>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher STS - najczęściej zadawane pytania

maclaz 13

maclaz

Użytkownik
Mam pytanie. Chcę grać &#39;za kogoś&#39;. Tzn. że ktoś zakłada konto na swoje dane, a ja na swoim kompie obstawiam. Czy jest jakaś możliwość, że sprawdzą skąd wychodzą kupony?
 
T 15

temp

Użytkownik
Mogą sprawdzić adres IP i ewentualnie adres zamieszkania, ale nie sprawdzą kto siedział za komputerem, decyzja należy do ciebie.
 
Z 5

zenosalw007

Użytkownik
Orientuje sie ktoś ile z sts&#39;u można maxymalnie wypłacić &quot;do ręki&quot;? I czy mozna np w jeden dzień wziaść tę kwotę, a w drugi dzien reszte? Prosze o odpowiedzi
 
everpiotr 172

everpiotr

Użytkownik
Zagrałem dziś w punkcie naziemnym STS sławny już ???? dubel z siatkarskiej LE: under 45.5 (1.set) w meczach Dania - Słowacja, Belgia - Austria. Sety są do 21, a więc typowy błąd buka-ziemniaka.
Niby zwroty ale... tu do Was pytanie: warto składać reklamację, mam jakieś szanse na rozliczenie kuponu po pierwotnych kursach (a nie 1,0)? Miał ktoś kiedyś podobnie, zagrał w punkcie stacjonarnym ich wpadkę a potem po reklamacji dostał swoje? Nie zawracałbym sobie głowy gdyby chodziło o małą kwotę:]
 
poznaniak 128

poznaniak

Użytkownik
Zagrałem dziś w punkcie naziemnym STS sławny już ???? dubel z siatkarskiej LE: under 45.5 (1.set) w meczach Dania - Słowacja, Belgia - Austria. Sety są do 21, a więc typowy błąd buka-ziemniaka.
Niby zwroty ale... tu do Was pytanie: warto składać reklamację, mam jakieś szanse na rozliczenie kuponu po pierwotnych kursach (a nie 1,0)? Miał ktoś kiedyś podobnie, zagrał w punkcie stacjonarnym ich wpadkę a potem po reklamacji dostał swoje? Nie zawracałbym sobie głowy gdyby chodziło o małą kwotę:]
Jesteś niestety bez szans.


@Zeno, nigdy takiego czegoś nie widziałem i wątpię by było to możliwe. To wygląda tak jakby Ci kasę w &quot;ratach&quot; oddawali ????
 
A 14

anu

Użytkownik
Orientuje sie ktoś ile z sts&#39;u można maxymalnie wypłacić &quot;do ręki&quot;?
Teoretycznie tyle ile jest w regulaminie, czyli gwarantowany 1000.
W praktyce jak pani w punkcie będzie mieć więcej gotówki, to wypłaci powyżej 1000 bez problemu od razu.

I czy mozna np w jeden dzień wziaść tę kwotę, a w drugi dzien reszte? Prosze o odpowiedzi
Jeśli masz dwa kupony, to możesz je wypłacić osobno.
Jeśli chodzi o podzielenie wygranej z jednego to nie ma takiej opcji.
 
P 0

pawel12

Użytkownik
wczoraj zagrałem zakład w meczu murray vs cilic na over 22.5 gema po kursie 1.8. mecz zakończył się w 33 gemach a sts rozliczył mi to po kursie 1.0 . co w tej sytuacji zrobić?
 
Do góry Bottom