>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Bukmacher STS - najczęściej zadawane pytania

kasztaneiro 362

kasztaneiro

Użytkownik
może mi ktoś powiedzieć co po kolei należy zrobić po udaniu się do punktu naziemnego? sorry ale nie wiem bo nigdy nie chodziłem wiec może ktoś podpowie
udajesiedo sts i chcę wysłac zakład co mam zrobic w kolejności? mam podejśc do kasy i powiedziec o jaki typ konkretnie mi chodzi czy co?
Najlepiej to wejść, usiąść, wziąć do )ąk ofertę na dany dzień i spisać numerki zdarzeń, które chcesz zagrać ;)
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Mam pytanie do odwiedzających strone sts z urządzeń mobilnych.Korzystam z tableta i na sts mogę się zalogować tylko na wersji mobilnej a na pełnej nie bo wyskakują błedy o niepoprawnym logowaniu.Na innych stronach(rownież buków) nie ma takiego problemu.Też macie taki problem?
Wchodzisz do danego punktu piszesz numerki zdarzenia np. 1800- Inter - Milan 1 - 2,10 X- 3,10 2 -2,10 spisujesz który typ Cię interesuje i tak każde spotkanie, Podchodzisz do Pani przy kasie i płacisz gotówką.
 
P 0

pacolini

Użytkownik
Witam mam takie pytanie. Czy obstawiając zakład w danym punkcie STS po wygraniu go mogę udać się po odbiór wygranej do danego punktu i są one wypłacane gotówką czy pieniądze są tylko przelewane na konto?
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Witam mam takie pytanie. Czy obstawiając zakład w danym punkcie STS po wygraniu go mogę udać się po odbiór wygranej do danego punktu i są one wypłacane gotówką czy pieniądze są tylko przelewane na konto?
Po wygraniu możesz odebrać kasę w dowolnym punkcie w całej Polsce, odbiór wygranej w punkcie tylko gotówką :jezora:
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Baqu 874,9K

Baqu

Forum VIP
po wpisie na stronie http://www.fcbarca.com/52701-zobacz-na-zywo-mecz-z-villarrealem.html
zauważyłem, że dają ligę hiszpańską na żywo, kilka pytań...
mają dobrą jakość transmisji ?
trzeba mieć fundusze na koncie aby móc oglądać mecz ?
czy można korzystać z oglądania spotkań będą poza granicami RP ?
ewentualnie jakby ktoś miał nawet 1 grosz na koncie i był tak miły, że poda mi ( na PW )
hasło do logowania się na ich stronie to bym sam sprawdził, jeżeli zadziała to założę sobie własne konto.
pozdr,
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Mam problem z napisaniem danego typu jak powyżej/poniżej w STS. Pomoże ktoś ?
Musisz dać obok spotkania plusik i tam masz do wyboru Poniżej i powyżej zawsze przy spotkaniu jest liczba np. 72 oznacza że 72 kombinacje zakładów są w tym poniżej/powyżej.
 
J 0

jarasek1991

Użytkownik
Witam. Mam takie zapytanie. W dzisiejszym meczu WHU - WBA dałem typ &#39;podwójna szansa&#39; - typ 0-0. W meczu padł wynik 3-3, czyli moim zdaniem typ wszedł, a wg tego co mam na swoim koncie na stronie stsu, typ jest przegrany. Ktoś wie o co chodzi?
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Może chodzi o to że któraś z połów miała się zakończyć remisem? a w przypadku tego meczu było (1-2), (2-1). Najlepiej wbij jutro na czat i się dopytaj bo tam udzielą Ci trafnej odpowiedzi.
 
J 0

jarasek1991

Użytkownik
Witam. Mam takie zapytanie. W dzisiejszym meczu WHU - WBA dałem typ &#39;podwójna szansa&#39; - typ 0-0. W meczu padł wynik 3-3, czyli moim zdaniem typ wszedł, a wg tego co mam na swoim koncie na stronie stsu, typ jest przegrany. Ktoś wie o co chodzi?
widocznie błąd był w systemie, bo już jest zaznaczone, że typ trafiony ????
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Oznacza że jedną z połów musi wygrać dany zespół.
A właśnie, że nie, bo jak postawisz np. 2-2, a do przerwy będzie 3:0, a na koniec meczu 3:2, to nie wygrasz mimo, że goście wygrali drugą połowę 2:0. 2-2 to typ, że do połowy lub na koniec będzie prowadzenie gości. Analogicznie z 0-0 i 1-1.
 
oski1929 853

oski1929

Użytkownik
podwójna szansa:
1-1 oznacza wygraną drużyny wymienionej na pierwszym miejscu w pierwszej połowie bądź w całym spotkaniu 1:0 w 1.poł. i 2:2 w całym spotkaniu,
0:1 w 1.poł. i 2:1 w całym spotkaniu
0-0 oznacza remis w pierwszej połowie bądź w całym spotkaniu 0:0 w 1.poł. i 2:1 w całym spotkaniu, 1:2 w 1.poł. i 3:3 w całym spotkaniu
2-2 oznacza wygraną drużyny wymienionej na drugim miejscu w pierwszej połowie bądź w całym spotkaniu 1:2 w 1.poł. i 2:2 w całym spotkaniu,
1:0 w 1.poł. i 1:2 w całym spotkaniu
O to chodziło Doberman&#39;owi.
 
Baqu 874,9K

Baqu

Forum VIP
po wpisie na stronie http://www.fcbarca.com/52701-zobacz-na-zywo-mecz-z-villarrealem.html
zauważyłem, że dają ligę hiszpańską na żywo, kilka pytań...

mają dobrą jakość transmisji ?

trzeba mieć fundusze na koncie aby móc oglądać mecz ?

czy można korzystać z oglądania spotkań będą poza granicami RP ?

ewentualnie jakby ktoś miał nawet 1 grosz na koncie i był tak miły, że poda mi ( na PW )
hasło do logowania się na ich stronie to bym sam sprawdził, jeżeli zadziała to założę sobie własne konto.

pozdr,
serio nikt nie ogląda spotkań w STS ?
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
serio nikt nie ogląda spotkań w STS ?
Wygląda to następująco jakośc jest super ! Oglądać można jak na razie bez środków na koncie sam nie raz ogladam, niestety czy po za RP nie sprawdzałem ale sam sprawdź bądź w przyszłym tygodniu Ci sprawdzę ???? .
Pozdrawiam.
 
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Wygląda to następująco jakośc jest super ! Oglądać można jak na razie bez środków na koncie sam nie raz ogladam, niestety czy po za RP nie sprawdzałem ale sam sprawdź bądź w przyszłym tygodniu Ci sprawdzę ???? .

Pozdrawiam.
Też ogladam w STS transmisje i potwierdzam,że jakośc obrazu jest wysoka a okno większe niż np:w Unibet dzięki czemu zdecydowanie lepiej się ogląda dane wydarzenie.
 
A 0

arek90

Użytkownik
jak sts rozlicza zaklady na under/over w hokeju?
Wyłączając dogrywke i rzuty karne czy je włączając?
e: znalazlem w regulaminie ze wylaczjac dogrywke takze post do kasacji
 
ogarniety 246

ogarniety

Użytkownik
Mam pytanie odnosnie nagrody glownej w konkursie klubu sts , a dokładnie samochodu skody rapid. Orientuje sie ktos jaka to wersja wyposazenia , silnik itp? Bo niestety w regulaminie ani nigdzie nie znalazlem takich informacji
 
Do góry Bottom