>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Bukmacher STS - najczęściej zadawane pytania

krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Witam, jeżeli uda mi sie trafić wszystko na kuponie to ile mam czasu aby odebrać pieniądze
Wygraną można wypłacić tylko po okazaniu nieuszkodzonego i nie poprawianego kuponu do 30 dni od momentu spełnienia warunków wygranej. Kupon musi zawierać dane przestawione w § 6, ust.1 zasad gry.


Szukanie-nie boli ;)
 
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Zarejestrowałem się,wysłałem scan dowodu.Rejestracja przebiegła pomyślnie,trwa tylko weryfikacja moich danych.
Niestety nie mogę zalogowac się na konto.Czy trzeba poczekać na zweryfikowanie danych aby dostać się na swoje konto?
 
T 15

temp

Użytkownik
Nie działa, już to pisałem kiedyś - trzeba sobie ręcznie w adresie strony zmienić parametr fullticket na 0 (&amp;fullticket=0).
 
domin0 7

domin0

Użytkownik
Ktoś wie jak przelać pieniądze z konta bonusowego na depozyt? Obróciłem bonusem wymaganą ilość razy pod odpowiednim kursie itp. a więc spełniłem warunki, ale kasa dalej jest osobno na koncie bonusowym, tak jak od początku. Trzeba jakoś czekać aż to samo się zaktualizuje czy może jest jakaś opcja tranferu z bonusu do depozytu?
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Automatycznie wskoczy trzeba odczekać Noc bo wtedy mają aktualizację, Bonus sam wskoczy na depozyt.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
miasekk 106

miasekk

Użytkownik
Mam pytacie dot. tej promocji. Wystarczy, że wpłacę 200zł i do razu wybiorę to i tak będę miał ten bonus bez problemów?
 
domin0 7

domin0

Użytkownik
Mam pytacie dot. tej promocji. Wystarczy, że wpłacę 200zł i do razu wybiorę to i tak będę miał ten bonus bez problemów?
Jeśli wpłacasz x zł, to dostajesz bonus również w wysokości x zł(nie więcej niż 200zł). Natomiast nie możesz wypłacić depozytu dopóki nie obrócisz nim raz(min. kurs to 1,5). Aby wypłacić bonus musisz obrócić nim 2/3 razy(nie pamiętam) po minimalnym kursie 1,7.
 
miasekk 106

miasekk

Użytkownik
Przepraszam, źle sformułowałem pytanie.
Powiedzmy, że wpłacę 200zł. Otrzymam bonus 200zł, czyli będę miał Kwotę 200zł i bonus 200zł i mogę wypłacić kwotę bezproblemowo, a na koncie mi zostanie bonus 200zł?
 
N 7

nrth

Użytkownik
Obstawia ktoś z komórki z systemem Windows Mobile? Bo u mnie wszystko hula, mecze mogę dodać do kuponu ale jak klikam Wnies Zakład to bez reakcji...
 
poznaniak 128

poznaniak

Użytkownik
Przepraszam, źle sformułowałem pytanie.

Powiedzmy, że wpłacę 200zł. Otrzymam bonus 200zł, czyli będę miał Kwotę 200zł i bonus 200zł i mogę wypłacić kwotę bezproblemowo, a na koncie mi zostanie bonus 200zł?
Nie będziesz mógł od razu wypłacić depozytu! Będziesz musiał depozyt choć raz obrócić(jak to kolega wyżej napisał) po kursie 1,5, a bonus to chyba 4x obrócić po kursie min. 1.7
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
V 19

vicone

Użytkownik
Nie wiem gdzie zapytać więc pytam tutaj.
Mam już konto w STS od jakiegoś czasu, nie korzystałem z niego bo najczęściej korzystam z BetClic-u. Teraz dopiero zauważyłem że w moim nazwisku jest błąd o jedną literę, czy nie będzie problemu jak wpłace kase na konto a potem będę ją chciał wypłacić? Oni weryfikowali dane i nic nie napisali że jest błąd, podałem skan dowodu ale nie było żadnej reakcji, tylko jak będę kase chciał wypłacić czy on i nie będą robić problemów.
 
mag84 1,7K

mag84

Użytkownik
czy ktoś orientuje się czy istnieje możliwość przelania środków z rachunku na konta innego gracza ? Pytam, gdyż znajomy mnie prosił żebym zrobił mu przelew, bo on ma jakieś problemy ze swoim kontem i nie może zrobić wpłat ... ?? ????
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
czy ktoś orientuje się czy istnieje możliwość przelania środków z rachunku na konta innego gracza ? Pytam, gdyż znajomy mnie prosił żebym zrobił mu przelew, bo on ma jakieś problemy ze swoim kontem i nie może zrobić wpłat ... ?? ????
Niestety nie
 
marian77 541

marian77

Użytkownik
jeżeli postawię zakład przez internet czy mozliwa będzie wypłata z kuponu w punkcie sprzedaży czy tylko przez internet i na konto bankowe?
 
marian77 541

marian77

Użytkownik
może mi ktoś powiedzieć co po kolei należy zrobić po udaniu się do punktu naziemnego? sorry ale nie wiem bo nigdy nie chodziłem wiec może ktoś podpowie
udajesiedo sts i chcę wysłac zakład co mam zrobic w kolejności? mam podejśc do kasy i powiedziec o jaki typ konkretnie mi chodzi czy co?
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
tak , albo zapisać na kartce, podajesz numer zakładu, typ do niego i stawkę
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
przemek-1992 28

przemek-1992

Użytkownik
Mam pytanie do odwiedzających strone sts z urządzeń mobilnych.Korzystam z tableta i na sts mogę się zalogować tylko na wersji mobilnej a na pełnej nie bo wyskakują błedy o niepoprawnym logowaniu.Na innych stronach(rownież buków) nie ma takiego problemu.Też macie taki problem?
 
Do góry Bottom