raz SWIFT?
Czy coś innego?
edit:
INFORMACJA
Error: Invalid fileextension, there are only *.jpg, *.jpeg, *.pdf and *.png allowed
Hello &#39;moje imie i nazwisko&#39;, please confirm your personal data. This is necessary to process your intial pay out.

I confirm herewith to be the sole owner of this account and my age of 18 years.
I confirm, that my submitted personal data is accurate.

Upload identity card*
(Please upload the frontside of your ID-Card here. Formats allowed are *.jpg, *.jpeg, *.pdf and *.png The maximum file size is limited to 1024 KB.)
Uploadowałem już chyba z 5 raz plik JPG, JPEG oraz jeszcze raz PNG. Za każdym razem to się pojawia.
A kasa z konta już odjęta, bo zostało 1 Euro.
Nie wiem co mam zrobić już.
Jak trzeba będzie to tutaj na forum Stryyke_Polska wyśle ci skan dowodu. Bo widzę, ze stronę Stryyke zwykła akceptacja przerasta.
 
stryyke-polska 0

stryyke-polska

Użytkownik
Strona stryyke jak pewnie zauważyłeś jest po pewnej przebudowie i może z tym związany jest problem.

Kod banku to coś w stylu kodu pocztowego banku. Używany jest przez banki w Niemczech i Wielkiej Brytanii. I nie jest to IBAN ani Swift ale w jednym z tych numerów jest zawarty. Powinien być jednak automatycznie uzupełniany po wpisaniu IBAN-u i Swiftu. Jeśli tak się nie stało support napiszę Ci, że nie ma wszystkich danych. Teraz upload. Jeśli pliki z jakiegoś powodu nie &quot;zmieściły&quot; się na stronie wyślij kopię dowodu na [email protected] z dopiskiem weryfikacja danych.
 
akarin 0

akarin

Forum VIP
Ok, sprawa rozwiązana. Support już do mnie napisał, że wszystko sie zgadza i potwierdzili wypłatę na konto. Dzięki Stryyke_Polska za pomoc.
 
K 0

karolkarol

Użytkownik
Brak wyplaty
Witam,

Mam problem ze stryyke. Zlecilem wyplate z konta w stryyke w dniu 14.01.2009r na swoje konto w banku. Oczywiscie podalem wszystko co potrzebne (swift i kod banku itp). Przeslalem dowod osobisty mailem.
Pisalem do nich 07.02.2009 co sie dzieje ze tak dlugo trwa to mi odposali i ze postaraja sie jak najszybciej wyplacic i dadza znac. Do tej pory nie otrzymalem zadnej wiadomosci.
Czy stryyke polska jestes wstanie mi pomoc w tej kwestii?
 
Do góry Bottom